Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

ja ledwo teraz wyrabiam :( nie mowie ze jest tragicznie bo jakby tak bylo nie mialabym czasu usiasc do kompa ale same wiecie jak to jest a w polsce wiadomo babcie tescie kolezanki ciotki rodzenstwo i jakos latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade mi83 niedawno urodzila a 2miechy wczesniej jej Adas roczek skonczyl mi83 powiedz jej nie jest zle co??? i powiem ci ja mam 10latka i nie wydaje mi sie ze starsze to lepiej miec nastepne co chwila pukanie do dsrzwi a jego albo nie ma albo siedzi w pokoju i nie slyszy,jedzenie mu nie smakuje najlepsze nalesniki no czywiscie je to co uszykuje bo wyjscia nie ma,a jak Adasia urodzilam to byl w 1wszej klasie i tez trza bylo rano wyszykowac do szkoly,pomoc w lekcjach,bo maz tu byl a ja z chlopakami w PL i jakos dalam rade.a rodzina byla chetna do pomocy dopoki nie urodzilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka, coz, noe moge napisac inaczej niz dziewczyny, ciaza.bedziesz miala ciezko, bo dla mnie kobiety co maja wiecej niz jedno dziecko to prawdziwe bohaterki. ja mam prawie idealne dziecko, a ciagle nie wiem czy stac mnie bedzie na drugie. a szczegolnie tutaj bez rodziny, moj maz tez pracuje wiecznie. ja zaczelam szukac dziewczyn na naszej klasie, z okolic. polecam jak czujecie sie samotne. mozna czasem sie wgadac albo pomoc nawzajem.ale tak jak mowi anecia, wartosie pomeczyc i miec gromadke , dla ktorej bedziesz najwazniejsza osoba.trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie sie uczepilam tego co Monika powiedziala, ze moge nie miec okresu przez implant, ale jesli okazalo by sie ze zaciazylam to nie byloby jakiejs wiekszej tragedii.wiadomo ze ciezko, ale to jest wszystko do przezycia.poza tym nigdy nie jest 'dobry' czas.gdyby kazdy mial dziecko wtedy kiedy uwaza ze jest odpowiednia chwila to wiekszosci z nas by tu nie bylo.wogole ludzka populacja wynosilaby jakies 6 osob heheh.takze glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo czekam na okres, dopiero wtedy kupię. a o szczepionke nie pytalam, bo wszędzie czytam , ze ona nie bedzie skuteczna w tym przypadku. Anecia w Polsce jeszcze nie ma poptwierdzonych przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka - ciesz się - błogosławiony stan... Lolli - zrób sobie test, jak nie jesteś pewna - ja robiłam ze 3 na początku.Teraz niestety mam okres dłużej niż go nie mam.Jak taka sytuacja da mi w kość to mam iść do GP po jakies tablety na zatrzymanie krwawienia.Nie chcę tego wyciągać jeszcze nie jestem gotowa na kolejnego maluszka.Bo właśnie się mnie w nowej pracy pytali czy chcę więcej godzin w przyszłym roku szkolnym, tzn.że mnie chcą, hurrra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASSANNA- jak chcesz to moge ci dac moje pare killo , a kjakbys potrzebowala pokoju to mamy jeden wolny:D a ja zawsze moge zostac z ksiezna, pochwal sie corcia bo jest przesliczna:D a co do swinskiej grypy to szok, najgorsze jest to ze moja kolezanka pracuje na lotnisku i co mam jej powiedziec jak bedzie chciala wpasc ona sama sie boi :D bylam dzis w councilu i mi powiedzieli ze wyslali mi ta aplikacje od nowa bo mieli jakis blad i sie okazalo ze moja aplikacja nigdy nie zostala otwarta myslalam ze sie poplacze sku...ny zrobili to specjalnie bo teraz jak bedziemy placic wiecej to by nam musieli od lutego nadplacic i zeby nie dawac tyle kasy to wymyslili sobie takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) lolli- nie martw się, wygrasz jeszcze niejedną