Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

a faktycznie- w slowniku "bouncer" funkcjonuje jako "bramkarz", "wykidajlo" a o lezaczku dla dziecka ani slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wrocilismy ze szpitala - maks wymiotowal dzisiaj i nie bylam pewna, czy wepchal za daleko paluszki, czy to po tym wczorajszym upadku i wolalam go sprawdzic. wydaje sie ze jest w porzadku, jutro wizyta kontrolna, juz tylko u lekarza. padam normalnie! dziewczyny pytalyscie, ile trzeba ciuchow dla maluszkow. ja z innej beczki - ile trzeba ciuchow dla mamy dziewiecioipol miesiecznego dziecka. duuuuuuuzo... co wieczor na nowo zalozonych spodniach pojawia sie znikad wieeeelka plama. na spodnicach tez :( i bluzkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Niewiem jak u was ale u nas panuje jakis wirus i mnie chyba tez dopadl:-( bol glowy i wymioty:-(Duzo dzieci tu u nas pochorowalo.I od trzech dni mam jakiegos pecha raz uderzylam sie w policzek o drzwi ze az mi spuchl,potem scinalam krzak w ogrodzie i wlecialo mi cos chyba do oka bo wieczorem kulo strasznie ale nic tam nie znalazlam i do tej pory boli i kluje a jakby tego bylo mało to na dodatek bawilam sie z Olimpia i walnelam sie w łeb o stól .Masakra!!!!:-(:-(:-( Nie mam humoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo jade do Polski:-)ciesze sie bo nie bylam 1,5 roku.Paszport dla Olimpii juz zrobiony:-) tylko ze ja sie zawsze boje latac:-(na drugi rok juz planujemy jezdzic autem wiem ze to meczarnia z takim maluszkiem ale po drodze mozna jeszcze pozwiedzac i zatrzymac sie gdzies w hotelu:-) Sluchajcie ja tez sie zastanawiam nad kupnem kojca bo moja Olimpia w lozeczku nie chce spac to bym je sprzedala a kupila taki kojec.Ma moze ktoras z was kojec w ktorym spi dziecko zamiast lozeczka?mnie sie podoba taki: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=350177060397#ebayphotohosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a może któraś z Was chciała by odkupić sukieneczkę do chrztu ?? mam po Hani śliczną,użytą tylko raz w dniu chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...czyzby to ja pierwsza dzisiaj :-) Koncze wlasnie kawke i sniadanko po spacyfikowaniu Franka zeby sie jeszcze ciutke zdrzemnal po swoim sniadanku. Moja dziecko zaczyna byc tak ciekawe otaczajacego swiata, ze wypicie butelki do konca jest nie lada wyzwaniem. Musze zrobic przerwe na obejrzenie drzew za oknem, kwiatkow w wazonie, inaczej glowa chodzi 360 st dookola glowy i odpycha butelke, ale po przerwie konczy na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Frugo zapytam meza o ta sukienke do chrztu ok???na jaki wzrost ona jest? wiec bylam w szkole bo zaraz po tym jak wyslalam posta dzwonila pani(polka)ze szkoly,mowie wam jakiego stresa mialam jak ja uslyszalam!daniela uderzyl w glowe kora z drzewa chlopak i mu rozwalil glowe dosyc gleboko i nie przestawalo krwawic,ale juz jest ok.i zapytalam o to molestowanie,kurde nie wiem jak to napisac bo matka twierdzi,ze jej dziecko mowilo,ze go dotykal w te miejsca brazowo czarny chlopak wskazal tego chlopca okazalo sie,ze to bialy chlopiec,ojciec mowi,ze tak syn nie mowil tylko matka go tak naprowadzala w rozmowie(to w tej najmlodszej grupie 4-5lat)pozniej ten chlopiec tez przyznal,ze to mama mu tak kazala mowic,ta pani mowila,ze ten chlopiec ma baaardzo wybujala wyobraznie,ojciec zreeszta tez mowi,ze on ciagle cos wymysla i twierdzi,ze to przez telewizje bo ma w swoim pokoju telewizor,wiec narazie to wszystko na tym utknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 jak sie czujesz?jak twoj polik?glowa?alez mialas dzien.czytalam to o witD i spoko jednak podawac u nas dzis pochmurno wiec ide podac mojej kreuszynce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Cholercia tyle napisalam i mi wcielo😭 Anecia moze rzeczyiscie to tylko wymyslona wyobraznia tego