Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

pigulka antykoncepcyjna a biegunka??

Polecane posty

uzywam tabletek yasmin, ostatnia zazylam wczoraj o 20, byla to osma tabletka, tj. pierwsza drugiego tygodnia..... niestety kilka godzin pozniej mialam ostra biegunke... pewnie rola antykoncepcyjna jest zaburzona, ale do jakiego stopnia? czy kto moze pomoc? na ulotce informacyjnej pisze, aby skontaktowac sie z lekarzem... nie mam takiej mozliwosci, wiec pytam o rade. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem napewno
jest zaburzona przy biguncne lub wymiotach, tak samo przy piciu naparu z dzirawca, tabletka sie niewchłoneła, ja biore harmonet i mam napisane aby wziąść tabletke z opakowania zapasowego, które zawsze mam, ale faktycznie poczekaj na odpowiedz kogos bardziej doświadczonego bo ja nigdy takiej sytuacji nie miałam napewno antykoncepcja jest słabsza, ale moze nie trzeba brac dodatkowej tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wezme ostatnia tabletke z tego opakowania w miejsce tej \'pominietej\', bo chyba tak mam ja traktowac.... nie wchlonela sie do organizmu.... i siedmiodniowa przerwe rozpoczne o jeden dzien wczesniej? tak mam napisane na ulotce w razie zgubionej tabletki..... help!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baggietka
mam pewien problem. Otóż zawsze biorę tabletki o 15. Tym razem też tak zrobiłam. Jednak źle się czułam i jakieś 20 min później musiałam skorzystać z toalety. (wodnista biegunka;/) Zdaje sobie sprawę, że z pewnością tej tabletki nie wydaliłam gdyż miała ona za mało czasu, żeby dostać się do jelit. Jednak po godz 17 sytuacja się powtórzyła. Czyli minęło 2-3 godz od wzięcia tabletki. Wiem, że jednorazowa biegunka nie ma wpływu na działanie antykoncepcji, jednak po 20 sytacja znowu się powtórzyła. Tyle, że do tego czasu tabletka powinna sie wchłonąc bo minęło już 5 h od jej przyjęcia. Tego samego wieczoru ok 21 miałam stosunek. Partner nie skończył we mnie. Była to 17 tabletka a więc z 3 tygodnia. Dla świetego spokoju dokończyłam branie tabletek i rozpoczęłam kolejne opakowanie bez 7dniowej przerwy. Czy w takim wypadku moge być spokojna? Teraz przez dłuższy czas nie planuję współżycia gdyż mój chłopak wyjeżdza. Jednak chciałabym abyście się wypowiedziały czy uważacie, że ciąża jest możliwa. Stosunek w sumie odbył się 6 h po zażyciu tabletki a 12 godz mam w zapasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×