Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

dlaczemu ?:( piszaj mi tu szybko co się stało a ja kawkę sobie zaparzę i poczytam a potem napijemy się wódki i świat stanie sie kolorowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśś się rozpisałaś że hej :O ale wódeczki nie odmówisz :classic_cool: :D no to chlup w ten głupi dziób I_I I_I :classic_cool: wiesz co ci powiem a powiem ci to ,ze siedziałam dzisiaj na all w poszukiwaniu jakieś fajnej kobiecej delikatnej bluzeczki ,ale wiesz nie jakies kurde falbanki z żorżety ani koronki ,ale nic dosłownie nie ma :( wszystko jedno i to samo ,kwiatki ,koronki ,kokardki ,różyczki qrwa jak na jakieś chińskiej taśmie produkcyjnej :( znalazłam jedną ,taka troszkę pod sportowy styl podchodziła ,ale fajna taka biała z guziczkami małymi na dekolcie ale Qrwa 150 zł sztuka :( czy oni ocipieli ??kawałek bawełnianej koszulki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tam ,wiesz jak u mnie w kuchni pachnie ??? no pachnie zajebiście bo właśnie sparzam szynki i boczki ,które uwędził mi dzisiaj dziadek i chodzę co chwila i odcinam po kawałeczku ,wiesz że niby sprawdzam czy już jest miękkie :classic_cool: jaki ten świat jest cudowny pomyśleć,że kobietę może uszczęśliwić zapach parzonej wędzonej szynki :classic_cool: co to sie robi na tym świecie to ja nie wiem ,albo ja mam narąbane we łbie i tak się wszystkim podniecam ,albo 70 procent społeczeństwa żyje w ciągłej depresji :classic_cool: chyba zostanę redaktorem naczelnym jakiegoś czasopisma i będę opisywać doznania jakie odczuwam z każdej popierdóły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlup w ten glupi dziob :classic_cool: iiii jeszcze po kropelce jeszcze po kropelce, poki wodka jest w butelce, hej 🖐️ ja ostatnio zrobilam nalot na CH i kupilam troche ciuchow, wiec na all nawet wole nie spogladac :D a miesem to mnie nie skusisz, bo ja nie jadam i nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....drodzy Kafeterianie ,proszę się nie gniewać dzisiaj mamy bibkę ,wszystko można śpiewać talala...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam nie zależy z jakieś firmy mam ciuch ,ale żeby wyglądał ładnie i dobrze się nosił ,może mieć nawet na metce made in elbląg :( no nic nie w tych sklepach nic kompletnie :( mięsa nie jesz ,nie żyjesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci sie zrymowalo :D chyba dobra ta wodka :D a wiesz made in elblag to zawsze lepiej niz made in china :D Ryjek chyba przegapilas info, ze weganie sa zdrowsi i zyja dluzej srednio o 6-8 lat od osob jedzacych mieso i produkty zwierzece :) mieso jest niezdrowe to raz, a dwa ze mi zal po prostu zwierzat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie koleżanka ,rychłą śmierć mi teraz wróżysz :O a powiedz mi tak szczerze ,cieszysz się z tego co jesz ,bawi cię jedzenie ,pobudza twoje zmysły ? bo ja pije mleko od krowy i czuję łąkę pachnącą trawą ,czuję chabry i maki ,czuję smak szczawiu i rumianku a zimą czuję zapach siana a ty otwierasz karton mleka sojowego to co pierwsze czujesz ?smak czujesz ,jaki ma smak czy mleczny czy waniliowy czy jest słodkie czy pachnie goryczką czy lekko kwaśne ,nic ci się nie kojarzy z naturą(jedynie główny składnik tego mleka ) wolę przeżyć 40 lat szczęśliwych i wiedzieć ,że wszystkiego spróbowałam ,wszystkiego co dala mi natura i nie ważne czy jest to zdrowe czy nie ,bo życie mam jedno i chce je wykorzystać do ostatniej kropli :) ja rozumiem twoje przekonanie co do weganizmu i nie neguje tego ,w kilku sprawach się absolutnie zgadzam ,ale nie mam stety czy niestety takiego uczucia ,ze robię krzywdę zwierzątkom