Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lamia 2

dziury wyjebane w kosmos

Polecane posty

Przepraszam, na wstepie, ze tak brzydko, ale jestem zdenerwowana z tego wlasnie powodu. A rzecz dokładnie ma sie tak, ze poprosilam kuzyna, zeby mi wywiercil i przykrecil do sciany półeczkę, małą, lekka i nie dość, ze wywiercil dziury, ze mozna duzy palec od nogi wsadzic, porozszarpywane na brzegach, to jeszcze na koniec wwiercil śruby dlugosci gdzies 10 cm. Trzyma sie to, ale ja myslalam, ze to beda 2 male koleczki, ktore w razie czego bedzie moza wykrecic i zostana po nich male dziureczki, a tu... Zwracam sie do panów, nie wiecie jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można to naprawić
1. Zagipsować uszkodzenia, po wyschnięciu pomalować 2. Albo usunąć za długie kołki, wypełnić gipsem i włożyć mniejsze kołki, lub włożyć mniejsze kołki, zaklinować je kawałkami drewna, zagipsować, po wyschnięciu gipsu przeszlifować i pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo, a moze byc masa gipsowo-szpachlowa, bo taka mam? a i to jest wywiercone w panelach. Rozumiem, ze to najpierw wszystko zakleic i potem na tym samym miejscu jeszcze raz wywiercic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej gips budowlany
można kupić jeden kilogram- zakleić a po wyschnięciu dellikatnie przeszlifować drobnym papierem ściernym same naprawienia, wywiercić bez włączonego udaru w wiertarce otwory pod kołki. Jak w panelach to trochę gorzej- trzeba by jeszcze pomalować naprawienia pod kolor paneli- lub zakleić kawałkiem podobnej tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×