Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Witam :) urodzinki... Onyx :) ... wszystkiego najlepszego 🌼 zdrowka, szczescia i radosci, pociechy z malzonka i synusia :)... dziewczyny moj Mikolaj buntuje sie i nie chce pic mleka... ma dopiero 10mies... co radzicie?... ja mam nadzieje ze ten topik wciaz bedzie funkcjonowal ... wracajcie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey!!! Ja to mam przygody z rana :( Zostawilam Kube spiacego w lozeczku...poustawialam kamere...zlecialam na dol przygotowac sniadanie i lotem spowrotem na gore...i na ostatnim shodku wylalam prawie cala kawe!!! na dywan i na kosze wilinowe!! Co za sierota heheheh i zamiast milego sniadanka i kawki mialam szorowanie...odkurzanie :O Borowka, Oleniga bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi :) Biustonosze do karmienia mam jednak zadnej bluzki :( wiec w przyszlym tyg udam sie na zakupy :P menz mnie zamorduje hihih Kubusiowe krostki zniknely z glowki i polowy czola a uwierzcie mi wygladalo to jak atak tradzikowy! okropienstwo! czerwone krosty z bialym zoltym plynem :( jedna na drugiej :( teraz wszystko przenosi sie w dol...najwiecej zrobilo sie na policzkach ale poznikalo z kaltki piersiowej. Czy mozliwe jest ze to paskudctwo niedlugo zniknie??? Tak mi szkoda misiaczka naszego :( Onyx HAPPY BIRTHDAY!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wcielo mi posta, wrrrr! Onyx, duzo szczescia i slodyczy, no i milosci i pieniazkow! Pisze 'tez', bo kilka osob wspominalo, ze sa na ebayu every day. Wczoraj sobie uswiadomilam, ze 'tez' tak mam, zawsze znajde jakas okazje i miesiecznie wydaje okragla sumke. Maz zapowiedzial, ze beda wciry:( Niulek, to mi wyglada na tradzik niemowlecy. Czekam na adres aby wyslac Ci te masc. Ladna pogoda i pustki na forum..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lasencje :) Onyx🌼 Wszystkiego najlepszego!!! Stu szczesliwych lat, cudownych chwil, spelnienia marzen, milosci i zdrowka :) Rowniez obawiam sie, ze jak wszystkie Mamusie przeniosa sie na nowy watek to ten po prostu padnie. No, ale trzeba byc dobrej mysli. :) Mam nadzieje, ze nie wszystkie nas opuszcza i z czasem wszystko wroci do normy. U nas pogoda piekna, szkoda ze mam sporo pracy i z biura wyrwe sie pewnie dopiero po 17 i pobiegne prosto na kurs. ach... za szybko ucieka mi to lato... Ale juz w sobote jedzimy do Cardiff na koncert U2. Doczekac sie nie moge. :) Marzylam o nim od dawna. :) Patinko🌼 wyslalam ci maila. Niulek🌼 a to mialas pechulca od rana. Dobrze, ze sytuacja opanowana a Tobie nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Dziękuję za życzenia, od razu humor mam szampański :) niulek, nie znalazłam topów które ja mam tylko takie coś: http://cgi.ebay.co.uk/MATERNITY-BREAST-FEEDING-SUMMER-VEST-TOP-CORAL-PINK-20_W0QQitemZ320413271714QQcmdZViewItemQQptZUK_Clothes_Shoes_Accessories_Women_s_Clothes_Women_s_Maternity?hash=item4a9a1e86a2&_trksid=p3286.c0.m14 Szkoda, że mąż pojechał bo by mi pomógł w fotografiach. Ja sobie chwalę takie, kupiłam w h&M w zeszlym roku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e00e128f38693841.html Niestety, nic mi do głowy nie przyszło innego, tylko je na fotosiku umieścić. Usunę je wieczorem. Miałam 3 takie bluzki. Są bawełniane i dlatego po pewnym czesie się rozciągają, u mnie wytrzymały gdzieś około 9 miesięcy. Na biuście masz 3 elementy - spodni w kształcie litery v, ktory nie przykrywa brodawek razem z okolicami i 2 wierzchnie, w kształcie trójkątów, tworzą fajny dekolcik. Jak