Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Nie rób ze mnie pijaczki 😭 ):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym miała wypite ,to taka minka by mi towarzyszyła :O o taka :D Mi też te zapiekanki smaka narobiły :D chyba takie w sobotę wyprodukuję :D jeśli tylko znajdę suszone pomidory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałaś chrupiące, suszone pomidorki :O Ja czuję zapach czosnku z tych zapiekanek :O nie wiem dlaczego tak mi się kojarzą :D ale uwielbiam czosneczek 👄 gorzej z wywiewem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D Miska to jest promyczkowanie:) Zobacz jak Ryjek dał się zapromyczkować:) Jak chcesz to też sobie popromyczkuj z nami:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołamy Wiosnę :D Wiosna ,wiosna gdzie jesteś?! :D Chodź tu do nas! :D Wiosna ,wiosna gdzie się skryłaś?! :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczkowanie? aaaaa no to sprobuje! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D wiosna wiosna! wiosna ahh to ty! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D kurcze, a palce Was nie bola od tego promyczkowania? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ty zboczona jezdeś :classic_cool: nu nu nu :classic_cool: Tak tylko mi się skojarzyło :O a ty od razu wszystkie dane byś chciała :D Wysyłam ci wirtualną sałatkę owocową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę czytać post z godz> 19.22 sałatka owocowa :O Misskka ty nas o picie oskarżałaś a sama jakaś zatajona chodzisz :O Myślałam ,ze tylko ja tu choruję :O ale ogólnie to już zdrowieję :DF bo zupka działa cuda i już nic mnie nie boli :D także kawkę sobie zrobiłam i w końcu czuję smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo przepita :O Nie no żartuję :O ja nie wiem jak ty to robisz :O kurcze praca ,nauka i dom i net :O Mi to by się z doopy iskry sypały przy takim tempie :O ___$$$$$$$$ __$$$____$$$$______$$$$ _$$$_______$$$__$$$$$$$$$ _$$__$______$$$ $$$_____$$$ _$$_$_______$$$$$_______$$$ _$$_________$$_________$_$$. _$$$$___ ______________$$_$$$ __$$$$________________$__$$$ ____$$$$_____________$$_$$$ _____$$$____________$__$$$ ______$$$$________$$_$$$ _______$$_________$$$$ _ ______$____$$$$$$$$ _______$__$$$$$$$ _______$$$$$$ ______$$$$ _____$$$ _____$ ____$ to dla ciebie słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to dla mnie? piekne 👄 zapomnialas jeszcze dodac, ze w weekendy dopieszczam mojego mezczyzne :classic_cool: nie no ja robie czesto kilka rzeczy na raz - komp, obok notatki, w miedzyczasie odkurzacz :D dzisiaj sobie obiecalam, ze pojde wczesniej spac o! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skradłam to z innego topicu :D ale ładne co :D No a o mężczyznę zawsze trzeba dbać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobryyyyy 🖐️ Czekoladko to o ktorej Ty kladziesz sie spac kiedy nie kladziesz sie wczesniej? :D Ryjek!!!! zarazilas mnie! 🖐️ a tak prosilam, zebys nie kaszlala w moja strone 🖐️ chyba pluca sobie dzis wypluje, a kaszlenie rozrywa mi klatke piersiowa! 😭 i nos zatkany i dreszcze mam 😭 czuje sie okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×