Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Ale się rozpisały dziewczynki :) choineczko nie załamuj się!!! będzie dobrze, tylko proszę wytrwaj!! tyle czasu dałaś radę, więc teraz też dasz!!! Nie daj się!!! 🌻 dunia kuruj się i dbaj o siebie!!!! 🌻 patianka ja miałam prościutką sukienkę, choć teraz może bym trochę poszalała? :P sukienka bardzo ładna - mam nadzieję, że uszyją Ci taką jaką chcesz 🌻 basiamm trzymam kciuki za wizytę - daj znać po wizycie co i jak.. nie zamartwiaj się tyle kochana, wypoczywaj i bądź szczęśliwa!!! :) Wiesz Ty jesteś dla mnie jak talizman szczęścia, bo pamiętam jak namawiałam Cię na laparo, a potem Ci się udało zajść w ciążę!!! Ja również po laparo, więc mam nadzieję, że również szybko się uda i dołączę do grona szczęsliwych zaciążonych po laparo buźka 👄 miłego dnia dziewczynki - surfitka,choineczka, nati,basiamm,patianka, repetytorium,pierniczek, justola, lucynka i cała reszta 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Choineczko -ja juz Ci powiedziałm co o tym myślę i nie zamierzam dalej tego ciągnąć! Ty myslisz ,ze w zyciu jest inaczej ?? Mąż tez Ci powi e po kilku latach ,ze tego nie musiałas ,ze on o to nie prosił.A dziecko tez Ci dołozy ,ze ono na swiat sie nie prosiło tak słyszałam u mojej kolezanki! Więc zycie jest brutalne! oj ! Myslisz ,ze tak kazdy wszystko docenia?? Przestań sie dołowac.Jestes taka śliczną dziewczyna a przede wszystkim inteligentna! Wiesz co pomyśl sobie o Nas tu wszystkich ,ze my jestesmy z Tobą i czekamy na news jak Ci pojdzie na seminarium ja juz teraz wiem ze będzie oki:):) A tak nawiasem ,myslisz ,ze WYGLĄD to wszystkoo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idka20- widzę, że pełna optymizmu jesteś, to super!Tak trzymaj:) choineczko- nie będę powtarzać po dziewczynach bo myślę dokładnie tak samo jak one!Głowa do góry, pamiętaj, że jesteś w stanie to unieść!!! Moją babcię w nocy zabrało pogotowie:(Miała krwotok z nosa, którego nie dało się zatamować:(W nocy dostaliśmy telefon od wujka, który z nia mieszka. Mama o 2.00 musiała biec do babci(to jej mama). I kurczę jak juz coś sie psuje to na całego:( Na całe szczęście z moją siostrą i jej dzidzią jest wszystko dobrze i może jeszcze wrócić do domu bo to jeszcze miesiąc do porodu. I ona też jest spokojniejsza, Wrocław mamy daleko i jakby miała leżeć tak do końca ciąży to troszkę smutno by jej było. Póki co będzie w domku:):)Ale ona ślicznie wygląda!I ten brzusio wielki:)Nigdy nie mogę się od niej odkleić jak jestem u niej!A podobno dotykanie brzucha jest zaraźliwe:P Mi się w ogóle kobiety w ciąży podobają:)Wszystkie są piękne na swój sposób:)Dobra, biorę się do roboty bo siedzę w pracy:P Miłego dnia dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
dziewczyny mam taki problem bo chciałam sobie wyliczyć dni płodne i skorzystałam z kalkulatorów internetowych iiiiiii nic każdy pokazuje co innego itd. bo nie miałam okresu w styczniu a potem w lutym 4tego takie 3dniowe plamienie i znowu 24lutego normalny okres tak więc po wpisaniu długości cyklu 20dni wychodzą cuda... będę obserwowała śluz... czy ktoś to rozgryzie?? bo zdaje mi się, że te dni przypadną od 6marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idka no ja wogóled nie przewiduje innej opcji jak ta że za niedługo usłyszymy od Ciebie wiesci o ciązy:) nati super ze z twoja siostra wszytsko ok a z babcia to nie wiem czy to nie ciesnieniowe kwstie bo dzis cos z cisnieneim w nocy było nie hallo ponoć zdrówka!!! wróciłam od lekarza wszytko ok z dzidzia pani doktor znalazła mi jakiegos krwiaka ale nie w macicy no i to najprwadopodobniej stad te krwawienie-mógł sie zrobic w wyniku szybkiego rociaganie narzadów i tyle ale grunt zez z dzidzia ok i ze nic sie nie otwiera ani nie odkleja nastepna wizyta 27.03 plaminia moge miec nawet kilka tygodni ale to nic groznego aha no i zewzgledu na tego krwiaka zakaz seksu ale to mnie az tak nie przeraza bo i tak sie nie kochamy bo ja mam taka schize ze hoho;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
