Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Witam. Frugo - już się nam tu ładnie spowiadaj, raz dwa! Lolli - przy implancie możesz w ogóle nie mieć okresu - tym się nie martw - ciesz się kobieto, bo gorsza opcja to krwawienie non stop ub brudzenie z krwawieniem.Ja na pocz nic nie miałam a teraz to różnie ...może się ustatkuje. Na pleśniawki - aphtin,choć moja mama polecała mi przecierać wnętrze buźki mokrą osikaną pieluchą tetrową, jak nie masz to włóż kawałek do pampersa - ta metoda działa na 100% - urynoterapia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLLI NIE MOW IJEEEEEEEEEEE o ile dni? Do pepuszka tylko LEKO w saszetkach z Polski rewelacja taniocha otwierasz przecierasz wywalasz super sprawa,Ksiezna miala plesniawke nie pamietam co mi przepisali w szpitalu tutaj ale oni zawsze przepisuja jedno i to samo to bylo zolte z dozownikiem ale ja bylam w stalym kontakcie z polska doktorka tutaj telefonicznym i ona mi powiedziala by nie dawac kropli tylko nasaczyc ten patyczek do uszu i delikatnie sciagac zniknelo po 4 dniach darcia sie pamietaj by podawac jej malenstwu chlodna herbatke najlepiej hippo koperkowa bo pewnie nie chce jesc nic co cieple co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa do kapieli tylko fioletowe ydelko bedtime i kazdorazowo rano wieczorem ja smarowalam z maserzem i smaruje do teraz tym samym bedtime lioton bo na oliwke miala uczul;enie a to zawsze bylo rewelka cos Ty tam jeszcze chciala?Acha sol to tez mialam z Posli taka w ampolkach bo jak otworzysz to lepiej ampolke bo zawsze swierze co nie a to i na oczy i do noska daj znac jak bedziesz zainteresowana zapodam nazwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika co Ty tak od razu daj sie Lolli podenerwowac zdziebko ,kobita ma malo na lebku to daj jej kilka nocy nie przespac Lolli Ty pewno w ciazy jestes supeeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assanna - oczywiście,że dzidziuś sam sika i tym przecierać, za każdym razem świeże siku musi być. osobiście wierzę w urynoterapię, bo na własne oczy widziałam: moja ciocia niefortunnie rozcięła sobie skórę koło oka w stronę skroni gdy upadła - byłoby co najmniej kilka szwów i blizna oczywiście.A ona zamiast jechać do szpitala zaczęła robić okłady ze świeżego swojego moczu kilka razy dziennie i po ranie śladu nie ma.Oczywiście kuracja trochę trwa i trzeba sporo samozaparcia - ale warto było,żeby blizny nie mieć na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Widzę że ja to ranny ptaszek jestem :-) Lolli - no no czyżbyś miała zamiar na dwóch listach być :-) Dziś zaczynam odchudzanie - trzymajcie kciuki bo z silna wolą to u mnie nie najlepiej. Co do urynoterapii to ja słyszałam że to naprawde działa - przecieranie ran czy pleniawek to jeszcze nic - niektórzy to nawet potrafia pić mocz - fuuujjj. A kupiłam skakankę - mam nadzieję że nie poobrywam żyrandoli w domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabalowalyscie wczoraj ze tu takie puchy...? lolli - to sie nazywa zainwestowac w futro... ;) no to kto kawusie pije ze mna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede juz druga tylko musze sobie ja najpierw zrobic bo maleństwo jakies takie marudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek jak wy tak możecie... biedna lolli juz pewnie paznokcie obgryza a wy tu tak z biednej się śmiejecie, hihi lolli... powodzenia dla pocieszenia powiem ci, że ja przy spirali prawie nie mam okresu. A jeżeli już to mam małe plamienie w ciągu jednego dnia i tyle :) edyjus, ty na takie diety i odchudzania przechodzisz to rozumiem, że piersią nie karmisz ?? Ja chudne nadal powoliii, ale coś się rusza. Piersią karmię, trochę mniej, bo Maja już wcina słoiczki itp ale jeszcze nie rezygnuje całkowicie Bylo taakie słońce jak tu przyszłam i a teraz pada i jest szaro buuu Maja zasnęła, więc idę kompu kompu i ogarniam chatę do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja niestety od samego pczatku miałam przejscia z karmieniem piersia - musiałam odciagac a mały taka maruda to niezawsze regularnie było. od urodzenia mi dziecko na formule jest bo ja pokarmu przez pierwsze 4 dni nie miałam a Maks na neonatal leżal i go przez sonde karmiono. wiem ze piers najlepsza ale juz nie ma. żałuje tylko ze nie byłam bardziej stanowcza co do tego by go butla w szpitalu ne karmiono - coz z nastepnym bedzie lepiej - nie poddam sę. Frugo gzie jestes? co