Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

dziekuje za pomoc:) co do patelni:) dodac moge ze jest to wlozone do wysokiej temperatury jeszcze i dlatego teflon jest nie do zdarcia. a co do wytrysku. powiem wam moze w niedlugim czasie. przyzwyczajam kobiete do tego a czy sie uda zobaczymy. Dosc duzo sie naczytalem na ten temat i jest to mozliwe, cos takiego podstepuje. Jesli wypali ta sprawa moze byc dla kobiety bardzo to mile uczucie, mnei wiem ze to strasznie nakreci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja chyba mam pecha bo podobaja mi sie niewlasciwi faceci albo zonaci albo chcacy mnie tylko zaliczyc a ja nawet nie prowokuje niczym bo jestem z natury spokojna i niesmiala ubieram sie skromnie a mimo to kreca sie tylko tacy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewulka... widocznie nie dostrzegasz tych co gina w tlumie i maja slabsza sile przebicia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
bo moze ich nie ma:O ok dzieki za odp:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelsons
Mr Big, ja jestem z dziewczyną na etapie początkującym i pieścimy się tylko w ubraniach tj ręka w spodnie itp... jestem osobą która potrzebuje pieszczot od serca a nie wymuszonych... na tym etapie w którym jestem nie pozwoliłbym sobie zjechać przy niej na ręcznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkelsons : rozumiem CIebie, ale jesli teraz na poczatku jej nie pokazesz ze tez potrzebujesz pieszczot to tak juz zostanie i z Toba za duzo to nie bedzie robic. Troche musisz wymagac od niej, szsczegolnie ze Ty dajesz to co ona chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no 07:09 a Ty juz aktywny... Ludzie zadawajcie pytania, bedzie co czytac. Tylko nie tendencyjne - autor na takie nie udziela odpowiedzi (chyba go to przerasta) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek_new projekt
Można na wstecznym, ewentualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy wiesz
Kto to jest sekserka? A teraz na poważnie. Komuś tu odpowiadałeś, czemu to niby zawsze facetowi chce się rano a kobiecie nie. No dobra, to dlaczego mi się chce rano (choćby o piątej) a mój mąż jest wtedy nietykalny i nabiera ochoty dopiero wieczorem, gdy ja zasypiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dupa ::) tak jak piszesz:):) ja juz na posterunku ciekawe czy wiesz : hm.. to akurat wyjatek duzy. Moze dlatego ze masz duzo wiecej cech meskich w porownaniu do innych kobiet,a twoj facet nei ma sil, jest zmeczony, nie sprawia mu to takiej satysfakcji. Wymieniac by mozna bylo duzo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy wiesz
Mało zadowalająca Twoja odpowiedź. To już lepiej mi się podoba to co gdzieś wyczytałam, że ludzie się dzielą na sowy i skowronki. Bo u mnie to we wszystkim się sprawdza, nie tylko w seksie. Ale dzięki za odpowiedź. A sekserka to jest zawód - to taka pani która ma za zadanie rozróżnić płeć malutkich kurcząt. Serio, to nie żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
czy jeśli facet ogląda sie za innymi i lubi nagie kobiety to znaczy że mu sie partnerka podoba tak sobie? nie potrafie zrozumieć dlaczego faceci ślinią sie na widok gołych babek. ja sie za facetami nie oglądam. tylko nie odpowiadaj mi że faceci tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek_new project : Warkocz ma krzywe tzytzki ciekawe czy wiesz: wiesz te sowy tez maja sens ale bardziej obstawiam cechy meskie/zenskie. Powiedz mi czy kto w zwiazku sie bardziej przejmuje, jest wiecej uczuciowy itd.? fajny jesteś.: nie ma to znaczenia, faceci lubia patrzec na kobiety i nie zdaja sobie sprawy ze tak to kobiety denerwuje. Czy zwracanie uwagi cos daje? na niektorych tak na niektorych nie:) Coz.. taka nasza natura i nie wynika to z tego ze partnerka nam sie nie podoba! Choc wam powiem, ze ja juz nie zwracam uwage na fajne laski jak ide miastem czy jade, bo jak to wyglada... jak maly dzieciak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy wiesz
Kto się przejmuje? Hm... O mnie mówią w rodzinie, że za bardzo się przejmuję, że martwię się całym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
i jeszcze powiedz mi co trzeba zrobić żeby dostać taką pracę jak Twoja. żeby cały dzień siedzieć na kafe a między czasie coś popracować. jakie trzeba mieć wykształcenie? marze o takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jesteś: wyksztalcenie srednie techniczne, ale uzupelniam na wyzsze (zostal niecaly rok). bo tak nalezy robic by stwarzac dobre wrazenie. Przez 2 lata dawalem z siebie wszystko i teraz wszyscy wierza ze tak jest, golnie wyrabiam sie, jest ok, a ze cos duzo czasu zajmuje to niestety, takie zycie:) powiem wam, ze nawet gdyby ktos mi sie do dupy dobra to mam plecy takie, ze udowodnie ze posiadam w tej chwili bardzo duzo papierkowej pracy. wiec pamietajcie do okola pokazywac kazdemu ze ma sie duzo pracy i wytworzyc sobie przez rok czy dwa porzadna renome... Duzo jest takiej pracy, ale nalezy odpowiednio do niej podchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
