Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

lilowa a co ja mogę robić :) karmię,przewijam,załadowałam pralkę i zmywarkę,teraz znowu karmię,a jak znajdę chwilę to wskoczę pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klania sie panda :/ Kubus mial wczoraj skok wagi i budzil sie co godzine, dwie na amu ;/ a ja wygladam jak idz stad i nie wracaj :( Nie chcial spac nawet na moim lozku wiec stwierdzilam ze ide na dol cos zjesc bo umre z glodu...a ten maly ssak usnal w wozku w 5 min!!! NO co za niedobrota hahahah jak skoncze posta to chyba wyciagne go z wozka i sprobuje przetransporotowac na gore i moze uda mi sie polozyc na chwile... Patinka trzymam kciuki bo wyglada to na nielada przeprawe :) Liliowa z tego co widze ludzie przewaznie zmienilaja wozki do roku :) bo im sie nudza :) ja kupilam nowy choc w normalnej cenie bo jak przydzie czas na spacerowke to pewnie sprzedam ten i kupie drugi tak dla odmiany :):):) Moim marzeniem bylo miec silver crossa z wielkimi srebrnymi kolami i ogromna granatowa buda jednak nie urodzilam sie w XIX w. a szkoda :P:P:P Jak bylam w ciazy podczas wizyty tu nad morzem w pewnej restauracji stal taki - byl naprawde oooogromny i osmielilam sie zapytac czy moge go wziac??? hahhah musialybyscie zobaczyc jego mine hahah troche sie zdziwil ze dziewczyna w moim wielku lubi takie rzeczy :) Czy macie jakies sposoby by dziecko nie mylilo dnia z noca??? Dodam ze Kubus ma dopiero 5 tyg :) Aga Uk dzieki za komentarz :) Sssak spi wiec lece na gore moze uda mi sie polozyc glowe do poduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek-mnie tez sie wlasnie marzyl taki granatowy coach pram,ale dobrze ze sie nie zdecydowalam bo chyba nie wynioslabym go po schodach w zyciu, watpie zeby sie w ogole na klatce schodowej na szerokosc zmiescil :D Ale przynajmniej mam granatowy wozek ;) Lilowa-nie wiem czy sledzisz topik,ale jakis czas temu myslalam o czyms co pozwoliloby Frankowi dluzej lezec w wozku i kupilam na ebay Bumbleride Queen B, ale po dlugich perypetiach i unikach baba w koncu stwierdzila, ze...wozek zostal wyrzucony na wysypisko :o Dluga historia, pisalam o tym tutaj. Ale teraz tak sobie mysle, ze owszem,dluzszy ten wozek,szerszy ale....dwa razy ciezszy(cos za cos niestety) wiec nie zaluje ze tak wyszlo i bugaboo wciaz na topie :) A co do mozliwosci znudzenia sie wozkiem to zawsze mozesz zapolowac na jakies inne kolory budki,okrycia i sobie zamieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo🌼 a ja serio zazdroszcze Wam juz tego czasu w domciu ( wiem, ze to nieladnie ;) ) Tylko zeby jeszcze jakies dobre kolezanki byly, z ktorymi mozna wyjsc na spacer i kawke wypic. Niulek🌼 a na jaki wozeczek sie skusilas? dopiero zaczynam sie orientowac w temacie wozkow i na razie najbardziej bugaboo mi sie podoba. Moze jutro po pracy pojedziemy do Milton Keynes do Mamas & Papas i zachoruje na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk 🌼 tak, pamietam Twoja przeprawe z tym babskiem. Ale faktycznie- dobrze wyszlo.Mi tez sie podobaja takie klasyczne wozki, ale wiem ze w naszej sytuacji potrzebujemy czegos lekkiego. Niby mieszkamy na parterze, ale mam zamiar do Polski latac( tam mamy mieszkanie na 3 pietrze) , duzo spacerowac, moze tez na jakies wakacje w przyszlym roku sie wybierzemy... nie chce sie szarpac z czyms ciezkim i wielkim, wiec odsuwam swoje marzenia o takim prawdziwym