Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Czesc kobiałki! Anna ogromne gratulacje!!🌼 Aga Uk dobre to!!!:-D chyba tez ze soba wezme laptopa aby sie nie nudzic! Frugo Gratuluje ząbka!!!u nas nadal nic ale za to mala juz praie raczkuje:-)!!ma 5 miesiecy a juz bierze kolana pod siebie i potrafi z jednego miejsca na koniec pokoju sie \"przetarzac\"zajmuje jej to dosc czasu ale dojdzie tam gdzie chce:-D Niulek wiem cos o tym bo tez mam takiego tescia i jest on Polakiem,tez mi czasami glupio bylo zwrocic uwage jak mieszkalismy w Polsce ale raz sie odwazylam i powiedzialam to sie cofnol i sciagnol ale pozniej bylo roznie z tym sciaganiem butow bo zapominal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wszystkie się opalają ??? :D Lolli napisał byś coś wreszcie do nas :) Kamila26 moja też się już przemieszcza :) czołga się po całym mieszkaniu i zawsze \"dojdzie \" do celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem :) wlasnie poziarlam sniadanko i niedawno wstalam :P Ja nie wiem co sie dzieje ale jakos tak od kilku dni ucichlyscie :O A nam lipcowka trzeba wsparcia!!! Bo jak pomarudzic albo pozalic sie to komu?? samemu sobie? :P Maryska2Maja urodzila :) juz dawnoo ale no wlasnie nie wiem jak tam sobie radzi??? Do porodu to jeszcze sa a poniej?? :P to zapadaja sie pod ziemie a najwazniejsze sa wlasnie opinie mlodych mam :) Ja tu marudze ale pewnie u mnie bedzie to samo i zabraknie czasu na pisanie :( Ja dzis w domku sama ze sterta prania :P wiec to zajmie mi raczki na troszke ;) buziaki i do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) pewnie frugo ze napisze, w koncu strona 333 niecodziennie sie zdarza! my juz od piatku w uk ale aleeeeeeee....NADIA ZOSTALA W POLSCE NA 3 TYGODNIE!!!juhuuuuuuu!!!!juz widze jak frugo zielenieje z zazdrosci huhuhuuuuu :D co za cudowny czas nieuzerania sie co 5 minut.nie moge w to uwierzyc normalnie! podroz byla w miare ok, przez godzine maly spal a przez reszte usilowal sie wydostac z moich kolan ale jakos to znieslismy.grunt ze nie plakal jak wiekszosc malych pasazerow :O pogoda w polsce...no comment, za to tutaj...blogo :) choc bylam troche pzerazona bo w dzien mojego przylotu jakies straszne burze byly i balam sie ze jestem na to skazana. kurcze nie wiem co pisac, wyszlam z wprawy :) moze potem bedzie wieksze natchnienie.baaaaj!aaa i zaraz zmontuje jakis albumik ;) http://picasaweb.google.co.uk/lollibelly/Polska#5352711086638139378

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Lolli naszczęście nie pozieleniałam :) ale jak sobie pomyślę co nas czeka (obie ) za 3 tygodnie to jakoś tak mi się słabo robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam sie przywitac, młody padł ale zaraz oczy jak 5 zł biedny gotuje sie nawet w bodziakach, jak pomóc takiemu 2 tygodniakowi w ta pogode? lezy w samych bodach, przemywam go całego tamponami z waty co zmieniam pieluche, od szyji po stopy - jakii wtedy spokojny, szczesliwy. Cyc co 5 minut. Jaką wode do wnieniki? chłodniejszą troszke czy raczej jak zwykle. Jejuuu juz chyba wolałą bym mrozy. Opowiadanie porodowe w trakcie, nie ma kiedy sie za nie wziasc bo Michas nie zasypia na dłyzej tylko spi jak mysz pod miedza ;) Lolly fajny album, dziewczyny a moze macie jakiegos bloga zwiazanego z tym tematem zeby nie upubliczniac zdjęc? Można by cos takiego zrobic, kazda na czerwcówkach na swoją zakładke i wkleja co chce, tylko my znamy haslo