mikiO dzięki za odpowiedz... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziewczyny!!! Patiana... yyy mowisz o fryzurze kogos innego... ja nie mam zdjec :D ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Chyba dwa dni mnie nie bylo a nadrobic czytania nie umiem... Nie mam dobrych wiesci:(:(:( Wczoraj zrobilam test bo mialam silne bole brzucha. I... jednka okropna kreska. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Dzis @ przyszla, w 24 dniu cyklu a ja mam zawsze cykle 35 dniowe. Podlamalam sie bo mialam objawy zludzaco podobne do ciazowych:( @ jest bardzo silna, boli brzuch okropnie, jednym slowem zdycham. Juz nie bede sie na sile starala o ciaze. Najpierw musze doprowadzic sie do porzadku. Kuracja metformina i wielkie odchudzanie ktore od wczoraj zaczelam. Choineczko Nie wolno Ci sie poddac! Nie teraz! Oszalalas??? Powiem Ci cos w tajemnicy:):):) Ja tez jestem gruba i to nigdy mi nie przszkodzilo ani w nauce ani w pracy. Tusza nie oznacza ze jestesmy gorsze!! Wal z nadwaga owszem, nie mowie nie, ale nie moze ona byc u Ciebie wyznacznikiem wartosci!!! Nie pozwolilas nam sie zobaczyc na NK i szkoda bo pewnie masz mnostwo innych zalet, ladna buzie itp. Ja jestem gruba ale nie uwazam sie za potwora, na swoj jakis tam sposob jestem atrakcyjna. Odchudzam sie i wierze ze bede bardziej atrakcyjna za kilka miesiecy. W pracy bylam ceniona pania kierownik pomimo tuszy, nikt sie ze mnie nie smial wiec jesli wyjdziesz na seminarium pokaz im co potrafisz, pokaz im swoja wiedze i ladna twarz i dusze!!! Ojj trzeba by Ci klapsa dac solidnego! Wierze ze sie pozbierasz bo jestes wartosciowa osoba!!! repetko nie pij za duzo hihi i gratuluje mieszkanka:) surfitko nie poddawaj sie. ja tez teraz chce bardziej sie do ladu doprowadzic. trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati87 Trzymam kciuki za zdrowko Twojej siostry i babci! No i wierze ze Twoj dol szybko Ci minie. Praktyke znajdziesz na pewno to sie pojawi z dnia na dzien!!! Ja tez czasem musze sobie poplakac zeby odreagowac zmartwienia. I podobnie jak Ty nie jestem optymistka. No ale jakos zawsze sie wszystko uklada i mam nadzieje ze tak baedzie zawsze czego i tobie zycze! Jestes taka mloda! Musisz wierzyc wiem co mowie :) Bo ja juz stara dupa jestem:) lucynko79 podzielam zdanie innych babeczek. Jestes bardzo piekna kobieta! Pewnie facetow trzeba kijem odganiac od Ciebie:):):) basiamm ciesze sie ze u Ciebie i malenstwa wszystko dobrze! oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko jak to nie masz fotek kiedyś były o kurde to ja na kogos innego patrzyłam i powmyliłam tematy??? o nie ja to musze sprawdzić;) już lece na naszą klase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop ale cisza choineczko wywaliłaś fotki ?? czy ja faktycznie na kogoś innego patrzyłam????? wiecie co wali mnie ponieważ żadna z przymierzanych sukien mnie nie zachwyciła jade w sobote znpwu poczaić za nimi. cholera nie podobają mi się kroje mało jest takich szerokich na dole a jak już gdzieś wynajdę t cena jest niewąska!!! ech....chyba się wypalę przed weselem:P i nic się nie uczę :P ale ze mnie leniuchhhhhhhh kop w dupsko by się przydał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej o poranku wiecie co przypomniało mi się coś z wesela. poznałam reszte mojej rodzinki od strony mamy i wiecie co mam taką kuzynkę jedną ale urodę to ona ma taką że kopara opada w życiu nie widziałam tak ładnej i urodziwej buzi mam ją na naszej klasie Mariola ma na imię jak chcecie kuknijcie sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko- trzeba będzie looknąć na tą Twoją rodzinną piękność;) Ja dzisiaj wychodzę wcześniej z pracy i jadę załatwiać tą praktykę nieszczęsną!A jutro popołudniu już do szkoły jadę i cały weekend też na uczelni spędzę:( Codziennie dojeżdzam ok. 50km, mam na 9 zajęcia, kończę zwykle koło 20. Mój Misiek sam będzie w domku siedział:( W sobotę mam jakiś mega test z anglika, na dodatek jestem z zaawansowanej grupie, masakra!!!I jeszcze nie siadłam nawet na chwilę żeby coś powtórzyć ani nic!Pati widzę, że Ty się do nauki bierzesz tak jak ja:D Sarah28- jaka stara d**a?Co Ty piszesz, kobito!Ty w kwiecie wieku jesteś:)Przykro mi, że tylko jedna krecha wszła, ale nic to, jak nie teraz to później:)Bądź dobrej myśli!A metforminę to ja sobie naprawdę chwalę, trzymam kciuki żeby Tobie