licytację:-P.. a ja jak chcę, zeby Hanutka zasnęła to jej głowę czyms przykrywam(metoda kanarka) i zasypia w sekundę:) patinka- mi tez tak wyszedl test z Adasiem(nawet nie zauwazylam tej kreski przy swietle w lazience i myslalam, ze nic, ale na nastepny dzien przy dziennym dostrzeglam bledziutką kreseczkę) No i naprawdę się nie martw. Ja zaszłam w ciążę dokładnie jak Adas mial pol roczku, no i teraz mam Hanutkę! Jestem od 15.30 az do ok 1 sama bo moj slubny tak pracuje i uwierz- mozna dac radę, choc czasami jest ciężko, ale wszystko to kwestia dobrego zorganizowania:)Minął pierwszy tydzien odkąd jestem juz sama bo mąz do pracy wrocil i naprawdę nawet mam czas do kompa usiąść:) Będzie dobrze🌼 monis- no, chamstwo pierwsza klasa..wspolczuję oleniga- ja od lekarza dostałam diprobase do smarowania( mozna nawet przed kąpielą posmarowac bo przy egzemie to woda bardziej jeszce podraznia i wzmaga objawy).. Adasiowi tez jasnieją i zmniejszają się, ale wlasnie ta chropowatośc.. idz do gp, ale z opisu to wynika, ze Mały ma egz. Lepiej nie pozwolic jej się rozwinąc:) anecia- no, wkurzylismy się, ale jestesmy bardzo mobilni, więc damy radę:-P i o nudzie nie ma mowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG... ale temat goracy, heh Patinka, ja tez kurcze bym po tych testach nie wiedziala :P Ja mialam clear blue gdzie pisze PREGNANT :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzieje - jeszcze nie doczytalam wszystkiego. Dziń b. busy ale mam Maksa fotki do paszportu :-)) - ale pucia na nich jest. Bardzo dzielnego mam chłopaczka i pojętnego - zdjęcie za pierwszym razem nam wyszło. Doczytam was jutro a dziś dobranoc i śnijcie o radosnych i pozytywnych sytuacjach. Patinka i Asanna - wy szczegolnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi, kiedys metoda na kanarka dzialala i u nas ale teraz... male dziecko, maly klopot... ;) a my z Lennoxem ogladalismy film Polanskiego, bo obudzil sie i cos mu sie porabalo i chcial sie bawic, a potem nie mogl zasnac przez katar :( no ale teraz chyba juz kima, ja tez tylko dokoncze filmidlo i nyny.dobrej i spokojnej zycze bes, Ty chyba juz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki i mamusie. Co do mamuś to myśle że na się bes juz rozpakowala :-D 🌼 Patinka ja tez mialam taki test jak Kamila black - jest troszke droższy ale nie musisz sie zastanawiać nad kreskami. Jest napisane pregnat albo nie. Oby było tak jak chcesz. Jak tak czytam o ciążach i porodach to mam już ochotę na drugie maleństwo - tak prawie za jednym zamachem. ;-) Moj się smieje że już jestem przygotowana hi hi. Przynajmniej dwa razy nie musiałbym się odchudzac i brzuszka zwalczać. Zleciałam z wagi 1,5 kg - huurra i to po 2 dniach :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki to tylko ja nie mam jeszcze Bartusia, ale za to mam ponad dobę skurczów za sobą, doła giganta i żadnego postępu wczoraj pod wieczór skurcze były już jak w zegarku co 5 minut, ale nie bolały tak mocno jak się spodziewałam zaczęłam się zbierać do szpitala no ale zanim pojechaliśmy zadzwoniłam się skonsultować z położną w szpitalu i ona powiedziała, żebym została jeszcze w domu i zadzwoniła za jakiś czas jak wody odejdą albo skurcze będą silniejsze, bo uznała że za słabe są i niepotrzebnie przyjadę kazała się zrelaksować, oddychać, obserwować ruchy małego no to postanowiliśmy spróbować spać wzięłam 2 paracetamole i zasnęłam jak kamień na jakąś godzinę obudził mnie silny skurcz weszłam do wanny i siedziałam w tej wannie ze 2 godziny chyba potem wylazłam, połaziłam