i jesy ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwilke bo obiad wlasnie mi sie gotuje. Lolli- witaj! Hehe, ja to jeszcze nie wiem jak to jest miec 2-ke maluchow w tym mala gadaczke, jedynym plusem jest to, ze chlopaki mowia mniej a po drugie mnie zagadac trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bez urazy,ale przeceniasz się :D jeśli chcesz podrzucę Ci moją Olę :) zobaczymy za jak długo będziesz dzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak to jest w te upaly??? Mamusie pomozcie?? Ja sie tyle upocilam a tylko lazienke posptrzatalam i odkurzylam a lalo sie ze mnie :O nogi przypominaja swinskie kopytka i jeszcze sie przemecze te 3 tyg ale jak pomoc takiemu maluszkowi???? Jak go chlodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Franka rozebralam do golasa i lezy sobie na reczniku w kojcu popijajac wode co jakis czas a nad kojcem ogromny parasol bo mam ogromne poludniowo-zachodnie okno i niestety nie da sie ukryc przed sloncem. Ogolnie sie gotujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25 ty pij duuuuuzo ! hektolitrami bedziesz mniej puchła! moze arbuzy to dobry pomysł? ja pochłaniałam pod koniec ciazy i teraz dzien bez arbuza to dzien stracony. Trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maluszkom mozna pomoc okrywajac mokra pieluszka tetrowa-naprawde dziala! a spuchniete ciezarowki niech duzo pija i SPOZYWAJA BARDZO MALO SOLI bo ona zatrzymuje wode w organizmie i stad opuchlizny. na ogrodzie dzis byloam ze 3 razy na chwilke bo za cieplo ufffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ ja od 10tej dzisiejszego dnia w polsce wykonczona i obolala jutro mam wizyte u lekarza i pewnie skierowanie do szpitala od kilku dni jem bardzo malo przez 2 dni bylam na 2 biszkopcikach co zjem czuje ogromny bol w zoladku dostalam leki mocniejsze ale dziajaja oglupiajaco na mnie bardziej niz przeciwbolowo cos w stylu glupi jas dzis sie zwazylam na mamy wadze elektroniczenj i pokazalo 80.3 kg niby fajnie ale czuje sie slaba ze nie jem zmeczona ale mysl o jedzeniu powoduje mysli o tym ze zacznie mnie bolec. wybaczcie ze marudze mam nadzieje ze operacja nastapi szybciutko i nie bede wiecznie wam narzekala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj tam Patinka nie marudzisz :) taka sprawa to powazna sprawa i oby tak jak mowisz szybciutko Cie zoperowali i zebys szybciutko wrocila do zdrowia ❤️ 🌻 Arbusa poziarlam!!! juz mi go tylko pol zostalo a ogromnego kupilam :P i pije duzzzoo :) mam pytanie....czy warto kupic parasolke do wozka?? czy Wy wogole ja uzywalyscie?? czy wystarczy daszek od wozka?? bo ja chcialam kupic ta parasole ale niektorzy mi mowia ze nie warto :( bo dziecka i tak nie wystawiasz na slonce i nie wiem jak to w praktyce wyglada. A jesli warto to moze znacie miejsca gdzie mozna je kupic? bo one dosc drogie w mothercare 15f jedna. Ja ostro wzielam sie za bycie pania housewife i kupilam nowe gary :) teraz je testuje i powiem Wam ze jakos inaczej i smaczniej mi to wszystko wychodzi :) najlepiej lubie ten steamer :) bo warzywka naprawde lepiej smakoja ugotowane na parze :) wiem :P wiem :P glupoty przezywam ale pierwszy raz w zyciu zwolnilam i mam czas na skupieniu sie na takich malych przyjemnosciach jak gotowanie...pracujac byl to dla mnie czysty obowiazek...nie liczac weekendow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-oby wszystko jak najszybciej dobrze sie