Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tutututut

Nienwidze jej...

Polecane posty

Gość mmmmmadonnna
A jak Ty wyglądasz? Jaka Ty jesteś? Na pewno masz jakieś atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, kobieto ogarnij się trochę... to już chyba obsesja :O - co teraz robisz?? Leżysz i gapisz się w sufit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutututut
dzis leczylam kaca. nic nie robilam, mam wszystko gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnw
ewidentnie jestes beznadziejna. z tego co napisalas w nocy wynika dodatkowo ze jestes z kims zwiazana-nie kochasz tej osoby wiec ja oszukujesz. lecz sie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej problemem jest to, ze nie panuje nad tymi emocjami... to jest jak obsesja na pkt tego faceta... niestety tez mam tego typu \"kolezanke\" wiec czuje ten klimat... kiedys bylem z nia krotko, traktowalem ja na zasadzie fuckin\' frienda, ale ona ma obsesje na moim punkcie, od kilku lat... ma innych facetow, ale wiem ze do mnie wzdycha.... suma summarum, to wspolczuje autorce, bo to niezalezne od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messsenna
Ja autorkę nawet trochę rozumiem. To tak zwykle jest w życiu, że to co niedostępne pachnie i samkuje najlepiej... Od kilku lat zyje marzeniem. Sama rowniez bylam w takiej sytuacji- zauroczylam sie w ieku 13 lat i przeszlo mi dopiero po maturze jak tak naprawde sie zakochalam. NAPRAWDE- bo ze wzajemnością...Tak czy siak 6 lat z zyciorysu mi w sumie wypadklo pod wzgledem damsko-meskich relacji. Nikt inny mnie nie intersowal i tez nienawidzilam jego sympatii. Autorko- takie jest zycie i juz. Nie mozemy miec wszytskiego. Nic Ci nie poradze oprocz tego, ze jesl rzeczywiscie jestes teraz z jakim mezczyzna ale go nie kochasz- zostaw go i pozwol mu miec szanse na to, ze wejdzie winny zwiazek, w ktorym nie ma w owetrzu \"tego drugiego\". Pozdrawiam. ps. nie jestes glupia- dostrzegasz jej pozywtyne cechy i swoje braki-potrafisz sie do tego przyznac. nie jestes zlym czlowiekiem- jestes poprostu nieszczesliwa, ale to nie jest ich- JEJ wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messsenna
co to jest fuckin friend? taka dziwka tylko ze za free tak? czytaj- zdesperowana debilka dajaca porabanemu sukinsynowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie co to jest fucking friend? to uklad seksualny - zadnych uczuc, spotykamy sie tylko dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.
Ach. Problem z samoakceptacją. Kochana: ta dziewczyna jest taka piękna, madra i obyta, bo akceptuje i zna siebie. A Ty? Piszesz, że jesteś beznadziejna. Kilka postów wcześniej pisałas, że grsz na gitarze, jezdzisz konno itp. To niewątpliwie zalety! Nie wszyscy to potrafią. Powinnaś zacząć od leczenia kompleksów :) Nie chcę pisać, żebyś coś zrobiła (np. gdzieś się zapisała). Po piewsze: to jest Twoje życie, każdy ma własne i układa je tak, jak mu się podoba - oryginalnie i niepowtarzalnie. Po drugie: kluczem do sukcesu jest samozadowolenie z życia. Są ludzie na innych studiach, ale Ty jesteś na takich, wybralaś je, bo się nimi interesujesz, bo lubisz to, co robisz. Pokaż to! To też jest jeden z Twoich atutów - Twoja pasja. Np. jeden kompleks wyleczyłam, kiedy faceci z roku, jak im powiedziałam, że mam grube uda, popatrzyli na mnie jak na idiotkę, a poźniej zapytali w ktorym miejscu... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeden kompleks wyleczyłam, kiedy faceci z roku, jak im powiedziałam, że mam grube uda, popatrzyli na mnie jak na idiotkę, a poźniej zapytali w ktorym miejscu... " a jak leczysz kompleks zbyt luźnej pochwy? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne a ty jak leczysz
kompleks małego? Pseudointeligencją? Czy złośliwością odpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atocovefqv
tez mam takie doswiadczenia- musi przejsc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×