Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja kce, jaaaa!!!Uwielbiam moczyć je w herbacie :P Ja też odrabiam prace domowe- pranie + sprzątanie, to taka alternatywa do projektu, za który nie chce mi się zabrać :P Saniya, ja też piszę wiersze :D, a Twoje są super- przeczytałam wszystkie. Kocham poezję. http://dropsi.wizytowka.pl/ a tu kawałek moich (mało osób wie, o tym, ze piszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Zrobiłam dla Wszystkich kawę :D c(_) c(_) c(_) Niedzielko :D Piękne Twoje wiersze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saniya- dziękuję a kawki b. chętnie się napiję:) Powiem Wam coś, wczoraj mnie natchnęło i zrobiłam taką sesję zdjęciową, że hej :) i mam zamiar wysłać ją w świat tzn. mojemu M. co prawda to już jedna paczka na niego czeka- wie o niej, ale jak zrobię mu drugą, której się nie spodziewa to dopiero będzie hihihiihi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam już , że Wam necik zasypało :D Niedzielko :D sprawisz M niespodziankę , że hoho :D U mnie odchudzania dzień czwarty , psia łapka ... jak ja bym zeżarła coś słodkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to żadnej diety , wyeliminowałam tylko cukier,pieczywo,produkty mączne,ziemniaki,słodycze i tłuste mięsa i wędliny :D Zwiększyłam ilość warzyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko :D gdybyś się przestała mieścić w większość ciuchów a waga brutalnie wskazywałaby ilość zbędnych kilogramów to też byś wyeliminowała wiele produktów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu schudłam 10 kg:( musiałam wymienić całą szafę...nie miałam w czym chodzić...potem starałam się przytyć, bo wyglądałam strasznie na twarzy :( Np: musiałam zwęzić spódnicę, którą miałam na maturze -ładne lata temu. Udało mi się nieco przytyć :) i teraz jest ok, być za chudym niezbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak jesteś za chuda to możesz wszystko wcinać... a odmawianie sobie jest dużo gorsze... ja nie potrafię... nawet jak się nie mieszczę to kupię większy rozmiar, ale nie jeść? to byłaby tragedia.... toż to największa przyjemność mojego życia :D żeby nie było to ja się mieszcze w normach, nadwagi niby nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielko :D ja przy wzroście 155 ważyłam 65 kg :-( Dziś ważę już 63,7 :D Mam trochę do zrzucenia , zwłaszcza że moja waga , w której czuję się najlepiej to 50 kg :D Teraz czuję się po prostu ciężko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko :D ja jem , tylko jak królik :D Warzywa , warzywa , warzywa :D A do tego drób , jajka , jogurty no i owoce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje schudnięcie wiązało się z zabiegiem chirurgicznym- usunięcie dwóch ósemek i założeniem aparatów ortodontycznych... teraz właśnie wyglądam ok podobno. Nie mogę niestety jeść wszystkiego i też muszę się pilnować- bo potrafię wtrąbić całą czekoladę :D , a od razu idzie mi w bioderka ;P Kiedyś, aby trzymać wagę nie jadłam w ogóle pieczywa i słodyczy- naprawdę działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada zwłaszcza w nocy :D Zresztą mnie właśnie zgubiło to nocne jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saniya, najważniejsze abyś się dobrze czuła. rozumiem teraz zamysł Twojej diety, chcesz po prostu czuć się lepiej w swoim ciele :) ja ważyłam przy wzroście 171 56kg (za chuda), a teraz (zaraz się zważę normalnie) 62,7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna niedziela, mam podobnie :D 172 i waga okolo 63/64 kg :D ale ja się jakoś za grubo czasem czuję...:P czekoladę koło kompa muszę mieć non stop, bo inaczej choroba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocolate_en_licor, ja tylko czasem mam za dużo wałeczków na brzuchu i to mnie wkurza (zwłaszcza jak mama w domu mnie podkarmi to wałeczki się ujawniają), ale tak to ok się czuję :) Kiedyś myślałam, ze ważę za dużo, ale jak schudłam zobaczyłam, że źle wyglądam będąc takim chudzielcem, mało kobieco w każdym bądź razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię olejki zapachowe, właśnie zapaliłam sobie kominek- wlałam olejek bergamotowy-uwielbiam ten zapach :D, dodaje energii i pobudza do działania (zwłaszcza naukowego :P) na brak koncentracji, stres, przepracowanie polecają: rozmarynowy, lawendowy, cytrynowy; na niskie ciśnienie i ospałość: eukaliptusowy, miętowy, z drzewa różanego, pichtowy; na nadpobudliwość,bezsenność, zdenerwowanie : lawendowy, geraniowy, sandałowy, melisowy, cytrynowy, ylangowy; Lęki , stany depresyjne:pomarańczowy, cytrynowy, lawendowy, mandarynkowy, melisowy, geraniowy na zaburzenia seksualne i oziębłość (gdyby coś :P): ylangowy, geraniowy, rozmarynowy a mój bergamotowy nie zgadniecie na co jest? hahaha na nadmierną potliwość i nieprzyjemny zapach skóry- ojej hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam olejki :D Mój ulubiony to opium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam jakiś obiadek sobie przygotować :D Papa Dziewczynki :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×