skonczylo. Ze zdrowiem nie ma przelewek i lepiej w PL sobie zalatwic takie sprawy niz polegac na opiece tutaj. Niulek25-to mowisz, ze te warzywka na parze gotowane lepiej smakuja. Hmmm... bo ja sie zastanawiam czy nie kupic takiego: http://www.amazon.co.uk/Prestige-Stainless-Steel-Multi-Steamer/dp/B000BK7B06/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=kitchen&qid=1246301053&sr=1-2 Mam akurat takie garnki i swietnie sie sprawdzaja, ale o parowarze myslalam ze wzgledu na Franka zeby mu warzywa gotowac. Nie wiem tylko czy moze to niepotrzebny wydatek bedzie bo szczerze mowiac nigdy na parze nie gotowalam dla siebie. Nie chce go pozniej odstawic do kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko dla informacji w toys r us sa wielkie przeceny :) na butelki sterylizatory i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk Ty to taki wypasiony chcesz kupic :) Ja mam taki :) http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/8607625/c_1/1|category_root|Kitchen+and+laundry|12108409/c_2/2|cat_12108409|Cookware|12108524.htm i byl on dodany do kompletu i naprawde taki czy inny steamer polecam :) warzywa smakuja wysmienicie a jestem warzywnym potworem :P tzn uwielbiam warzywa ale nigdy bym nie pomyslala ze ugotowanie na parze poprawia ich smak w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie chce wejsc :( wiec wklejam str glowna...te garnki to Morphy Richards 5 Piece Blue Stainless Steel Pan Set za 24.99 z 50 po prawej stronie z niebieskimi pokrywami :) http://www.argos.co.uk/static/Browse/ID71/12108524/c_1/1|category_root|Kitchen+and+laundry|12108409/c_2/2|cat_12108409|Cookware|12108524.htm oddaje kompa mojemu M bo juz z nozki na nozke tupie bo chce sie do kompa dorwac :P milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek ja osobiscie uwazam, ze parasolke warto kupic. daszek nie zawsze dobrze zakryje dziecko a parasolka jest bardziej \"przewiewna\". jesli zas chodzi o wystawianie na slonce to maluchy do 6 miesiaca WCALE nie powinny byc na nie wystawiane (nie liczac delikatnego porannego i wieczornego sloneczka - vit. D). popoludniowe slonce nawet z filtrami moze zdzialac spustoszenie w skorze niemowlaka. ja swoje dzieci chlodze kilkakrotnymi kąpielami w temperaturze 37-38 stopni. Kuba popyla w samej pieluszce 24/24 :D Lolli fajne zdjecia. Lennox jest juz taki duzy... a powiedz mi jak zalatwic sobie taka dyspense? ja sie pisze chocby na 3 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) kilka pytan do :) wczoraj sie wazylam- ok 72 czyli jakis 1 kg od 18 maja - to w normie czy za malo? 31.07- mam drugi scan- ile zwykle takie badaie trwa? mrowki mi urzadzily sobie sciezke przechadzkowa w moim brzuchu- drapie i drapie- i jakos nie chca sie uspokoic jakies rady? annnnna- co z tym opisem porodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek czyzbym byla pierwsza z Kawusią?? moj urwis spi, moj M baluje w polsce a ja korzystam z błogiej ciszy. dziś mamy pierwsza wizyte u lekarza... powiedzcie mi bo pwni juz to przerabialscie.... czego moge sie tam spodziewac procz ważenia i mierzenia synka... