Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

AVON czy Oriflame???

Polecane posty

jedna i druga firma to badziewie wg mnie.a kobietki(dziewczyny) kupuja te kosmetyki bo taka moda,bo maja ladne opakowania i ladnie prezentują sie na pułkach w lazience,bo wypada miec te kosmetyki skoro kolezanki maja.a ta \"biżuteria\" z katalogow tych firm :o :o jesli chodzi o kosmetyki,to wole dolozyc kilka zl i kupic cos porzadnego z apteki lub sklepu kosmetycznego.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve151
Arami :) Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z Tobą, *bazylia* :) Moda jest na Vichy :) a że nie każdego stać to kupuje inne. Avon czy Oriflame, czy Loreal .. jeśli coś pasuje do Twojej skóry używaj tego .. jeśli dodatkowo podoba Ci się opakowanie .. to super .. ;) zapytam jeszcze o Twoją definicje badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawis20
Ja zdecydowanie wolę kosmetyki AVON. Dla mnie Oriflame jest droższy a moim zdaniem wcale nie lepszy. Mialam kilka kosmetykow i dzialaja identycznie jak te z avonu z ta roznica ze sa duzo drozsze. Aczkolwiek jest kila rzeczy ktorych nie kupie w avonie tylko w oriflame. Dlatego uazam ze kazdy znajdzie cos dla siebie i tu i tu :)Jesli chodzi o mode o ktorej wspomniala *bazylia* to bardzo przepraszam, ale chyba Ty kochana masz z tym jakis problem. Mowisz o kosmetykach z apteki? Mialam krem do twarzy VICHY ktory mial sie okazac dla mnie zbawieniem i jakos sie nie okazal...podobnie kremy loreal nie sa dla mnie rewelacyjne. Ani zapach ani konsystencja mi nie odpowiadaja. Wszystko to kwestia gustu i skory a nie zadnej mody. Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka88.
Mimo że jestem konsultantką oriflame wolę avon. W oriflame są drogie kosmetyki i jakość kiepska, tylko jeden kosmetyk mi pasował i często go kupuję. W Avonie są tańsze kosmetyki i dużo lepsze, co prawda w avonie nie kupuję często ale jak już coś kupię to jestem zadowolona a z oriflame ciągle musiałam oddawać kosmetyki bo były dla mnie badziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
Jestem konsultantką oriflame a raczej byłam !!!!!!!!!!!!!!!! Czekałam z zamówieniem do ostatnich dni obowiązywania katalogu, żeby zebrać troche zamówień. Dziś patrze - więcej niż połowa produktów jest niedostępna !!! Co to ma znaczyć ??? U jednej klientki wychodzi na to, że z całej listy będę miała dla niej jedną rzecz !!!!!! Toż to kpina !!!! Co mam mówić ludziom ??? I po co tyle mojej pracy ??? To jest nie poważne !!! Będę musiała odejść szybciej niż zaczęłam .. Gdybym wiedziała, że tak jest w ogóle bym sobie tym głowy nie zawracała a szczególnie ludziom przed którymi muszę teraz się tłumaczyć. Żenada. Kurcze, co za badziew !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
a czytalam, że te braki są NON STOP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GÓW.... jedno wielkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×