Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betty boop 21

Usg w 12 tygodniu.

Polecane posty

Czy usg wykonywane w 12 tygodniu ciąży będzie już na brzuszku czy waginalne? Jaki jest koszt takiego \"zabiegu\" w waszych miastach? Bo ja będę musiała zapłacić 120zł. Czy to jest drogo czy normalna cena? Mam jeszcze jedno pytanie kiedy najlepiej zrobić usg 3d i również ile u Was kosztuje? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxll
teraz to juz usg przez brzuch...zalezy jaki maja sprzet do usg, jak dobry to warto dac tyle,ja mialam usg zawsze robione i placilam 50 zl wraz zci=omiesieczna wizyta.... usg 3d warto zrobic miedzy 20-25 tyg wtedy wszystko dobrze widac i maluch jest na tyle maly zeby mozna bylo go sobie dobrze obejrzec,ppozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy waginalne czy przez brzuszek zalęzy od twojej budowy. ja miałam najpierw przez brzuszek, ale ze względu na silne tyłozgięcie macicy resztę badania olekarz wykonał sondą dopochwową. ja za nie płaciłam 200 zł, z nagraniem na płytę CD. 3D nie robilam bo maluch był źle odwrócony i nie było sensu, ale u mnie koszt takiej przyjemności to 240 zł. dodam ze sa to ceny u bardzo dobrego specjalisty. wiem ze można taniej ale ja chcialam mieć pewne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba raczej przez brzuszek już, ale to nie wiadomo. ja miałam w 4 miesiącu przez brzuszek ale też na chwile dopochwowo, bo łatwiej było mojej lekarz zmierzyć główkę dziecka w ten sposób, bo jakoś sie tak ułożyło:) A 120 zł to taka przeciętna cena prywatnie za wizyte+USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipka
Robione jest przez brzuch. Ja miałam to usg bezpłatnie, ze skierowaniem. Ale wiem ze kosztuje okolo 150zł. USG3d robilam w 20 tygodniu i kosztowalo mnie to 250zl (razem z plyta i zdjeciami). Takie ceny sa w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez powłoki brzuszne
200 zł 3D nie robiłam, bo nie podoba mi się ta metoda rejestru obrazu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania aneczka
prawdopodobnie na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKA5514
ja w tym samym tygodniu mialam oba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 6tyg.miałam dopochwowo, koszt całej wizyty 50zł(usg, konsultacja itp.) Po 3mies.miałam juz robione przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usg w 12 tyg mialam i przez pochwe - i mysle ze ty takze takie bedziesz miala, przez brzuch tylko na chwile - zreszta slabiej o wiele bylo widac niz przez pochwe ja placilam 120 zl w bydgoszczy to bylo usg 2d czyli nie kolorowe, poznalam wtedy nawet plec dziecka ;) za usg 3d placilam 180 zl tez w bydgoszczy, najlepoiej robic je po 22 tygodniu - wrazenia niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam silne tylozgiecie wiec moze to tez mialo wplyw na badanie przez pochwe, ale gin ktory robil mi to usg to mowil ze przewaznie do 14 tygodnia usg robi przez pochwe wylacznie a przez brzuch zeby pokazac z innej strony jak dziecko wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×