Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Heloł :) Phill ja płakać nie będę ,ktoś tu musi mieć łeb na karku :)zostawię nogawkę i rękaw dla Miseczki ;)mogę Miseczce użyczyć swoje rękawy jakby mało było:) jak kobieta w potrzebie to nie pożałuję :) Idę szukać weny na placek w necie :D mam zamiar zrobić placuszka tasiemca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Hey🌼 hay🌼 hello🌼 :D Znicze kupione,kwiaty tez?:P Ja dzis pieklam placka....tzn.moja mamuska bo ona jak ma wolne to musi sama cos upiec a ja jedynie w tyg.:P Placek z wisniami i kokosami....pozniej zobacze czy smaczny:D Znalazlas ryjku przepis na jakies ciasto???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Hey🌼 hay🌼 hello🌼 :D Znicze kupione,kwiaty tez?:P Ja dzis pieklam placka....tzn.moja mamuska bo ona jak ma wolne to musi sama cos upiec a ja jedynie w tyg.:P Placek z wisniami i kokosami....pozniej zobacze czy smaczny:D Znalazlas ryjku przepis na jakies ciasto???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam przepis :) na metrowca to jest inna nazwa tasiemca :)cista robię z jednego przepisu a masę z jeszcze innego :Dciasta wyszły ,masa będzie z kaszką manną bo taką najbardziej lubię i z taką robiła moja babcia :) Dopiero niedawno zabrałam się za placek bo południe przewyłam nad zębem:) boli jak diabli :) ucho boli i chyba od niego tak sadzi na ząb :) ale zatkałam sobie uszko bo mnie hałas raził i mam spokój :) chociaż głupio wyglądam ,ale wolę to niż ból ucha i zęba :) A nasza Misseczka pewnie na wykładach :) a Phill z aparatem pewnie szalał cały dzień :D Ja wczoraj oglądałam tą bajkę ,ale szału nie było :) za to później leciał jeden z fajniejszych filmów ,takie jakie lubię "Skazani na Shawshank"z moim ulubionym aktorem Morganem Freemanem :) Idę sobie zrobić kakao:) jak ktoś chce to wołać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja musze poszukac przepis na to Twoje ciasto bo ciekawi mnie jak je sie robi i ta nazwa mnie zaintrygowala...tasiemiec:D Boooshe ale u mnie jest ziiimno:O Mnie cos przeziebienie lapie i musze tabsy zaczac lykac bo az strach myslec o tej grypie,ktora idzie do Nas z Ukrainy, tym bardziej,ze ja mieszkam prawie przy samej granicy :O No coz...ja mykam bo mnie boli reka..tzn.nadgarstek ten zlamany...a od czego? nie wiem.... Milego popoludnia i moze pozniej tu lukne, jak nie to udanego weekendu zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel placek jest bardzo dobry ,możesz zapytać mamy powinna znać którąś z tych nazw albo metrowiec albo tasiemiec zależy od regionu :) i jak babcię kocham wychodzi placek długości metra ale ja robię dwa bo nie wiem na czym bym miała położyć metr ciasta :O Ręka może dawać ci się we znaki przy zmianie pogody :) takie uroki złamań :) moja babcię nadgarstek rwie jak się zanosi na deszcz:) No to chce ktoś to kakao bo ja już piję ,siorbam i siorbam a jeszcze głośniej siorbają dzieci :D kto sie przyłączy do siorbanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak tam u was ?:) U mnie po placku nie ma śladu :D się jadło, się nie ma :classic_cool::D Powiem wam ,że byłam dwa razy na cmentarzu dzisiaj i pierwszy raz od kilku lat było bardzo mało ludzi i o dziwo wszyscy normalnie ubrani ,bez pokazów mody ,bez spojrzeń (bo niby jakich jak trzy osoby na krzyż :D)ale jedna perełka się znalazła :classic_cool:pannica a raczej mamusia :O tak tak mamusia około 21-15 lat(wnioskuję wiek po zmyciu tej tony tapety i kredki do oczu :O)słuchajcie normalnie jak u Prady :classic_cool:"śliczne "satynowe spodenki a'la szorty ,białe :O czarne kabaretki ,wychodziły kliny tych rajstop spod spodenek :O kozaczki a'la Jola R :O czyli lateks ,sprzączki ,klamry ,paski i łańcuchy (kurcze może to nie były buty tylko jakiś nowy rodzaj raków do wspinaczki? :classic_cool:of kors dekolt spod kurteczki satynowa koszulka na ramiączka :O kurteczka rodem z owcy zdjęta plus nawał pasków klamerek itp :O w tym zapychająca wózek z dzieckiem ok 5-6 lat kolos w wózku :Opatrzyłam jak wbijają się jej szpilki w ziemię i czekałam jak się złamią :classic_cool:dosłownie obraz rozpaczy :(a jeszcze znak firmowy odkryte nery :O No to tyle z wrażeń świątecznych :) :D No a jutro znów polska ludowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z cmentarza, ciemno, znicze, śpiew i modlitwa :) i kolega przepięknie grający na skrzypcach (na razie kolega a za chwilę to będę musiała do niego mówić "proszę księdza" :D) i nie ma pokazów mody, bo to już nie ta pora dnia :P nos mi zamarzł. i ręce mimo rękawiczek. ogólnie cholernie zimno jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :) Jak tam spędziliście łikend ?:)Bo my nawet nawet ,ale ogólnie to leniuchowanie było :D Czekolada co ty robiłaś w sobotę bo czytałam gdzieś ,że jakieś rozboje u ciebie w mieście były :classic_cool: a ty ostatnio taka bojowa byłaś ,że nawet na mnie napad chciałaś zrobić:classic_cool:czy ty aby z kibolami nie szarżowałaś na stadionie ?:classic_cool::D Dzisiaj będę tworzyła gnocchi :classic_cool: i szukam tutoriala jak się je robi :D znaczy składniki wiem ,ale chodzi mi o te rowki :D Herbatkę zostawiam (_)?