dziecka,ale lepiej byc czujnym.A dlaczego ten chlopak uderzyl twojego Daniela? A mnie dalej glowa boli i cos nadal siedzi w tym zoladku bo wciaz mam mdlosci.Siostra mi mowila ze u jej syna w szkole panuje wirus i duzo dzieci pochorowalo ale lekarz niby matkom mowil ze to nic poarznego i ze trwa to trzy dni i aby dzieci pily duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Aga UK🌼 dzieki za wyjasnienie :) Ty sie smiej z tego bramkarza a ja serio o innym znaczeniu nie slyszalam.Matolek ze mnie. Dopiero teraz ucze sie takiego slownictwa :) Dzieki Tobie rowniez :) Przyda sie przy maluchu :) Dzis sie wazylam. Przybralam juz 2 kg.Koncze 17 tydzien. Czy to sporo? Pamietacie jak to bylo z Wami w tym czasie? :) Podobno po 20 tygodniu zaczyna sie mocniej tyc... wiec co to ze mna bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Maja jeszcze śpi. Mame o6:30 odwiozłam na lotnisko i już wraca samochodem do Piły. A ja.. nie mam co ze sobą zrobić :( Nic.. NIC mi się nie chce Ruszyć się ani sprzątać i mam taki dupny humor :( Tęsknie za rodzinką w Polsce a lecimy z Majką dopiero na początku września Chętnie bym tam pojechała, bo dowiedziałam się, że prawdopodobnie znów będę ciocią (!!! :) ) ale czekamy jeszcze trochę dla pewności, że wszystko jest ok. Na dodatek wczoraj dostałam pierwszy od porodu okres. Nie daje się mocno we znaki, ale już jest. Może to hormony ?? ?? ?? W pt idę do fryzjera, w końcu !!! i spędziłam już tyle czasu na poszukiwaniu dobrego dla mnie ścięcia w internecie, że to już wbrew ustawie !! Nadal nie wiem co zrobić !! To ja chyba mam dziś maruda day :( Idę po magnez................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kamila26 dlaczego go uderzyl jak zapytalam pania o to to pow.ze jeden znalazl ta kore a drugi krzyknol rzuc w niego i ta nie zdazyla go powstrzymac i daniel dostal ZA NIC,to bylo na przerwie.a z ty molestowaniem to oczywiscie bede czujna,niech tylko ktos sprobuje moje dziecko skrzywdzic to sama sie z nim rozlicze.kamila26 moze napij sie kawy zbozowej jak masz na ten zoladek,albo zrob sobie rzadki kisiel. kamila_b bidulko czas szybko zleci i bedzie wrzesien,mi tez przykro bo synka brata nie widzialam jeszcze,a pierwszy raz jestem ciocia,bo do tej pory z mojej rodziny to tylko ja mialam dzieci,a z meza to nie to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, ale pogoda nas rozpieszcza, tak ciepło że nic się nie chce. Kamila B wiem co czujesz, też tęsknię za rodziną w PL, ale jestem w trochę lepszym nastroju bo już niebawem ich zobaczę, lecimy na kilka dni na wesele do znajomych, właśnie wczoraj udało mi się wkońcu kupić sukienkę i buty, bo tylko to jeszcze spędzało mi sen z powiek, ciężko znaleźć dobry ciuch żeby ukryć straty w wyglądzie po ciąży :-p Kamila B jak masz kiepski humor to wpadaj do mnie, zapraszam. Razem pomarudzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia juz wiem ze to nie zaden wirus mnie zlapal tylko zjadlam przeterminowany paprykarz ze sklepu polskiego!!Czujecie kupilam paprykarz 3 dni temu i zrobilam sobie kilka kanapek i cos mnie dzis naszlo aby sprawdzic date waznosci i co zobaczylam do 17 kwietnia 09.Jak mozna sprzedawac produkty po terminie nie informujac klienta i sprzedajac w normalnej cenie.Raz juz sie nacielam w tym sklepie jak kupilam pasztetowa ale myslalam ze to przypadek ze zdarzylo sie ale to to juz przegiecie.Zglosze to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 zglos to bez sensu po terminie 2miechy przesada.ja zawsze na date patrze zreszta babka mowi,ze np.2dni po terminie czy cos,ale nie 2 miechy normalnie w morde bym dala za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jolcia za zaproszenie. Właśnie wróciłam ze spaceru i dopiero zobaczyłam, że pisałaś, a pewnie bym się wybrała !! Jutro chyba jadę do mamy Eli, ale chętnie do ciebie zajrze... w bliżej nieokreslonym czasie ok ? Robie sobie jakieś papu i odpoczywam po tym słońcu. Ładnie grzeje, może w końcu się troszke opale. Kamila puszki zwykle mają długą date ważności, to oni dłuuuugo musieli ją tam mieć. Koniecznie im to zanieś i pokaż !