Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość curiostitka

co z tą temperaturą - kiedy owulacja?

Polecane posty

Gość curiostitka

witam, proszę o pomoc. Jeśli mierzę temperaturę i codziennie mam taką samą, a w końcu wzrasta, to czy to oznacza, że już mam owulację, czy że bedzie za kilka dni, jeśli tak to za ile. Jeśli podwyższona temperatura utrzymuje się kilka dni, to cały czas mam owulację, czy to znowu sygnał, że owulacja się zbliża. LIczę na waszą pomoc, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curiositka
dziewczyny, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo skok tem = owulacja, podwyzszona utrzymuje sie do samego okresu. Warto skorelowac temp z obserwacja sluzu, jesli masz skok temp i nastepnego dnia wyraznie mniej sluzu plodnego, tzn ze wlasnie byla owulacja. Dodaj do tego jeszcze 3 dni, i juz masz dni bezplodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Ja się bardzo cieszę że kupiłam Ovu control. Wcześniejsze metody obserwacji cyklu to była czasochłonna droga przez mękę w porównaniu z tym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja
Dnia 25.01.2019 o 14:37, Gość marekk napisał:

Ja się bardzo cieszę że kupiłam Ovu control. Wcześniejsze metody obserwacji cyklu to była czasochłonna droga przez mękę w porównaniu z tym testem.

Witam serdecznie. Polecam Ovu Control. Niemiecki przyrząd od Geratherm, sprawdzony pod kątem medycznym, metoda jest naukowa, nie jest to jakieś wróżenie z gwiazd, fusów czy ręki...Ja dzięki testowi wreszcie trafiłam ze swoim mężem w ten dzień co trzeba i już za 8 m-cy będziemy rodzicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×