Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

:( nie wiem co sie stalo na strionce naszej ale nie moge wejsc w ostatnia str i Was doczytac :(wiec napisze cos a wtedy moze mi sie ona wyswietli i zobacze co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nocką. Ja też nie wiem co na kafe się podziało i nic mi nie wchodzi. Ostatnio byliśmy u GP w związku z rzucaniem przy piersi i rzadkimi kupencjami. Z cycami mamy udać się do HV, tam sprawdzi o co lata, bo nic nie pomaga. A ja ciągle z nim walcze :/ Jeśli chodzi o kupona, mam nadzieję, że będzie ok. Aaa i od kilku dni mnie boli podbrzusze. Chyba się okres zbliża :( Na dodatek małżonek chodzi za mną i mnie namawia na kolejne potomstwo. Szalony!!! Ja się raczej nie pisze. No chyba, ze wpadka ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no ostatnim postem byl post frugo jaki czytalam wczoraj i czyzby nikt sie nie odezwal caly dzien?? :( chyba cos sie jednak popsulo :( Jesli jednak ktos sie odezwie to moze zapytam sie o wasze samopoczucie po porodzie wzgledem wagi??? wiem ze kiedys poruszalam ten temat ale moze ktos sie jeszcze wypowie?? MOze nietorzy powiedzieliby "get a grip" taka natura posiadania dzidzi ale ja nadal nie czuje sie nie najlepiej :( Zaczynalam ciaze z waga 58 g a zakonczylam z 95 :( ponad 35 do przodu...obecnie nie jem slodyczy i niczego tlustego i cwicze prawie codziennie na wii i waze 75 kg ;( czyli nadal jakies 15 do zrzucenia :( Czy 1kg tygodniowo to ok czy moze moglabym zrzucic np 2 i nadal czuc sie swietnie i wykarmic Kubusia??? NIe chcialabym nabawic sie biedy i karmic maluszka mojego do powrotu do pracy i wlasnie ten powrot tak mnie przeraza :( Wszystkie ubrania...uniformy...garnitury rozmiar 8 i musze sie w to wcisnac. Kupieno wszystkiego nowego jest niemozliwoscia :( czy macie jakies podpowiedzi?? jak to z wami bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kto juz wstal? Maks z uporem maniaka siedzi w oknie i czeka na smieciarki. Jedna juz byla. Skad on wie, ze dzis piatek? To co, kawusia? Kto moze oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nareszcie sie naprawilo... Niulek, ja sie na dietach nie znam. Wiem, ze ksiazkowo jak karmisz dziecko, to powinnas mies lekka nadwage, ok. 5 kg Przepraszam, dopisze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) No wreszcie kafe normalnie funkcjonuje. :) Wczoraj bylismy u poloznej i jje zdaniem wszystko sie unormowalo...Jesli przetrwamy jeszcze 3 tygodnie to nie widzi przeciwskazan do porodu w wodzie. Bardzo chcialabym sprobowac. Powoli konczymy kompletowanie wyprawki, wczoraj dotarl do nas fotelik samochodowy, kupilismy tez sterylizator i takie siedzonko ( bo trafila nam sie akurat okazja) : http://www.mothercare.com/s?Action=submit&rh=n%3A42764041&field-keywords=bumbo Slyszalyscie o tym? Podobno super sprawa. Niulek🌼 ale tracisz ciagle wage? Czy stoi ostatnio? Spokojnie, skoro juz teraz jest 75 kg tzn ze bardzo ladnie spada. Cierpliwosci. To musi troche potrwac.Kiedy wracasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pinki_
Dziewczyny mam pytanie, czy oni tutaj badaja cukier?? W rodzinie byla cukrzyca, ale jakies pojedyncze przypadki. Zaniepokoilo mnie moje tycie, nie objadam sie jakos specjalnie a tyje, juz ok20 kg a to dopiero 7 miesiac, jestem przerazona ze moze mam cukrzyce.... Pewnie panikuje.... na najblizszym spotkaniu z polozna, chce z nia o tym porozmawiac, ale znajac to ich szystko w porzadku to mnie pewnie nie posluch nawet. Dzieki za jakakolwiek odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jej powiesz ze mama i siostra mialy cukrzyce to cie moze wysla mnie stety/ niestety to badanie ominelo a ja sie zastanawiam czy sie dopominac o to badanie na GBS czy sobie odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was, kochane, ale jakos normalnie nie moge sie ostatnio skupic, zeby wypisywac jakies "madrosci". Dzis Maks sie strasznie walnal w glowe - byl spiacy i przydzwonil w szafe, niestety w krawedz. Mylalam, ze mu czaszka pekla, porwalam szybko pierwsze co mi wpadlo w rece z zamrazalnika (okazalo sie, ze byly to lody na patyku. Jak ja je przegapilam i nie zjadlam do tej pory...) i przylozylam na czolo. Teraz, wieczorem, bylo widac, ze to niegrozne, nawet guza nie ma, tylko takie otarcie, ale dostalam jakiegos napadu