wozku na dalszy plan... Moze przy drugim dzieciaczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek🌼 ja tu zagladam ale gdzies Dziewuszki wywialo. Jak Twoj Bubciu dzisiaj sie czuje i jako sliczna Mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadal cisza.... a ja mialam oczywiscie na mysli sliczna Mamusie Kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey!!! liliowa :) Martwie sie ta jego skora :( to napewno byl tradzik niemowlecy ale teraz to bardziej wyglada na skaze bialkowa :( Chyba pojde z nim we wtorek do lekarza bo inaczej do sie zamartwie :( a co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek🌼 rozumiem Twoje zaniepokojenie. Pewnie bede tez sie stresowac za kilka miesiecy o takie sprawy. Moze to jakies uczulenie jest? Np na proszek? Gdzie teraz ma te krosteczki? A czy przy skazie bialkowej tyleczek tez nie jest zaczerwieniony? Pewnie poczujesz sie lepiej jak pojdziesz z nim do lekarza, ale nie ma co tak sie spiszyc z diagnoza o skazie bialkowej. My dzis zabralismy sie za generalne porzadki. Umylam okna, posprzatalam w ogrodku, kuchnia lsni. Na wiecej nie mam sily. W pokojach bedziemy malowac a potem sprzatac. Lazienka juz odmalowana. Wczoraj bylismy w Mamas&Papas. Ale cudne rzeczy tam maja!! szkoda, ze ceny juz mniej cudne. Kupilam sobie jednak fajne ciazowe jeansy- zadowolona z nich jestem bardzo.I maja akurat przecene 30% :) Obejrzelismy sobie dokladniej wozki i stad mam pytanie: Jak wozek powinien sie skladac zeby nie placic za niego dodakowo na lotnisku? Mam zamiar leciec kilka razy z Maluszkiem wiec to dla mnie dosc wazne. Podpowiedzcie cos prosze. Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! :) Angole dzisiaj imprezują bo to w końcu długi weekend. Ach... gdzie te czasy imprez i szaleństwa....Jeszcze ponad rok temu tańcowałam i bawiłam się a teraz szukam tylko porad odnośnie niemowląt w necie :p Ale nie żałuję, wyszalałam się już :) Niulek współczuję tej wysypki. Nie umiem Ci jednak nic doradzić. Moja dzidzia miała taka sporą plamę zwartych krostek na twarzy jakieś 3 tyg temu ale powoli schodzi. Przestałam jeść sery pleśniowe i w ogóle mniej nabiału i chyba jest lepiej. Już myślałam, że będę musiała iść do gp ale chyba nie jest to konieczne. Mam nadzieję, że u Twojego synka trafnie zdiagnozują i coś poradzą. Trzymam kciuki żeby nie była to żadna skaza! Daj koniecznie znać co powiedział Ci "lekarz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moich dwoch spi a a pisze hihih liliowa...ogolnie to wiem ze policzki strasznie sie swieca i chyba pupcia nie ma miec zadnych krostek :) Bubcia buza wyglada coraz lepiej bo z wielkich tradziowych krostek zrobila sie strasznie sucha skora i malutkie rozowe a nie juz czerowne krostki. Jedynie co mnie zaniepokoilo to te swiecace sie policzki, poniewaz jest to znak skazy bialkowej :( wiec jesli do wt nie bedzie lepiej skocze z nim do lekarza i zobaczymy co powie :) Maryska2maja :) jak malestwo??? widze zmienilas nicka? buziaczki dla Was :) Lece spac tzn mam zawsze pecha :( bo jak przysne to maly budzi sie na jedzenie po pol godzinie!!! a dzis jak na zlosc spi hahah i sie chyba go nie doczekam :) MIlych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! W B'ham parszywa pogoda, nawet mi się przez okno patrzeć nie chce :( Zanim zaczęło padać zdążyłam jeszcze małego powerandować w ogródku trochę, Nawet zasnął w wózku