Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A oto Ci chodzi :D fakt nie popatrzyłam :O Ja z mężusiem chcieliśmy oglądać film Kula, na tvn chyba leciał ,ale tak późno puścili ,że usnęliśmy :classic_cool: Za bajkami to tak średnio przepadam :) ale takie coś to lubię ogladać jednak też poczekam dvd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kula" ogladalam pare razy film i musze powiedziec (napisac),ze b.mi sie podoba ten film:) Z tego co pamietam to on lecial w piatek a pamietam bo w polowie filmu akurat wrocilam do domu:P Szkoda,ze nie ogladalas ale "co ma wisiec to nie utonie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra muszę zmykać ,mam roboty i jeszcze na pocztę lecieć muszę . Sprzedaliśmy sprzęt na allegro to trzeba się wyprodukować i wysłać :D Może wieczorkiem zajrzę jeszcze :) tylko mi tu nie broić :D Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph witay.....u mnie slonca nie ma:( Podziel sie paroma promyczkami:D ryjekkk tylko gleby nie zalicz...ponownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja pojadę patriotycznie:) Tarnowskie Góry: Sztolnia Czarnego Pstrąga (nastrojowa przejażdżka łódkami pod ziemią), Kopalnia zabytkowa (kopalnia srebra i ołowiu, lepsza od Wieliczki), skansen maszyn parowych, Renesansowa strzecha (muzeum tarnogórskie), w czerwcu może będzie jeździć zabytkowa kolejka wąskotorowa. :) Wspaniałe parki Repecki, miejski oraz park pałacowy po Małym Wersalu w Świerklańcu:) Zielona Góra i okolice: Muzeum wina i tortur:), Międzyrzecki Rejon Umocniony (olbrzymi kompleks bunkrów), Muzeum techniki wojskowej Dżonów, (Pewnie jeszcze coś znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku u Ciebie prawdopodobnie koło 15-18 będzie słoneczko, ale do rana zapowiada się znowu pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....u mnie tez jest slizgawica :/ philozoph zaklinacz..koni?;) Jak w filmie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Znowu nie spałam do 3-ej , wczoraj dostałam pierwsze w życiu autko i z wrażenia tłukłam się jako ta duszyczka potępiona :D Teraz zajrzałam do Was by życzyć miłego dzionka 🌼 :D Muszę Rude wyspacerować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss 38-39 :) Saniya - dostalas autko? Fajny prezent:P:P Jaaaa tez chce plus szofer -- inteligentny,mlody,przystojny hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss ok. Tylko jescze kwestia uzgodnienia kasy za lyzwy ehehe Ok.ja juz lece...milego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philozoph dzięki :) ta Zielona Góra jest troszkę lepsza bo bliżej nas :) Niestety te najciekawsze co zaproponowałeś Tarnowskie Góry są dla nas za daleko :( Potrzebuję cos do max.170 km od Wrocławia lub do 150 km,od Kalisza. Hmmm jeszcze to nie może być muzeum takie z antykami bo dzieci jak to dzieci trzeba będzie pilnować armię a o wypadek nie trudno .:) Musi być coś ciekawego do zwiedzania ,jakiś zamek ,ruiny ,duchyy:D Miejsce gdzie dzieci mogą coś wykonać samodzielnie i na pamiątkę wziąć :) Kolejka wąskotorowa to było by super :) Od razu piszę żadne zoo ,palmiarnie ,i ogrody przeróżne bo masakra :Dz resztą już prawie wszędzie byli :)a to jest wycieczka jedno dniowa jak już wspominałam i na pożegnanie pani w trzeciej klasie . Dzieciaki troszkę ogarnięte także musi być coś zaciekawiającego ,nie zbyt dużo historii bo sie zanudzą po dwóch godzinach :Djak to dzieci ,no i wiadomo będą dziewczynki i chłopcy bo dla każdego coś>:) Także myśleć proszę bo widzę, że się bez ryjka nudzicie to macie zadanie domowe do odrobienia :D Trzymajcie się jeszcze tu zajrzę :) dzisiaj byłam świadkiem kilku pięknych fikołków na chodniku :D czyli nie jestem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph ehehe nie zgadles bo okolo 12 sloneczko pokazalo sie u mnie:P:P Cos to \"zakliknanie\" nie wyszlo Ci:P Miss trzymaj lyzwy:D Ja tak daaawno jezdzilam na lodowisku,ze az glupio jest mi isc teraz.... :P ryjekkk dobrze,ze jak Ty zaliczylas glebe to nic sobie nie zlamalas:) W sumie i sa plusy chorowania, nie wyhcodzi sie z domu na np.taka slizgawice:) Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Misska może być tylko są jakieś atrakcje dla dzieci prócz tego pięknego zamku :)młyna i kościółka po drodze :)a te żubry to gdzie ,można tam je zobaczyć :) no i czy do tych zabytków można wejść :) i oglądać te cuda ,bo jak nie to nici z tego bo wycieczka skończy się po godzinie .:) Myślimy ,myślimy:D Może jakieś wykopaliska ,czy cuś :Dkurcze wiecie to małe dzieci to trochę tej zabawy muszą mieć ,ale tylko poprzez poznawanie kultury:) Jakieś dmuchane domki ,place zabaw odpadają bo to na każde święta mają ,już o basenie nie wspomnę >:) Tam w tym Biskupińcu to jest taki rezerwat ,i kolej wąskotorowa ,dzieci mogą bić monety ,chłopcy strzały ,dziewczynki biżuterię :classic_cool: Przebieranki i cholera wie co jeszcze . No i żeby nie było ceny też normalne :D nie jakieś 30 zł za wstęp :O bo mnie pani wyśmieje a ja będę płakała jak trzeba będzie za jednodniową wycieczkę zapłacić ze 2 stówki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Tarnowskie byłyby rewela bo tam jest superowy park wodny. W kopalni robią na zamówienie jakiś skarbników i takie tam. A koło Zielonki jest coś w rodzaju \"szpitala dla dzikich zwierząt\". Swoją drogą zapytaj Ekaterini bo ona ma opanowane ceikawoski przyrodnicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tobie dogodzić normalnie. Chciałaś żebym Ci przesłał słoneczko to posłałem. A że kurier się spisał to jeszcze masz ale:p Za karę w środę Cię zleje deszczem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Goluchowie pieknie jest :) wszedzie mozna wejsc i zwiedzac, zubry z bliska poogladac, smierdza juz z daleka :classic_cool: Angel ja juz w ta zime mialam okazje przypomniec sobie jazde na lyzwach, wiec spoko dam rade :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te Tarnowskie Góry to były by super :) zostawię tą wycieczkę jak będą w starszej klasie ,na pewno wszyscy się zgodzą na taką wyprawę :) U mnie słonko od samego ranka :) i cieplutko :) ale lód trzyma się jak cholerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×