Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Cześć! Ja już po kawce i śniadaniu :) i po prince-polo :( Posprzątałam chałupe, pranie się pierze itd. Tylko ćwiczyć mi się dziś nie chce. Dobrze, że jesteście, uratujecie mój domowy budżet, posiedzę tutaj, nie pójdę na ebaya... No, może na chwilkę... ;) Widzę, że muszę się przyjrzeć sprawie szczepień - dotychczas nie planowałam robić nic ponad standard. No ale żółtaczka... Rotawirusy... Hmmmm... Macie jakieś tipsy dotyczące mycia dzieciom zębów? Maks nie chce buźki otwierać i nawet nie chce pokazywać mi ząbków i dziąseł :( Nie wiem dlaczego, zawsze uważałam, żeby go nie bolało przy smarowaniu żelem na ząbkowanie itd. Próbowałam w czasie zabawy i w czasie kąpieli... :( Poradżcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Lilowa, 🌼 ❤️ 100 lat! ❤️ 🌼 Miłego dnia (i następnych też!) Spełnienia marzeń, wymarzonych prezentów i pociechy z najbliższych (zmywanie? zakupy? pranie?) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx troche sie spóźnilas ze szczepionka p rotawirusom. w polsce do 6 m-ca. o przepraszam, tutaj chyba do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pozostalo mi 4str doczytania was ale mam ogromny problem :( KUbie wyskoczyly krostki na buzi i nie sa to potowki :( sa bardzo czerwone i niektore zakonczone bialym plynem...zaczelo sie na czole..teraz sa wszedzie kolo oczu i roznosza sie kolo uszu i oczu :( prosze o pomoc wysylam zdjecie malego z flashem wiec te krosty sa bledsze http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d371161881d6410.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek na moje oko to trądzik niemowlęcy, moja Maja tez tak miała to kąpałam ja w krochmalu i po kilku dniach jej zeszło. myślę ze nie ma powodu do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) ja go kapie w olinatum...czy to wystarczy?? czy mam zrobic krochmal?? a jesli krochmal to jak sie go robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oilatum junior tez jest dobre. Ja kąpałam Maje przez 3 dni w krochmalu i jej zeszło. A krochmal robiłam z maki pszennej bo jest lepsza dla noworodka. można tez robić z maki ziemniaczanej. 2 łyżki na litr wody. zagotować wodę i osobno rozrobić make. wlać rozrobiona make na gotująca wodę i to wystarczy. nie polecam mycia głowy w krochmalu :-) myśmy umyli i nie pytajcie co było hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka-tutaj ten rotawirus tez niestety do 24 tygodni-dokladnie tak na stronie producenta szczepionki jest napisane a produkowana jest tutaj. Ja kombinowalam,ale w koncu i tak nie zaszczepilam wiec trudno :( Mam nadzieje, ze tak latwo tego nie zlapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek-ja mojemu jak myje buzke to tez przewaznie woda z odrobina oilatum i jest ok. Mysle, ze nie powinno zaszkodzic, staraj sie zeby nie doszlo do infekcji.Ja jak malemu zrobilo sie cos podobnego na piersiach, tylko to byly moze bardziej potowki to kilka razy w ciazgu dnia mylam watka i bardzo cieniutko na dobrze osuszona skore smarowalam sudocremem i ladnie zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) dzieki za rady :) zazdroszcze Ci Lolli ze dajesz Lesiowi mleko krowie ... ja mam czekac do 1 roku zeby znowu sprobowac jogurtu na bazie mleka krowiego ... mysle ze albo sprobuje z mlekiem kozim (a napewno jego jogurty bede kupywala Mikolajowi) albo bede kontynuowala podawanie mleka modyfikowanego ... Lolli a jak bylo z podawaniem mleka rozcienczonego? np. na 180ml nie 6 lyzeczek tylko 3?... pamietam ze tego tez probowalas u Lenoxa ale nie pamietam z jakim skutkiem... Borowka Mikolaj kiedys