Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość nati89
hej dziewczyny dopiero znalazłam ten topik jestem w 21tc + 3 dni też mieszkam w Angli ogólnie to przyjechałam tu do chłopaka miałam znaleźć pracę i po 3 tyg pobytu stałego okazało sie że jestem w ciąży czyli zaszłam w ciąże jak przyleciałam na urodziny w pazdzierniku potem jechalismy na kilka dni do polski i powrot do uk. Ucieszylismy sie bardzo ze test byl pozytywny bo choc bardzo krotko sie znamy to chcielismy tego malenstwa choc rozwarzalismy najpier slub na wrzesien 2010 a tu nagle brak miesiaczki no i slub w kwietniu a znamy sie od roku jestesmy ze soba od lipca zeszlego roku ale oboje wiemy ze jestesmy dla siebie stworzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mama pracuje
hej dziewczyny powiedzcie mi bardzo prosze jak wygląda opieka połoznej, jak było u was konkretnie chodzi mi o to ,że najpierw robicie test , wychodzi pozytywny, idziecie do GP mi co dalej ? On kieruje do połoznej , w którym tygodniu powinna sie skontaktowac z wami połozna ? Kiedy jest pierwsze spotkanie z połozną i czy ona zdzwoni do ciężarnej czy cięzarna sama umawia się z połozną , zabiega o spotkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jesli mama pracuje wiec u mnie bylo tak we wszystkich ciazach : test ciazowy i po wyniku odrazu w recepcij podali mi termin pierwszego spotkania z polozna a po nim polozna juz ustalala astepne i skany itd. Troszke mnie nie bylo wiec napisze co i jak sie POZMIENIALO :( 23 kwietnia bede miala cesarke bleeeeeeeeeee a tak chcialam normalnie nie udalo sie Mam problemy z plecami 5 krag i dodatkowo co za tym idzie jedyne znieczulenie to CALKOWITA NARKOZA obudze sie i zobacze dzidzie uuuuuuuuuuuuuuu a ja chcialam znowu widziec ten cud no ale jak mus to mus. Czuje sie jak slon 34 tydzien to juz powolny koniec Prosba do dziewczyn ktre rodzily przez cesarke zwlaszcza w uk ale nie tyko slyszalam ze jest podobnie, napiszcie mi jak to sie odbwa czy ktos zajmie sie moja dzidzia gdybym ja nie miala sily ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaGrimsby-ja mialam nieplanowana cesarke,ale to wlasciwie tak samo jak Twoja planowana bo w znieczuleniu ogolnym. Jak bylo - nie wspominam najgorzej, zwlaszcza ze przyjazd na porodowke i cesarka z szybkoscia swiatla bo rozwarcie bardzo duze juz bylo. Przez pierwsze 24 h lezalam w lozku, z cewnikiem i mialam kroplowke ze srodkiem przeciwbolowym podlaczona (nie pamietam jak dlugo). Po 24 h wyjeto mi cewnik i odkad pierwszy raz bylam w toalecie juz sama wstawalam do malucha i wszystko robilam. W czasie kiedy jeszcze lezysz w lozku do momentu wyjecia cewnika dzwonisz i personel medyczny podaje ci dziecko do karmienia i zmienia pieluche. Potem juz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk fajnie ze odpisalas a mam jeszcze takie pytanie jak to jest z higiena jak bede lezala jak kloda przez te 24 godziny bo przeciez krwawi sie jak po normalnym porodzie??? No i jezeli nie bede w stanie zajmowac sie dzieckiem mowie tu o nakarmieniu nawet bo roznie bywa, to czy polozne pomagaja. Pytam bo przy pierwszym porodzie co prawda naturalnym nie chciala luknac na mojego synka zebym mogla sie wysikac czekalam na to 8 godzin az moj maz sie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi22_