to za tajemnica? Gadaj nam tu szybko!!!!!!!!! Ej dziewczyny odpoczełybyscie od tych obowiazkow domowych - nie uciekna przeciez :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Kurcze coraz wiecej o tej epidemii swinskiej grypy!!Borowka ja juz tez panikuje!!Najbardziej sie boje o dzieci!!! zawsze cos jak nie ptasia to swinska,a my mamy leciec do Polski w sierpniu a jak to sie bedzie roznosic to cholera wie czy polecimy:-( na lotniskach pewnie najszybciej sie zarazic dziadostwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) widze ze atmosfera napieta :) ... Lolli trzymam kciuki zeby było po Twojej mysli :) u nas pogoda nieciekawa, wieje i zimno a tak bylo wczoraj ladnie... mielismy wczoraj pierwsza rocznice slubu, poszlismy do pubu na obiad i czyscilo mnie cale popoludnie... och ja to nie nadaje sie na restauracyjne posilki :o... Mikolaj baraszkuje na podlodze... sam juz z siedzenia przekreca sie na brzuch a raczej do pozycji kociego grzbietu i wraca z powrotem na tylek... najlepsze jest to ze dzisiaj w nocy slysze ze cos jeczy, tzn. Mikolaj ... jeczy i jeczy... podnosze sie a on siedzi w lozeczku zboj maly... wczoraj po popoludniowej drzemce to samo :) dobrze ze nie ma jeszcze sily sie podciagnac do stania bo przeciez jest za malutki ale bardzo lubi jak go postawimy na chwile i jak zlapie sie lozeczka to sam stoi :) ... w srode przyjezdza moja mama ... a od 1maja wracam do pracy :o ojjjj tyle zmian... :o pozdr. i trzymam kciuki za brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze macie z tym carbootem bo u mnie na zime zamykaja i jeszcze nie otworzyli a mala juz wyrosla z ciuszkow i chcialam dokupic troche wiekszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga dawno nie widzialam Mikolaja i wlasnie weszlam zobaczyc zdjecia.Slicznie wygladasz!!a Mikolaj jaki juz duzy a jak mu wlosy urosly ,bardzo sie zmienil ale coraz to sliczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mialam zapytac czy ktores z Waszych maluszkow mialo na skorze takie obtarcia, jakby liszaje... Mikolaj ma gdzieniegdzie na rekach i nogach i na pleckach i zastanawiam sie czy mogloby to byc od plynu do kapieli?... czy moze od czegos innego... juz 2 tydzien je mieso ale nie sadze zeby bylo to od miesa i od glutenu tez nie bo kaszke z glutenem dostal juz ponad 2 tyg. temu i wtedy nie bylo takiej skory... dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kamila 26 :) jeszcze zostalo mi kilka kilogramow no i brzusio :o ... ale z 33kg, ktore mialam do zrzucenia zostalo mi jakies 8 :) takze nie jest zle ... "dieta rozdzielna" mi pomogla - polecam wszystkim :) ... mozna jest wszystko tylko nie lączyc weglowodanów i bialek :) Kamila26 ja Twojej Olimpii tez nie widzialam dawno... pewnie juz duuuza dziewczynka ... wrzuc jakiegos linka :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Chciałam się zapytac czy któraś z mam nie ma do sprzedania rożka? szukałam na e bay-u ale same otulaczki :( a za przesyłke z polski powiedziano mi 60 zł to wiecej niż cena rożka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie smiejcie sie wiedzmy, smiejcie :D dzis pogoda nie teges ale jutro ide na zakupy to kupie test.mam nadzieje ze to implant...chociaz maz moj coraz czesciej wspomina ze chcialby znowu dzidzie.nooo, ja nie jestem tak calkiem anty :D chce miec abdominoplastyke ale to lepiej zrobic jak juz sie czlowiek skonczy prokreowac ;)chcialabym malutka, slodka Zion albo Leah... Alexandra ja mam rozek, podaj mejla to wrzuce fotke. Oleniga ja tez widzialam fotki i zapomnialam napisac jak Mikolaj sie zmienil!i jakie ma juz kudelki dlugie!Nadia miala liszaja na ramieniu jak byla mala, dostalam masc od dermatologa i zeszlo. Asanna no wlasnie Leko sie te gaziki nazywaja, nie moglam sobie przypomniec.baby brain czy co?heheh (nie smieszne!) trzasnelam redbulla po drodze ze szkoly, oj bedzie sprzatanko! :) huhuhuuuuuu a moja corka wymyslila piosenke na czesc swojego brata.idzie mniej wiecej tak :\'ja mysle ze lesio nie jest glupi\' i tak w kolko...oh te dzieci... kurcze mam objawy PMS (wscieklizna macicy ;) ) ale okresu ani widu ani slychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny troche mnie nie bylo a godzina czytania:D wiec odpowiem na to co zapamietalam ja pepuszka nie przemywalam niczym i bardzo szybko odpadl po 4 dniach chyba, maly mial plesniawki urodzil sie z plesniawkami bo ja w ciazy bralam antybiotyki i niby dlatego