Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

A tak w ogóle.. Frugo, zapomniałam napisać, że gratuluje przywrócenia motoru do zycia Ed od początku mówił, że będzie potrzebny nowy silnik Fajnie, że się udało. Twój M zamierza go zatrzymać czy sprzedać ? My karmimy się kaszką.. tzn Majka kaszka a ja owsianka, ale na jedno wychodzi niemalże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila B mój M zatrzymuje go dla siebie :) od samego początku tak miało być,a teraz jest w trakcie kompletowania sobie wyprawki :D kask,kurtkę i buty już ma,jeszcze milion innych rzeczy i ja będę mogła kupić sobie lodówkę a wracając do silnika to mój M by go w Pl naprawił na 100% ale tutaj za duży problem częściami no i cenowo było to bez sensu rozebrał ten stary silnik na czynniki pierwsze więc na pewien czas będę mieć spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good afternoon!!!! Wlasnie wrocilismy ze szpitala :) po pokazaniu nam oddzialu...szali porodowej i wszystkich najlepszych pozycji porodu :):):) No i chcialam sie zapytac Was jak Wy rodzilyscie??? jakie pozycje porodu znalazlyscie jako najwygodniejsze? Aaaa moze ktores w Was rodzily w wodzie??? Frugo...wspolczuje malego gryzonia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty majonez czy musztarda !!! ty lepiej nie siej tutaj takiej paskudnej prowokacji........... nie wierze w to co napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie przejmujcie sie majonezem;) o frugo lodoweczke niedlugo bedziesz miec super!!! gryzie ci piersi heh wie co zabkami sie robi;) a dajesz jej chrupki kukurydziane???oooo ide bo adas chyba za bardzo wczul sie w role brata :o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3933411 to temat o tym co smiesznego mowia maluchy fajne teksty na dobry humor moj menz w koncu poszedl do pracy ależ to ciężka praca z nim, jak dziecko ma taki marudny charakter... mówi, że coś się kiepsko ostatnio czuje (jak kobieta podczas menopauzy normalnie, a ma dopiero 32 lata) większość dnia starałam się go pocieszać i był taki.. jak słóp soli generalnie, hieh dopiero 21.. ech chyba spróbuje sie położyć, głowa mi pęka a tu nadal cicho oby jutro się poprawiło miłej nocki babeczki, będę rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieweczki :-) troche Was podczytuje, ale jakos ostatnio nawet nie mam czasu pisac. Rozne tam takie domowe zle i gorsze dni, auto sie zepsulo :( Ale musze sie pochwalic, ze wczoraj sobie poprawilam humor zakupami :-) Poszalalam na wyprzedazach-a wlasciwie to weszlam tylko do debenhamsa, dalej juz nie zdazylam :D Mam fajna nowa posciel,ktora juz kiedys mi side podobala, ale £60 to raczej bym nie dala, szczegolnie, ze potrzebuje 2 zestawy a teraz za £18, pare \"drobiazgow\" dla siebie tez kupilam, jak to poprawia nastroj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Niulek polecam pozycję \"w klęczki\". Rodzilam tak drugą- bez pęknięcia, nacinania, wyszła po 2 parciach. Położna, z ktorą rodziłam doradzila mi tą pozycję. Jest wtedy mniejsze ryzyko peknięcia a sila grawitacji pomaga wyjść dziecku. Polecam ją każdej a Was właśnie siostra z chrześniaczką odjechały...i znowu została sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry boróweczko :) zajrzałam tu rano i patrzę teraz i nic się nie dzieję ja za to zdendowałam się bardzo na mojego landlorda :) i postanowiłam zabrać się sama za malowanie trudno albo nas wywali albo będziemy mieli wreszcie pomalowane :) tak więc uciekam szybko malować pokoik Hani zanim mój głos rozsądku wróci z pracy :D miłego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek ja rodziłam klęcząc oparta na łóżku,tyłem do publiczności :) nie popękałam i było mi dużo lepiej niż w PL leżąc na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Niulek ja równiez polecam pozycję na czworaka, ja miałam pod klatką piersiową worek sako, a trzymałam się poręczy łóżka, super pozycja jak dla mnie i różwnież nie popękałam. Wcześniej jeszcze miałam pozycję taką, że kucałam na podłodze z rozwartymi nogami, a mąż z tyłu siedział na krześle i mnie trzymał pod pachami i tak parłam kilka razy, aby rozwarcie szybciej poszło, także ta pozaycja też jest fajna.