Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za bardzo go kochałam

nie potrafie sie odnaleźć

Polecane posty

Gość za bardzo go kochałam

nie potrafie sie dobrze bawic kiedy gdzies wyjde, czas spedzony z nim wydaje mi sie taki nieporownywalny do tego co teraz.. nie mam co ze sobą zrobić. czuje się jakby każde moje wyjście było na siłę byle nie siedziec w domu - mam ochotę od razu wrocic -ale jak jestem sama jest jeszcze gorzej. .. boje sie myslec co bedzie za tydzien, za miesiac, w moje urodziny, sylwestra, ze nic mnie juz nie cieszy, nawet czas spedzony z przyjaciolmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Mam identycznie. Mija miesiac odkad nie jestesmy juz razem a ja nie potrafie dojsc do siebie.... Nic mnie nie cieszy. Wciaz o nim mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc wolna
ja rok po rozstaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Kocham go... Oddalabym wszystko by byc znowu z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo go kochałam
ja go za bardzo kochałam a on był takim dość toksycznym facetem, wiele razy sie kłocilismy a ja ciagle wyciagalam reke, teraz tego nie zrobie a on twierdzi ze juz mnie nie kocha - i czuje jakby to byla moja wina, ze ciagle do czegoś dążyłam, tłumaczyłam i rozstalismy sie przez nieporozumienie, do niego nic nie dociera. męczę sie tak ze sie pochorowałam, żyje jak w jakims letargu, czuje sie sama jak palec mimo ze mam przyjaciół .. to chyba jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc wolna
on jest od... roku z inna... nasz zwiazek nie byl najlepszy", ale ja liczylam ze jesli bedziemy chcieli, zmienimy, naprawimy..., on nie dal tej szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo go kochałam
xxxxxxxxxxa - a czemu sie rozstaliscie? ile ze sobą byliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc wolna
"wymienil model"? mam zal ze nie dal nam szansy :( moglo sie udac (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc wolna
dluugo by opowiadac, bylismy 6 lat! on juz jest z inna... wiec chyba przestal mnie kochac, nie chcial ze mna budowac przyszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
moze kochacie wsponienie po swoim bylym ....ludzie sie zmieniaja......skad wieccie,ze teraz Wasi ex byli by jak kiedys......wspomnienie to wspomnienie, nie warto wchodzic dwa razy do tej samej wody......wiem to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Rozstalismy sie za obupólną zgodą, bo on nie mial czasu na zwiazek, bylam gdzies na dalszym planie. Ale zakochalam sie w nim jak wariatka, moze dlatego ze to byl moj pierwszy powazny facet. Bylismy ze soba 7 miesiecy. Wiem ze on mnie nie kochal ale ja bylam w stanie zrobic dla niego wszystko. Teraz tez... Ale juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, Dziewczęta, żenada! takim psim przywiązaniem pewnie ich poprzepedzałyście -= przynajmniej 50% wpływu to musiało mieć wyluzujcie trochę, jak bum cyk, cyk najlepsza jest ta, co z powodu faceta nie cieszy się z Sylwestra, ukrzyzuj się jeszcze, jak rany koguta... zresztą, znajdziecie sobie jakieś inne bóstwo, masakra trochę szacunku dla samych siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujące naprawde
wcale sie nie dziwie, że was zostawili czy wasz świat zaczyna i kończy sie na facecie ??? nie macie już poza tym nic innego w życiu do zrobienia ??? ja rozumiem , że rozstanie zawsze boli ale żeby doprowadzać sie do takiego stanu ??? jesteście jak rzepy , przylepicie sie do kogoś i jak was odlepią to świat wam sie wali na glowe same sie nakrecacie, zrobilyście z nich niemal bożków i sie do nich modlicie, zrobilyście sobie z tego żalu i tesknoty sens życia, boszeeee, tragedia ..... tym bardziej, że byli gówno warci, bo albo was olewali albo zdradzali jak można być taką idiotką żeby doprowadzić sie do takiego stanu przez jakiegoś dupka ??? jesteście widać tak puste, że nie potraficie nawet ocenić rzeczywistej sytuacji, żyjecie w świecie iluzji i pobożnych życzeń, wyidealizowalyście sobie drani i rujnujecie sobie życie TO OZNAKA GLUPOTY I SKRAJNEJ NAIWNOŚCI JESTEŚCIE BEZNADZIEJNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Żenujące naprawde - to co piszesz jest tak cholernie prawdziwe, ze az boli. Moj mnie olewal, wazniejszych bylo milion innych spraw ode mnie a ja sobie wyidealizowalam tego dupka. Ale jak sie z tego uwolnic? Jak zrozumiec ze nie byl mnie wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można sie tak uzalać nad soba.. skomlec po facecie, za nim echh... to zenujące i uwłaczające godosći kobiety... Trzeba umieć z honorem dejść.. skoro Was nie chcieli wasi partnerzy to ich strata.... nie wasz... Troche szacunku dla samych siebie dziewczyny... zaden facet nie jest wart kobieceych lez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo kochałam
ale ja nie napisałam że nie mam własnego życia tylko, że nie potrafie sie cieszyć bo kiedy gdzieś wyjdę to mysle tylko o tym ze wolałabym wyjśc z nim ! rozstałam sie 3 dni temu po ponad 2 latach związku. trudno żebym skakała z radości i balowała. to że za kims tesknie nie znaczy ze bylam jego psem . sama jesteś żenująca wypowiadajac sie na czyjs temat nie maja pojecia o sytuacji jaka go dotyczy nie wiem po co to napisalam - chyba wlasnie zeby sie nie użalać przy innych - a to jest tylko forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijijijij
a ja Cie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×