chcesz karmić, po prostu ssuwasz jeden z trójkącików pod pierś i już msz dostęp do biustonosza. Możesz go najpierw odpiąć i zsunąć, a potem odsuwać bluzkę oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu sie cicho zrobilo... U nas cudna pogoda!! :) Kurcze, doczekac sie nie moge kiedy zobacze naszego Synka!! Niby ten czas dosc szybko leci... ale jednak jak pomysle, ze jeszcze tyle czekania...ciaza z pewnoscia uczy mnie cierpliwosci ;) Zaczne powoli kompletowac ciuszki, kosmetyki, gadzety...Poki co nie mam zbyt wiele...wlasciwie wcale.Mhm od kiedy Wy sie tym zajelyscie?Chcialabym sie dobrze przygotowac na jego przyjscie. Poki co sporo czasu i energii zabiera mi praca i kurs. Czasami jestem wkurzona na siebie, ze zamiast odpoczywac i czerpac radosc z tego wyjatkowego okresu zycia, to lece na kurs. Zaczelam go jednak zanim zaszlam w ciaze, nie chce wiec zostawiac go w polowie drogi. Co u Was Kobietki? sa tu jeszcze jakies Brzuchatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) juz mnie wszytskie pewnie nienawidza za to ze wykradlam mamuski na swoj topik :O wybaczcie ale: *niektore z nas nie sa ciezarne od ponad roku :D *chcemy pogadac o pierdolach a ten topik o pierdolach nie jest i niekiedy czujemy sie troche niestosownie paplajac o wlosach, ebayach i innych bzdetach. *zawsze sluzymy rada, wiecie gdzie nas szukac *zostaje tu jeszcze wiele mam kt beda dzielic sie swoim doswiadczeniem. to jak, jeszcze mnie troszke lubicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny please co zapakowac do szpitala ,wlasnie zabieram sie za pakowanie czy ktoras moze podac mi dokladny spis rzeczy ktore musze zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b - ja nie mam już niestety tej listy, wymazałam z komputera. Nie masz czasem w papierach ze szpitala? ja miałam. wyszperałam w necie: Dokumenty ciaży Rzeczy do porodu: - koszulka T-shirt lub krótka koszula nocna (jesli nie chce się korzystać ze szpitalnej) - szlafrok - kapcie - klapki pod prysznic - skarpety - gumka do włosów - woda niegazowana Rzeczy dla męża do porodu: - lekki wygodny strój - buty na zmianę np. kapcie, klapki - picie, kanapki, batoniki itp. - aparat/kamera - duza rekalmówka na zmianę ubrania Połóg/pobyt w szpitalu: - podpaski duże - przybory toaletowe, kosmetyki do podmywania krocza (np. tantum rosa, kora dębu) - mydło - ręczniki duży i mały - koło dmuchane do siedzenia - 3 koszule rozpinane do karmienia - biustonosz do karmienia - wkładki laktacyjne - laktator - majtki siateczkowe lub jednorazowe - chusteczki higieniczne do nosa (na wypadek zmiennych nastrojów :) ) Ubranka i art. dla dziecka: - pakiet do pierwszego ubrania: koszulka, kaftanik, spioszki, czapeczka, pampers, kocyk lub rożek - 3 koszulki lub body - 3 kaftaniki i śpiochy lub pajacyki - 2 czapeczki - cienka i grubsza w chłodniejszych miesiącach - skarpetki - rekawiczki niedrapki - pieluchy jednorazowe, 1 pielucha flanelowa, 3 tetrowe lub mały ręcznik - ubranko na wypis - cieplejsze maść na popękane brodawki komórka i ładowarka Może ktoś coś jeszcze dopisze albo skreśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx dzieki wielkie🌼 no niestety ale ani w szpitalu ani na wizycie u midwife nic nie dostalam ,a jak zapytalam ja co mam ze soba zabrac to wymienila tylko kilka rzeczy i to wszystko ,reszte musze sama zgadywac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta b, sprawdzalas w maternity book? Tam jest lista o ile mnie pamiec nie zwodzi oraz w ksiazce pregnancy, ktore powinnas