Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Onyx🌼 a jak z jakoscia takich fotek. Mam sporo do wywolania w wiekszym formacie.... mhm chyba na lunchu wybiore sie do bootsa i zorientuje w cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi chodzi o jakośc to Ci nie moge pomóc - mam kiepski aparat chociaż canon :( nie wiem dlaczego strasznie chrzani zdjęcia. Muszę fundnąć sobie lustrzankę, właśnie znowu męczę o to męża - on uważa, że jak mamy aparat który działa, to nie trzeba nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa fotki poszły:) ja swoja chustę kupowałam w Polsce więc nie wiem jak z wysyłką ale babeczka jest tak pomocna i cierpliwa ( nawet dla tak upierdliwych klientów jak ja;) ) że nie sądzę by robiła problem. Kilka dni ja męczyłam przez gg na temat chust wiązanych i kółkowych. Chustę możesz zamówić jaką chcesz i ona ci taką uszyje. Mój m był przeciwny chustom a teraz sam się rwie żeby małego zabrać. Dziewczyny ja padam na twarz dzisiaj. Ledwo na oczy widzę a ten mały ssak ani myśli o spaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx🌼 to jestesmy na tym samym etapie. Wlasnie tez jestem w trakcie namawiania Meza na porzadna lustrzanke... i tez uparty. Chcialabym ja jednak kupic we wrzesniu zeby nauczyc sie jej obslugi zanim Mlode nam sie pojawi :) Silme🌼 dzieki za fotki. Faktycznie super sprawa. I fajny masz kolorek. Jesli Babeczka nie bedzie robila problemu z wysylka do Anglii to pewnie zamowie. Zastanawiam sie jednak, ktora lepsza -kolkowa czy wiazana.Pewnie mialas ten sam problem przed zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silme-spodobaly mi sie chusty :) Ja tez taka chce!!! ;) Franek jest juz spory i ciezki wiec czasami przydaloby mi sie cos zeby czuc sie pewnie kiedy niose go po schodach. Te chusty, ktore pokazalas maja poza walorami uzytkowymi rowniez niewatpliwe walory estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny..chusty swietna sprawa moze i ja sie skusze..mozna je dostac w sklepach czy trzeba zamawiac przez neta??bo ja nigdzie nie mam zalozonego konta.. a co u mnie....dostaje furii!!!!!!!!!!wscieklosc kipie z uszy!!!!na wykladziny czekam dwa tyg.bo jakis zakrecony gosciu pomylil zamowienia i wyslal je do innego miasta no i oczywiscie oni nie ponosza zadnych konsekwencji a ja czekac musze do konca tygodnia na dostawe:(na zainstalowanie kuchenki gazowej tez czekam dwa tygodnie za pierwszym razem nie mieli jakies rurki to sobie pojechali za drugim nie mieli jakiegos klucza i tez sobie pojechali tak wiec od 2tyg.jestesmy na gotowcach:(aa no i wczoraj jak tam dzwonilam to mi powiedzieli ze przyjada w czwartek...ale za tydzien!!!!!ale to co wydarzylo sie dzisiaj przelalo wszystko!!!!moja mala ma nadal cos w nerce i dostalam skierowanie na scan do kliniki jechalam tam pol godziny i co sie okazalo???ze nie ma mojego zarejestrowania w komputerze(a polozna dzwonila do nich przy mnie i umawiala na scan)..no to jak juz tam bylam to zmierzyli mi cisnienie:) i jakis tam doktorek pomacal moj brzuch i to wszystko mowie im ze ja musze do porodu zrobic scan malej zeby wrazie czego robic cos z ta nerka..no to mi powiedzieli ze moze jak uda to mnie wcisna na scan ale zrobia go za dwa tyg.:(:(do tego czasu to ja pewnie juz urodze:(wyszlam z tamtad zaplakana cala droge wylam:(:( pojade sobie do mojej lekarki i prywatnie zrobie wiecie co chyba przestane byc mila bo najwidoczniej to sie nie oplaca zaczne wszedzie robic zadymy moze zaczna ludzi traktowac powazne..dzien sie jeszcze nie skonczyl a ja juz wysiadam psychicznie:(:(piwka bym sie najchetniej napila no ale coz:( mam nadzieje ze u was wszystko oky:) sorki za moje zale pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) widze