histerii, myslalam, ze trzeba jechac na pogotowie. jeszcze pare takich akcji i bedzie mnie trzeba reanimowac. Mnie te nerwy kiedys wykoncza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... Pinki, pewnie za pozno odpowiadam, ale ja bym poszla do GP i poprosila go o badania krwi, powinien bez problemu ci wypisac skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Onyx,wcale Ci sie nie dziwie,ze jestes w strachu jak sie maly gdzies stuknie,ja tez zawsze jestem,no ale takie sa mamy :) Oczy trzeba miec doslownie wszedzie,ale czasami sie nie nadazy nad tymi naszymi szkrabami.Zawsze do meza mowie,ze chyba kiedys zwariuje,bo sie tak wszystkim martwie,a teraz to w ogole hormony szaleja w ciazy. Od wczoraj wzielam sie za pranko ciuszkow dla maluszka i prasowanko tez bylo.Nie wiem czemu ale mam takie mysli,ze jakos szybciej urodze przed terminem.Z pierwszym tak nie mialam,bo czulam sie super(no moze oprocz jednej nocy,bo mialam skurcze przepowiadajace na 2 tyg.przed wywolywanym porodem)wiec teraz to inaczej odczuwam.Nie wiem moze mi sie tylko tak wydaje...A maly w brzuszku dzisiaj niezle kopaniaki zapodawal :) Ciagnie mnie brzuch i nie wiem,co mam o tym myslec,czuje sie jakby mial mi wystrzelic.Wizyte u poloznej mam za 2 tyg.mam nadzieje,ze wyniki moczu beda dobre tym razem. Pinki piszesz,ze przytylas juz 20 kg,moze popros o te badanie krwi,ale to nie oznacza,ze masz cukrzyce,niektore kobiety tyle tyja w trakcie ciazy.Ale dla swietego spokoju,niech Ci porobia wszelkie mozliwe badania.Po ciazy powoli jakos bedziesz dochodzila do swojej normalnej wagi,nie zawsze sie udaaje,ale jedna polozna mi mowila,ze kobiecy organizm musi przez 2 lata dochodzic do stanu sprzed ciazy.No i tez kazdy organizm jest inny,ale mozna chyba sobie jakos pomoc. Wiem,ze waga potrafi zdolowac czlowieka.Ja juz sama mysle od czego by tu zaczac jak urodze,zeby zgubic to co przyszlo hihi...pozyjemy zobaczymy.Narazie mysle tylko kiedy moje dzieciatko bedzie chcialo sie wykluc i marze o tym,zeby akcja porodowa sie zaczela jak moj maz bedzie w domu. Dzisiaj halloween,ja calkiem zapomnialam,ze to juz dzisiaj hihi Byly dzieciaczki w dodatku Polacy :) ale na szczescie mialam slodycze.A moj synus jakos sie boi tych przebran,ostatnio jak po sklepach chodzilismy to z dala od tego dzialu z maskami i innymi rzeczami,bo byl jeden wielki krzyk.Pewnie jak bedzie starszy,to sam bedzie chcial sie przebierac.Ok uciekam,bo jakos sen mnie morzy.Milych snow :)pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindzulinaa, fajnie ze sie meldujesz :) Ja cos po dzisiejszych przezyciach spac nie moge to sobie surfuje, no ale czas na mnie juz do lozia, bo jutro wielka wyprawa na car boot :D Trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie. A poprasowane juz mozesz miec, nie? :D Bedzie z glowy... W ciazy przytylam tylko ok. 12 kg, ale ciagle mam te 5 i zalamuje sie, jak mi mowia, ze moze byc problem z odzyskaniem dawnej formy. Niech waga bedzie jaka chc, ale ta falda na brzuchu musi, musi! musi!!! zniknac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, a propos tej faldy to moja kolezanka(ktora jest szczupla poza wlasnie ta pozostaloscia) pocieszyla mnie ze to mi zostanie :o Podkreslam, ze dziecko urodzila jakies 12 lat temu :o I wciaz sie odchudza, cwiczy, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pinki_
Dzieki dziewczyny ze odpisalyscie🌼 Zanim zaszlam w ciaze schudlam 30 kg w okresie 1,5 roku, bardzo zdrowo sie odzywialam i sport, sport, sport..... teraz wiadomo ze jem ciut wiecej ( chleb od ktorego zawsze doopa mi rosla), no i sportu zero... wiec podejrzewam ze to glowna przyczyna. Ale ze panikara sie zrobilam to sie radze. Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam. U mnie przycinal deszcz😭 , nie poszlam na car boota 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia26
