Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Krem Do Twarzy: przykro mi ale dopiero w 2 kwartale przyszlego roku, bo znow panstwo zmnieszy skladke przez co dostaniesz wiecej do reki. Oczywiscie w twojej firmie beda wmawiac ze to podwyzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trurururu
MR Big, ile masz lat? jestes K czy M? Jestes zonaty/mezatka? Masz dzieci? Jaki jest Twoj miesieczny przychod brutto? Ile znasz jezykow? J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy : jak naprawde jest to wzne dla Ciebie poszukam przy chwili czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trurururu: 26 lat, mezczyzna, kawaler, nie mam dzieci, brutto mam 4200 znam obce 2 jezyki tak do komunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trurururu
heh, reszte pytan zadam jutro, wrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to całkowicie nieważne dla mnie :) Ale mam dla Ciebie wyzwanie - załóżmy, że potrafisz ułożyć KAŻDE pytanie. I załóżmy, że znasz odpowiedź na KAŻDE pytanie. Czy potrafisz ułożyć pytanie, na które nie znasz odpowiedzi? :) Możesz to uznać za test. :) Nie musi być dzisiaj, jutro też zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trurururu
och Stanowczy, uciekaja z ta filozofia! To mial byc taki fajny lekki temacik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy : no wiec ciekawe pytanie, hm.. jest wiele takich pytan, ale nie sztuka odp tylko poszukac i pamietac na przyszlosc:) zastanowie sie - odpisze jutro zapraszam od 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam renault megane 1.4 benzyna felgi 13" jak będzie mi się jeździło jak założę 15"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomeczkka
Czy minetka może być w ogóle przyjemna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet86 : caly czas to samo, wg mnie do swiat raczej nie ale gdzies tak luty/marzec spadnie maskymalnie o 7groszy. Teraz w Polsce jest dupa a do tego to naglasnianie przez media ze u nas jest wszystko ok, mowi tak naprawde ze zacyna sie robic nieciekawie. facet86 : jaki silnik tzn ile konny. Bojesli mowimy o megance dwa to napewno lepiej pojedzie jak meganka jeden chocby z powodu wiekszej mocy. Ale jak masz felgi 13\" to chodzi o jedynke. Jednak po wsadzeniu alusow napewno odzczujesz mulowatosc auta. W niskim zakresie bedzie sie wolniej zbierac. W wyzszym zakresie bedzie juz ok. Napewno wzrosnie palenie gdzies ponad litr,a tak pozatym napewno bardziej odczujesz dziuryw drodze, ale nei duzo, kwetsia przyzwyczajenia. Wizualnie nei ma porownania! poziomeczkka : rozgraniczmy dwie rzeczy, minetka robiona swojej kobiecie i minetka obcej ledwo co poznanej. To pierwsze uwielbiam, raz ze jestem zboczony lubie patrzec na pipke, lizac itd, to ta bliskosc miedzy partnerami, jeslibym poznal panne i cos by mialo byc nei zrobilbym jej jezykiem, bal bym sie tylko i wylacznie jakiegos syfa. powiem tak, dla wiekszosci facetow lizanie cipki jest mile, pewnie dlatego ze patrza, dotykaja, powodują ze kobieta robi sie mokra itd. a faceci lubia sprawiac satysfakcje koieta, (przynajmniej duza wiekszosc). pewnie facetow tez to kreci ze jest to najbardziej taki zakryty i prywatny punkt na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
kiedy będą lepsze zarobki i wogóle czy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jesteś: w Polsce nie beda przez najblizsze dwa pokolenia. NIe bede tlumaczyc dlaczego, ale glowinie chodzi o pewna grupe ludzi, ktorzy sa politykami i ktorzy nie maja na uwadze ludzi oraz kraju a siebie i swoje uklady. coz... to wszystko wyglada jak wyglada. Nie bede rozwijal sie tutaj bo oczywiscie beda tez przeciwne komentarze ale lata 70 przelom 80/90, cale 90 i rok 200 przy wejsciu do uni to byly wielkie wyjatkowe kaski... kto wtedy zakombinowal i mial znajomosci teraz jest "baronem" polka patriotka: jesli zaczniesz kochac sercem, zaczniec wierzyc w prawdziwa milosc i w facetow to tak! Czasami ktos nam sie wydaje "zwykly" i go rzucamy.. jednak po czasie uswiadamiamy sobie ze to byl ideal a my nie wiadomo czego sie spodziewalismy( czyt. osoby zdradzajacej, lazacej wszedzie itd... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
to co można teraz zrobić, żeby zapewnić w miare dobry byt rodzinie. podsuń jakiś pomysł bo mi już brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jesteś : albo handel albo uslugi to przynosi najwiecej pieniedzy! Szybciutko mozna bylo zarobic sobie na euro i kursie, ale raz ze duzo do wlozenia, dwa ze takie 90% ze pojdzie wszystko w dobra strone! wasza zmora: moze brak snu, zle samopoczucie albo poprostu wkurwienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×