ze goracy temat chust-ja mam taka (zaraz bedzie link ;) ) i jestem bardzo zadowolona, uzywam jej do dzis i podobno mozna do 3 lat.kupilam na ebayu nowa za ok 20 £ z przesylka bodajze. http://picasaweb.google.pl/lollibelly/Lennox#5245623358833135202 heheh nie poznaje sie na tym zdjeciu, dobrze ze to juz minelo :P Niulek, lennox tez kiedys tak walczyl z cycem i tez ne wiedzialam co to, plis nie zrob tego samego bledu co ja-myslalam ze on sie nie najada i zapodawalam mu butle.no i na butli juz zostal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanna@op.pl prosze,sciskam was wszystkie bardzo serdecznie chejka Onyx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede czekala z niecierpliwoscia jakbys sypnela gramem zaufania i zapodala nr to juz by bylo calkiem slicznie i powiedziala kiedy bym mogla zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assanna, nie uwierzysz ale dzis o tobie myslalam, myslami cie kobito sciagnelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dawno korzystam ze snapfisha i jestem bardzo zadowolona. polecam. a teraz temat ktory juz opisalam na drugim topiku, moze i tutaj mi tez ktos odpowie. czy ktoras z was miala kiedys stycznosc z tutejszym psychologiem albo terapeuta albo brala jakies leki antydepr? Ja musze sie chyba z kims takim umowic o od dluzszego czasu (juz nie pamietam od kiedy) mam problemy tego typu i to nie do konca powod ze siedze w domu z dzieckiem. naprawde nic mnie prawie nie cieszy, robie wszystko automatycznie, mam do siebie zal ze nie potrafie cieszyc sie jak kuba ma buzke usmiechnieta i mowi mama. a powinnam skakac z radosci ze tak cudnie sie rozwija, no sama nie wiem, dusze juz to w sobie od dawna, myslalam, ze sama jakos sobie poradze, malymi kroczkami ale kazdy dzien jakby gorszy, a przeciez mam kolezanki, meza fajnego koty jednym slowem mam sie z czego cieszyc a tu taka przypadlosc, codziennie rycze bez powodu, a nie sory, dzis powodem bylo, ze nie moglam wlaczyc piekarnika przez minute a ccialam zrobic mufinki, a swoja droga wyszly mi calkiem dobre, to cos co zawsze wychodzi. no i tak, wyzalilam sie bo tak jak mowie juz dostaje powoli swira i to nie wiem dlaczego. jakby byl konkretny powod.... ale wszystko wyglada ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka75 depresja to bardzo poważna sprawa i nie można jej lekceważyć. jak piszesz masz się o kogo troszczyć więc nie wolno ci się poddać. wiem co mówię bo sama przez to przechodziłam. na twoim miejscu udałabym się do lekarza.. chociaż wiem jak ciężko mówić o tym obcemu człowiekowi. możesz też spróbować tabletek St Johns Wort są ziołowe i mi czasami pomagały. Możesz poprosić kogoś w Polsce żeby ci kupił jakieś leki antydepresyjne bez recepty i przesłał. Ja znalazłam sobie grupę wsparcia w necie i napisałam im maila. Poradzili mi też jakieś tutejsze leki ale maila już wykasowałam i nie pamiętam jak się nazywały. tu masz stronkę tego typu organizacji: http://www.changesbristol.co.uk/ http://www.depressionalliance.org/docs/what_we_offer/self_help_groups.html nie poddawaj się kochana. już samo to że szukasz pomocy to wielki krok naprzód, rób następne i uda ci się uciec od tego potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj selena :( spokojnie :) TY teraz nie denerwuj sie dywanem czy kuchenka tylko na malelenstu sie skup :) najwazniejsze bys zrobila teraz scan i pomyslala ze za kilka tyg bedziesz miala swoje malenstwo przy sobie :):):) wiec glowa do gory :) Agnieszka75 dzieki za info o snapfishu :) zaraz tam zajze :) widze ze masz podobnie :/ zloscisz sie bez powodu jak jakas malutka rzecz ci nie wychodzi... Tak to chyba juz jest ze chcemy byc idelane i jak cos nam nie wychodzi to tak bagatelna