Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

O nie wiem kochana mąż twierdzi ,ze to jego piersi :D to bym musiała o zgode poprosić :D Czekoladko ,no choć :P nie wstydź się koleżanek :Da co tam Bruce to stara dupa jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoho ho :D ale ma gdzie indziej :P Zara poszukam takiego jednego aktorzyne amerykańskiego :P tylko musze sobie przypomnieć w czym grał :P zajebisty ,choć czarnoskóry ,ale jeden z najlepszych aktorów z hooly 😴 momentop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a denzela no to znam oczywiście :D ja tam się nigdy w aktorach nie kochałam, teraz mnie jakoś naszło, bo oglądam "Na wariackich papierach" na dwójce... w dzieciństwie też to lubiałam, ale wtedy mi się Willis aż tak nie podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde nie mogę sobie przypomnieć tego filmu z nim na statku podwodnym :D takie wojskowy ,fajny film :) Ja w Denzelu też nie amore ,ale dobry aktor :) A na wariackich papierach to oglądałam :classic_cool:kultowy serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjanci z Maimi Vice :D Alf :D Archiwum x:D oj było tego :D Ale zaraz najlepszy to Mc Gaywer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mc Gaywer jak ja mogłam o nim zapomnieć :D archiwum nie bardzo lubię, alfa ogladałam, ale ze średnim zainteresowaniem :D ok , mykać spać, jutro znowu na uczelnię... egzamin, na który nic nie umiem i nie zdam :D dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę lulu 😴 miłej nocki 💤 Wsadź książkę pod poduchę :D to na pewno pomoże :D Papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Komu kawusię , komu ? :D c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) :D A do kawusi ciasteczka \\*%&*&%*/ :D Aleee gwarno wczoraj tutaj było :D Aż miło , tylko teraz od rana mam czytania coby być na bieżąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludzie 🖐️ WSTAJEMY!!!!!!!!!!:D Hejka Shanya :) skubnęłam Ci jedna kawkę i ciachem się poczęstowałam :D Misssska :D wstawaj śpiochu :D rozumiem ,że masażyk pomógł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jakaś żywa duszyczka :D Cmok Ryjeczkkku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D kobieto :D Coś się dzisiaj wszyscy ociągają :D nawet Phill ranny ptaszek zaginął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne :D Masz śnieżek :) bo ja mam :D robimy bałwanka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam śnieżku :-( Jakieś nędzne resztki leżą na trawnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłł :*:*:*:*:* buziaki dla wszystkich ;d ja dopiero wstałam, oczywiście, że spałam z zeszytem pod poduchą, zawsze tak robię i wtedy się tak super śpi, że mogłabym cały dzień :D polecam na bezsenność :D w tych książkach jest tyle wiedzy, że trzeba dużo spać, żeby wszystko przeszło do główki.... już nie mówię o tym, jak spałam na książce co miała 400 stron i była w twardej oprawie :D dzieki za kawkę, mykam jakieś śniadanko zjeść, a co do śniegu to pojęcia nie mam czy jest, bo mam rolete zasłoniętą... uwielbiam jak jest ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czekoladko :D Dzięki za radę ze spaniem z książką , ostatnio źle sypiam :-( Może wreszcie zacznę spać normalnie :D Smacznego śniadanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobryyyy 🖐️ Ryjku masazyk byl tak niesamowity, ze nawet nie wiem jak i kiedy mi sie zasnelo :D a spalo sie dobrze :classic_cool: Saniya serwujesz tylko kawke czy znajdzie sie jakas filizaneczka herbatki z cytrynka dla choruszka? :) kurde, a ja mam jutro test :o i nie dosc, ze nic nie umiem to nawet sie uczyc nie zamierzam, no bo jak jestem chora to sie nie moge jeszcze nauka przemeczac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrde , jakiś dziwoląg wyszedł :D c\_/ tamta szklanka chyba pękła po drodze jak niosłam z kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera , co jest ? Przed wysłaniem jest cały kubek a zanim dojdzie , tylko pół zostaje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciekawe kto ? :o Niech powie to mu zrobię , ale niech nie wypija tego co nie jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×