Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostryga w okularach

byla mojego faceta jest sliczna

Polecane posty

Gość ostryga w okularach

dzis zobaczylam jej fotke(mala co prawda, w okularach przciwslpnecznych),ot by zaspokoic swoja ciekawosc,teraz zaluje.G jakby mogl to by mnie na rekach nosil i platki roz sypal pod stopy,ja nie narzekam i nigdy nie narzekalam na brak adoracji ze strony innych mezczyzn,jestem ponoc atrakcyja kobieta,a czuje sie bleeh.dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem Twojego problemu. Byla mojego faceta byla modelka (boska figura, 176cm i na oko 58cm w talii) no co tu ukrywac - piekna dziewczyna. Ja roniez brzydka nie jestem, ale na modelke bym sie nie zalapala - nie ten wzrost, nie te wymiary , brak charakterystycznych rysow twarzy... Ale co z tego? Jesli teraz ze mna jest, to znaczy ze kocha. Proste. Co ma fizycznosc do tego? Nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
bo sie czuje brzydka w porownaniu do niej:( dzieki za pocieszenie mimo wszystko,chyba mnie dol lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
no i co z tego że jest śliczna? jest też BYŁA, a Ty jesteś AKTUALNA. ciesz się a nie dołuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbbdgb
A ja jestem śliczna na zdjęciach i ze zdjęć na pewno ładniejsza od wszelkich byłych. I co z tego? I tak wkręcam sobie z kolei, że skoro wybierał przeciętne dziewczyny, to pewnie mnie też tak odbiera, i że ja po prostu pasuję do tej grupy, nienajładniejszych. Poza tym ładnie wychodzę na zdjęciach. Nie miałam na myśli tego że naprawdę jestem ładna. Innymi słowy, jeśli chodzi o byłe, to zawsze znajdzie się coś do wkręcenia sobie. Zdjęcia zaś... prawdy nie mówią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
wiedzialam,ze zaraz jakis desperat przebywajacy na babskim forum wtraci swoje 3 grosze:O troche ona kragla,moze przez te okulary przeciwsloneczne,wyglada tak interesujaco,fakt,zaslaniaja jej pol twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
no ja depserat a ty zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
widzialas to zdjecie na naszej klasie? moze to ja :P moj byly ma imie na G i mam tam zdjecie w okularach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
nie,jest to zagraniczny portal,przykro jesli cie rozczarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tampopatrz na jennifer
aniston,pomysl jak ona musiala sie czuc po tym jak brad ja rzucil dla joli.mnie to sie osobiscie wydaje smieszne,przynajmniej aniston nie wyglada jak stara rura:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no popatrzcie czytam Was i mam to samo..... Widzę jego ex,.... ładna dziewczyna z ciałem.. no idealnym, ani pół rozstepa, ani grama tłuszczu, jędrny brzuch.. płaski.. a ja?? No... po ciąży może doszłam do siebie.. ale niejest rewelacja,.... nadal noszę ubrania 36/38.. ale co z tego jak skóra już nie jest taka jędrna.. jak dawniej :( i też sie dołuję z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
najgorsze jest to,ze znam swoja wartosc i nie mam jakos kompleksow,ale jakos mi sie nieprzyjemnie zrobilo i caly dzien zepsuty przez jedna fote!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostryga... wiesz ja uważam sie tez za bardzo seksowną, zmyslową, aatrakcyjną, zgrabną i co najważniejsze inteligentną kobietę.. a ta siksa... kurna... tez mam zrabany nie cały dzień ale jakieś pół roku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhujiu
czym wy sie prtzejmujecie!! ja znam osobiscie laski ktre na zdjeciu calkiem inaczej tzn moze nie inaczej ale nie prownywalnie lepiej wychodza niz na zywo! pozatym obrabiaja sobie te zdjecia.a pozniej jak widze takie swoje znajome na ulicy to az smiac sie chce czlowiekowi..a ty sie autorko przejmujesz bo widzialas zdjece w okularach moze wklej je nam tu ocenimy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
