Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Misska ty sie szlajasz a ja tak ładnie czekałam z ranka na ciebie :O Widziałam jeszcze pomarańczową z korą cynamonu :classic_cool: tą tez spróbuję ,ale najpierw posącze tę pierwszą tak z tydzień :D Coś bym zeżarła :O szybkie tanie i kurna dobre :O Znacie cosik :O tylko nie spagetti :O bo mi już uszami wyłazi 💤 Kurczę jutro chyba zrobię jakąś zupkę hmmm....może barszczyk biały :D z jajeczkiem , kiełbaską i ziemniaczkami z cebulką :D :classic_cool: O tak tak to zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za miodem też średnio przepadam i nigdy, przenigdy, nie napiję się mleka;P oprócz tego, że ostatnio barman namówił mnie na whiskey z mlekiem i miodem... no ale przystojny był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky z miodem i mlekiem? o bleeeee :P w zyciu bym nie przelknela chocby nie wiem jaki przystojny byl :D jak whisky to tylko z cola :classic_cool: Ryjku wiem, ze czekalas, ale ja sie szlajam tylko i wylacznie po moim wyrze - z jednego boczku na drugi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy wymyślacie :O trza wszystko jeść co Bozia dała :O a nie tego nie lubie to nie dobre :O To wymieńcie co nie lubicie :D o mamy takie sobie zwierzenia :D Ja oczywiście pierwsza :classic_cool:tak więc :O nienawidzę salcesonu:Pehe ehe fuj:Ptakiej zupy "czernina"ehe ehe fuj:P cholera z krwi świeżej :P fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj :P ehehe ślimaków ,małży,kawioru a i surowe mięso " tatar" fuj fuj fuj Niop to moja lista :D teraz wy :O zapewne wasze wyznanie zajmie trzy strony ,ale trudno ,niejadki jedne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię tylko mleka, wywołuje u mnie odruch wymiotny tak jak wszelkie kefiry, maśkanki itd za salcesonem też nie przepadam i zgapię jeszcze czerninę... nie lubię też jak coś jest takie strasznie tłuste... poza tym nic mi nie przychodzi do głowy... uwielbiam kawior, tatar, kalmary, małże itd :D ogólnie chyba nie jestem strasznie wybredna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra :D ankieta przeprowadzona :D Misska ma przerąbane :O ja z czekoladką idziemy łeb w łeb:D ja mleczko uwielbiam i z miodkiem(nie mylić ze słynnym profesorem ):D mniam i maślanki i kefirki i jogurty i choleta wszystko co z nabiałem związanego :D Dobra to co do żarcia :O bom głodna jak pies 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna :O bułki z miodem :O pychotka :D Właśnie zrobiłam pieczywo czosnkowe :classic_cool: chce ktoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duza ta kroma :D cos mi sie wydaje, ze ten zapach czosnku jeszcze bedzie dlugo za mna chodzil :o dzis caly dzien czosnek wpierdzielalam :o a ja teraz czarna z cytrynka :) dzisiaj siedzac caly dzien w domu pije kazda po kolei a zbior herbatek mam spory :) tylko kazda z cytryna, a ona psuje mi smak 😠 no ale czego sie nie robi by zdrowym byc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss słyszałem że okład z młodej piersi jest dobry na Twoją dolegliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbowałam tą nowa herbatkę :) i jest pyszna :) codziennie wieczorkiem zrobię sobie taką :) aż miło :) Phill co ty na dziecięce herbatniczki się przerzuciłeś :D Misska taka kroma wielka ,żebyś głodna nie była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masażyk?? no mogę zrobić taki relaksacyjny. Leczniczych nie potrafię:( A pierś to musi być pci przeciwna z Twojego gatunku (tak słyszałem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ty się lepiej sam pomasuj:classic_cool: ja tu z koleżanka ważne rzeczy uzgadniam :D Ohoho jaki chętny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dla wszystkich mnie starczy :classic_cool: Fil czyli czyja ta piers? kobieca czy meska? :D bo sie pogubilam, a z kobieca to bedzie wiekszy problem :o Ryjek! a to do masazu pleckow stanik tez mam sciagac ? :D zaczyna sie robic goraco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wiesz :classic_cool: jak chcesz to wszystko zrzuć :classic_cool: To jak rozgrzewam paluszki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej przepalony ze silnika samochodowego może być ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek mam nadzieje, ze rozdwojenie jazni nie jest zarazliwe :D :D :D olej silnikowy? oszalalas? 😭 chcesz zniszczyc moje piekne cialko? 😭 mam balsam karmelowy - wcieraj i masuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic o tym nie wiem 😴 :D Balsam hm...:classic_cool: mam jeszcze masło śmietankowe :classic_cool: dłużej będzie się masować :classic_cool: chcesz :classic_cool: A Phill wyparował jak woda w czajniku :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że dzisiaj siedzicie do późna... :P nie będę wam ekhm przeszkadzać w waszych ekhm zabawach :P ja oglądam szklaną pułapkę z moim boskim Brucem Willisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×