bo chcę je zjeść :) chociaż konika bym żałowała ,ale sarenki i dzika już nie i jeszcze bym się ładnie oblizała po takiej pieczeni z dzika :classic_cool: czuję ,że kopię sobie grób ,oj coś czuję :classic_cool: w ogóle to się nie mądruj bo się nie znasz i masz kozy w nosie i w ogle jesteś majka Jeżowska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra może i tych chabrów nie czuję :O Kupiłam sobie dzisiaj szary sweterek ,zielony i topik :) i bigos gotuję bo taaaaką chcice miałam na bigos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek, ale ja nie jestem weganka :) nawiazalam do weganizmu a propo tego czy mieso jest zdrowe czy nie :) ja nie jem tylko miesa zwierzecego, ale jem ryby i owoce morza, nie mam nic przeciwko piciu mleka, bo jezeli krowka jest dojona, tak jak powinna, bez cierpien i bolu, to dlaczego by sie tego mleczka nie napic :) chociaz ja sama mleka nie pije, bo nie lubie po prostu, ani tego zwierzecego ani sojowego. jem tez jajka, ale tylko takie od gospodarza prosto czy od mojego wujka, ktory ma kilka kurek :) bo wiem, ze nie sa to jajka z tasmowej produkcji wiazace sie z cierpieniem i czyims zarobkiem za wszelka cene. poza tym ja mam problemy z cholesterolem, i od kiedy nie jem miesa, a nie jem od paru lat to czuje sie o wiele lepiej, na prawde odczulam roznice, jezeli chodzi o funkcjonowanie organizmu. i tak TAK czerpie ogromna przyjemnosc z jedzenia :D bo jem to co lubie, a nic nie daje takiej rozkoszy mojemu podniebieniu jak kalmary zapiekane w ciescie :classic_cool: kurde a ja musze zaraz chyba na allegro looknac, bo tusz do rzes mi sie konczy i bedzie trzeba klinac nowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu ,boziu jak dobrze ,że ty te jajka chociaż jesz już się bałam,że nie będziesz miała co do święconki wsadzić :D jak mnie będziesz wróżyła śmierć to cię będę od majek wyzywała :( wiesz jaki ja dzisiaj straszny sen miałam ,no że tak powiem ja cie pierdole załamka dosłownie :( i to nie jakieś horrory czy coś ,ale śniło mi się ,ze poszłam z małą i moja matką do domu kultury na dzień babci i po zakończeniu przedstawienia mała mi zniknęła z zasięgu oczy ,więc pomyślałam ,że matka ją wzięła i poszłam do domu ,troszkę wkurzona i przestraszona z myślą ,że właśnie w domu na mnie czekają a tu w drodze dzwoni do mnie numer jakiś i ktoś coś gada nie wyraźnie ,wiec się rozłączyłam .Za moment znów ktoś dzwoni i słyszę jak jakis gość mówi "szukasz córki ?Ja ją mam ....i tu krzyk mojego dziecka jakby ktoś ja zarzynał :( kurwa cała spocona wstałam o 2 w nocy i już nie spałam potem :( o ona leżała koło mnie i tak słodko spała ,złapałam ja za rączkę i tak siedziałam do rana czyli ciągnę dzisiaj nockę i dniówkę ,masakra te sny ,skąd to się bierze ??? chyba pójdę do kościoła w niedzielę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ,ze ja mam 4 tusze do rzęs i na pewno 3 sa przeterminowane ,to na bank ,nie wiem jak ten czwarty ,chyba tez sobie coś kupie nowego ,bo mnie oczy ostatnio piekły jak malowałam tym tuszem a to nie dobrze świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Ryjek to chyba rzadko sie malujesz, ze tusze Ci sie zdaza przeterminowac :D ja kupuje tusz, jak nie pasuje to daje mamie i kupuje nastepny :D ale teraz od jakiegos czasu kupuje jeden i ten sam, bo jestem zadowolona z niego :) ale klikam na all bo tam jest tanszy, nawet dodajac przesylke. noo powiem Ci ze sen mocny :( sny pokazuja nam czesto nasze leki i obawy, wiec ten sen wzial sie po prostu ze strachu o corke. mi sie ostatnio porody snia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niektórych poród to też swego rodzaju