Witam wszystkie ciezarne kobietki. Jestem obecnie w 6 tygodniu ciazy. Chetnie wymienie sie swoimi obserwacjami i odczuciami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki masz cewnik to pomagaja-przynajmniej tak u mnie bylo, sniadanie do lozka, pamietam ze myly mnie nastepnego dnia rano, zmienialy podklady rowniez. Urodzilam w niedziele wieczorem, cewnik wyjeto mi w poniedzialek wieczorem i w nocy bylam pierwszy raz w toalecie. Rano juz musialam isc na sniadanie do jadalni ;) Tutaj maja zasade jak najszybciej "uruchomic" kobiete po cesarce. Jesli nie ma komplikacji to wypisuja w 3 dobie po porodzie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki masz cewnik to pomagaja-przynajmniej tak u mnie bylo, sniadanie do lozka, pamietam ze myly mnie nastepnego dnia rano, zmienialy podklady rowniez. Urodzilam w niedziele wieczorem, cewnik wyjeto mi w poniedzialek wieczorem i w nocy bylam pierwszy raz w toalecie. Rano juz musialam isc na sniadanie do jadalni ;) Tutaj maja zasade jak najszybciej "uruchomic" kobiete po cesarce. Jesli nie ma komplikacji to wypisuja w 3 dobie po porodzie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostawialam malego w jego przezroczystym "lozeczku" obok mojego lozka i szlam na posilki czy do toalety,uaktywnialam tylko alarm (syrena wyje kiedy ktos wyjalby dziecko z lozeczka) i zabieralam kluczyk ze soba. Jak bralam prysznic to zwykle wtedy kiedy z malym siedzial tata bo wolalam troche czasu tam spedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie sie boje cesarki i bolu po nie wiem czego mam sie spodziewac. Moj maz musi zostac z naszym 2 letnim synkiem i nie bedzie mogl byc przy mnie bo Dawidek nie chcialby jechac wtedy do domku po co go stresowac. Mam nadzieje tylko ze doczekam bo mala pcha sie na swiat jak tylko moze. a tos dzwonil do mnie wczoraj chyba anastezioog i mowil o znieczuleniu powiedzial ze moge sie jednak zdecydowac na te w kregoslop bo beda mnie kluli ponizej miejsca uszkodzonego. Sama nie wiem mam sie zastanowic co wole ale nie wiem co lepiej czy calkowite i w kregoslup. A powiedz Aga czy ten bol w pierwszych dniach jest na prawde taki straszny???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dodam tabelke zeby sie pocieszyc ze to juz tak blisko figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? EmilciaWakefiedl.....20.06.2010...4....... wakefield .........?? Ania Grimsby..........01.05.2010....35......grimsby.....Julia.... . patinka26.................09.2010....6.......Cheltenham. .....???? Aurela86................08.2010...............Kent...... .....???? Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak . ....Jakub kindżulinaa...31.07.07....3420.....Birmingham.....synu . ...Kacperek 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córci a ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia........ . .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córci a ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..O l ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka .. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córec z ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka. . ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka. . Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka.. . Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Ame l ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateusz /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon JennaS............03.08.2009......3380....Derby........s yn....Szymon Silme................9.08.2009........4260......Bristol. . ............Adaś Selena1515........19.09.2009.......3850.......Hatfield.. .......Alicja edyta b............20.09.2009......3410.......barnsley.....oliver< br /> asica1610.........27.11.2009......3515.......Preston.... .....Filip Adam Lilowa..................0912.2009.....4100... Bedford.......Adam Leonard Ewag...................15.12.2009......40.......London.. .........Brian kindżulinaa........24.12.2009......3880.......Birmingha m ............Marcel Adam Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....? Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bol byl nieciekawy,ale do wytrzymania. Bylam pierwszego dnia pod kroplowka z morfina a potem podaja srodki przeciwbolowe (3 razy dziennie 1 tabletka diclofenac 50 mg i 2 tabletki paracetamolu wiec slabe dawki,ale wystarczaja-naprawde). Na pewno pomozesz sobie nie dzwigajac nic ciezkiego przez minimum pierwszych 6 tygodni. Z czasem juz tak nie dokucza,do kilku miesiecy mozesz odczuwac odretwienie skory w okolicy ciecia,ale to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bol byl nieciekawy,ale do wytrzymania. Bylam pierwszego dnia pod kroplowka z morfina a potem podaja srodki przeciwbolowe (3 razy dziennie 1 tabletka diclofenac 50 mg i 2 tabletki paracetamolu wiec slabe dawki,ale wystarczaja-naprawde). Na pewno pomozesz sobie nie dzwigajac nic ciezkiego przez minimum pierwszych 6 tygodni. Z czasem juz tak nie dokucza,do kilku miesiecy mozesz odczuwac odretwienie skory w okolicy ciecia,ale to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bol byl nieciekawy,ale do wytrzymania. Bylam pierwszego dnia pod kroplowka z morfina a potem podaja srodki przeciwbolowe (3 razy dziennie 1 tabletka diclofenac 50 mg i 2 tabletki paracetamolu wiec slabe dawki,ale wystarczaja-naprawde). Na pewno pomozesz sobie nie dzwigajac nic ciezkiego przez minimum pierwszych 6 tygodni. Z czasem juz tak nie dokucza,do kilku miesiecy mozesz odczuwac odretwienie skory w okolicy ciecia,ale to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol jest nieciekawy na poczatku,ale do wytrzymania. Podaja morfine w kroplowce pierwszego dnia, potem 3 razy dziennie 1 tabletka diclofenac 50 mg i 2 tabletki paracetamolu-czyli slabe dawki ,ale wystarczajace). Warto sie oszczedzac przez te pierwsze tygodnie jak tylko masz mozliwosc. Z czasem bedzie dobrze :) Przez kilka miesiecy mozesz odczuwac odretwienie skory w miejscu ciecia-dziwne uczucie,ale minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uk naprawde dziekuje Ci za wszelka pomoc szczeze jestes jedyna osoba wliczajac olozna i lekarzy, ktora przyblizyla mi cala ta kwestie. Troche sue juz uspokoilam ale wczoraj bylam w szpitalu i zbadali mnie dokladnie krew moc itd i okazalo sie ze mam zapalenie nerek. Ile ta moja dzidzia musi zniesc:( Jak bylam w ciazy z synkiem to wszystko bylo swietnie od poczatku do konca a tu tak pokrecone wszystko. jestem jednak w stanie zniesc wszystko dla mojej ksiezniczki. A i dla smiechy to odkad sprawdzali wiec chyba od 32 tygodnia moja Julia byla glowa w dol a po ostatnich napadach wymiotow, goraczki bolu plecow i szczypania podczas oddawania moczu(wszystko przez nerki), przekrecila sie glowa w gore i mam niesamowita zgage bleeeeeeeeeeee. A tak zapewniano mnie po usg w 34 tygodniu ze mam malo miejsca i jest duza ze nie ma mozliwosci przekrecenia , a jednak:) DZISIAJ 36 TYDZIEN I 3 tygodnie i jeden dzien do cesarki juuuupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki :)
ania grimsby ja jestem po dwóch cesarkach i po obu czułam się rewelacyjnie :) Córkę rodziłam w Pl a syna tutaj i na drugi dzień byłam juz w supermarkecie ;) W szpitalu dostałam zaraz po cesarce morfinę i co 4 godziny jak chciałam leki przeciwbólowe, ale ich nie potrzebowałam, aż same pielęgniarki się dziwiły. Co mogę polecić od siebie to pas ściskający zaraz po porodzie, ułatwia gojenie sie rany i pracę przy maluszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...do mamy powyzej - po cesarce niewskazane jest stosowanie sciskajacych pasow poporodowych, chyba ze masz na mysli taki do uzywania po cesarce: http://www.amazon.co.uk/the-gro-company-KB111-Caesarean/dp/B000VPH2PK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=baby&qid=1270469053&sr=8-1 Ja sobie go calkiem chwalilam a jesli ma sie w domu drugie ,male dziecko to moze sie przydac jako ochrona przed ewentualnymi urazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki :)