Witam was dziewczyny!!!!!Pewnie wszystkie juz spicie:-)Nie odzywałam sie długo bo nie mialam internetu bo sie przeprowadzilismy.Teraz juz mam:-)Niewiem co sie u was dzieje:-(i nie probuje nawet czytac bo musialabym poswiecic kilka dni na doczytanie:-D.Przeczytalam tylko ostatnie posty.Niulek nie martw sie waga.Zacznij jak juz wykarmisz kubusia.Trzeba miec tylko silna wole.Jesli znajdziesz diete dla siebie i bedziesz sie jej twardo trzymac to na 100% schudniesz.Slyszalam ze dieta proteinowa jest bardzo dobra.Ja ostatnio stosowalam diete kopenhaska choc nie kazdy by na niej wytrzymal no i nie nalezy raczej do zdrowych diet ale wytzymalam i schudlam 6 kilo:)no i co najlepsze bez efektu jojo. Ostatnio Anecia do mnie napisala sms,alez sie ucieszylam bo ona zawsze o mnie pamieta🌼 Moja Olimpia wstaje na nogi i stoi bez podparcia ale jeszcze nie dala kroku .Sama tylko chodzi przy meblach. Frugo a jak Hania? Onyx ja ostatnio z Olimpia tez mam takie akcje bo ona lata po calym mieszkaniu ,wstaje na nogi ,wlazi doslownie wszedzie.I juz nie raz rabnela o cos glowa a ja za kazdym razem jak walnela to nie kladlam jej spac(bo nie mozna klasc dziecka przez 3 godziny jesli jest podejrzenie ze moze miec wstrzas mozgu)Ona mi czasem juz na rekach usypiala ze zmeczenia a ja ja caly czas budzilam albo zabawialam aby tylko nie usnela.Szok!! A u mnie nie za ciekawie:-(robilam sobie cytologie i wynik wyszedl ze cos tam nie tak i trzeba za pol roku powtorzyc no i minelo teraz pol roku,znow zrobilam no i znow nie tak bo skierowali mnie na colposcopie.Boje sie bardzo:-(:-( Dobrej nocy kobietki!!!! Ach zapomnialabym Witam tez nowe brzuchatki i mamusie:-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kamila26! Ja tez pamietalam, pytalam sie gdzie sie podziewasz, ale to na "nowym" forum :D Fajnie ze sie odezwalas! Co do faldki to nie chce zapeszyc, ale im mniej karmie Maksa, tym skora i miesnie robia sie mniej "rozlazle" i widac juz troszke efekty cwiczen i masazy. Robie takie masaze jak babki w ciazy powinny, tzn. "oszczypywanie" brzucha i widac efekt (slaby na razie bo nie mam czasu codziennie, niestety, ale sie staram jak najczesciej). Oki, spadam! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila fajnie,że sie odezwałaś :) U nas ostatnio nieciekawie :O ale Hani rośnie,ciągle ząbkuje :O ma 6 zębów,był tydzień przerwy i wczoraj sie znowu zaczęło,raczkuje,wstaje przy wszystkim czego się może przytrzymać,chodzi przy meblach i nadal nie przesypia nocy :( to tak w wielkim skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Frugo to u Hani wszystko jak u mojej Olimpii tylko ze Olimpia ma tylko 2 zeby:-)twoja Hania bardzo szybko dostala zabki no i juz ma 6.Olimpia tez nie przesypia nocy,budzi sie raz na karmienie. Dziewczyny co tu tak pusto?Dajcie namiar na drugi topic bo nie moge znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 - a robilas w PL w miedzyczasie cytologie? Tzn. miedzy ta pierwsza tutaj a ta druga po 6 miesiacach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) dziewczyny czy ktoras nie ma do sprzedania ciuszkow dla chlopczyka newborn i 0-3 m.nie onyx, nie dla braciszka :P obiecalam kolezance ze pomoge jej skompletowac wyprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jakos od nocy mam przeczucie, ze nasz Adas faktycznie szybciej sie urodzi. Czuje dziwny ucisk w podbrzuszu- jakkby uciskanie na szyjke macicy ( szczegolnie po siusianiu, wtedy pojawiaja sie tez bezbolesne ale nieprzyjemne skurcze), i jakies takie napiecie mi towarzyszy od wczoraj....Przypominacie sobie takie objawy?To nasz 36 tydzien, moze to norma na tym etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx, alez ja cie nie cierpie! :P zaraz odp na mejla (tzn.jakos do wieczora mam nadzieje ze sie uda :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa, mozesz miec tak zwane skurcze przepowiadajace - czasem sa bolesne, czasem nie. Masz racje, to norma :) Ale moze, moze... Trzymam kciuki tak czy siak... :D Lolli, jak ty traktujesz mnie - swoj fanklub... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie... ja tylko na chwilunie.... zakomunikowac ze mamy 2 ząbalki na wierzchu a do tego marudzimy przeokrutnie, szczescie ze nocami mi chociarz spi ;) zwijam sie i idziemy na spacer bo na powietrzu tak mi nie marudzi .... jak znajde chwile to jeszcze tu wpadne pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia, gratuluje zabkow! Moi ze spaceru wrocili po 10 minutach bo sie rozpadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk niestety nie robilam w Polsce wlasciwie nigdy tylko usg bo nie kwalifikowalam sie gdyz mialam 24 lata a w Polsce cytologie mozna robic od 25.Z usg wyszlo ze wszystko ok a tutaj robilam cytologie pol roku temu no i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×