Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Hej Mamusie :-) witam Was po dosc dl.przerwie-o kurcze to ponad miesiac temu,ale ten czas leci :) widze,ze wiele brzuchatek juz sie rozsypalo po mnie :-) mam do Was pytanie jak sobie radzilyscie z wielka potrzeba ssania u waszych maluszkow.bo ja przyznam,ze zbytnio nie jestem za smoczkiem,ale od smoczka latwiej oduczyc niz od paluszkow :-( znacie jakies inne sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety nie bylo mi dane zmienic dzis fryzury :O brak miejsc wiec ide jutro :) Lolli niestety ci nie pomoge bo nie wiem :( Gosiaczek...ja daje smoczka bo inaczej obgryzl by sobie rece :O Chcialam sie zapytac...jak Wy czulyscie sie po porodzie i ile mniej wiecej na spokojnie trzeba sobie dac by wrocic do siebie??? Nie mieszcze sie w zadne ubrania :( zadne spodnie, bluzki...czuje sie przez to okropnie :( na zdjeciach wygladam jak sloniatko i unikam kamery jak ognia...a szkoda bo Kubus nie bedzie mial wiele ze mna zdjec...nie potrafie sie przelamac :( z rozmiaru 8/10 jestem teraz 16. Karmie piersia wiec jakas radykalna dieta odpada ale moze Wy znacie jakies patenty na powrot do normy??? przy takim malutkim dzieciatku brak czasu na wiele wiec nie wiem co robic? Dadam ze nie jestem jakas desperatka i wiem ze wszystko wymaga czasu...ale mamusie powiedzcie na ile lepiej sie nastawic?? 6 miesiecy...rok? Uciekam lulu :) bo za 3h Kuba bedzie wolal jesc hihhi Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytam was jutro, teraz tylko posta Niulek zalapalam :-) Moge powiedziec,ze u mnie minelo 5 miesiecy i czuje sie juz "normalnie" a po 3 miesiacach juz czulam roznice w tej wymeczonej mamusce :) Frugo-wpadlam na topik wlasciwie tylko po to zeby oznajmic,ze otrzymalam wreszcie maila od tej baby od wozka, pisze w nim, ze....maz wyrzucil go na wysypisko bo nie wiedzial :D Rece z takimi idiotkami opadaja. Baba w piatek mi pisze, ze nie odzywala sie bo ja zabral na wakacje i ze spakuja wozek a we wtorek laskawie mnie informuje,ze wyrzucili go do kontenera przez pomylke i taka jest bezsilna teraz. Mnie i tak juz sie odechcialo tego wozka,ale baba jest po prostu bezczelna i tyle. A poza negatywem, ktorego jej raczej wystawie to co ja moge wiecej zrobic. Sa ludzie i parapety.....:-) Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie Niulek, ze czulam roznice na plus po tych 3 miesiacach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk no to nieźle Cię załatwiła,ja też jeszcze niedawno cieszyłam się,że tak super sprzedałam swój wózek i co ............nie będę się wyrażać.Kobitka zaczęła kombinować zaraz po zakończeniu aukcji,najpierw pytanie czy może zapłacić przy odbiorze bo nie jest zarejestrowana na pay palu,choć w mojej aukcji pisało tylko pay pall,no ale sobie myślę niech jej będzie,potem przez 8 dni mnie zwodziła,ustalała terminy odbioru i odwoływała w ostatniej chwili,a jak przyjechała to nawet wózka nie obejrzała tylko od razu,że go nie chce bo jest zmechacony i dotknęła elementu który jest z froty :O więc jej tłumaczę,że to jest frota i ten materiał tak wygląda,ale ona swoje więc odpuściłam bo niby co miałam zrobić jak ona już z takim nastawieniem przyjechała:O i też się teraz zastanawiam co zrobić,czy wystawić jej negatywa czy lepiej sobie darować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalony trochę mnie nie było wiec nadrabiam zaległości witam wszystkie mamuśki te stare i te nowo upieczone - zaległe gratulacyje dla bąbelków i mamuskow witam również nowe brzuchatki - dużo zdrówka życzę i cierpliwości w czekaniu a u mnie jakoś leci, po japońsku - jako tako Maja skończyła już 3 miesiące, jest słodka jak cukiereczek poza kupkami które ........., jak na razie rozwija się bardzo dobrze, miałyśmy trochę problemów z ulewaniem ale pomału rozwiązujemy ten problem. wczoraj zaliczyłyśmy druga szczepionkę i nie było tak tragicznie, trochę przeraźliwego płaczu ale po 2 min już było dobrze. Duzo się uśmiecha i jest bardzo ruchliwa, przebieranie pampera staje się nie lada wyczynem. ostatnio