(_)?(_)?(_)?może w międzyczasie ktoś się skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma :( będę musiała sama sobie poradzić :(łe :( Czekolada ja bym tam nie była pewna czy ty na filmie byłaś czy gdzie indziej :classic_cool:pokaż bilet z kina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz może i bym uznała bilet ,ale niestety nie mogę :( nie jest on imienny :classic_cool:no chyba ,że to ty nazywasz się Majkel :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przyznaje się do wszystkiego. prawie. a bylo tak: w sobote przebrałam się jak zwykle w prześcieradło i poszłam w świat z okrzykiem: cukierki albo wpierdol! :P jako, że gdy wychodzę w z domu wciągu roku wszyscy mi mówią: ej kto Ci pozwolił wyjść z domu przed halloween?!. za to tego dnia czułam się bezkarnie :classic_cool: niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. ale żyję. za rok wyruszę znowu i przyniosę więcej cukierków. będzie zapas na cały rok :classic_cool: gdyby gdzieś przedstawiano inną wersję - nie wierz, nie ufaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Masz jakieś dobre nowiny ?:)Np:może ty masz cukierki?:classic_cool:bo Czekoladę wcięło po zapytaniu o cukierki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam skórkę od chleba i to suchą :(. Bida w domu. Wieczorem idziemy na zakupy to coś narucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill żebyś ty naruchał co innego ,wiesz :Dbo widzę ,że z nudów zaczynasz nam przeklinać :D a nie ładnie bo ja od soboty postanowiałam na amen zamknąć rozdział zwany "moja łacina "i zaczynasz mnie korcić :D A wiesz co ,tak sobie teraz myślę jak chcesz możesz wpaść do mnie na wyżerkę :classic_cool: mam gnocchi z sosem serowym :classic_cool: i dodatkowo schabowego :classic_cool: wiem wiem ,ten schabowy nie pasuje ,ale taaaaką miałam ochotę na schaboszczaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam leczo (czy jak kto tam woli) takie na resztkach z lodówki:) Nawet nie mam ziemniaczków, chlebka czy ryżu do tej potrawy :) Pozamiataliśmy kuchnię do czysta :) Za to po przekąsce idziemy na zakupy to będzie się czym dzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie jem lecza z dodatkami :) zawsze samo wcinam :D Jak chcesz mogę ci odstąpić pudełko ryżu :classic_cool:mam dwa to się mogę podzielić :classic_cool: Ciekawe czy Misska się dzisiaj odezwie :)bo tak podczytywać to nie ładnie :) a nóż widelec pomożemy jej zapomnieć na chwilę o kłopotach i takich tam trudnych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ryjku :) Jakoś sobie poradziliśmy. No mogła by nasza gadułka coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryyy wieczrrr :D Widze,ze ryjek nie byla by ryjkiem jak by nie skrytykowala , mam tu na mysli ta mamuske o ktorej pisalas na poprzedniej stronie, ta ktora byla na cmentarzu ubrana w jakies klamry itp.:P Ja bylam 2 razy na jednym cmentarzu i raz na drugim a jutro mam isc na 3eci bo wczoraj nie zdazylismy obleciec a dzis nie poszlismy bo przeziebilam sie ale jutro moze bedzie lepiej bo lykam tabsy:P U mnie tak jest zimno.ze szkoda gadac...wczoraj bylo -2 stopnie i to w dzien:/ Czekoladko i co...warto obejrzec film o Jacksonie??:) PS.Jak zwykle o zarciu klikacie:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzież by tam ja i krytyka :O ja tam bardzo rzadko kogoś objadę ,ale babka mnie zagięła :O A Misska jak milczała tak milczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sratatata ryjku:P:P:P Ja nie mialam czasu aby patrzec sie na ludzi tym bardziej jak sa ubrani bo glowny cmentarz polozony jest na wzniesieniu i jest bardzo ale to bardzo stary i musialam ciagle patrzec pod nogi bo te alejki sa w oplakanym stanie:P Nogi mozna sobie polamac:P No wlasnie...co sie dzieje z Miska?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxbcxbxbxbvcbvc
Uwielbiam spuszczac sie na tzipke, tzycyki, dupusie. Apetycznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja ci mówię ,że nie objeżdżam :O mamy mały cmentarz ,równy jak deska do prasowania a że gościówka szła przede mną to miałam co oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×