senny szept,wlasnie,ja mam to samo!najgorsze jest to,ze G poweidzial,ze sie rozstali,bo ona w ogole przestala byc dla niego atrakcyjna,a zycie z nia bylo nudne i malo ekscytujace.no,a ja sie przejmuje.jakbym nie miala takiego samego 'problemu' to bym ci powiedziala,ze wkrecasz sobie i wymyslasz,rzeczywiscie latwiej jest dawac rady komus innemu niz jak samemu mialoby sie do nich zastosowac!;-) jhujiu--->nie bede tu wkejac fotki,bo to nie tak latwo jak ze zdjeciami NK,ale masz racje nie wiem jak ona wyglada bez okolarow i bez makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhujiu
mozesz zapisac sobie to zdjecie.. i zalaczyc jaki link tak jak ludzie to wklejaja.. powiemy ci jak wyglada:) ale o co w ogole problemr obisz. i to juz nie chodzi o to jak wyglada w makijazu czy bez.. zwyczajnie na zywo moze byc przecietna i tyle...ja sama widze znajome jakie fotki dodaja i jak wygladaja w rzeczywistosci ps a czy oma moze ma na imie agnieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka na wierzbiee
no,pozniej sciagna,a oczka jak u pprosiaczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
nie,imie zaczyna sie na G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostryga no latwiej komus dawać rady kiedy się nie jest w podobnej sytuacji... a On sie z nia rozstał bo go zdradziła... I tez sie dołuję tym, ze,........ a z reszta... po co mam sie dołować.. jeszcze ten koszmarny PMS mam... i juz mnie wszystko dołuje.. siedze w pracy, łzy mi ciekną, jestem wkurwiona... ehhh :( normalnie wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
hahaha,tez mam PMS,to mozemy razem sobie marudzic,mi juz pomalu przechodzi,tobie tez mam nadzieje,ze przejdzie.nie rycz w pracy,bo pomysla,ze zwariowalas!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabianka33 wiesz ze o tym samym myslalam./.. On o niej mowi "dziwka bez szkoly.. siano miala w głowie" no dobra to po co z nią był??? HEEEEEEEE????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie: czym bardziej byście się dołowały? Ładną byłą, która nic nie znaczyła, czy brzydką do której jeszcze niedawno miał sentyment? Bo patrzycie tylko na wygląd, a to nie wszystko. A zwłaszcza jeżeli kocha ciebie to czym się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhehhehehehehehhe
On o niej mowi "dzi**a bez szkoly.. siano miala w głowie" no dobra to po co z nią był??? HEEEEEEEE???????????? też się zastanawiam nad tym dlaczego moj facet był ze swoją i to długo 3 lata a teraz tak ją nazywa.... chociaż mojego była nie jest jakaś ładna to jestem o nią zazdrosna ,najgorsze jest to że nie radzę sobie z tym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga w okularach
zlosnica_fya,madrze prawisz:-)juz wole te ladna,do krorej nic nie czuje,a wiem,ze absolutnie NIC nie cz\uje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet wiem, że przede mną nie kochał nikogo. Miał potrzebę kochania, ale nie dała mu tego zadna. Zatem był, zeby być, żeby mieć się z kim spotkać, a czasem było po prostui: "Żeby mieć co popieprzyć". do tego nigdy nie gustował w ładnych dziewczynach, bo jak mówił, bał się, ze ładna oznacza niewierna. ale jakoś tak.. wybierał twarze, które mu się nie pdoobały to i po krótkim czasie nie patrzył na nie, bo miał dość. A teraz jesteśmy razem, jest i ogormna sympatia do siebie, ogromna miłość, i pożądanie, i zazdrośc mimo wszystko... fajnie jest :) ale nie powiem - schizę do byłych to chyba każdy ma, nim nie pozna historii i nie zobaczy zdjęc hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.. kurde po co ja się zadręczam? Przecież to ze mną jest, to mi się oświadczył.... to ze mną bierze ślub pomimo tego że jestem rozwódką i to z dzieckiem..... :) Może faktycznie nie mam się czym przejmować/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chciałam jednocześnie otrzeźwić niektóre z was - przyglądajcie się facetom. Czy jest jak na początku? Powinno być. Pamiętajcie, ze im więcej czasu mija i jest gorzej, tym gorzej będzie. Mój znajomy przyznał mi, ze oświadczył się swojej kobiecie, bo miał do wyboru: rzucić albo się oświadczyć. A uznał, ze może coś się zmieni, że miła laska, lubi z nią rozmawiać i tyle. I tyle! Nie pociąga go! jest za bardzo o niego zazdrosna! i nie potrafi go uwodzić, co jest błędem. Uznał, ze ona jest zazdrosna za nich obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×