sprawa przyslania nam wszystko inne do okola :( Na Twoim miejscu poszlabym do lekarza. Akurat takich spraw to oni nie bagatelizuja. Te leki o ktorych pisala slime sa ok :) ja bralam takie same ale krople wiem jednak ze nie mozna ich uzywac jak sie karmi piersia. Bubciu ma dopiero miesiac wiec daje sobie jeszcze czas...TY kochana porozmawiaj z kims...z kims kto ma doswiadczenie i pomoze :):):) wielkie usciski dla Ciebie i moze jakis usmiech od ciebie wydusze?? :):):) 🌻 Aga UK Twoj Franio jest przeslodki!!! I jaki fryz!!! hahah I mam pytanko?? czy Wasze dzieciaczki lubia spac na brzuszku??? moj jak sie zlosci to tak go klade i po 2 min jest cisza...tak samo zasypia mi w nocy po karmieniu...jak ma oczy jak 5 zl klade go na swojej klatce na brzuszku i chlopa nie ma hahahah a tu kilka nowych zdjatek :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd88a28abf799acc.html aaa i ostatnie pytanko...uzywam kosza mamas & pappas i materacyk wygina sie pod ciezarem Kuby i nie wiem czy tak zdrowo??? przekrecam go ciagle ale nie wiem jak zaradzic problemowi?? wiem ze powinien byc plaski i twardy,,,a ten ciagle sie wygina :( czy Wy mialyscie takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niulek :) W imieniu Franka dziekuje za komplementy. Zaraz zerkne na Twojego babla :) Chcialam tylko powiedziec, ze u nas tez sie tak materacyk wyginal i odgniatal pod glowa, pupa, itd... Ostatecznie ten koszyk nie jest az taki plaski jak lozeczko. Ale i tak bardzo byl pozyteczny przez 3 miesiace-potem bylo juz lozeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam ze zdjecia z bootsa online czy ze sklepu sa za 4p!! ze snapfisha sa za 9p. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje :) Wlasnie wrocilam z M&S ze slicznym dzbanuszkiem kwiatkow... nie mam pojecia co to za kwiatki ale zauroczyly mnie po prostu :)Beda isealnie pasowac do mojej kuchni :) hehe taka mala rzecz a jak cieszy. :) Widze, ze nie tylko ja otzrymalam voucher na 50 darmowych fotek w snapfishu.Sporo nas tutaj z sieci O2. :) czekam tylko na email z potwierdzeniem. W tym tygodniu uporzadkuje fotki i im wysle... jeszcze nie wiem jak to dziala. Mam nadzieje, ze to nic skomplikowanego. Aga UK🌼 czy lecialas juz z tym wozeczekiem samolotem? Czy trzeba cos dodatkowo placic? Niulek🌼 alez ten Twoj Bobasek Sliczny!! Cudo!! :) Zazdroszcze Wam, ze juz mozecie tulic swoje szczescie... nie moge sie doczekac tych malych stopek, westchnien i slodkich usmiechow... bede tulic i tulic bez konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza?? Jeszcze tylko troszke i weekend...dlugi weekend. W sumie to chyba nie moge sie juz doczekac macierzynskiego. Wiem, ze roboty bedzie full ale stesknilam sie za domkiem, dlugimi wieczorami. Wiecznie gdzies biegam. Mowiac szczerze nie tak sobie wyobrazalam ten czas. Mam jeszcze pytanko: Gdzie tu mozna dostac rameczki do odciskania nozek lub raczek naszych skarbow?? widzialyscie gdzies takie cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa, ja najtansze widzialam - rok temu - w mothercare. wtedy byla promocja. pewnie na necie najtaniej, poszukaj :) jak ja znajde to wkleje linka, ale cos dzis sie rozsypal koszyk z rzeczami do zalatwienia i biegam ciagle, nawet na "prawdziwym" spacerze nie bylismy. moze wieczorkiem znajde czas. buziaki dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za slowa otuchy. na razie nie chce chyba brac jeszcze lekow bo jak poczytalam to powazny krok i jest sporo skutkow ubocznych. no i jeszcze karmie.. dzis wybieralam sie do miasteczka, zapakowalam torby, ubralam malucha, wozek etc, otwieram drzwi a tu ni ema fotelika bo maz sciagnal a ja nie umiem go przymocowac chociaz probowalam, efekt wk... , histeria i na sile