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki U mnie też taka parówka, że ciężko oddychać !! Ponoć ma być dziś więcej chmurek, ale cieplo już jest. Wczoraj byłam na spacerze z Mają ok 13 to nawet troche ramiona spiekłam... no cóż.. krem z filtrem 30 dałam tylko Majce na nóżki :D a nie sobie U mnie chodzi cały czas wiatrak, ale śpi się tragicznie w sypialni więc... kupiłam wczoraj klimatyzator. Otworzenie okna nie pomaga za bardzo, a poza tym mam duużo ciężarówek za oknem, bo 200 m stad są dwa warehousy (DHL i Ocado) Także klimatyzator powinien ładnie nam schłodzić mieszkanie. Lolli... jeszcze zatęsknisz do córeńki, hahaha Szybko te wasze dzieci raczkują. Maja dziś ma 8 miesięcy i posuwa się tylko na pupie i wyciąga się do raczkowania pełną parą. Chociaż mi się tam nie spieszy.. im później tym mniejszy problem z pilnowaniem. A już upodobała sobie kable.. wszelkie kable !! Czy wiecie gdzie można pokupować blokady na szyflady i szafki (do ikea troche za daleko) :) Niulek trzymaj sie tam i często staraj się nogi wyżej trzymać. Nie chodź za dużo, bo to pogarsza opuchlizne. A jak gotujesz to na siedząco i prasowanie też tylko tak. Frugo nam też dwa ząbki jeden po drugim wyszły w kwietniu i od tego czasu nic... ale te górne już wkrótce się przebiją myśle, bo dobrze je widać Idę jakieś śniadanko zaserwować. Majka już po kaszce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek parasolka jest super!ja ostatnio kupilam bo jak ide tylem do slonca to buda nie starczy bo mam ten typowo gleboki wozek nie mam tego co ty z tym fotelikiem samochodowym.jesli bedziesz dzidzie dawac do tego fotelika na spacer to moze oslonisz predzej przed sloncem niz ja,a jesli do spacerowki od razu bedziesz dawac to parasolka sie przyda.ja kupilam biala z wyszywanymi kwiatuszkami i malutkimi dziurkami,falbanka naokolo za 8f. upal niesamowity,a ja na 12 musze isc po daniela do szkoly na lunch time do 13.15.bo byl niegrzeczny i ma go spedzac w domu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!!!! U nas bardzo cieplo ale z chmurkami :) Parasolke kupie :) tylko teraz trzeba mi znalesc miejsce ktore sprzedaje je w miare w cenie :) Ja mam dzis tylko prasowanko do zrobienia a juz nogi spuchniete :( wstalam 45 min temu!! :O O matko!!!! wlasnie uslyszalam najgorszy placz na swiecie!! a byl to moj kot walczacy z innym na naszym plocie!!! okropny widok! przegonilam przyblede ale nie wiem jak na dlugo :O oni ciagle tak walcza...chyba o ogrod :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek moze gdzies znajdziesz tanio ja w sumie tylko w jednym sklepie znalazlam za 8, bo tak to za 15 i w argosie zdaje sie sa po 10, ale chyba tylko granatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie szukalam i w mothercare, toys r us i nawet na ebay sa drogie :( ale moze jak pojade na jakis car boot to znajde taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaloooo :) mamo eli dyspensa zostala osiagnieta w nastepujacy sposob (dziala tylko w przypadku moich porabanych pseudorelacji rodzinnych): -opowiedzialam Nadii jakby fajnie bylo zostac z babcia, pojechalaby w gory itp. -zasugerowalam zeby zapytala babci czy moze z nia troche zostac bo sie bardzo stesknila -na sugestie mojej matki ze MOZE bym zostawila nadie na jakis czas wyrazilam okropna niechec i jakie mi to nie na reke -na kolejna sugestie odpowiedzialam ze sie zastanowie ale raczej nie -na PROSBE o zostawienie malej toche pomarudzilam i sie zgodzilam.no i ....FREEDOOOOOM :D kamila kable to wielka milosc lennoxa.nie da sie nic z tym zrobic raczej wiec poprostu dajemy mu jakies tam stare myszki komputerowe itp i ma radoche.wlasnie teraz siedzi w kojcu i obgryza mysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×