Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

dobry wszystkim :) żartowałam z tym wywaleniem z topicu:P ja dzisiaj jeszcze nic słodkiego nie ruszyłam, oprócz herbaty z cukrem:D a choinki to już hmmm dawno nie ma - nawet nie pamiętam jak wygladała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeendoberek:) Sloneczko za oknem swieci i tylko bola oczy jak popaptrzy sie czlowiek to blask bije od sniegu i promieni slonecznych:P:P Joooj Wy juz od samego rana o jedzeniu piszecie a ja staram sie ograniczyc cal.bo troche mi przybylo tu i owdzie a jak tu pozbyc sie kg.nie zbednych jak wszedzie o tym zarciu pisza badz pokazuoja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie pamietam jak wygladala moja choinka bo tuz po Nowym Roku ksiadz do mnie zagladnal i jak tylko wyszedl ruszylam do rozbierania choinki a tego nie cierpie ale ktos (czyli ja:P) musi to zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wam :D Czekoladko ,a ty co tak zmieniasz stopki jak rękawiczki :D Angel nie wiem z czego chcesz się odchudzać :D następnym razem jak będziesz się ważyła, zdejmij ten gruby kożuch z siebie ;)a waga będzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj ja sie porzejmuje kg.,nowymi bo spodnie nie dopinaja mi sie,,,serio:P Ryjekkk uwierz mi,wiem co pisze:P Mam nadzieje,ze szybko rekawiczki schowamy do szafy bo juz wiosny nie moge doczekac sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel winny się tłumaczy :D Czekoladko a co tam u ciebie :) coś nam podupadłaś wczoraj :) co ?? przyznaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podupadłam może troszkę.... koniec to jednak zawsze rozczarowanie... ale też nowe doświadczenie i nauczka... czekoladka nie upada, bo jest twarda... wiecie ciemna czekolada...90% kakao... ciężko się łamie:P u mnie dzisiaj 10 stopni, rękawiczki mogę chwilowo schować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk a glupi sie nie broni:D U mnie +9 stopni,az sprawdzilam z ciekawosci hehe:) Ja wole mleczna czekolade z nadzieniem np.truskawkowym bo uwielbiam truskawki i uwielbiam czekolade biala...pyyycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie ciesz się :) Kara nadciąga:) Środa już niedaleko:) Chmury ciemne przesłonią niebo, a deszcz świat zatopi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph Ty juz tak tutaj nie filozofuuuj:P Biala jest pyszna....jedliscie z babelkami?Te zdobra juz nie wspominajac z rodzynkami...z orzechami nie cierpie i gorzkiej tez nie bo za gorzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko szkoda:( ale trzymam kciuki za nową zdobycz oby była lepsza;) Oh Angel :D Philozoph ty za proroka robisz czy co ?:D u nas zawsze słonko świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to już słodkościch,to juz się nie wypowiem ,bo wiecie ,ze ja na wszystko mam ochotę :D no może prócz gorzkiej :O a i cukierki kukułki :O też nie lubię :O kiedyś mnie babcia na chama karmiła tymi cukirkami i wstręt mi do nich został :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow fajna stronka:D Ja nie cierpie chalwy fuuj:p Dobra,koniec o jedzeniu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ani słowa o jedzeniu. Ja mam kanapkę z boczkiem i serkie, razową:) ktoś chce spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc :D front atmosferyczny zbliża się nieuchronnie ,proszę przyodziać się w kalosze i parasole :D Fajna fotka ,:) A wiecie czasem sobie oglądam zdjęcia kosmosu :) ach ..fajnie tak sobie popatrzeć na nasze planety ,galaktyki ,supernove :) Taki pobudzacz dla umysłu ,czy coś tam jeszcze jest ,czego nie znamy :) zapewne jest i to wiele ,wiele i być może a nawet na pewno nie poznamy wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe trzymaj Ryjku, trzymaj :D ja lubię i kukułki i chałwę i w ogóle prawie wszystko, tylko, żeby było bez rodzynek :D a teraz jestem tak najedzona, że jak poczytałam o tej kanapce to aż mi się niedobrze zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Was czytam i czytam, a piszecie duzo i szybko, wiec mam co czytac :D i zglodnialam :o i nawet nie wiem czy ta poranna babolada od Ryjka byla biala czy tez nie :o i chyba znowu bede musiala zaparzyc sobie zupke z tytki :o i deszcz u mnie leje 😭 dzien smutny i senny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie zmienia się co jakiś czas:) Najlepsze zdjęcia są z satelitów geodezyjnych:) Ale za pokazanie dostałby ze dwa lata i musiałbym się przenieść na "mój chłopak siedzi w więzieniu":). A myśmy dostali kolejną łapówkę:) Taka fajna czekoladka z orzechami:) mmmm nie ma to jak robić przysługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczki ,ale jestem dzisiaj głodna :Oteraz będziecie się ze mnie śmiać ,ale zamówiłam sobie pizze:O no taka cholerka byłam głodna :O Salami ,szyneczka,pieczarki,kukurydza,cebula,pomidor,papryka czerwona,papryka peperoni:classic_cool:do tego sos zielony :D Chce ktoś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie juz czas:) Ryjekkk to smacznego:D Ja poprosze o maly kawalek:D Milego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×