Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LEKKO PUSZYSTA PUSIA

moja przygoda w sklepie

Polecane posty

Kolejny raz przekonałam się że Polska to kraj stworzony dla patyczaków. Chciałam kupić sobie płaszcz na zimę, byłam wczoraj w sklepie, takim lepszym, bo z targu nie chcę kupować. Poprosiłam o mój rozmiar a ekspedientka powiedziała \"TAKICH rozmiarów nie sprzedajemy\". A ja mówię - a to dla kogo są takie małe ciuchy? A ona ścięła mnie z góry na dół i wycedziła \"dla ludzi\". A co ja jestem, jakiś Obcy???? Zezłościłam się, jutro zadzwonię do tego sklepu i porozmawiam z szefem tej pani. To jest skandal żeby obrazać osoby pulchniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hehe
pusia znowu dajesz czadu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hehe
póki co to ty obrażasz innych :o pusia jeśli nie jesteś projektem tego forum, to współczuje, żal żal żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła locha
dla mniei tak najbardziej upokarzajace są wyzanone wieszaki z wielkim napisem ;duże rozmiary"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D no nie bądź żałosna nie jej wina że Ty jesteś gruba i że firmy produkujące odzież nie robią takich rozmiarów i nie tylko Ty masz taki problem bo z XS też jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pusi
Przykro mi Pusiu ! Wierze Ci, ze tak ta baba zareagowala. Niestety Polacy sa bardzo nietolerancyjni. Mieszkam od lat w USA i roznica miedzy Polakami a Amerykanami jest ogromna. Tutaj naewt jak ktos jest bez reki, nogi, wazy 200 kg , jest traktowany rownie milo i z szacunkiem. Bardzo Ci wspolczuje. Moze popatrz na plaszcze w internecie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hehe
nie słyszałem nigdy o większych niż czterdzieści ileś, nic dziwnego że nie ma w sklepach, musisz do krawca sie udać i na miare ciuchy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hehe
może przeczytaj posta pusi dokładniej "amerykanko" to zobaczysz, że to właśnie ona obraża innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepach w UK w Niemczech
i innych cywilizowanych krajach na wieszakach sa egzemplarze tego samego, modnego ciucha w rozmiarach od 10 do 50. Jak nie wiszą, to sprzedawczyni znajdzie na zapleczu. Nie zadna tam moda dla puszystych, tylko normalna. Ale u nas sprowadzaja tylko srednie rozmiary , zeby łatwiej sprzedac. Trzeci swiat. Niech sie wstydzi sprzedawca, ze nie ma towaru, a nie klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hehe
ehhh to wyemigrujcie jak wam tak źle:O pusia zwłaszcza ty, skoro uważasz swoich rodaków za paszczaki i patyczaki sama żądając tolerancji :O najpierw od siebie potem od innych niesmak czuje, poważnie, mimo że wiem że pusia to na 90proc projektem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja na milion
procent. Nikt z waga 123 kg nie powie o sobie ze jest lekko puszysty :P Jezleli ta laska naprawde istnieje to gratuluje podejscia do wagi ,sibie i innych :P Jestem chora (sic) Jasne! Na lenia? Czy na glowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadadada
to nie zryj tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zx
pusiu a nie latwiej byloby schudnac o polowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriusz BHP
a może dajcie se spokój z głupimi komentarzami? nie znacie osoby to nie oceniajcie trzymaj się pusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja na milion
Jasne :O A w porownaniu ze mna jestes wielorybem i gora sadla. Wez sobie do domu 3 skrzynki sloniny i patrz na nie. To taki standard co do miesnuch przywoza. 20 kg w kazdej . Ty tyle nosisz na sobie .Blech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretonizmy w stopkach
Paszczakom anorektycznym???? Spitusiaj i szczomb się. Mało wiesz o anorektykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wam powiem jak dla mnie PUSIA to wymysł tego forum i nie ma się co ekscytować może nie wiecie jak działa psychika osoby grubej ale ja wiem w tej chwili mnie to już na szczęście nie dotyczy ale jeszcze półtorej roku temu byłam gruba TAK gruba nie puszysta osoba o wadze 77 kg przy 157 cm wzrostu jest gruba a nie puszysta puszysta to ja byłam jak schudłam do 65 kg teraz wazę 53 i w sumie jestem w miarę szczupła ale do czego dążę osoba gruba nie wchodzi na forum i wszem i wobec nie ogłasza, że nie było na nią rozmiaru, bo jej z tego powodu po prostu wstyd osoba z takim stopniem otyłości nie powie o sobie lekko puszysta, bo doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że tak nie jest osoba o rozmiarze 56 nie mówi, że to wcale nie taki duży rozmiar bo doskonale wie że tak jest ( ja największy jaki nosiłam to 44 i uważałam, że jest to rozmiar baaaardzo dużo) tak na marginesie nie wiem czy to iż w UK można spotkać bez problemu ciuchy w bardzo dużych rozmiarach świadczy o jakimś postępie cywilizacyjnym jak dla mnie to świadczy o tym że społeczeństwo ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja na milion
Smerfetka zgadzam sie z Toba i podpisuje dwoma recoma i dziesiecioma palcyma ;) Sama mialam problem wielkiej "wagi". Bylam chora ,bardzo mocno no i w wieku posunieta jestem z deczka ,ale dalo sie . I nikt mi nie powie ze nie mozna byc zdrowym (czytaj szczuplym) czlowiekiem. To zdrowym to w senscie zdrowszym i nie narazajacym sie na wiele schorzen towarzyszacym zapasionym "lettko puszystym 123 kilogramowkom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz rozmiar
nie no dopiero wyczytalam ze wazysz 123 kg no wiesz to w zwyklych sklepach raczej nic nie znajdziesz ja nosze 42-46 z tymi numeracjami to jest dziwnie ale wybacz dla ciebie to tylko skl;epy dla puszystych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkkkkk
Pusiu , przeciez sa sklepy w centrach handlowych gdzie sa tez wieksze rozmiarowki. Osoby puszyste nie sa juz dyskryminowane jesli chodzi o rozmiarowke ubran. Mozna kupic super ciuchy bez problemu :) Kiedys mialam rozm . 54/56 i kupowalam ciuchy w Anglii bo u nas byly w tych rozmiarach tylko ubrania dla starszych pan . Teraz fakt schudlam mam 46/48 ( to jeszcze nie moj ideal ale jest nienajgorzej w porownaniu do tego co bylo :) ) i czesto wkurzam sie , ze te wieksze sa teraz dostepne a mojego nie ma czesto. To nie wina sklepu i daj spokoj z tym dzwonieniem. SA firmy, ktore szyja wieksze rozm. i takie , ktore nie szyja. Wybieraj sie na zakupy do odpowiednich sklepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
to skandal! Ja noszę 42 i nie mogłam w reporterze dostac jeansów! Bo takich rozmiarów u nich nie ma w ogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NIE WIEM TEGO JA
aaaaaaaaaaaaaaaaaa, bo reporter to sklep mlodziezowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rady od doswiadczonej
no ale zobacz ile pasztetow jest wsrod mlodziezy dzisiaj, coraz wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×