horror :D:O rzęsy maluje codziennie ,ale tylko raz dlatego pewnie zanim zdarzę zużyć cały to termin mija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uwazam porod za swoisty krwawy horror niczym teksanska masakra pila mechaniczna :D i tez dlatego o nich snie :D ja maluje rzesy raz dziennie, nakladajac z jakies 3 warstwy tuszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro przyjeżdża mój misiooo :classic_cool:fajnie te a właśnie ,jak tam ten twój Johny ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie kurde przypomniało mi się ,mam przecież schowaną czekoladę z biedronki magnetic malaga :classic_cool: chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty tak sobie już ,czy ogólnie po fajerwerkach czy może Johny odpiernicza manianę ?:( mów ,poniekąd jesteśmy anonimowi :) ewentualnie Phill nas zaaresztuje ,ale ja tam się nie boję ,lubię jak mnie czasem biorą siłą :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek wlasnie - poniekad anonimowi. dlatego nie lubie sie tu wywnetrzac, bo zapewne wiele osob nas czyta, mimo ze sie nie odzywaja. ogolnie to sa sprawy ktore stoja na drodze do naszego szczescia :D Ryjek kurde ale ta czekolada z biedry to ona chyba gorzka jest :( ja mam milke z herbatnikami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jadam gorzkiej czekolady ,czyś ty zwariowała ,cukru by mi w organizmie zabrakło i bym zemdlała :classic_cool: onea jest słodka ,ale powiem ci ,że jednak wolę kasztanki albo tiki taki:P już więcej nie kupię malagi :( mam jeszcze sok z czarnej porzeczki mmmm,uwielbiam :classic_cool: na koniec sobie przegryzę to wszystko tym moim pysznym bigosem ,uwielbiam tak mieszać smaki :D a z tymi co tam może podczytuję to się nie przejmuj bo ich Phill zaaresztuje a potem nas zaaresztuje i im wpier**** w pierdlu ,że nas podczytywali :classic_cool:w ogóle se walniemy potem dziary jakieś na pół pleców ,na siłce w pierdlu se bicepsa powiększymy :classic_cool: i w ogóle będzie fajnie ,fajki se będziemy skręcały same ,ja będę ładowała tytoń ty będziesz lizała bibułki i sklejała :classic_cool:będzie fajnie ,jak na wakacjach w Chorwacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozumiem, dlaczego to akurat ja mam lizac bibulki? :o wole skrecac :o ja pamietam ze jak kupilam ktoras tam w biedrze nie pamietam czy malage czy kasztanki to ona byla w czarnej gorzkiej czekoladzie :( Ryjek, a myslisz ze Phill zakuje nas w kajdanki podczas tego aresztowania? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ci mówię że jest słodka ,może nie mleczna jak milka ,ale słodka jest odrobinę :) dobra tam ja mogę lizać te bibułki w ogóle to sobie przemyślałam sprawę i podczas tego "party"jak będziemy" prostowały" podczytywaczy to ja mam w planie wybić sobie jedynkę ,wiesz muszę mieć jakiś odpowiedni wygląd w pierdlu i w ogóle bez tej jedynki będę mogła wcisnąć w szparkę miedzy zębami język coś jak klej w sztyfcie ,czaisz ?:classic_cool: z tymi kajdankami to ja mam nadzieję cały czas ,oby nas tylko pałami nie walili ,chociaż .....:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra moje dzieci ,mama wam życzy smacznego jajka (dla dziewczyn razy dwa :D)twardego baranka z cukru :D Misce pachnącej szynki z makaronu ryżowego :D Phillowi zakalca w serniku :D Czekoladzie w placku spalonego spodu i naszej Angel pięknych filmów po wypaleniu jointa :D niech bóg was błogosławi moje owieczki boże :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie ,jajka faszerowane jajkami :D poszłam święcić jedzenie i zapomniałam o soli ,myślicie ,że coś z tego wyniknie ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×