niby mam podobną ale nie mogę sobie pozwolić na obijanie się bo mnie współpracowniczki zlinczują. dawałam im już tyle razy dowody że nadmierna pracowitość nie popłaca ale nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiccca
czy on mnie bardzo kocha ? Czy chce spedzić ze mną całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jesteś. : tez siedze w biurze z jednym kolega i on mysli ze jestem zapracowany:) wszyscy w pracy uwazaja ze jestem tytanem pracy a on ze nnic nie robi. widzicie to wlasnie jest wyrobiona renoma wiec warto tak robic. Widocznie za malo grasz:) jesiccca: czy kocha tylko Ty to mozesz wiedziec, jesli mnei wiecej przyblizysz mi swoja histroie (napiszesz cos o nim) odpowiem jako facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona21
Mr Big moze mi odpowiesz na pewne pytanie, bo ja Was chlopow nie potrafie rozkminic, w szczegolnosci tego jednego. Moj kumpel z grupy, z ktorym normalnie za soba nie przepadamy, ale mamy na siebie cholerna chcice... mielismy juz wczesniej dwa podejscia do seksu(zawsze bylo cos nie do konca tak jak powinno) dlugo nie bylo okazji, w koncu sie zjawila. I w momencie gdy ja lezalam naga, rozgrzana z kondomem w zebach, on (podniecony na maksa, nagi,\"stojacy)\"stwierdzil ze sie stresuje ze ktos wejdzie, ze mu nieswojo, ze tak nie potrafi,i ze ja nie zawsze dostane to czego chce..... moim zdaniem to sciema, zreszta sama juz nie wiem. Czulam cala soba ze on chce, calowalismy sie jak opetani gdy wychodzil... Co nie halo? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiona 21: na moje to ten gosci zwykly koniobijca i sie boi ze spali szybko, albo poprostu nie potrafi sie kochac i piescic, albo tez podchodzi do tego emocjonalnie i potrzebuje tego by z kobieta go laczylo tez uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodhi21
potrafi sie piescic, potrafi mnie rozpalic do czerwnosci(w sumie to robi to najlpepeij z calej 5 z ktorymi spalam)... nie przepadamy za soba od poczatku, odkad doszedl do naszej grupy na studiach, nic nas poprostu nie laczy, nie mam wspolnych tematow do rozmowow, ale na wszystkich spotakniach/wycieczkach/imprezach grupowych zakrapianych alkoholem zawsze cos sie miedzy nami dzialo. Przed wakacjami flirtowalismy ostro na gg, i bzyknelismy sie w trackie nauki do egzaminu( a wlasciwie to byly trzy ruchy i gluchy z jego strony, a potem byl juz flaczek, chociaz checi byly). Za drugim razem w akadamiku nie chcial sie bzykac bo cala nasza grupa byla w pokojuobok, zreszta ja bylam baaardzo pijana i nie bylo gumek... No ale teraz czekalismy prawie pol roku na okazjie. Jak mogl ja tak spalic? Napewno nie chodzi o uczucie(chociaz podobne cos insynuowala moja dziewczyna) bo nie potrafimy nawet zamienic ze soba milego slowa. Ze szybko konczy bylo mi dane skosztowac, no ale jak mamy sie wreszcie porzadnie bzyknac skoro on nie chce probowac? wydaje mi sie ze to jakas glebsza konspiracja..... musze cos z tym zrobic, jesli nie przerzne porzadnie tego faceta to oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodhi21
bodhi21=zdziwiona21 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco: kuciapka - czyt. cipka :) czyli duza - rozjechana :):):) ..no albo Maciej:) Bodhi21: to zdecydoawnie boi sie za da dupy tzn. ze szybko skonczy. Albo wynika to z czestego walenia albo z tego ze nei ma praktyki i sie tym nakreca. Moze tez schizuje bo wiem ze przed nim byli inni i ze im nie dorówna! coz.. co mozesz zrobic! Wynajmijcie sobie pokoj w hotelu (bedzie spokojnie, cicho, relaksujaco). Zjedzcie kolacje, zadbaj o mija atmosfere, rozluznijcie sie, wezcie kapiel odprezajaca, po zrob mu masaz, pozniej obroc na plecy i zacznij lekko bawic sie jego fiutek tak by go szybko doprowadzic, po wytrysku przytul sie do niego, pocaluj i powiedz, ze troszke odpoczniecie i zaczniesz sie nim zabawiac... Jak mu stanie to napewno seks bedzie udany, ale pomoc mu uzyskac wzwod bo to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzik Czarownik: przez kobiety.. wiadomos tres:):):) a tak powaznie to zalezy od hormonow (oslabianie budowy wlosa, az do czestego wypadania). Ogolnie natturalna rzecz wypadanie wlosow, gorzej jak w duzej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×