ku mojemu zdziwieniu. Ja sobie nie wyobrażam co to będzie jesienią, czy zimą z tymi spacerami... Wiem, że częste wychodzenie z dziećmi na dwór, nie tylko w ładną pogodą, a właściwie przede wszystkim w brzydką pozwala się dziecku zahartować. Ja jednak tak nienawidzę wiatru, deszczu i zimna... :o Nie wiem co to będzie z tymi spacerami... A niulek Filip ma się ok, dzięki, że pytasz. Ma dni z lepszym i gorszym humorkiem ale ogólnie jest grzeczny :). Dzisiaj coś mało je, ryczy i rzuca się przy cycusiu nie wiem czemu. Teraz śpi i mam nadzieję, że jak wstanie to w końcu porządnie się naje. Nie jest to dziecko które się obżera i wagę od zawsze miał w tych dolnych rejestrach (choć zawsze w normie) dlatego tym bardziej nie lubię, kiedy je mniej niż zwykle. Może ta pogoda nie nastraja go do cycuszkowania :) A wiesz niulek, mówiłam Ci, że mój miał taką "plamę wysypkową" i też się przestraszyłam, że to skaza jakaś się pojawia bo plama właśnie wyglądała jakby "polakierowana", świecąca. Ale widzisz zeszło prawie całkowicie. Może u Twojego Kuby też to tylko chwilowe. Oby! Dobra, idę coś zjeść póki mały śpi. Skrobnijcie coś laseczki w chwili wolnej. Długi weekend NIE USPRAWIEDLIWIA NOTORYCZNEGO UCHYLANIA SIĘ OD WPISÓW! :p (mówi ta, co pisze codziennie... :D) Miłego popołudnia/wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Filipa mam taka nadzieje :):):) ze to zejdzie bo juz troche siwieje :( Ja tez nie wychodze z malym na dwor jak jest taka pogoda...wydaje mi sie ze za malutki jest na takie wiatry a z ta przykrywa na deszcz jakos nie lubie chodzic :( Mam pytanie...bo mowilas o tych dolnych wynikach w przybieraniu na wadze?? mi tylko mowiono ze Kubus przybral i ile ale nigdy jak to sie ma do jakiegos wykresu :) prosze podrzucie jakis jak macie :) Lece nakarmic ssaka bo sie juz budzi :) Milej nocki x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!co was tak malo?gdzie Anecia i Kamila black?Witam tez nowe brzuchatki!! Nie zdolam was doczytac bo musialabym siedziec i czytac z 2 dni:-)Juz niedlugo wracam,jeszcze zostalo 4 dni wakacji:-(ten miesiac w Polsce zlecial tak szybko ze nie poczulam ze to miesiac:( I znow trzeba wrocic do tej beznadziejnej pogody:-(Jeszcze stad nie wyjechalam a juz tesknie za Polska tym bardziej ze ja latam tylko raz w roku.No ale jakos trzeba zyc:-) Pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomnialabym zapytac.Co z Selena bo ma na dzis termin cos ja juz bierze? Selena trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. niulek- mojemu malemu juz prawie zeszly te krostki, robila juz sie skorupa, przestalam jesc nabial i dodatkowo jak jestem zmuszona to serwuje mu tylko mleko sojowe. Ma coraz ladniejsza buzke ;) co do wykresu wagowego to jest w ksiazeczce zdrowia dziecka (norma wagowa to to zacienienie na wykresie). Moj Patryczek jest w gornej granicy, choc nie wydaje mi sie grubasny. Starszy syn (porownujac po zdjeciach) byl grubszy a teraz jest chudy jak patyk wiec nie wiem co to za wykres. Jakis polski by si przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, moj starszy syn jak mial skaze bialkowa (dosc mocna) to pupci nie mial zaczerwienionej. Zaczelo sie od krostek na twarzy, potem swiecace policzki i skorupki, no i na zgieciach lokci i kolan. teraz jestem juz czujna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos juz napisze, to cofam sie do gory i ... znow