Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjku nie mieszaj zbytnio. Czekoladko to niebo gdzie jest krawędź prądu wstępującego (takie pionowe chmurki) dobrze strzelone :) Moje uznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie przesadzaj ?Ja wzięłam tylko jeden ibuprom :) w ogóle prawie nigdy nie biorę przeciwbólowych ,ale jak ząb boli to nie mogę :D chociaż jedną biorę :) Misska odświeża teraz na studiach to i znajomi przybywają :) prędzej czy później do nas zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :) U mnie również zimno jak nie wiem :) Noc przespałam jakoś takoś ,ale dzisiaj kurde ząb mnie boli jak cholera :( gardło mnie drapie :( ucho boli :( się chyba rozkładam czy coś :( :D Znalazłam fajną płukankę do włosów brązowych :) http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=8798 muszę kupić i spróbować :) dziewczyny z kafe zachwalały :) a jaka tania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plikiem kasiury mnie pobijcie a potem zostawcie mi ten przyrząd mordu jako rekompensatę :classic_cool:najlepiej gdyby to był plik banknotów o nominale 100 ejro :classic_cool: możecie mnie chlastać ,bijcie mnie ,proszę ślicznie :D Byłam sobie przetracić trochę kasiury :Dkupiłam sobie worek do odkurzacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to jakim trzeba być człowiekiem czyt.potworem ,żeby na biedna chorą istotkę jak ja napadać w biały dzień :(chcieliście mnie zgładzić :( ale nie uda wam się to bo ja jestem jednym z Power Rangers a oni są niepokonani :classic_cool: łączmy się siłami!!!! 🖐️ogień! woda!ziemia!🖐️kadzia!!!!!!na nich !!!!:classic_cool: I co chcecie jeszcze na mnie zrobić atak ?:D Jej ja kase przepuściłam ,ale dla mnie worek na odkurzacz ,dla jednego młodego trapery ,dla my love czapka bo głowa mu marznie :) a teraz to będziecie bardzo zazdrościć tego zakupu a najbardziej to Phill pewnie będzie zazdrościł bo kupiłam małej nowe rękawiczki w motylki :classic_cool: co Phill chciałbyś takie ?:classic_cool: I jeszcze jedno mam przepyszne ciastka francuskie z jabłkami i cynamonem ,ale wam nie dam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO nie do końca z premedytacją. Bo czekałem na Małżowinkę która była na szkoleniu. A że chodziłem 3 h po parku to nieco zmarzłem. Choć jak można zobaczyć zrobiłem kilka niezłych fotek. No to poszedłem się troszkę zagrzać. A że w księgarniach ostatnio są fotele do czytania to stwierdziłem że sobie poczytam. No i wyszedłem z książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałaś Czekolada ,widziałaś :D poszedł sobie na fotelu posiedzieć :D tak tak starość nie radość jak to mówią :classic_cool: jeszcze tylko łiskacz , fajka w gębę i książka w dłoń a na oparciu fotela kot do głaskania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Pozniej poczytam co tam,jak tam u Was...co tam nabazgroliliscie:D Mam pytanie...czy za swiadkowa musi byc kobieta nie mezatka??? Czy moze byc mezatka czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojętnie :) może być nawet dwóch świadków panów :) stan cywilny nie ma nic do rzeczy :)a co chcesz mnie wziąć za świadkową :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjke a chcesz?::P:P:P Nic mi nie wiadomo,ze sie chajtam:P Zapytalam sie bo kolezanka bierze wnet slub i mowi mi ona,ze mezatki u niej nie moga byc swiadkami!!!! Dziwne:O No mam nadz.ze jej sie cos pomylilo i niech sie dopyta ksiedza:P ryjku wlasnie prz3eczytalam,ze widzialas swojego mena na fotce z beybe jakims...moze to Twoj piekny a Ty nie wiesz o niczym:O No co......wszystko jest mozliwe:O...z zebem to wiooooo do dentysty:P ddentysty-sadysty hehe;) Czekoladko ja..jak napisalas "hallowen" bede lazikowac ze swoim po cmentarzach a mam az 3 do oblecenia....kocham ten klimat, pod wieczor badz jak sie sciemni chodzic po cmenatrzu i tak pieknie swiatelka migocza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na cemntarzu już byłam dzisiaj, a pochodze sobie dokladnie w niedziele :P pytanie z innej beczki: ogladaliscie Odlot? bo ja wlasnie przeryczalam pierwsze 20 min. nie lubie takich bajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się poddałam po 1,5h :P popłakałam się bo było takie piękno-smutne. swoją droga ja ryczę na 90% filmów i 91% ksiązek :P za to w życiu nie mam litości i płaczę tylko przy bezgranicznym wkurwieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel oglądałam kilka zdjęć tego gostka i tylko na jednym jest podobny do mojego micha :) na innych ma duże niebieskie oczka a mój ma małe jak kotek i brązowe 👄 :D Co do świadkowej to wiesz nie ma zakazów typujących zamężne ale taki ksiądz może mieć swoje fanaberie i sie nie zgodzi :) z drugiej strony to niby skąd ma wiedzieć czy dziewczyna jest mężatką ?przecież tego nigdzie sie nie wpisuje :) "Odlot" nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""swoją droga ja ryczę na 90% filmów i 91% ksiązek" placzka:P Ja placze sporadycznie:P Uwazam,ze skzoda zycia na olacz....a jak juz miala bym sie rozplaskac nad filmem to musial by byc bardzo, bardzo, bardzo, bardzo tragiczny:P...chyba,ze ze smiechu poplakalam bym sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku co do wiskacza to nie piję zamieniam na herbatkę, co do kotów nie lubię wolę kwiatki, kominek będzie, fotel koniecznie i bardzo zgrabna lampka do czytania. :) Oboje z Małżowinką planujemy zrobić taki zapylisty gabinet właśnie do takiego czytania :) A tak nawiasem :) I Droped this fucking job. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×