Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A ja sobie czasem słucham muzyczki na gg radio :D no to musi być włączone :D Misska ty przecież nie masz ślubu ,czy jednak masz bo nie bardzo pamiętam :) Mi o prześladowanie nie chodzi bo wszędzie się coś może przypałętać :D raczej chodzi mi o zawiść ludzi :) czasem zrobią człowiekowi z życia bagno ,czasem to dla żartów a czasem na złość .:) ot cała istota moich obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam jedną koleżankę za pomocą tlenu się zczepiłyśmy :D Skrobiemy sobie tam takie babskie pogaduchy ;) Ale reszta to już opada ,z resztą nie mam na tyle czasu żeby wszędzie być :D już wystarczy ,że tu często siedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no slubu tez nie mam, ale czy musi byc slub, zeby zwiazek byl powazny? ;) zreszta... nawet w narzeczenstwie nie jestem :D ale jestem szczesliwa - kocham i jestem kochana i to jest dla mnie najwazniejsze :) to zaczep mnie na skypie bede z Toba konwersowac :classic_cool: :D nie no wiem o co Ci chodzi - niby net taki anonimowy, a na prawde to moze niezle w zyciu namieszac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho ludziki moje!!!Niespodzianka!!! Jestem :)i fajnie, ze jesteście Ja mam teraz sesję, więc siedzę w książkach i nad projektami. w dodatku po chorobie (wirus jakiś czy cuś) kondycja już nie ta i z siedzeniem w książkach to tak leniwie czasem idzie. Dzisiaj był egzamin, potem czwartek i piątek. A mój M. odzywa się w miarę możliwości- strasznie za nim tęsknię ostatnio. Tak, że potrafię pół nocy o nim myśleć i nie mogę spać...ale już tylko 1,5 miesiąca zostało!!!Niedługo 4 miesiące jak się nie widzimy buu Pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko Niedzielo w końcu Cię przywiało:) Misska to podobna historia jak ze mną:) Też mnie żona przez neta zaczepiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska sorry :O no tak mi się dziwnie skojarzyło :O Fakt nie musisz mieć ślubu ,ale ja to taka staro modna jestem i mam takie priorytety babcine :O to wiesz jak mnie się to skojarzyło :O no cóż :O panienka Magdalena się nie popisała :O Niedzielko :) witaj 🌼 super ,że już tak mało zostało :) i chłopak się poprawił i kontakt utrzymuje ładny :) chwali się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zapraszamy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do mnie ktoś pisze to zwykle jest: -znamy się? -nie - no to nara, tak więc na poznanie ewentualnego męża w ten sposób nie mam szans;d zakochałam się w perfumach Jil Sander no 4... może trochę ciężkie, ale strasznie mi się podobaja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie narodzie :D Czekoladko co ty tu po nocy robiła :D Misska obawiam się ,że pierwsza tu wpis tylko zrobiłaś :D ze wstawaniem to mogło być różnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeendoberek 🌼 Przeczytalam posty i ...ryjkkku jak moglas poprosic na tym smietniku o taka rzecz i mamy teraz tak malo wpisow a tak bylo duuuzo.....ech..... Tak to jest \"gdzie sie czlowiek spieszy tam sie diable cieszy\"...nie chcialo sie liczyc to sie ma za swoje....a propos, po co chcialas wiedziec ile tutaj postow napisalas? :O smutna niedzialo witay po tak dluuugiej przerwie:) Mam nadzieje,ze bez zadnych problemow zdasz sesje...poza tym co to za student bez poprawki:D 1,5 miecha szybko zleci :):):):):) Little Misss Trouble i Philozoph hehe fajna historia z tym poznaniem swoja druga polowke przez neta i to przez taka zaczepke:) Do mnie jak ktos napisze na gg badz NK czy tez na innym portalu,forum, to pisze z tymi osobami...nie zawsze ale przewaznie....w koncu lubie poznawac ludzi czy to w realu czy w wirtualu:) Misska spania nie masz,ze tak szybko wstalas?:P Czy bardzie siła wyższa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska za stróża robi :P tak rano wstaje :D Angel ,ale że co :O no musiał zobaczyć czy tu tyle się naprodukowałam czy też nie :D z reszta wszyscy wiedzą ,że tak naprawdę mamy