po domu zjadłam skurcze bolały już jak cholera ale były rzadsze aż w końcu jakby się zatrzymały połozyłam się do łóżka i tak co jakieś 20-30 min budził mnie skurcz gigant i tak oto dotrwałam do tego momentu małża wyprawiłam do pracy zdołowanego i niewyspanego jak ja no porażka nie dość, że druga noc zarwana to ja wciąż w jednym kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes zycze zebys dzisiaj wieczorem zmieniala pieluszki;) co za noc. wczoraj mielismy probe wlamania.o 23. zwykle o te porze juz spimy, swiatla pogaszone od jakiegos czasu. pewnie ludzie mysla ze nas nie ma w domu. 3 czarnych probowalo drzwi wywarzyc . boże co za nerwy.przebudzilam sie jak brat męża krzyknął do nich. I co teraz każda noc pewnie bedzie w nerwach. Patinka mniej wiecej wiem co moglaś czuć tamtego wieczora. a twojego kroliczka ciagle mam przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie no bes szok,ale cie Bartus zrobil:( lolli nie martw sie przeciez zawsze nie musisz wygrywac;) mi83 zycze wam zebyscie szybko cos slicznego znalezli. ja ide dzisiaj na polskie play group:D Adas sie pobawi z dziecmi Amelka poobrzyguje wszystkich a ja W KONCU POGADAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku borowka wspolczuje ja tez sie okropnie boje,mielismy na naszej ulicy wlamania:( zglosiliscie to na policje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilę później mąż zadzwonil, przyjechali natychmiast, po pol minucie. wczoraj strasznie balam sie dnia dzisiejszego , jak mialam zostać sama z dziwewczynami w domu. ale jest lepiej, jednak światlo dzienne robi swoje. wejście mamy od ogrodu, od ulicy pewnie by sie nie odważyli, teraz mamy spory ruch na niej. nie wiem czy to jakas metodfas - pchali drzwi w dolnym rogu. zamek tam zamontujemy. kurcze te drzwi i tak jekieś takie niepewne pomimo dwoch zamkow. a wcześniej probowali okno otworzyć przez lufcik w pokoju szwagra, on tam byl, jeszcze nie spal- i cale szczeście, bo my to jak susły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka o kurcze :( wiem co czujesz tragedia a ja mialam isc do gazety ale jak to dzis zrobie to nie wiem wczoraj musialam Laure odebrac wczesniej ze szkoly wymiotowala tempertaura w nocy i boli ja brzuch zadzwonilam do surgery clinic czekam az oddzwoni lekarz. zrobilam test rano nic nie widac :O ? zglupialam. do @ mam jeszcze ok 5 dni co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uważajcie. to stało się też i ku waszej przestrodze. Zapewnieja tutaj, ze maja lekow na świńska grypę wystarczająco to ja boje sie ze ci "luzaccy" GP i tak zawalą sprawę i będą zwalać nazwykle przeziębienie. co też nam przyszlo przechodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam pismo z policji z ich planem otoz beda chodzic po sasiadach i pytac sie czy ktos cos widzial. dopiero teraz powinni to robic drugiego dnia po zdarzeniu. borowka czy zdjeli odciski palcow? czy zlapalai ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka wiesz ajk to jest z testami. jesli pokaże negatwny wynik to nie znaczy ze jest wiarygodny. a jeśli pozytywny to na bank. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to szczescie,ze nie spal szwagier.szybko przyjechali.to ja pozamykam lepiej te lufciki zanim pojde na to spotkanie bo pootwierane mam,w nocy lalo,burza,a teraz od rana slonce.my tez mamy jedne drzwi malutki przedpokoj i 2gie drzwi,tych pierwszych na noc nie zamykalismy,ale odkad wlamania bykly to zamykamy od ogrodka tez. ide glowe suszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×