Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

AVON czy Oriflame???

Polecane posty

jak myslicie które kosmetyki są lepsze???i co mozecie powiedziec na temat brzoskwiniowego scrubu do twarzy avonu i maski peel - off z ogorkiem i drzewem herbacianym tej samej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie wszystko zależy od preferencji i skóry ;) Ja lubię zarówno Oriflame jak Avon. Mam po prostu wybrane kosmetyki z każdej z firm .. :) Z Avonu polecam przede wszystkim serie kosmetyków planet spa :) i perfumy today always tomorrow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychna 377
a ja nie lubie ani tego ani tego zadne z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę Avon, ale kwestia gustu. maseczek peel-off nie lubię w ogóle, nieważne jakich. raz taką miałam, ale cała ta zabawa z odrywaniem maseczki z twarzy przed lustrem szybko mi się znudziła :P wolę normalne maseczki do spłukiwania, albo do ścierania płatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve151
Oriflame Jestem za Oriflame całym serduchem Próbowałam w Avonie i FM a Oriflame to akurat była ostatnia firma z której chciałam kupować kosmetyki a co dopiero się rejestrować, też mówiłam że są za drogie. A jednak moja siostra mnie w to "wciągnęła" i jedyną rzeczą której żałuje jest to ze tak późno dałam się namówić. Aktualnie zajmuje się Oriflame od roku i buduje sieć sprzedaży wykorzystując Plan Marketingowy Oriflame. Dążę do poziomu 21% i tytułu Dyrektora. Chce by Oriflame było moim sposobem na życie W Oriflame pokochałam naturalne kosmetyki(troszkę droższe ale lepsze) i uczciwe oraz proste zasady. Poznałam fantastycznych ludzi z którymi mogę współpracować. Zachęcam osoby zainteresowane do współpracy. Karta Klubu Oriflame daje trzy możliwość 1) Możliwość kupowania kosmetyków taniej dla siebie i rodziny. 2) Działalności jako konsultant Oriflame 3) Budowanie własnej sieci sprzedaży. Zapraszam na moją stronę wizytówkę http://my.oriflame.pl/cosmeticcity Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnfh
fajna reklama!! ja wolę avon tańszy a jakoś taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko to kwestia gustu .. każdy ma inne predyspozycje i sympatie ;) Ostatnio uwielbiam płyn do kąpieli lagoon z Avonu .. naprawdę super! Piękny, intensywny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię avon i oriflame
mam wybrane kosmetyki które lubie i zamawiam :-) Moze miała któraś z Was plyn do kąpieli brzoskwiniowy z avonu? teraz jest w promocji 500ml za 8.90. Jak pachnie i ogólnie jak wrażenia? :-) zastanawiam się nad nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię zapach brzoskwini. A płyn do kąpieli jak to płyn .. generalnie każda kąpiel wysusza skórę i należy się dobrze nabalsamować .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię avon i oriflame
tak, nie zapominam o balsamie :-) zapach brzoskwini uwielbiam, wiem że są jeszcze inne zapachy ale brzoskwinia kusi mnie najbardziej, dlatego pytam głównie o zapach, czy jest bardzo chemiczny? :-) Ogólnie bardzo lubię z avonu kosmetyki o zapachu banan z kokosem ;-) Mam jeszcze pytanko. Kiedyś miałam krem z avonu, też brzoskwiniowy i był dla mnie bardzo dobry, dobrze nawilżał ale dawno nie widziałam go w katalogu :-( czy jest on jeszcze dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zmienili opakowania? Niestety konkretnej wiedzy nie mam .. nie mogę używać kremów owocowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię avon i oriflame
Sprawdzałam właśnie na allegro i mają w sprzedaży, opakowania nie zmienili więc jak będzie dostępny to sobie zamówię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to zaden wybór
badziewie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię avon i oriflame
Gdyby było takie badziewie to nikt by nie zamawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka310588
zdecydowanie wolę Avon może dlatego, że jestem konsultantką i jestem już od dawna związana z tą firma i sama także stosuję kosmetyki z tej firmy, scrub brzoskwiniowy używałam i jak dla mnie był dobry skóra po nim jest nieziemsko gładka wiec polecam. A co do firmy każdy ma swój gust... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve151
Do bvnfh gdyby jakość była ta sama to z tylu katalogu Avon byłby znaczek informujący o tym że kosmetyku Avonu są produkowane tylko z naturalnych składników a takiego znaczka nie ma ;P Dlatego właśnie Oriflame ma lepsze kosmetyki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriflame mnie uczula .. próbowałam kilku kremów i miałam problem ze skórą .. rozumiem, że nie mogę mieć problemów, bo Oriflame jest najlepszy??? eve151, kosmetyki są produkowane z różnych specyfików .. akurat ja mam inne wybory niż Ty i nie neguję Twoich. Uszanuj fakt, że inni lubią coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataleczkaaaa
Dla mnie zdecydowanie Avon.Sama stosuje wiele kosmetyków właśnie z Avonu i twierdzę,że są świetne!Dla mnie bardzo dobre są kosmetyki z serii Clearskin (dla nastolatek).Ja stosuję Żel myjący przeciw wypryskom.Nie jest drogi (9,90), a może zdziałać cuda!Wspaniale oczyszcza skórę i faktycznie zwalcza wypryski :) A..co do perfum to najbardziej podobają mi się Little black dress.Są przepiękne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki z oriflame
tez nie sa naturalne, sprawdź sobie skład :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve151
A co w dzisiejszych czasach jest w 100% naturalne ?? Nic A skład czytam kosmetyków i porównuje je z innymi kosmetykami Mówiąc o tym że Oriflame wykorzystuje naturalne składniki mam na myśli to że jeśli pisze że krem zawiera ekstrakt z rumianku to tak jest. A skład chemiczny również zawiera taki krem ale nie ma tyle składników szkodliwych. Składniki w opisach są uszeregowane od największej zawartości procentowo do najmniejszej. Analizując to widzę różnice. A druga strona to fakt że na niektóre składniki lub źle dobrany krem może zacząć uczulać. Nie miałam zamiaru tutaj nikogo urazić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie poczułam urażona, ale tak nachalnej reklamy na forum nie lubię, więc zwracam uwagę .. każdy wybiera to co dla niego dobre i trzeba to szanować :) chcesz coś sprzedać? chcesz znaleźć nowe konsultantki?? ok. Rozumiem to. W mojej opinii i moich oczach Twoja reklama jest nachalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve151
Moja "reklama" może faktycznie wyglądać na nachalną ale to jest pisany entuzjazm i chęć działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×