o tysiąc więcej wpisów :D dzięki mnie :D a wojnę o kolejne dwa tysiaczki to się chciało prowadzić co ?:P Nie stękajcie już :P przefiltrowałam topic ,żeby więcej luzu było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk i tak nadal nie wiem po co to zrobilas:P ..i jak dzieki Tobie moze tutaj byc o 1000 wpisow wiecej?Tak czy siak by bylo.....a raczej o 1000 mamy mniej:/ Kurcze z jakims nerwem sie obudzilam...musze myknac na fajkke,moze sie uspokoje bo jak nie to bede 3epiala sie eheheheh Miss fakt faktem, czesto spotykamy milsoc w najmniej oczekiwanej dla Nas chwili i miejscu...tak tez bylo ze mna i moim R.:D Ps.wiecie co mozna dzis szybkiego i smacznego zrobic na obiad?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nasza tajemnica jest taka ,że mamy tak naprawdę o 100 wpisów więcej :P i tylko my wiemy :P to się nazywa dobroduszność z mojej strony :P Najszybsze na obiad są mrożone pierogi z biedronki :D Nie no żartuje :D chyba spagetii albo makaron carbonara ,ale ty na dietce jesteś to żadne ciebie nie dotyczy :P proponuję sucharki :P ty sucharku jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk w teorii to TAK,jestem na diecie...gorzej z ta praktyka:O Cos tam wykombinuje na obiad...chociaz nie chce mi sie dzis nic robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rób spagetii i już :D tanie szybkie i tłuczące :P Frytki jak najbardziej są dietetyczne :D Może pieczone ziemniaczki z czosnkiem i rozmarynem ,do tego jakaś śwież a sałatka i już :D chyba ,że mięska się chce to pierś z kuraka w pięć minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo te pieczone ziemniaki to dobry pomysl:) Moja specjalnoscia so roznego rodzaju zapiekanki,nalesniki,tortille,zupy :P Mam mrozona pizze...moze to dzis podam ehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze badziewie to mrożone zapiekanki i pizze :P już lepiej kromala wcinać niż takie mymły :D ale najszybsza potrawa to zupka 3 minuty :D Misska ma duże doświadczenie w tym jedzonku :D Zrób zupkę pomidorową :D ja ja uwielbiam :D Robię pranie :P dawać brudne gatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no skoro juz pierzesz to lap moje brudy 🖐️ :D a zebyscie wiedzialy, ze zupka z tytki najlepsza jest :D codziennie ja sobie podaje :classic_cool: :D :D :D ale pieczone ziemniaczki z czosnkiem... mniam :) znowu apetyt robicie :o przez Was glodna zawsze sie robie i slina mi na klawiature kapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk nie Ty jedna uwielbiasz zupe pomidorowa:P Mojemu R czesto taka robie bo ja nie lubie:/ Wymyslilam,ze dzis zrobie pyszny zurek :) Niop, mrozona pizza itp. to najgorsze co moze byc...juz lepiej omlet sobie zrobic z dodatkami:) Miss hehe ja od Was zarazilam sie pisaniem o zarełku:P O jakiej piszesz zupce? z tytki??:O Jadłyście pierogi ze szpinakiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie się robi :D Misska to zrób sobie takie ziemniaczki ale na oliwie z oliwek ,na pewno brzuszek nie będzie bolał :) Angel żurek to ja też lubię ,ale barszczyk biały bardziej :D do tego ziemniaczki z cebulką, jajko i kiełbacha wędzona :classic_cool: Pierożków ze szpinakiem nie jadłam :) ale szpinak z jajami tak :) takie coś na styl zapiekanki :) Lubie też brukselkę :P a wszyscy tak na nią narzekają :D i jeszcze brokuły mniam pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo brokuly to ja uwielbiam! :D i brukselke zreszta tez :classic_cool: i szpinaczek :classic_cool: i warzywka wszelakie :D Angel no zupka z tytki czyli zupka z torebki :D to sie tak u nas mowi - gwarowo :D ziemniaczki czy tez fryteczki jak robie to zawsze na oliwie z oliwek :) ahhh i jeszcze nabralam teraz ochoty na czerwony barszczyk z uszkami :( i jak tu cziowiek potem ma nie byc glodny jak my tu ciagle o jedzeniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosTAKIjakJa
ZWIAZKI NA ODLEGLOSC NIE SA ZWIAZKAMI! TYLKO PROBA CHARAKTEROW i ZAUFANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×