kolejny temat... hehe niulek- moj maly ma 5 i pol tyg. i dopoki jest ciemno, tzn tak do 6.30 to spi, w sumie w ciagu dnia tez spi ale czujniej (najlepiej na raczkach ;)). Moja znajoma, ktora ma 8 tyg. corke, to jak sie budzi w nocy to z nia rozmawia, wiec mala pewnie nie odroznia dnia od nocy. Ja nie reaguje jak Patryk sie obudzi, podam cycusia i jak nie spi to tak czy siak klade go i albo jeczy albo nie, w kazdym razie zasypia. Najwazniejsze nie zapalac swiatla. Aha, czasem jak juz nie chce zasnac to cichutko nuce mu piosenki. Taka jest moja technika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_nton ja chyba osiwieje :( maly mial stwierdzony tradzik niemowlecy i tak to wygladalo :) teraz te krostki zrobily malutkie i kazda sie luszczy...tzn ze krostki sie goja jednak ten naskorek ktory schodzi sie swieci i dlatego boje sie ze to skaza,,,a moze poprostu to krostki sie goja? Hmmm czy Patryka swedziala buzka? bo podobno przy skazie to swedzi? + Kuba nie ma nic na lokciach, kolankach...polece jutro chyba do lekarza. Czy Ty sama stwierdzilas ze to skaza czy lekarz taka diagnoze postawil? Czytam i czytam o tej skazie...ale jakie objawy mial Patryczek? Kamila26 fajnie masz z tym urlopem :) ja dopiero pojade w marcu 2010 :) jutro przyjezdzaja moi rodzice na 3 tyg!!! juz przezywam!!! hahaha Na swieta ceny maja masakryczna cene wiec wolimy przyjechac jak juz nie bedzie tak zimno :) ok marca :) maly bedzie mial juz ok 8 miesiecy :) milego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek- u Patryka dokladnie tak samo bylo jak u Twojego Kuby, krostki sie goily i schodzil mu naskotrek, tak platkami. Stwierdzono u niego najpierw potowki a pozniej tradzik niemowlecy. Zaraz po urodzeniu Patryk mial ladna buzke. Tak okolo 2 tygodnie pozniej zaczely pojawic mu sie pojedyncze krostki (biale w srodku a w okolo zaczerwienienie). Zaczely sie pojawiac na czole, pozniej na policzkach, szyjce, klatce piersiowej, pleckach i powoli na raczkach. Co dzien to w innych miejscach przybywaly krostki a w innych znikaly. HV stwierdzila ze to potowki, bo jest cieplo. Po tygodniu jak przyszla, to stwierdzila ze to tradzik niemowlecy. Patryk mial wiecej krostek, zaczely mu sie zlewac i zaczela tworzyc sie skorupka, wiec zaczelam wertowac internet. Na foto widzialam dokladnie takie same krostki na policzkach dzieci u ktorych stwierdzono skaze bialkowa. Wiec nie sluchalam juz madrosci HV bo to dla mnie kobieta jakby z innej planety ktora kazala tylko uzywac do kapieli wody, nawet Oilatum, nie pozwolila, wiec sama wyeliminowalam nabial i wrazie "W" kupilam mleko sojowe. Wczesniej po Aptamilu wychodzily mu krostki, a teraz ma ladna buzke. Co do swedzenia, to mi sie wydaje ze Patryka nic nie swedzialo, choc byl troszke bardziej niespokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam wczesniej moj starszy syn mial stwierdzona skaze bialkowa a Patryk ma dokladnie takie same objawy wiec jestem pewna ze ma uczulenie na bialko. W grudniu jak pojade na swieta do PL to od razu ide do alergologa. Kamilowi troszke za pozno stwierdzono skaze wiec skonczylo sie astma wczesnodziecieca, przez kilka lat mial podawne leki wziewne. No ale teraz juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Ja tylko na sekundkę bo widzę, że mały już się budzi (przez głupoli sąsiadów którzy są chyba przygłusi bo tak głośno gadają a ich dzieciaki biegają pod