odkryła swoje stopy i jest nimi zafascynowana, tylko czasem jest bardzo zdziwiona ze jej stopki znikają :-). teraz muszę zmykać bo pampers wzywa, napisze więcej później czyżbym była pierwsza dziś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady dziewczyny :) faktycznie, nie pomyslalam o wit D aga no nie mam pytan co za pinda z tej baby.na Twoim miejscu bym ja zaraportowala a potem sie zaczaila i sprawdzala kiedy 'znajdzie wozek w kontenerze' i wystawi go ponownie.a wtedy to juz bym z nia ostro pojechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli ja mam pytanko do ciebie czy te warkoczyki to się robi ręcznie czy są jakieś specjalne maszynki do tego? noi co potem z odrostami? a jak ci się znudzą to co? obcinanie czy rozplatanie? pewnie banalne pytania ale nie mam pojęcia o tym. ja szukam rozwiązania dla siebie bo jestem znudzona swoimi włosami, krótkich się boje, długie mi się znudziły noi pomyślałam ze może warkoczyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga niezła relacja ale dałąś rade i najważniejsze że już po-gratualcje no trudno niulek poczekamy dłużej na twoją nową fryzurę, agauk -ale babsko wredne ja napewno bym jej negatywny zostawila żeby przestrzeć innych przed nią, nie wiem czy zappłaciłaś bo jak tak to wtey w ciagu 10 dni musi wysłać a jak nie zapłąciłaś too możesz napisać do ebay że ty kupiłaś ona nie chce wysłać-bo przecież ma ten wózek tylko jej żal. frugo-i tak to jest z odbiorem osobistym czasem, i chyba drugi raz bedziesz wystawiać przez kolejne głupie babsko, brak słów, fakt że główka się poci od braku wit d3 ale nie zawsze , pozdrawiam was ciepłło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda g chetnie opowiem :) warkoczyki robi sie recznie i zajmuje to dosc duuuuzo czasu, w zaleznosci ile chcesz ich miec i od dlugosci.ja mam ok 150 do pasa i zajelo to 10.5 godziny jednej babce (najlepiej jak robia 2 lub 3). po ok 7,8 tygodnich odrosty sa juz dosc duze i wtedy mozna albo zaplesc gore, boki i tyl od nowa ( w sensie te miejsca gdzie widac jesli spinasz w kucyk) albo zdjac wszystkie i zaplesc od nowa albo wogole zdjac.mozna je latwo rozplesc i nie trzeba obcinac. jedyny minus to traci sie przy tym dsc duzo wlosow ( prawdopodobnie sa to poprostu wlosy ktore tak czy tak codziennie nam wypadaja tylko w tym przypadku nie maja gdzie wypasc bo sa trzymane w warkoczyku.dla swojego zdrowi psychicznego trzymam sie tej wersji ;) taka przygoda bedzie Cie kosztowac ok 90 funtow w salonie lub polowe tego jesli znajdziesz babke prywatnie.no to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebayomaniaczki pomocy !!! chciałam wystawić mój wózek po raz 2 i nie mogę nic zrobić na ebayu,loguję się normalnie,wchodzę w mój ebay,klikam sprzedaj,wpisuję w nagłówek co chcę sprzedać,klikam żeby przejść dalej i tu zaczynają sie problemy bo wyskakuje mi okno żeby się ponownie zalogować,no więc wpisuję ponownie hasło,a on mieli,mieli i za chwilę znowu okno i mam wpisać hasło :O nie ma żadnych komunikatów,że hasło niepoprawne itp Nawet zresetowałam swoje stare hasło i utworzyłam nowe,ale dalej to samo :O jakieś pomysły kuleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo wejdz w my ebay->sold->znajdz swoj wozek, obok beda opcje (print label, mark as dispatched etc.) i tam powinna byc opcja relist item.mam ndzieje ze zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ga ga - gratulacje, dzielna jestes! usmialam sie ze znienawidzenia poloznej. ja tez w pewnym momencie odmowilam badania rozwarcia, pewnie z bolu, hihi... lolli, jak dojdziesz do szamanow to napisz co powiedzieli, bo wlasnie mamy ten sam problem - maksowi poci sie glowka ale tylko jak spi - zostaje okragla mokra plama na poscieli i tez sie wybieram to sprawdzic. o niedoborze wit.d slyszalam, o wadach serca ze sie tak objawiaja - nie. a ja tez mam wade... :( dojscie do siebie po porodzie - chyba im czlowiek mlodszy tym lepiej ;) u mnie - zalezy jaka czesc ciala sie rozpatruje i z czyjego punktu widzenia. np. biust mam ok. 4 rozmiary wiekszy