i dali malemu zolty syrop tez nie pamietam nazwy i nie dawalam tylko smarowalam mu w srodku buzi i jeszcze swoje sutki tak mi lekarz polecil i w kilka dni zeszlo ASSANNA- ja nie kapuje co z tymi jabłkami mi tam napisalas? i usmialam sie z twojej zemsty ale dobrze mu tak:D odemnie z domu wyprowadzili sie w sobote nasi wspollokatorzy zostawili balagan ze szok sprzatalam cala sobote i niedziele do 21 rece mam cale az popazone od srodkow czystosci, a dofinansowania dalej nic nie dostalismy:( i nie wiemy co dalej robic planowalismy wynajac pokoj dalismy ogloszenie na londynek i po sklepach rozwiesilismy na londynku ogladalo nas 60 osob a jeszcze nikt nie zadzwonil , moze ktos z was chce wynajac pokoj albo macie znajomych co by chcieli bo jestesmy zdesperowni jak ktos bedzie chetny moge przeslac fotki na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem kobietki :) tylko jakoś tak nerwowo mi się dziś dzień zaczął :O wczoraj była mała imprezka,a dziś do szkoły zaspałam z Olą,ale zdążyła więc jest ok:) tajemnicy na razie zdradzić nie mogę,ale może już jutro wszystko będzie jasne :) wytrzymajcie laski:) a na pocieszenie powiem Wam że dostałam info z asdy o promocjach dla dzieci :) od 28.04 do 17.05 i jest bardzo dużo ciekawych promocji; znowu jest to krzesełko za 25f,odciągacze i sterylizatory z tommee tippee po 10f,spacerówki i foteliki samochodowe po 25f,travel cot za 25f,kosmetyki z johnsona po 1f,dużo ubranek,i chusteczki nawilżone z pampersa 2 czteropaki za 9f no i oczywiście pieluchy pampers :) mega pack za 12f,a jumbo pack 2 za 20 :) trzeba jutro na zakupki do asdy uderzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga wstawie niedlugo jakies fotki. Aleksandra niedawno ktos pisal na forum link do rozkow ze tu w uk sprzedaje jakis Polak ale niewiem na ktorej stronie musisz poszperac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to na schodach to oczywiscie pogon za ewakuujacym sie koteczkiem, a co do fotki z kotkiem na kanapie to sekunde wczesniej biedny wisial do gory nogami trzymany za ogonek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam tylko dodac ze na plesniawki podaja nystatyne (ta zolta ciecz o ktorej pisala Minis), jest ona przepisywana tutaj przez GP i w Polsce tez. Jezeli bierzecie antybiotyk to polecam zawsze brac nystatyne w tabletkach ( w Polsce przepisują) to szczegolna rada dla mam karmiacych piersia zeby uniknely plesniawek i odparzen na dupci (ja mialam koszmar z odparzeniami na tylku Mikolaja i nikomu nie polecam) ... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli Lesiu jest slodziutki, boski chlopczyk :) ... ma taką urocza buzke :) ... a kotki biedne sa, zostawilas jednego czy wiecej? uwielbiam takie rudziaki :) a mam pytanie do Ciebie... kiedy Lennox zaczal interesowac sie, tzn. kumac takie grajace, wciskane zabawki... wiem ze kazde dziecko inne ale musze obmyslic kiedy wydam wiecej kasy na takie aktywne zabawki... czy umie juz dopasowac ksztalty itd... mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :) ... Mikolaj ma 6 mies. i prawie 3 tyg. i cos zaczyna lapac ale jeszcze nie do konca, wie ze mozna cos przekrecic zeby wydalo dzwiek, poruszac zeby brzeczalo (ma taka zabawke z kilkoma obcjami do high chair), przycisnac ale paluszki jeszcze nie takie sprawne :) ... ale prosze o rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga chodzi Ci o shape sorter :) nie jeszcze nie kuma ksztaltow.te zabawki sa chyba od 12 + ale kuma wciskanie guziczkow.jak mial 6 miesiecy to kupilam mu taka fajna tablice z fischer price, na tablicy sa magnesy i jak pociagnie sie za wajche to wszystkie spadaja do koszyka z wielkim hukiem i gra muzyczka, bardzo szybko to obczail i byl wniebowziety.mysle ze spokojnie mozesz mu juz kupowac takie zabawki.i wcale nie muszisz wydac wiekszej kasy (one sa strasznie drogie!) wystarczy jechac na carboot :) ja za wszystkie zabawki na zdjeciach zaplacilam 10 f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki mam jeszcze 3.mam chetnych na wszystkie ale jeszcze nikt nie odebral, oprocz 1.no i 3 malenstwa ale one beda ready dopiero za jakies 3,4 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Lolli, no to musze wybrac sie na carboot ... w weekend pojade tylko musze poszukac miejsca :) ... ja wszystko na ebayu albo na gumtree kupuje ... no ostatnio bylam na jumbo sale i tez kupilam zabawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×