dostac na poczatku ciazy. Ja wlasnie korzystalam z listy jednej z nich. jak masz jeszcze pytania o przydatnosc roznych gadzetow to pytaj. Milego pakowania:) Niulek, zalatwione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chery dostalam te ksiazki ale nie mam pojecia gdzie one mogly sie schowac:-) szukam ich ale coz dobrze sie ukryly .ale dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta b, ja rodzilam w marcu, koce mialam dwa, grubszy i cienki. Powiem Ci, ze w szpitalu na oddziale bylo tak goraco, ze dzieci lezaly w samych bodziakach. Przykrylismy ja tylko na chwile w drodze ze szptala do samochodu. Zalezy tez, jak daleko mieszkasz od szpitala. Zawsze maz moze cos dowiesc. Czasami na oddziale jest malo miejsca, chociaz u nas bylo full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie jestescie? Halooooouuuu!? Bylam dzisiaj zawzyc Sare i okazalo sie, ze malo przybrala przez ostatni miesiac. Polozna uswiadomila mnie, ze to dlatego, ze zaczelam ja karmic stalymi pokarmami, a organizm jeszcze nie umie przyswoic tego jedzenia prawidlowo. Hmmm, moj organizm wszystkie nowosci przyswaja blyskawicznie i umieszcza biodra/brzuch:). No coz, moze moja cora bedzie miala fuksa. Ale ja nie o tym, powiedziala mi tez, ze moje dziecko jest juz za duze na jedzenie mleka w nocy. Noc jest od spania, a nie jedzenia. I ze moze plakac ok2 tyg, a potem bedzie ok. Co wy na to? Dodam, ze ma 5 miesiecy i w zyciu nie wpadlabym na to, ze jest za duza na mleko w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane po dlugiej przerwie, moze mnie jeszcze pamietacie ;) Bylam 5 tygodni w Polsce, ale emocji...uff. Tam to sie dzieje, a tu znowu szara nuda i pustki, tak wiec zatesknilam za Wami chociaz nie dam rady nadgonic. Przeczytalam tylko ostatnie posty, Cherry a ile wazy Twoja Sarunia? Ja zaczelam dawac stale jak Kuba mial 5 i pol miesiaca i tez nie byl nigdy na tej grubej kresce centylowej. Musialabym zerknac ile wazyl. A moj malenki juz calkiem duzutki, bo skonczyl roczek, jak ten czas leci to szok. I z jednej strony to mi szkoda, bo taki slodziutki jest teraz choc daje czasem w kosc, bo wszedzie by wlazl, sprobowal etc. Wysle link ze zdjeciami z Polski, tak gwoli przypomnienia ;) ( no i pochwalenia sie moim roczniaczkiem:) Pozdrawiam i od teraz bede na bierzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszka, ostatnio sa pustki na naszym forum. W tej chwili wazy 7.63kg. Zastanawiam sie tylko co sadzic o tym mleku w nocy. Przeciez widze, ze jest glodna, pochlania cala butle w 2min i spi dalej. Mam jej odmowic? Niech placze z glodu? Moze Anecia sie odezwie lub Mi83. Jak Wasze Sloneczka? Czekamy na zdjecia Kubusia. Sara skonczyla wczoraj 5 miesiecy, jak ten czas leci! Jak widzialysmy sie ostatni raz, Kubus byl niewiele starszy, a juz skonczyl roczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitac!!! Aga75 witaj, fajnie ze wrocilas a myslalam ze juz sie rozstalas z forum :-) dziewczyny czy ktoras z was leciala wizzair do polski i brala wozek i fotelik? jaka jest oplata za fotelik? a u nas mily dzionek, wypoczelysmy sobie :-) ostatnio pisalyscie o marchewkach i tym co sie z nimi dzieje - ja osobiscie jestem przerazona tym co zjadamy nieswiadomi. w tych wszystkich marcheweczkach, truskaweczkach jest tyle chemi ze glowa mala. tylko co z tym robic? ja posialam swoje warzywka ale nic nie wzeszlo a to co wzeszlo to potem przyszlo cos i to zerzarlo i tyle z moich upraw :-( tylko co kupowac naszym pociecha? jak dla to masakra nie