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) alez Kamila rozsmieszylas mnie :) ... ten link z tekstami maluchow jest przesuperowy - polecam wszystkim :) kamila Mikolaj wciaz zasypia wedlug Twoich rad, wczoraj troche pozniej bo drzemka popoludniowa byla pozniej ale jakos znosze jego placze ... :) kurcze oprocz tych nieszczesnych pomidorow i mleka krowiego cos jeszcze jest nie tak ... :( napiszcie mi prosze po jakim czasie rozjasniaja sie te plamki \"egzemowe\" - ile to trwa - tydzien?... bo juz nie wiem w czym mam szukac ich przyczyny :( moj maly jak narazie to mowi mama - jakos od tygodnia (od zeszlej niedzieli dokladnie) :) ... czasem tez powie tata (ale tylko po ang. - dadi) ... Niulek ja nie moge Ci dosradzic pozycji bo mialam cesarke, co prawda dopiero po 10 czy 12 godzinach meczarni ... gdybym miala rodzic naturalnie zrobilabym tak jak dziewczyny napisaly, na czworaka ... z grawitacja zawsze latwiej ;) Onyx oj poslucha Twoich rad - musze cos wykombinowac, musiamy miec czas dla siebie ... u nas jest moja mama - troche mnie czasem tez wkurza ale ja to juz chyba taki \"czepialski\" typ jestem :( alez pogoda ... pada, swieci slonko i znowu pada ... pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK ja tez tak chyba zrobiem, nie mam czasu na osobiste zakupy - wiec - DZIEKI CI BOZE - za internet :) ... tez sobie cos kupie :) ... a co :D :D :D ... niedlugo mamy z Lolli imieniny :) ... Lolli wymyslilas sobie jakis prezent? witaj Borowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Oleniga:) i ty Frugo:) Przewalone jest mieć dziecko alergika - współczuję dziewczyny. Ja cieszę się całym sercem, ze Olka może jeśc waszystko jak leci. ale wiedzcie , że dzieciaki wyrastaja z tego w większości. Sama byłam alergikiem - alergia wziewna, teraz ani śladu po alergii, Zuzia też wyrosła z tego, już może jeśc wszystko. Ja nie rodzilam na czworaka, niejasno się wyrazilam. Rodziłam podobnie jak frugo. Na łóżku, na kolanach,oparta o podniesioną połowe. Trzecie też tak bede rodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak chciałam rodzic, to chyba najlepsza pozycja bo grawitacja pomaga, dziewczyny nie pękają i idzie szybciutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Oleniga- u mnie rowniez przede wszystkim internet, ale w dobie posiadania potomka buszowanie po sklepach nabiera wyjatkowego charakteru bo jeszcze rzadziej mozna sobie na to pozwolic. Nie ma to jak dotknac, przymierzyc, po prostu poczuc sie jak zakupoholiczka bez zobowiazan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) kto pije kawke??? Moj buszownik...tak sie wczoraj krecil ze nie dawal mi zasanac...hihih i kopal i kopal po zeberkach...teraz wrocil na miejsce...i daje czadu w prawy bok... Bardzo zadko czuje ruchy glowki a wczoraj to myslalam ze mi juz wyjdzie tak sie krecil... :) ojjj jak chcialabym go przytulic, ukochac :) Dzisiaj zabieramy sie z tesciowa za szycie :) i pokoik malego bedzie zakonczony :) Mamy do uszycia pokrycie na krzeselko bujane i dwie poduszki w taka niebiesa kratke...aaaa no i zaslonki do kuchni :) wysle jakies zdjecia jak skonczymy :) Staram sie jak moge zajac sobie rece bo jak siedze na d.. :P to umieram z nudow :O AAaaaa zapomnialam!!!! Wam powiedziec...wczoraj posprzatalam caly dom wlacznie z odkurzaniem...i podczas obiadu pojawili sie tesciowie...tesc nie wiem jakim cudem o 7.30 jak konczy prace o 5 nadal w buciorach po pracy a lalo u nas i od progu powiedzialam...tato prosze sciagnij buty bo sie naodkurzalam tak poprostu powiedzialam!!! az nie moglam uwierzyc w swoja odwage... I nie sciagnal :( poszedl ogrodem i stal w drzwiach od kuchni...przechodzac zrobil taka minke jakbym mu krzywde wyrzadzila...to powiedzialam ze nie ma we mnie wzbudzac wspolczucia winy bo ja juz w 9 miesiacu nie moge na czworaka ze szmata latac hahaha oczywiscie z wielkim usmiechem na twarzy to powiedzialam i kurcze chyba zrozumial!! :) Ale epopeje napisalam :O sorki kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takimi puchami świeci.. ej kobitki ?? Maja znów mi przespała noc bez jedzenia :) Wstałam ze 3x dać jej smoczek, ale to tyle Zuch dziewczynka Oleniga, mam nadzieje, że u ciebie nocki ida dobrze ? Wprowadziłam nieco rewolucki na fotosiku (oby działało) i wkleiłam pewne.. żabki, hihi a wy coś napiszcie laski, bo tu jak na pustyni ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko :) 🖐️ 🌻 w Chorzowie bardzo