usypianie Kuby bo myslalam ze sie rozsypie, taka glupota. jutro umowie sie na wizyte. w polsce chodzilam rok na intensywna terapie grupowa i bardzo mi pomogla chociaz nie bylam przekonana. chyba wolalabym grupowaniz indywidualna tylko czy tu sa darmowe bo my teraz kasy ni emamy :( na takie glupotki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-co do lotu samolotem to jeszcze przede mna :o Wiadomo, ze wozek trzeba bedzie jakos zlozyc. Mozna kupic specjalna torbe bugaboo, do ktorej wkladasz caly wozek w kawalkach(mysle, ze chyba mozesz po prostu tuz przed wejsciem do samolotu to zrobic a rozlozenie go nie zajmuje duzo czasu-no moze zlozenie gondoli troche dluzej). Ktoras na naszych dziewczyn mowila,ze miala na wozek takie czarne mocne worki jak na smieci. Aha...co do minusow wozka-maly kosz na zakupy pod spodem(jak dla mnie wystarczy,ale za duzo do niego nie wlozysz), na raczkach sa takie haki(na ebay zwykle ktos je ma juz w komplecie) na ktorych dodatkowo mozesz siatki powiesic i gondolka nie nalezy do najwiekszych-zasadniczo powinna wystarczyc do 6 miesiaca,ale ja zdecydowanie naciagam ta granice bo Franek dobrze sie w niej czuje. No to chyba tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka75 oczywiscie ze sa darmowe :) liliowa dzieki za komentarz :) Bubciowi chyba choc nie jestem pewna goi sie tradzik niemowlecy wiec jeszcze musimy powalczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja juz spakowana za godzinke jade na lotnisko do Krakowa ;) ok 17 powinnam wyladowac w anglii2 ciezkie walizki 2 walizki podreczne 2 dzieci i ja sama trzymcie kciuki :O buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Jestem pierwsza i zapraszam na kawke... co kto moze wlasciwie... ja pije wlasnie pyszna inke. :) Onyx🌼 dzieki! nie moge znalezc na razie zadnej ciekawej. Chcialabym miec to juz gotowe przed narodzinami maluszka, zeby wyslac do babc w odpowiednim czasie. Aga UK🌼 coraz bardziej podoba mi sie ten wozeczek. Obserwuje kilka aukcji i zauwazylam, ze ceny z reguly siegaja okolo 350 funtow za uzywany ale w bardzo dobrej kodycji.. no i tu rodzi sie pytanie: lepiej uzywane bugaboo- cameleon lub frog, czy cos nowego ale niestety ciezszego i nie tak ,, zwinnego'' :) Mam dylemat. Sprawdzalam ceny toreb na te wozeczki- 80 £ nowe. Mam nadzieje, ze to nie bedzie przeszkadzac w samolocie , ze rozbiera sie na dwie czesci. Jesli chodzi o miejsce na zakupy, to podobno przy gondolce jest malo, ale przy spacerowce miejsca robi sie znacznie wiecej :) Uciekam na razie. Trzeba chwile popracowac ale oczywiscie bede zagladac :) Milego dnia dla Wszystkich i Kazdej z Osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie pierwsza :) Frugo🌼 nie spimy, nie spimy- my tu ciezko pracujemy. A co Ty ciekawego robisz? Patinka🌼 trzymam kciuki i udanej podrozy. Odezwij sie jak tylko znajdziesz chwile!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa-ja w pazdzierniku zaplacilam £270 za mojego froga-byla to niestety dosc ostra walka o niego(wtedy nawet nie wiedzialam co to bugaboo-patrzylam przede wszystkim na specyfikacje techniczna). W tym byly:gondolka+spacerowka+rama+folia przeciwdeszczowa+kosz na zakupy(czyli standard). Dodatkowo:fotelik maxi cosi,adaptery do wpiecia fotelika w rame,spiworek,haki na zakupy. Mnie sie podobal granatowy wozek i tylko taki kolor jakiegokolwiek wozka wchodzil w gre wiec moje wyrzuty sumienia z powodu wydanej masy pieniedzy uciszyl brak granatowych frogow na ebay przez dlugi czas, zaczely sie wysypywac dopiero po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk[ kwiatek] udalo Ci sie wiec kupic go w bardzo dobrej cenie!! Super!! Teraz juz nie widze takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×