oknami drąc się w niebogłosy i trzaskając drzwiami od ogrodu , debile...). Niulek w tej czerwonej książeczce zdrowia dziecka jest wykres przyrostu masy ciała dziecka (dla chłopców i dziewczynek oddzielny). Na podstawie masy ciała i tygodnia życia dziecka sprawdzasz gdzie "jest" na wykresie. mój jest zawsze pod tą środkową linią ale minimalnie wiec się nie martwię. Dobra, wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sprawdzić co się dzieje i co widzę? Nic się nie dzieje! Pisać laski, nie obijać się! No. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) ja juz z kawusia zaraz na ostatnie zaupy jedziemy bo jutro rodzice przyjezdzaja na 3 tyg!!! Chrzciny Kubusia odbeda sie w ta niedziele :) aga_nton czy przy te skazie...krostki znikaja czy dopiero jak usuniesz alergen? bo Kubie wszytsko ladnie schodzi :) uzywam Physiogel w kremie ktory 4 lata temu dostalam od dermatologa i nie zdawalam sobie sprawy ze ten krem uzywa sie dla dzieci na skore atopowa. Bo jesli one znikaja a Kuba dalej bedzie mial to w organizmie to w sumie problem nie rozwiazany :( Milego dzionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dlugi weekend za nami i znowu praca. W sobote zabralismy sie za malowanie a potem gruntowne sprzatanie domku.Jak milutko i czysciutko jest teraz :) Do odswiezenia zostala jeszcze kuchnia i przedpokoj. Bylismy tez w Peterborough w wieeeelkim sklepie z art. dzieciecymi. Chyba zdecydowalismy jaki wozek chcemy. Nie wiemy tylko jeszcze gdzie kupimy. Bede wypatrywac okazji na ebay. Nasi faworyci to : Bugaboo cameleon lub Baby style- Oyster. Oba leciutkie ( nie wiecej niz 10-11 kg) i oba super latwe i przyjemne w rozkladaniu. Kupilismy juz baze pod fotelik samochodowy iso-fix. Mysle, ze na tym nie warto oszczedzac a w John Lewis jest akurat promocja.Normalnie to koszt rzedu 100£ a teraz jest w cenie 67£. A co myslicie o lozeczkach? chcemy lozeczko 60x120 cm. Do niego mam juz komplet poscieli, ochraniacze itp Czy warto kupowac lozeczko ze zdejmowanym bokiem, czy tak czy inaczej zanim maluch zacznie sam wychodzic z lozeczka to i tak z niego wyrosnie i trzeba bedzie pomyslec o zmianie na wieksze. Nikt nie odpowiedzial mi na pytanie odnosnie przewozenia wozkow samolotem. Wyczytalam jednak, ze aby nie doplacac nic do tego to musza byc gora i podstawa wozka zlozone w jedna calosc.Mozna je jednak razem zwiazac lub wlozyc do torby i nie powinno byc problemu. Niulek🌼 faktycznie ceny biletow na swieta sa kosmiczne. Sprawdzalam loty z Stansted London do Bydgoszczy. Cena za 2 osoby dorosle + dzieciaczek( wszyscy bez bagazy) w dwie strony to cena rzedu 1050 £.Zwariowali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. niulek- moze dzieki temu kremowi Kubusiowi schodza krostki. Po prostu trafilas z lekiem. Tylko co bedzie jak sie skonczy? Mysle, zebys poszla do lekarza, tylko musialabys przestac smarowac te krostki zeby lekarz dokladnie je obejrzal w calej okazalosci i stwierdzil badz wykluczyl skaze bialkowa. Patryka dzis znow wysypalo, byla HV i powiedzialam jej ze maly ma skaze bialkowa, wszystko jej opowiedzialam, jak to bylo z Kamilem (starszym synem) i ze Patryk ma dokladnie takie same krostki i ogolnie wysypke. Przyznala mi racje i porozmawia z lekarzem na ten temat. Jeju koncze, Patryk dzis caly czas marudzi. Spi po 15 minut :( Tylko raczki i raczki. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×