cieplutko Laura chodzi codziennie do centrum kultury 3 godziny sponsoruje miasto uczą sie pisać czytać rysują kleją tworzą koszyczki chodzą do kina itd wiec szczęśliwa i opisała wszystkie gatunki ssaków polskimi literami az ja uściskałam.Niestety z pisownia ma problemy ogromne a ja nie uczę jej by nie macic jej w szkole w Anglii. przebiłam jej uszka po raz 3 ci :O bo zawsze płakała jak zdejmowałam jej te zdrowotne i juz nie chciała bo bala sie ze ja zaboli wiec teraz jej powiedziałam ze będzie w tych leczniczych chodzić tak długo az sama zadecyduje kiedy ściągnąć dziś robię jej tez ekg serduszka a w piatek wizyta u specjalisty kardiologa będzie robił opis ekg dzisiejszego oraz echo serca i zobaczymy czy rzeczywiście to związane z jej szybkim wzrostem czy coś się dzieje oby nie wiec trzymacie dziewczyny kciuki :)Proszę. Ja odżywiam sie obecnie najzdrowiej w całym swoim zyciu uważnie przyglądam sie zanim wyląduje w moim żołądku zeby nie cierpieć nie wiem czy wam pisałam ale operacji nie bedzie bo dorobiwszy sie wrzodu o wielkości pol faldu żołądkowego i dlatego bole ostre trzeba go wyleczyc a dopiero operacja a wrzód sie leczy min 6 tyg wiec operacja jednak w anglii. Olivka już tez ma kolczyki a w środę będzie miała bransoletka złotą z wy ryglowane imiona prześlicznie to wygląda :) wiec juz sie doczekać nie mogę :p pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno i dla każdej wysyłam wirtualnego 🌻 na miły początek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"umieranie z nudow.\"... kiedy ja tego doswiadcze? ech Kamila black fajne zdjecie zabek :) A my jutro do Polski na ...5 tygodni. W tym 4 bez tatusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka wrzoda jeszcze masz to straszne kurcze zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia,zakladasz malej oliwii bransoletke?moja amelka tez ma ale nie zakladamy nie podoba nam sie to i boimy sie,ze sie zadlawi albo wogole cos sobie zrobi,dostala ja od tesciowej.a od prababci 10 tke srebrnego rozanca jest przesliczny to jej 1wsza prawnuczka;) uszy tez przebijemy jesli tylko kiedys bedzie chciala. kamila_b fajnie fotosika zrobilas. agneszka75 milych wakacji🌼 oleniga ty zlosnico ustatkuj sie;) witaj borowka:) pyyyszna kawusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa patinka moj maz tez mial problemy z sercem i to dlatego,ze szybko rosl,zycze zeby twoja tez z tego powodu miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Was mamuski , MAM pytanie do was odnosnie karmienia piersia a odzywianiem , czy ktoras stosuje specialna diete , czy jecie wszystko ale po troszku , bo ja juz mam pustke w glowie i nie wiem co i jak. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka współczuje ci problemów zdrowotnych twoich i dziecka Jak miałam 8 lat też miałam problemy z serduszkiem i miałam pewne badania w szpitalu, także dzieciom też się to zdarza, ale będzie dobrze na pewno Dziwi mnie, że przebiłaś takiemu małemu dziecku uszy ? Czy zdajesz sobie sprawę, że te kolczyki moga wywołać alergie, a już nie wspomne o bólu, którego musiało to dziecko doświadczyć I tak przy okazji, twoja dieta jest fenomenalna, ale wiesz, że możesz np skrócić swoją stopkę o kilka dat Przepraszam cię, ale tego po prostu jest za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas szaro i pochmurno...prognozy na najblizsze dni tez niezbyt ciekawe. Niulek🌼 miejmy nadzieje, ze tesciu zrozumial i nastepnym razem nie bedziesz musiala mu przypominac ;) Kamila🌼 slodka Ta Twoja zabcia :) Patinko🌼 odpoczywaj i dbaj o siebie i Dziewczynki. Kiedy wracacie do Anglii? A mi brzuszek zaczyna rosnac.... 1.08 jedziemy na wesele do mojego przyjaciela. Kiecke kupilam w sobote... teraz sie zastanawiam czy zmieszcze sie w nia za te 3 tygodnie. :) Cale szczescie, ze jest tutaj te 28 dni na oddanie lub wymiane... poczatkowo nie bylam przekonana bo zaszalalam i sukienka jest rozowa :) Ale czym dluzej na nia patrze tym bardziej mi sie podoba ;) Kwestia tego czy wejde ;) Mam maly zapas... ale czy wystarczajacy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fairy ja jem prawie wszystkie owoce nie jadlam jeszcze pomaranczy i mandarynek,normalnie smaze kotlety i je jem,nie jem kapusty,ogorkow kiszonych,fasoli,grochu to chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×