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia chętnie bym Ci odpisała tylko,że nie mam na co :O przykro mi ale nie mam od Ciebie żadnego majla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ladniutko jest dzisiaj :) Przeszlam sie nawet do miasteczka i przytargalam owoce w tym wielkiego arbuza ;) A teraz wypoczywam po dosc busy dniu :) Jak Wy fajnie macie ze mozecie sie odwiedzac...tak bym sobie poszla z kims w moim wieku na zakupy...poplotkowala...posmiala sie... Tak sie ludze ze poznam jakies mamy jak sie maly urodzi :) Kamila_Black to pewnie i hormony i pozegnanie z mama :( ja zawsze wsciekam sie na siebie ze po co wyjezdzalam jak oni musza wyjechac albo ja, jednak to mija po kilku dniach i wszystko wraca do normy :) wiec glowa do gory :) Kamila26 ja bym im ta puszke zaniosla...bo spozycie przeterminowanej ryby to nic milego!!! karmisz jeszcze mala??? Jesli tak to dodalabym to jeszcze ze narazaja dzieci na takie nieprzyjemnosci :O Moze nikt im wczesniej nie zwrocil uwagi...i moze po takiej sytuacji beda bardziej zwracac uwage na daty spozycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, sorki za małe literki ale mały na cycu wisi, urodziłam 16 czerwca o 19,36 poród trudny skończyło sie na cieciu 3 razy, pęknięciu i vaccum, rodziłam w asyście 3 lekarzy i 2 położnych ale michałek zdrowiutki, tylko ja się składam do kupy. już byliśmy na spacerku 2 razy, a młody tylko je, śpi i uśmiecha się. ach warto było pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!!! annna-najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie skonczylo. Pozdrawiamy z Frankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna, gratuluje! czekam na dokladniejszy opis porodu i oczywiscie fotki!!! super ze ci sie podoba :D buziaki dla calej rodzinki, ale najwiecej dla michalka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnna serdecznie gratuluję :) Anecia przepraszam ale nie zakumałam wcześniej :O napisałam Ci rano majla ale dopiero teraz przyszło mi info że ona do Ciebie nie dotarła :( próbowałam jeszcze kilka razy ale ciągle wracają do mnie majle napisz do mnie rano i podaj może gg to wyśle Ci zdjęcia i wszystkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za gratulacje 🌻 poród opisze jak odzyskam druga reke, M pojdzie dzis zarejestrowac małego to postaram sie nastukac. Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......40..Hereford ...........Alex mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn. . Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....36...Birmingham...sy n..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....36....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009......28....Hatfield...có rcia Alicja.... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......16.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc annna gratuluje🌼czekam na zdjatka szkraba:) a urodzil sie w tym samym dniu i miesiacu co moj 1wszy synus tylko 10latek pozniej;) pogoda super wczoraj byla ja caly dzien na dworze prawie:) od dzisiaj maja byc u mnie deszcze:( spoczko frugo jakos sie dogadalysmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa moj Adas ostatnio uwielbia kleic kupilismy mu kolorowe kartki i rozne ozdoby i klej A Amelia ssie smoka i pije herbatki z butli:D dzieki temu kupka prawie co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś ruch :) a ja mam taki głupi dziś dzień:O najpierw pojechalam popłacić rachunki bez karty :O a teraz mnie mama maltretuje na gg:( och ta kobieta nie zna litości jadę znowu z tymi rachunkami,a potem jeszcze napisze do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×