jadl Aptamil 2 (pamietam ze tez dawlas Oli), potem przestawilam na Enfamil AR (dla refluksowych dzieci) a teraz podczas pobytu w Polsce lekarz przepisal nam mleko dla alergikow (tutaj tez jest - my mamy na recepte) nazywa sie Nutramigen (Mikolaj je ten z numerem 2 - Nutramigen 2 w puszcze 425g) ... zaznaczam ze jest obrzydliwe ale on jakos je pije - zwykle na spiocha :) ... pije mleko wieczorem i nad ranem, no i to w nocy i rano jeszcze dostaje kaszke na tym mleko, czasem dosladzam glukoza ... powiem Wam ze Mikolaj wypija czasem niepelne 500ml a to troche malo jak na malucha w wieku 10mies. - 500ml to minimum dlatego moze to dobrze ze pije to nocne mleko?... inaczej nie wypijalby nawet 400ml... co myslicie? Lilowa all the best 🌼 ... duzo zdrowia, milosci, radosci i ... pieniedzy :) Frugo gratuluje postepow Haneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek zrob ten krochmal i przemywaj buzie rano i wieczorem, zobaczysz efekt na nastepny dzien ... jesli bedzie bez zmian radzilabym myc sama przegotowana woda ... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek jasne ze można przemywać buźkę i te miejsca gdzie potrzeba, albo tak jak radzą dziewczyny czysta woda lub oilatum. lilowa najlepszego i dużo dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamy ja od soboty w polsce, lot był przeokropny,leciałam liniami ryanair, i tak bagaże podręczne są teraz wazone a potem wkładane do takiej miarki żeby sprawdzić wielkość, , przy tej pierwszej odprawie mąż był ze mna więc włożył te torby w tą miarke ale szły cięzko bo były pożadnie zapakowane ale dał radę a oni te głupki jeszcze raz sprawdzały wielkość torb podrecznych przed samym lotem, a tam juz bylam bez meza i najpierw probowala je wlozyc do sprawdzenie ta baba z raynair i jej nie chcialy wejsc wtedy ja malego na podloge i wciskam te torby na szczescie mi weszly ale stwierdzila ze powinny delikatnie wejsc, kazdy wsciskal, umeczylam sie jak glupia potem na samolot i prawie ostatnia weszlam na poklad bo jeszcze wozek musialam oddac, mialam dosc,co za wredne babsko bylo przy odprawie tych soczkow 100ml nie musialam pic,przy odprawie celnej byli naprawde mili. mam juz dosc tych liń poza tym w polsce pogoda ładna, mały sie kazdego boi, czesto płacze i chce tylko na rekach , nie wiem kiesdy sie przyzwyczai, nudze sie przeokropnie i dostaje szoku na ceny słoiczkow dla małego,-ale co tam, nie moge sie doczekac powrotu do angli-to tyle oleniga moj mały też jeszcze pije czesto w nocy ale że jest pod kreską to mu nie żałuję, a co do szczepien to wiele razy prosiłam moja hv i do dziś nie mam szczepien na grużlice, chyba dam sobie spokój-sama nie wiem, a o tej żółtaczce nie wiedziałam że nie dawaja tej szczepionki. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
niulek25- moj Patryk ma dokladnie takie same krostki. zaczely sie pojawiac najpierw na czole, pozniej na policzkach a teraz ma juz we wlosach, za uszami i klatce piersiowej. W poniedzialek HV przepisala mi masc, ktora robi sie na zamowienie. Kazala zaprzestac kapania w Oilatum i nie smarowac sudocremem ani nie uzywac oliwki. Powiedziala zebym kapala malego tylko 2 razy w tygodniu. Szalwia go przemywam calego ale nie widze zadnej poprawy. Jutro mam do odbioru masc i mam nadzieje ze nastapi porawa. Moze tez powiedz podczas wizyty HV o tych krostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwojki i więcej dzieci, na które dostają Child Benefit, pilne pytanko. Czy numer referencyjne przy kolejnym dziecku pozostaje ten sam , ktory przyznano pierwszemu dziecku, cz y nadawany jest inny odrebny? proszę , mogłybyście zajrzec do swoich papierków? dostalam formę do wypełnienia dot olki i nie mam bladego pojęcia jak to jest bo zostawiłam tylko jedno pismo z CHB, z ktorego wynika, ze nr jest jeden ale nie mam pewności Frugo? Anecia? Kamila26?Magdae?Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!my juz od 5 dni w Polsce !!jest super!!! Sorry ale nie wiem za bardzo co sie u was dzieje bo nie mam neta a teraz skorzystalam od bratowej aby cos do was napisac.Mam nadzieje ze wszystkie dzieciaczki zdrowe!! Lot mielismy bardzo udany!!Olimpia przespala cala droge ,obudzila sie przy ladowaniu:-)nadal nie ma zabkow:-). Trzymajcie sie dziewczyny!! Jak tylko bede miewc mozliwosc to do was napisze.Pa PA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka numer jest ten sam,młodsze dziecię jest dopisywane do tego numeru który jest nadany starszej pocieszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny jestescie kochane kamila fajnie ze sie odezwalas, a co najwazn ze podroz mialas udana dziewczyny co z anecia sie edzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
magdae a gdzie musiałas oddac wozek?to nie zostawia sie pod samolotem złozonego już?i jaki miałas wozek?bo ja mam taki który jak złożysz są dwie częsci tzn. spacerówka i fotelik i podobno takiego wózka nie moge mieć chyba że zapłace dodatkowo za fotelik,też bede niedługo leciec ryanairem i nie wiem bo oni zawsze na odrót wszystko maja,z góry dziekuje za odpowiedz:)pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim ,ja znow do was z zapytaniem ,co trzeba zabrac ze soba do szpitala i kolejne czy lepiej spakowac sie do jednej torby czy malenstwa rzeczy zapakowac osobno?Chyba pomalutku czas sie za to zabrac,coprawda dzisiaj mam wizyte u midwife i moglabym ja zapytac ale znajac zycie i jej kompetencje powie ze nie wie:-)wiec nie bede narazala sie na nerwy .Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno czy kazda z was do szpitala miala rozek ,a jezeli nie to co zamiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta b - wydaje mi się, że lepiej mieć 3 torby: jedną dla siebie, drugą dla maleństwa, a trzecią na brudy. Te dwie ostatnie mogą czekać np. w aucie :) W szpitalu w którym rodziłam było mało miejsca, więc spawdziły się torby z lnu, takie miękkie, po wypakowaniu zawartości na półki przy łóżku po prostu je zwinęłam, na walizeczkę nie byłoby w ogóle miejsca. Rożka nie miałam, dziecko było zawinięte w tetrową pieluchę a na to frotowy ręcznik. Ciasno upakowan było bardzo zadowolone z życia :) magdae - współczuję podróży. Jak mi kazali coś wyciągać to wręczałam im dziecko do potrzymania :) jakoś szybko się ode mnie odczepiali :D kamila26 - pozdrawiamy i wracaj do nas szybciutko! A gdzie mamaeli, kamila black, anecia... Nie mówiąc już o innych mamach i brzuchatkach... Odzywać się dziewczyny bo zrobimy apel poległych!!! ;) Idę se strzelić kawusię. Pogoda mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! edyta b- ja z kolei wzielam walizke, w ktorej mialam 3 torby :D : z moimi rzeczami, ubraniami dla maluszka i brudy. Walizka miala zastosowanie jako podnozek przy karmieniu Franka bo w ciagu dnia karmilam go siedzac na fotelu przy lozku :) Mialam miekki rozek kolderke(do tej pory sie przydaje np.jako miekki podklad w kojcu),ale Franek opuscil szpital w welurowym cieplutkim pajacyku z kapturkiem bo w tym najwygodniej bylo go wsadzic do fotelika. Kazdy ma swoje sposoby :) Onyx-swoja droga to musieli Cie polubic przy odprawie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK - dokładnie tak jak ja ich ;) Maks waży ponad 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×