Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Gość Bodhi21
Wynajmowanie pokoju, robienie atmosfery, przytualnie, calowanie, czule slowka. Nie widze tego w tym przypadku... szkoda ze jest tak zimno, wywiozlabym go gdzies do lasu........ a moze to kwestia tego on woli dominowac, a ja mu nie daje? moze czuje ze traktuje go zbyt przedmiotowo, i wyciagam tlyko gdy jestem cholernie wyposzczona i potrzebuje kogos wykorzystac.... teraz jak sobie przypominam, to on nie zamierzal sie bzykac od poczatku, nie sadzil ze ja mam gumy...... sie rozpisalam ale chodzi mi to po glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze on Ciebie chce szanowac, moze mu zalezec na Tobie, tym co moze sie rozwinac i bzyknieciem nie chce tego zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodhi21
nienawidzmy sie a zasada "kto sie cuzbi ten sie lubi" w tym wypadku nie dziala napewno. Mozliwe to jest zeby on naprawde az tak sie zestresoal faktem ze ktos wroci ze az sie nie chcial bzyknac, chocby zybciutko? jak ja wogole mam do niego podchodzic po czym stakim. i do siebie? bo w pierwszej chwili sie poczulam jakas chujowa, ze zrobilam cos zle, i dlatego przestal, no ale nic sobie zarzucic nie moge... ile Ty masz lat Mr Big?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przedziale 25-30 :) w nim jest problem wiec sie nie martw. Jak wam nei wychodzi bzykniecie dajcie sobie spokoj i poszukaj kogos do kogo bedzie cos wiecej. on mi sie poprostu wydaje ze jest osrany i boi sie seksu! a co do wejscia innych, mnei to tez stresuje czasem ale nie na tyle ze bedzie mieki. ale pewnie co facet to ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodhi21
ale jemu wcale nie zmiekl... byl twardy caly czas az wyszedl... ehhhhh szkoda ze sobie takiego dziwaka upatrzylam na kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. zastanowie sie i odpisze!! a ja tymczasem spadam bede po 12:20 bo ide na zebranie. prosze o puytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
chcę iść na studium zaoczne. jaki kierunek wybrać? jestem posiadaczką umysłu raczej ścisłego i braku zdolności manualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz ksiegowosc. Bo mozesz pracowaac w duzej firmie jak i dorabiac po godzinach rozliczajac male firmy. Na dzien dzisiejszy jedna z bardziej pewnych i dochodowych prac. Na ktore zapracujesz sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz ksiegowosc. Bo mozesz pracowaac w duzej firmie jak i dorabiac po godzinach rozliczajac male firmy. Na dzien dzisiejszy jedna z bardziej pewnych i dochodowych prac. Na ktore zapracujesz sama! ale musisz naprawde to zrozumiec i potrafic, a nie ze pojdziesz i zrobisz szkole na sztuke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
pocieszyłeś mnie bo o tym myślałam i chciałam w tym siedzieć. kurcze. dzięki. mam nadzieje że wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufaj mi, to jest pewne z rzeczy ktore latwo zrobic a ktore daja dochod. z tym ze musisz miec glowe na karku. Bo nie sztuka byc ksiegowa, sztuka tak wszystko rozliczac by firma przynosila dochod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty bluszcz
Dlaczego nie mogę znaleźć pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty bluszcz
dlaczego mężczyźni lubią pozycję 69?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty bluszcz
mR Big powiedż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco: tez miska:) wiec prawie podobnie:):) pewnie dlatego ze ta sasiadka wyprowadza go raz dziennie a daje mu zarcia tyle co dostaje pol chorych w tworkach i pies poprostu juz nie moze. Wychodzac z mieszkania tak sie cieszy i tak sie odpreza ta komfortowa sytuacja ze rozluzniajac sie popuszcza tez zwieracz. Widzac drzwi od wyjscia na dwor intryguje go to miejsce w ktorym sa tajemnicze katy, ciemno i zapach ludzkiego moczu:)))) przez co nie moze sobie odmowic i lubi narobic by z wypieta klata dumnie przedefilować pod oknem sasiadow żółty bluszcz: za malo sie starasz, masz malo znajomosci, boisz sie wyzwan. moja rada, drukuj cv-ki i roznosc nawet jak ogloszen nie dali! Wkrec sie do jakies roboty nawet malo platnej porob pol roku: nabierasz znajomosci, obycia, doswiadczenia przez co o nastepna prace bedzie juz latwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółty bluszcz: bo nei dosc ze kobiety pieszcza penisa czy jadra, samemu mozna polizac cipke, czy pupe. Facet uwielbia to miejsce a szczegolnie okolice drugiej dziurki bo jednak mimo wszystko my zyjemy jeszcze w takim tabu ze tylek kobiety to niesamowita ciekawosc itd. do tego ogladanie wszystkiego z bliska, dotykanie... to juz wystarczajaco dziala!!! nawet samo patrzenie jest niesamowicie podniecajace! Watażka 07: zadaj jeszcze raz bo nie wiem o jakie chodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty bluszcz
czy to źle że nigdy nie puścilam wodzy fantazji? tzn nigdy nie miałam orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle bo co to za seks gdzie nie uzyskasz orgazmu (spelnienia) :):) sluchaj a dlaczego go nie masz? teraz ok, ale po pewnym czasie bedziesz sfrustrowana ze go nie masz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco: bo z melinami i tak nic nie zrobi, bo gdzie zule maja isc na dworzec? i zaczepiać zwyklych ludzi? wogole meliniarze czesto sa wtykami wiec zlikwidowanie ich to nie taka pojedyncza sprawa. do zwyklych doczepiaja sie bo chca pokazac ze moga wszystko... taki kompleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
Mr Big, jam myślisz, ile mam lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jesteś: mysle ze 26 ladaco: to do fajnego lokalu nalezy isc. W plenerze to nie piscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty bluszcz
kiedy wyjde za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółty bluszcz: wtedy kiedy bedziesz czula sie szczesliwa:):) a tak powaznie to bedzie zalezec bardziej od tego ze przycisnie Ciebie chec dziecka i wiek. Uzmyslowisz sobie ze nei jest juz za wczesnie i bedziesz chciala szybko dziecko i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×