Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona bardzo wkurzona

Mój mąż jest nieodpowiedzialny !!!

Polecane posty

Gość żona bardzo wkurzona

Mój mąż zdawał kilkakrotnie prawo jazdy,nie udało mu się ,więc zrezygnował... Wczoraj się dowiedziałam że kupił sobie auto (pieniądze dała mu jego matka) i je4ździ tym samochodem bez prawa jazdy. Ja siedzę w domu z dzieckiem ,a on po pracy zamiast wracać do domu to się wozi diabli wiedzą gdzie :( Tłumaczę mu jak dziecku że będzie miał nieprzyjemności jak go policja złapie ale on nie rozumie.Nie wiem co robić ;( On teraz pojechał gdzieś znowu ,raz odebrał telefon a teraz odrzuca rozmowe.A ja sama z córką w domu,nie mam już siły bo Małej żeby idą i ciągle płacze(teraz się uśpiła) . On zamiast wrócić po pracy do domu i mi pomóc to jeździ gdzieś ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
masz głupiego męża. Ile ma lat bo? Myśle ze góra 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy twojemu mężowi przemówić do rozsądku??? dawaj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
wkurzona bardzo żona - sorki ,nie wiedziałam że tu taki nick jest .Już zmieniam . On ma 25 lat ,zachowuje się jak gówniarz.Jeszcze tel nie odbiera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
ale jeszcze glupsza tesciowa...masakra pewnie wpadke zaliczyli...no a chlopak chce sie wyszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
no teściowa to już wogóle porażka na całej lini ;/ dala mu kase bez mojej zgody i wiedzy ,on kupił auto - mi powiedział że idzie do pracy a okazalo się że pojechał po ten samochód i dowiedziałam się dopiero jak wrócił że kupił auto i to jeszcze jakiś stary złom. Nie wiem po co mu samochód, przecież mamy już jeden,tyle że ja mu nie pozwalałam nim jeździć bo nie ma prawa jazdy ,więc kupił sobie drugi .Co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje przygłupiego męża
co to za frędzel ze kilkakrotnie podchodził do egzaminu i nie zdał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
Nie wiem ja zdalam za pierwszym - jestem blondynką a on się śmiał zawsze ze mnie że nie zdam. A to on podchodził z 5 razy i nie zdał ,więc podziękował i woli jeździć bez prawa jazdy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest klasyczny przykład \"bzdury\", z powodu której zostawiłabym faceta trzeba być nieodpowiedzialnym kretynem, żeby robić takie rzeczy. Nie wierze, ze takie podejście do pewnych spraw nie przekłada się u niego na inne sfery życia - to jest juz taki charakter, typ osobowości strasznie mnie irytuje taka szczeniacka bezmyślność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
właśnie przyjechał do domu,pokłóciłam się z nim,wyzwałam go ze jest nienormalny że tak postpęuje i wiecie co zrobił... Wykąpał się,ubrał ,wzioł kluczyki i pojechał ,a gdzie to nie wiem !!! Nie powiedział mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tru.
zadzwon na policje i powiedz ze kierowca samochodu o numerach takich a takich jezdzi bez prawa jazdy. zgarną, wlepią kolegium jak stąd na księżyc i moze sie nauczy. a moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tru.
i jeszcze dodaj ze na pewno go spotkają na ulicy takiej i takiej o godzinie (tu podaj godzine o ktorej on wychodzi do pracy)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkie
no i co nas to obchodzi? Kopnij go w dupę, albo przestań marudzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
tru. tak właśnie myślałam żeby zadzwonić na policję ,kurde ale nawet numerów nie zapamiętałam :-/ Jak wróci to muszę zobaczyć i zadzwonię chyba bo naprawde porażka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
do autorkie - forum chyba jest od tego żeby na nim pisać a tobie jak nie pasuje to stad wyjdź !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkie
jaka ty jesteś głupia:O skąd się takie baby biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
jestescie malżenstwem bo zaliczyliscie wpadke, facet sie nei wyszalał i teraz to robi, Ty siedzisz w domu z dzieckiem i sie zamartwiasz. Jak facet dojrzeje do pewnych spraw to nie moze sie doczekac kiedy wroci do domu i pobawi sie z dzieckiem, albo chpociaz na niego popatrzy jak ono spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
lepiej coś z tym zrób bo jak nie daj boże odpukac napije sie i bedzie mial wypadek i komus sie cos stanie to długo go nie zobaczycsz, a skoro jezdzi bez prawka to jest zdolny do tego zeby sie napic i jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
to nie była wpadka dla zainteresowanych dlaczego został moim mężem !!! No a że się nie wyszalał to właśnie widzę,wcześniej taki nie był.Boże co za kretyn naprawdę.Chciałabym zeby mu się popsuł ten samochód ,albo żeby go rozwalił i by był spokój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
wsyp mu w nocy cukier do baku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
hehehe dobree dobree chyba tak zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhtgrfty
ale glupek wspolczuje, mam alergie na takich nieodpowiedzialnych idiotow, ja zdalam za 5 razem, nawet nie wiecie jaka mialam satysfakcje jak mi sie udalo, glupek rowniez bo sie poddal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
zawsze też możesz nie wpuścic go do domu - niech śpi w samachodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ******
ja też nienawidzę jak ktoś jest taki jak on... Żałuję że wcześniej tego nie zauważyłam .Ciekawa jestem gdzie on teraz się wozi tym swoim autem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×