nie, takiego nie używałam, używałam zwykłe ściskające poporodowe i w szpitalu w Polsce jak i tutaj powiedziano mi że dobrze robię :) Rana szybko się zagoiła, nie miałam problemów ze wstawaniem z łóżka ;) ale oczywiście to tylko moje odczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki :)
Ania dodam jeszcze że przy córce miałam znieczulenie ogólne i nie słyszałam jej pierwszego krzyku, natomiast tutaj dostałam zewnątrzoponowe, bałam się go jak diabli, ale byłam przytomna i słyszałam wszystko, dziwne uczucie jakby mi na suwak brzuch rozpinali hihi tutaj w Uk dodatkowo dostaje sie skarpety uciskowe, przeciwżylakowe dzień przed cesarką planowaną (nie wiem jak jest z emergency) i dwie tabletki które trzeba przyjąć jedną wieczorem a drugą rano w dniu cesarki dzieciątko masz przy sobie, ale do dyspozycji pielęgniarki, które na Twój dzwonek muszą ci dziecko przewinąć i Tobie pomóc jeśli zajdzie taka potrzeba...będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania grimsby - ja tez jestem po cesarce, nie planowanej ze znieczuleniem w kregoslup. Ja morfiny nie mialam podawanej, tylko pastylki o ktorych pisala aga uk. Czucie w nogach wrocilo mi po ok 4h, przy dziecku pomagali mi gdy zadzwonilam, sniadanie pierwszego dnia mi przyniesli, potem robilam sobie sama(u mnie byla kuchnia gdzie wszystko bylo). Po wyciagnieciu cewnika(troche wiecej niz 24h po operacji) kazali:P mi isc sie wykapac i dobrze namoczyc opatrunek na ranie(mialam tam cos takiego jak plaster). Potem przyszla polozna i go zerwala, nastepnego dnia wyszlam do domu. Tak jak pisala Aga najwazniejsze to jak najmniej dzwigac, nie nosze pasa, rana ladnie sie zagoila. Wez sobie do szpitala wieksze majtki - zeby cie nic nie uciskalo no i zeby ci nie draznily rany, ja mialam takie galoty do pepka:D. Mnie polozna umyla do pasa, godzine po operacji (kazala mi usiasc:)). Dolne partie obmywali mi na sali. Jakbym mogla zdecydowac za drugim razem jakie znieczulenie, zdecydowanie wzielabym w kregoslup. Daj znac jak juz bedziesz po no i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie kochane dzieki za wszelkie opinie i wnioski - lykam je jak spragniona:) Jeszcze dwa tygodnie a w ten poniedzialek mam ostatnie spotkanie przed cesarka i podjelismy decyzje z mezem ze nie chcemy miec wiecej dzieci (on ma swoja 3 i razem bedziemy miec 2) myslimy ze to juz starczy. Wspominam o tym bo moze ktos jest zainteresowany antykoncepcja stala tzw famale sterylizacion. Mamy o tym rozmawiac w poniedzialek zeby byla mozliwosc przeprowadzenia zabiegu podczas cesarki nie dam sie dwa razy kroic:) W Polsce jest to zakazane tutaj zupelne legalne i darmowe. Dodam ze ja nie moge brac zadnych tabletek itp wszystko juz sprawdzone:( stad taka drastyczna decyzja. Odnosnie tego pasa po cesarce to dzieki za podpowiedz wlasie lukam na ebay i chyba sobie sprawie:) Moje pierwsze dziecko zapewne bedzie chcialo czesto na rece i przytulac sie wiec moze ten pas mi pomoze:) Jeszcze raz dzieki za wszystko (dla przestraszonej ciezarnej to wiele znaczy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa81
