Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Gość mała_maggie
Skąd nick Mr Big. Masz dużego wacka? Czy może cały jesteś wielki? Od razu zadam konkretne pytanie, bo przecież po to tu jesteś żeby odpowiadać: czemu facetom sprawie przyjemność, kiedy sika się na ich twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego pije a nie jszczy"? dlatego bo ma receptorki w przelyku stylulujace okolice nadbrzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_maggie : dlatego taki nick bo sie rzuca w oczy. Mam standard wiec nie bede sobie wlewal niewiadomo co, a ze stoi czesto to inna bajka. wiekszosc mezczyzn nei lubi. Wogole rozgraniczmy sikanie a wytrysk kobiety. Sikanie wiadomo to juz troszke jest zboczone, choc zalezy to od partnerow i jesli sie akceptuja to jak najbardziej normalne. jesli wytrysk kobiety, pogratulowac facetowi ze potrafi tak doprowadzic kobiete! Osobiscie nie mialbym nic przeciwko kobiecemy wytryskowi, mocz juz odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_maggie
Na innym topiku ktoś napisał o "mokrych bąkach". Co to takiego "mokre bąki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kochasz sie w pupie i jest duzo nawilzacza lub nasienie pozostalo w odbycie. Po tym sa mokre bonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_maggie
Dzięki. No tak, to oczywiste. Wydalanie spermy z pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józwa
Zabierz ze sobą wiadro z piaskiem i dwa kilo soli. Popiół też się nada. Tyle, że trochę pyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sick Of It All : tego nie wiem, prawdobodobnie, ale jak nei snieg bedzie napewno slisko. Dlaczego taki termin?? Nie ukrywam ze zdawac prawko zzimo to trzeba byc asem troche. ale zycze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _malinowa_
To może Ty mi odpowiesz: Kiedy baraszkuje z moim facetem, on często wsuwa palec do mojej pupy - bardzo mnie to kręci i lubię to, daję mu to oczywiście do zrozumienia. Jak mam zorientować się, czy on chce tego samego? Nie chcialabym go urazić w jakiś sposób, ani postawić w niezręcznej sytuacji. Jak go zapytać, czy też by chciał, żebym penetrowała palcem jego odbyt? Czy faceci to wogóle lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem Do Twarzy: mozna jesc. Sa poprostu troche inne "oleiste", czyit tluste a juz kurze jajka same z siebie maja zajeb. cholesterol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_malinowa_ : najprosciej pogadac po seksie gdzie jedna i druga strona sa zadowolone i sie odprezaja. Co za problem powiedziec ze kreci Cie zabawa druga dziurka? On bedzie szczesliwy, bo jak wklada palec sam wyczuwa grunt czy moze!! Jak juz naprawde sie wstydzisz to podczas pieszczot (on lize twoja cipke) wez jego reke i jego palec poloz na odbyt, lub jak robi minetke, podnies sie lekko by mogl polizac sloneczko! on napewno tego pragnie, ale najlepiej poprostu powiedz prosto z mostu! Pamietaj ze w seksie wtedy jest fajnie gdy nie wstydziszz sie mowic o tym co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sick Of It All: jak nie bedziesz sie stresowac, wyluzujesz to nawet noca na sliskim podczas wichury bys ujechala i zdala, wiec bedzie ok! powodzenia! Jak bedzie lod na drodze facet tez troszke mniej bedzie wymagal jak normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniewiem
Jaki jest nowy tutul piosenki M. Rodowicz?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plyta ma tytul "kochac" a jaka pisoenka nie wiem, masz track liste: 1. Daj mi byle co 2. Wszyscy chcą kochać 3. Venus i Mars 4. Będzie to co musi być 5. Nie ma cię... bardziej niz zwykle 6. Do cholery! 7. U mnie już noc 8. Gorzej być nie może 9. Pij z kim trzeba (a zostaniesz gwiazdą) 10. Nikt z nas nie powinien być sam 11. Napisy końcowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniewiem
Wow...dobry jestes! :) A myslalam,ze na to pytanie nie odpowiesz.:) Dzieki za info.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sick Of It All: bede trzymal kciuki daj znac jak bedziesz po! Boniewiem: prosze! dalej dalej pytanie! Pracuje tyko do 15, po 15 zapraszam jutrow godzinach od 7-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_maggie
Czyli nie pracujesz, tylko siedzisz na tym forum? Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×