i maz chwali, a ja wprost przeciwnie. nawet podbiec do autobusu nie mozna, nie mowiac juz o zlapaniu spojrzenia sprzedawcy w sklepie... na brzuchu zostala mi falda, ale u mnie diety tez jeszcze odpadaja bo karmie. no i ginio powiedzial, ze jak sie karmi to wytwarzane hormony nie pomagaja w nabywaniu miesni przy cwiczeniach... :( dolne partie po porodzie naturalnym "odzyly" mi dopiero po okolo 6 miesiacach, ale moze dlatego, ze ciasno mnie zszyli. na suchosc pomogly chemiczne cudenka, tak wiec nie bylo zle. oki, maks wstaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,mam pytanie w jakiej temperaturze pralyscie ubranka dla maluszka przed pierwszym uzyciem?gdzies czytalam ze to musi byc wysoka ale przeciez nie wszystkie mozna w takiej prac .poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b - ja pralam w 40 stopniach wszystko, teraz tez dalej tak piore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta b, ja pralam wedlug wskazowek na metkach,tylko body, pajacyki, koszulki, ktore sa zakladane bezposrednio na cialko i oczywiscie posciel pralam w 60st i jest ok. Corenka nie ma wysypek ani podraznien. Duzo zalezy tez od proszku ktorego uzyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wiekszosci pralam w platkach mydlanych,ale persil non-bio uzywam dla nas a teraz ze wzgledu na upackanie malego przy karmieniu na biezaco wrzucam co jest i lacze nasze prania z jego i po persilu nic mu nie jest,ale wszystko zalezy pewnie od dziecka. ja bardzo lubie ten proszek bo dla mnie jest bardzo lagodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b - ja tez pralam wszystko na 40 st w persilu non bio, tylko wstawialam na podwojne plukanie i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niektorych pralkach jest program baby/toddler clothes. Akurat ja mialam to szczescie w nieszczesciu,ze mi sie pralka zepsula na amen wiec kupilismy nowa z taka opcja-dobrze plucze i nie odwirowuje tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady,jak to dobrze ze jest to forum mozna zapytac o wszystko a jest to bardzo pomocne zwlaszcza tutaj w anglii gdzie jestesmy z daleka od naszych bliskich ktorzy mogliby nam sluzyc rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persil powiadacie, hmmm wasnie mi sie proszek konczy to kupie bo ten Fairy to pachnie tak :/ i nie wiem czy tylko moje dziecko robi takie kupy że Fairy nie dopiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Dzien doberek dziewczynki :) Ja piore ubranka Patryka w Fairy non-bio w zelu i nie moge narzekac. Wszystkie plamki z kupek schodza ;), no i zapach jest ok (jak dla mnie) ale jak mi sie skonczy to mimo to wyprobuje Persil, moze tez przypadnie mi do gustu ;) Dziewuszki jak pozbyc sie potowek z buzi dzidziusia? W same body go tylko ubieram i nie wiem czemu krostki malemu sie pojawily a i czemu nie znikaja? Przemywam rumiankiem, smaruje sudocremem i nic. Prosze poradzcie mi, bede bardzo wdzieczna za kazda rade :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanoku25
Aga_nton jest tak duszno ze nawet mi sie w glowie kreci a taki maluszek odczuwa to bardziej od doroslego.Wiec niedziw sie ze wyskakuja potowki ,mozez przemywac buzie i ciało naparem z rumianku kilka razy w ciagu dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoy dziewczynki piękna pogoda, mam nadzieje ze nie będzie tak bardzo duszno. moja Maja nie ma problemów ze skora i nigdy jeszcze nie miała potówek, ale ja polecam kąpiel w krochmalu. Na początku jak się urodziła to dostała trądzik niemowlęcy i kąpiel w krochmalu bardzo pomogła. nie gwarantuje ze zadziała u waszych dzieciaczków ale spróbować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas od rana leje, mam nadzieje, ze sobie deszcz zrobi przerwe w poludnie i bede mogla gdzies wyjsc. o potowkach to tylko slyszalam i niestety nic nie moge poradzic. a ja szukam pracy na popoludnia. ciezko wyzyc z jednej pensji i to w londku :( szczegolnie ze mam juz neta i dostep do ebaya i allegro ;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×