hej dziewczyny jestem tu nowa. wg moich obliczen to 12 tydz. Jedna wizyta z polozna juz za mna. w czwartek mam usg w szpitalu. prosze powiedzcie jak to wyglada? i jak dalej bedzie wygladala opieka medyczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa81 wedlog mnie to jezeli to jest 12 tydzien to powinnas miec pierwszy skan w najblizszym czasie ale zapewne polozna Cie o tym poinformowala. Pewnie tez badanie krwi a mocz to przy kazdej wizycie. Na skanie skoryguja aktualny tydzien ciazy jezeli bedzie inny niz ten co do ktorego jestes pewna. Jeszcze jest tak ze weszlo od niedawna ze jest dodatkowy skan na syndrom Downa chyba okolo 16 tygodnia albo do 16 mozesz sie na niego zdecydowac lub odmowicj a nie chcialam bo dla mne to bez znaczenia. Bedziesz sie spotykalam z polozna raz w miesiacu a potem skan w 20 tygodniu i od 36 tygodnia juz co tydzien. Wiem ze jezeli jest to Twoja pierwsza ciaza to bedziesz sie widziala z polozna wiecej razy i ( zalezy od rejonu) zobaczysz swoj oddzial porodowy. Czestotliwosc spotkan masz wipisana w ksiazeczce. Wogole pakiet ktory otrzymalas jest wspanialym zrodlem informacji. Nie wiem czy wszedzie ale w moim rejonie jest cos takiego jak maternity grant jednorazowa platnosc dla kazdej nie zaleznie do zarobkow i wynosi 190 funtow sklada sie o to po 25 tygodniu ciazy warto zapytac polozna wczesniej bo czasami nie maja drukow ja czekalam 4 tygodnie a kase dostalam w 2 tygodnie. Jak bedziesz miala jakiespytania postaram sie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa81
dzieki bardzo. no wlasnie skan mam w przyszlym tyg i jest to moja pierwsza ciaza. po 1 wwizycie jestem bardzo zodowolona bylo milo i sympatycznie. ale mimo to mam stresa jak mam isc ponownie. gdzies tu czytalam ze kroejsx z was powiedziano plec w 14 tyg ja bede w 14 tez jak bedzie skan ale wg usg z Pl moja dzidzia jest starsza o tydz wiec moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tak od okolo 16 tygodnia jest to mozliwe a przynajmniej mnie poinformowano tak w prywatnej przychodni robiacej skany 3D 4D. Koszt to 45 funtow (najtanszy) i jezeli chesz miec zdjecia na plcie to 5 doplacasz a jezeli nie to masz 4 wydrukowane w cenie. Mam tel dla zainteresowanych 01158776945 ''window to the womb'' wystarczy wpisac w google i wyskoczy gdzie to jest. Wiem ze tanio jest tez w Hull -65 funtow najtaszy ale one w zupelnosci wystarcza. Widzisz buziola swojego malenstwa swietne przezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj bylam u doktorka na spotkaniu przed cesarka i wszystko jest juz ustalone i jednak nie mam do wyboru czy spinal czy generalny, musza mnie uspic wiec mala zobacze tuz po obudzeniu. Doktorek zgodzil sie tez na podwiazanie jajnikow. 19 spotkanie ostatnie z polozna a 21 ostatnie przed cesarka uffffffffffffff. Ale ten czas leci i w jednym momencie sie boje za chwile jestem odwazna i tak na przemian. Pozdrawiam mamusie i brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze ze tutaj pustka a ja juz po cesarce. Pierwszy dzien okropny drugi o niebo lepszy a teraz 6 dni po nie pamietam ze mialam cesarke:) Julcia urodzila sie 52 dluga i 3300 waga jest cudowna. Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta ale czulam obowiazek napisania o tym fakcie. Swoja droga szkoda ze ta swietna atmosfera ktora tu panowala zostala zatracona. Pozdrawiam mamusie i brzuszki:) Trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu🌼 WIELKIE GRATULACJE!!Ciesze sie, ze dobrze sie czujesz,ze malutka sliczna i zdrowa!Niech Wam pięknie rosnie i bedzie Wasza dumą. My wczoraj wieczorem wrocilismy z Polski. Bylismy tam dwa tygodnie przedstawic wreszcie osobiscie Adasia i ochrzcic go. Bylo cudnie. Dzis nie moge sie odnalezc w naszym domu- pusto jakos i smutno.Potrzebuje pewnie kilku dni... myslalam, ze jestem juz zdecydowana na zycie w Anglii poki co, ale dzis mam uczucie, ze gdybym tylko mogla to spakowalabym manatki i wracala do rodzinki.Czy bede juz taka ,, rozdwojona'' do konca zycia? Jestem tu- tesknie za rodzina, jade tam- brakuje mi tego beztroskiego zycia i sympatycznych ludzi... Czy tu jeszcze ktos zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×