Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

O tym grzecznym :D oczywiście :D Shanya ostro sprząta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy czasem anioły przeklinają? :O bo kurwa muszę zapłacić rachunki 😭a ja tak nie lubię tracić kasiurki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czekoladko :D Czasem przeklinają Ryjeczkkku :D A co do rachunków ... mam też taki sam stosunek :o Zmykam zająć się jakąś robótką :D Miłego dzionka :D 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mykam:) Milego dnia 🌼 ryjekkk tak jak pisalam wyzej...zalezy jaki aniol:P Ciao....ciao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usłyszenia :D ja też zaginę na jakieś kilka godzin:O dzisiaj jeden z moich chłopców ma bal przebierańców :D trzeba małego naszykować :D Ciao ciao👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co ??:D Jak ja zaginęłam ,to wy pogaduszki urządzacie ;) A Phill jak zwykle ciepłym uśmiechem sypnął :D Dobra zjeżdżam :O bo sie nie wyrobię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobryyy 🖐️ jestem :classic_cool: niestety chora :( rozlozylo mnie na amen :( leze w wyrku, jedyny plus tego wszystkiego, ze sie lenie pod ciepla koldra :) rozpisaliscie sie jak zawsze, teraz musze to nadrobic o czym tu plotkowaliscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuć,czuć Kurna ile się nachodziłam :O jeszcze do tej szkoły taki hektar :O już mi się nie chce :O taaaaak wieje ,że hoho :D Mały będzie małpką :D sam sobie zażyczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos ze mna dzis nie tak :o rece mi sie niby nie trzesa, temperatury az tak wysokiej to nie mam, a wlasnie wylalam sobie juz trzeci raz dzisiaj herbate na posciel! 😭 czy ktos mi to racjonalnie wytlumaczy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam łobuzy :) zdałam już ostatni egzamin- z dwóch semestrów ustny + pisemny na 5:), został mi tylko ten nieszczęsny ostatni projekt, a tak trudno mi się zmobilizować :/ ale jak go skończę to jadę w końcu do domku, bo już 1,5 m-ca mnie nie było... A tutaj widzę jakieś łóżkowe ekscesy odchodzą :P nono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna :O małemu coś się pomyliło :O jestem z powrotem w chacie :O zmarznięci ,całowaliśmy chodnik :classic_cool: wszyscy razem w trójkę :classic_cool: No i kurna niepotrzebnie sie spieszyłam bo w szkole pustki,że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy no się synek rąbnął i źle wpisał datę w dzienniczku ucznia :O O żesz w środę ta biba będzie miała miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza ,że jaka mi się zdarzyła to to ,ze kupiłam sobie w biedyronce herbatkę :Dmiód z wanilią :D tak tak wiem ,niema to jak yerba mate 😴 ale ogólnie jest cool .Dzisiaj wieczorkiem bedzie próba generalna herbatki :classic_cool: zobaczymy jakie ma smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzywe lozko.......? a o tym nie pomyslalam- musze to obadac :P Ryjek :D :D :D dobre to bylo :D :D :D miod z wanilia moze byc dobra, tylko ja nie lubie miodu :P a ja wlasnie popijam wisnie z bananem :classic_cool: i litrem cytryny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×