Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erererer

Czy takie coś ma jeszcze szanse?

Polecane posty

Gość erererer

Jestem facetem, to tak dla uściślenia. Znam się z pewną dziewczyną już prawie rok czasu. Najpierw spotkania na odległość, tylko raz w miesiącu albo i rzadziej i w sumie żadnych deklaracji z obu stron. Teraz mieszkamy już w tym samym mieście, ale też spotykaliśmy się raczej rzadko. Dzisiaj po spotkaniu z nią czuję, że to już nie to samo co kiedyś. Nie ma chemii, ona nie wykazuje już takiego zainteresowania, coś się rozpadło. Czy wg. was taka relacja ma jeszcze sens, czy warto się starać? Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjsjsjsj
jeśli jest dla Ciebie kims ważnym..staraj się....a jeśli nie sam wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talk_to_me
jest uczucie - jest szansa, nie ma uczucia - albo sie odpuszcza albo probuje o nie walczyc, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellamona
jak nie ma uczucia to o co tu walczyc bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erererer
No jest kimś ważnym, ale mnie już to trochę męczy. Już się starałem, na różne sposoby. Ostatnio mieliśmy prawie 2 miesiące przerwy w spotykaniu się, bo mnie olała, albo tak tylko mi się zdawało. A jak w końcu doszło do spotkania, to raczej nie była mną zainteresowana. Mamy ciągle jakiś kontakt ze sobą, ale ciężko nazwać co to jest. Koleżeństwo nie bardzo, przyjaźń też na pewno nie. Chciałbym jakoś zadziałać, ale hamuje mnie to, że ona nie wykazuje jakiegoś większego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaka
skoro nic szczególnego się między wami nie dzieje,to może to nie ma sensu,ale...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjsjsjsj
wyczuwa że Ci nie zależy...ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erererer
Ale ona wie że ja jestem nią zainteresowany! To raczej ona mnie olewa, a przynajmniej olewała ostatnio. Gdybym się do niej nie odezwał jakiś czas temu, to ta znajomość już by się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×