Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Tak ,to ten demot :) właśnie nie wiem co z tym zdjęciem ,bo inne rzeczy ładnie wydrukowało :) ale zapytam micha z tymi sterownikami ,może one stare są czy coś ,tusze akurat mam oryginalne . dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawi robi wilką różnicę :) Ale miałem ranek :) Wyprawa na rowkru w plener :) mmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tak dobrze popatrzę to mam wypady w plener trzy razy w ciągu dnia :) rano do szkoły 4 km w południe do szkoły 4km i po południu 2-3 godziny szybkiego marszu po parku ,placach zabaw itp :D;) lepsze niż jogging ;) a mój rower ma ała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Lunia trzymała się planu to za jakieś 12 tygodni też miałbym takiego wyciągacza :) Mógłbym wypad do piaskownicy z wiaderkiem zrobić i nikt by się dziwni nie patrzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszkę podejrzanie by to wyglądało ,takie stary koń sam w piaskownicy z foremkami i wiaderkiem :D;) jak ma być to będzie ,nie ma co się spieszyć ,wyliczać i stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Wszyscy się tak podejrzanie patrzą jakby swoich foremek ni e mieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ci zazdraszczają ,bo masz fajne foremki a oni takich nie mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia wiem że wzburzenie olbrzymie ale ja nie kumam co piszesz. Spróbuj troszkę się uspokoić i napisać jeszcze raz. Ryjku to przecież im pożyczę. Wystarczy że zapytają no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill-może one/oni są nieśmiali i się wstydzą poprosić :D Musisz ich jakoś zachęcić :D potem w kilkoro pobawicie się w podchody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w gumę poskaczesz z dziewczynami a z chłopakami zawalczysz o najdalszy skok z rozbujanej huśtawki :) przypomniało mi się jak wracając z kościoła wyjadałam ze święconki baranka z cukru i kiełbasę :D wiem że nie na temat ,ale o dzieciństwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów powitaliśmy kolejny ciepły dzień :) kto się cieszy ?:D bo ja bardzo bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drukarka mi już działa :) tak się troszkę wygłupiała złośnica jedna ,ale dałam jej meliski i się uspokoiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam słoneczko ale duszno. Dzieciństwo fajne jest :) Kurcze człowiek miał sił żeby cały dzień rozrabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie było i może dalej być ,tylko potrzeba towarzyszy do zabawy ;) Ja stoję na równi w siłach z moją "armią zbawienia ";) mam nadzieję ,że długo te siły będą się mnie trzymały bo kiedyś pewnie trzeba będzie z wnukami hasać :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szaro buro ,ale ciepło :) Phill u ciebie ma dzisiaj cieplusio... podobno ;) Mam nadzieję ,że padać nie będzie bo kwiatki na cmentarz muszę zanieść świeże :)jak nie zaniosę to mi jeszcze teściowa palcem z nieba pogrozi ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry moi Kochani :classic_cool: a ja siedzu i piszu piszu ta moja nieszczesna magisterke :( i nawet pogoda ladna i cieplutka i sloneczkiem nie moge sie cieszyc, bo tylko siedzu i piszu :( a najgorsze to to, ze ja ciagle siedzu i piszu (a przynajmniej tak mi sie wydawac :classic_cool: ) a stron to mi nie przybywaju wcale a wcale :( dlaczemu to tak, wiecie? :( Angel nam pofrunela tak niespodziewanie no :) Phill a to ciekawe z tymi foremkami, widac nie znam jeszcze wszystkich Twoich hobby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba za ciepło. Od wczoraj poszło 10 st C w górę. Miałem 15 po południu. Jutro odgrażają się 20. Za szybko, za szybko. Znowu będą kłopoty jak tak będzie skakać. Miss bo ja generalnie jestem otwarty na nowe wyzwania. :) Co mi tam raz się żyje i nie mam zamiaru czekać na reinkarnację żeby się znowu w piasku pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieboszczyki te jakby w piasku się" bawią ":O Misska ,piszaju ty ,piszaju bo potem będdiu na nasu :( a my nie chcieju ponoszu odpowiedzialnościu za twoju pracu :( a ja dzisiaj zrobiłam rewolucję w kuchni ,ale nie do końca bo mnie jeszcze kilka rzeczy brakuje ,ale za tydzień będę miała super ,wypas ,zajebistą kuchnię ,taką ,że kopara odpada i możecie mi zazdrościć ,bo ja se sama ją wymyśliłam i nikt takiej nie będzie miał i w ogóle ,jest super naj a ja jestem" de beściak " w projektowaniu wnętrz :classic_cool: się wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ,Phill nu nu nu ,nie wolno narzekać na pogodę sam nam to mówiłeś zimą :) Czekam na micha z obiadem :) pojechał ze szwagrem kupić samochód a wraca z nowym krzesełkiem do biurka :Dehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani:)Pisze z NL:P DZis mamy wolne wiec mam chwilke aby odezwac sie do Was ale poczytam po powrocie do PL co pisaliscie:) U mnie jest zimno i pada:/ Podobno w PL lato jest! Buziaczki:* PS.Juz mam zakwasy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×