zanudzam juz, trzymajcie sie i milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry ja bym nie słuchała takich rad, moja niunia ma prawie 4 miesiace i dwa razy wstaje na mleczko w nocy. chyba by mi serce peklo jakbym dziecku odmowila jedzenia. słuchaj własnego serca i zdrowego rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, widzialam zdjecia, Kubus slodziak na maxa! Magda_g, na razie kupuje organik i sama gotuje jedzonko, mam nadzieje, ze faktycznie mniej tam pestycydow. Niedlugo zaczne wprowadzac miesko, przydalby sie jakis lokalny/znajomy rzeznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agnieszka75! masz slicznego synka, a jaki juz duuuuzy! pewnie niezly rozrabiaka z niego :) fajnie ze wrocilas, licze na twoje doswiadczenie :) dziewczyny, u mnie nawet z zywnoscia organiczna bieda, nie mam tu nic w poblizu tylko asde. jak znajde jakis sklep to najwyzej pojedziemy raz w tygodniu autkiem. na razie znalazlam tylko kosher... to co, kawusia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry!!! Olyx dzieki za info :) niedlugo rodzice przyjezdzaja wiec taki zakup bedzie musowy :) poszperam na ebay :) Cherry dzieki wielkie!!!! 🌻 aaa no i ta polozna to moze niech przestanie jesc w ciagu dnia?? bo przeciez to normalne!!! 😠 no co za baba!! 5cio miesieczne dziecko jest jeszcze malutkie i jak chce to powinno jesc :) Lolli nie nie lubimy :P to wlasnie i tezprzez takie rozmowy..a zwlaszcza Twoj humor sprawial ze ten topik byl wyjatkowy :) wiec mi osobiscie jest troche smutno :O Moj maly ma dopiero miesiac :) a wlasnie!! dzis skonczyl swoj pierwszy!!! i nie wiem do jakiej grupy naleze...wiem tylko tyle ze nie tylko brzuchatki tworza ten topik. Sam tytul mowi za siebie "brzuchatki i mamusie" edyta b u nas na oddziale byl taki urop ze wystarczyl jeden :) aga witaj spowrotem!! Kubus boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitac ja rowniez dolaczam sie do kawusi Aga75 twoj roczniak jest przeslodki, obejrzalam wszystkie zdjecia Cherry ja tez mam w planach sama gotowac dla Mai, nawet za rada mojej znajomej zakupilam steamera z ktorego jestem bardzo zadowolona, tylko problem w tym gdzie kupowac warzywka zeby miec pewnosc ze sa zdrowe. A niestety mam bzika na tym punkcie bo moja tesciowa ma gospodarstwo ekologiczne i jak zjem marcheweczke od niej to palce lizac a te ze sklepow w ogole nie przypominaja marchewki :-( dobra ide po kawke dolacza sie ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Agnieszka🌼 ale fajny ten Twoj Szkrab :) My warzywka i owoce kupujemy juz tylko na ryneczku. Odbywaja sie tu takie dwa razy w tygodniu. Przy okazji mozna kupic swieze jajka, chlebek. Nie macie nic takiego w poblizu? Ostanio tez wybralismy sie na farme po wieksze zbiory warzywek i owocow. Trzeba samemu zbierac z pola, ale to sama przyjemnosc. Przywiezlismy malinki, jerzyny, buraczki, cebule, ziemniaki, marchewke, fasole itp itd. Samochod zaladowany i zaplacilismy za wszystko 20 funtow. Czesciowo przejadamy, czesc poszla do zamrazalki i sloiczkow. Warto poszukac czegos takiego w poblizu. My najblizsza taka farme znalezlismy w odleglosci 20 mil.Frajda w zbieraniu no i wiadomo, ze swiezutkie- prosto z pola. :) Czesciowo przejadamy, czesc poszla do zamrazalki i sloiczkow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mieszkam w Londynie :( JAk nawet kupuję organiczne rzeczy, to się płakać chce. :( Niulek, rozumiem, żę moge moje rozebrane zdjęcia usunąć z fotosika...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×