Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

trzyma nas w niepewności ;) on wie ,że my kobiety lubimy dociekać, to się chce zabawić naszym kosztem i pomaltretuje nas troszkę i nie powie kiedy ta wiosna ma być :D no i czasem dajemy mu popalić to jakoś musi się odwdzięczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila to Ryjek chce zamordować świstaka. A ja świstak det to się na wiosnę ni e obudzi, a jak się nie obudzi to wiosny niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zapomniałeś dodać ,że chciałam też kadzia zrobić świstakowi :D W ogóle to ja sobie myślę ,że ten świstak to taki troszkę nie wyjściowy wygląd ma .Ja bym wolała aby na wiosnę wychodził z norki np flaming albo wiem ! paw mógłby wychodzić i jako obwieszczenie nadejścia wiosny rozkładałby ogon w wachlarz :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawie najliczniej można spotkać po sylwestrze:) Uznał bym je raczej za znak środka zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,tak właśnie zrobim :Dbędzie to twórczość własna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim zapałem to możesz tak siedzieć i czekać jak ten świstak co siedział i siedział aż się zasiedział i odleżyn dostał hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty we włosach potargał wiatr, Po co więc wracasz do tamtych lat? Zgubionych dni nie znajdziesz już, Choć przejdziesz świat i wszerz i wzdłuż tralala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój paw to co ,może brzydki ? Czekolada nie spodziewałam się tego po tobie ,ty lizusko jedna :( aj daj :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada i co sie chwalisz, ja tez po sesji :classic_cool: 🖐️ a nawet mozna by i rzec ze po dwoch - po jednej uczelnianej i jednej tatuowania :D mam nowa dziareczke, ale jeszcze nie skonczona :) Ryjek no jestem juz jestem, wiem ze tesknilas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( chyba będę musiała żyć bez cukru ,bo nigdzie go nie a jak będzie to bałdzo drogi :( a ja bez cukru umrę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie :( ze mnie to nikt nie jest dumny :( mało tego ,teraz właśnie zauważyłam ,że szłam po mieście ryjkiem ufajdanym lukrem od pączka (a ja głupia myślałam ,że ładna jestem i tak za mną wodzą wzrokiem :()i przelatujące kaczki nasrały mi na moją białą czapkę :(takie ładne zielone gówienko ,można by rzec pierwsza oznaka wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×