też służyła!!! Pozdrawiam wszystkie babeczki Kochane! Surfi- będzie dobrze, za ciebie też trzymam kciuki:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana-rzecz jasna ,ze zaraz luknełam na tą Mariolę:) A co nic nie mówicie odnosnie antykoncepcji? Jestem ciekawa co postanowilyscie. U mnie dziś zimno jak cholera! Jutro do lekarza po skierowanie na rezonans . patiana- tyle kiecek! Ty to musisz byc wybredna:(:) ale wczele z drugiej strony sie nie dziwie jest tego tyle ze mozna dostac szału! Moja kumpela nosi rozmiar 36 i ma 150 wzrostu z nia nie było problemu.Pierwszy sklep w Krakowie i postawiłysmy krpoke na\" i \"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati tak jak mówisz ja też spędzę w szkółce trochę czasu ale tylko niedziela na szczęście, powiem tyle że doskonale wiedziałam że poznań to jest mało zjazdów ale ciężko się było dostać w cholere 300 osób na zaoczne na miejsc 60 jakoś się udało ale z przebojami się dostałam tam no ale nie żałuje że walczyłam bo bym musiała kolejne 2 lata dojeżdżać do do klasiza 130km ode mnie a wierzcie mi że żygać mi się chciało jak 3 lata tak jeździłam. pamiętam jedną zimę co tak masakryczne piździło a ja rano o 3 z wyra wypad do poznania i z poznania autobusem do ostrowa z ostrowa autobusem do kalisza.....przejebane!! i zjazdy co tydzień prawie obowiązkowo weekend cały brrrr jak sobie przypomnę maj czerwiec rok pierwszy to płakać się chcę każdy rządził a ja miałam 13 egzaminów i od mają jeździłam do lipca!!!!! CO TYDZIEŃ i jeszcze był zjazd tygodniowy codziennie od rana do wieczora przez 7 dni tak więc cieszę się że moge się wreszscze opierdalać :P nati też mam teraz jakieś zaliczeni czy coś ale w dupie to mam:P lucynka i co myślisz o niej fajna laska nie???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Śniłyście mi sie dzisiaj :) hehehe niezłe spotkanko było :) Ide sprzatac autko :(:(:( papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! ja chora zdycham do tego się podtrułam że w nocy zamiast spać nad kiblem wisiałam:( a za troche z małym do lekarza bo chory kaszel go męczy,katarek,zaraził sie ode mnie ech... i wszystko za sprawą szpitala,poszlismy zdrowi wyszliśmy chorzy:O miłego dnia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana No musze przyznac ze Mariola to piekna dziewczyna. I taka mloda! Nic tylko pozazdroscic:) A-Psik A ja tez tam bylam???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko- Ja narazie czekam na badanie poziomu progesteronu i o antykach nie myślę, mam recepty na Yasminelle, bez daty, nie wiem czy wykupię... Bo skoro po metforminie mam juz normalnie @ i jest owu to po co się truć??Zobaczymy jeszcze co to u mnie będzie. Pati- ja jestem na drugim roku, zjazdy mam praktycznie co tydzień, najczęściej tez w piątki, ja dojeżdżam swoim autkiem razem z koleżankami, na całe szczęscie nie tłukę się autobusami, nie zniosłabym tego... Ale ogółem mówiąc ta moja szkoła to istny syf!I bardzo żałuję że tam poszłam do szkoły, ale nie zrezygnuję bo za dużo kasy już poszło, 490zł miesięcznie!Nie liczą się w ogóle ze studentami, prosta zasada jest:jak Ci się nie podoba to wypad, a jak nie to się dostosuj! Ale ja mam ostatni zjazd 5,6,7czerwiec i koniec:D I tylko dwa egzaminy:) A-psik- niezłe spotkanko??Ale, że co?Jacyś striptizerzy byli czy coś??;) Bo jeśli tak to sen był SUPERRRR..:D Duniu-duuuuuuuuuuużżżżo zdrówka dla Ciebie i Kubunia!!!👄 lucynko- ile lat ma Twoja córcia??ŚLiczna dziewczynka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati -myśle ,ze dobrze robisz bo pigułki to chemia ale ja zapewne będę zmuszona cos łykac bo brak@ będzie na 100% . Olivia w lipcu skończy 10lat !!! Teraz wiem ,ze to był dobry wybór w tym wieku mieć dzidzia bo ja czytam jaki macie z tym problem to dziękuje Bogu ze mam Olivke.:) patiana- Ona ma 17 lat kazda z Nas wtedy wyglądała tak samo;młodo,powabnie,sexi,.......więc co tu gadac?:) dunia- o chryste! Ty to masz ost,jazdy:( A_psik-ujawnij szczególy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane, ciągle was czytam, ale nie mam sily nawet klikać. Dzisiaj źle się czuję przybita psychicznie i zmęczona fizycznie. Spać, spać, a tu trzeba w robocie siedzieć i tak dzisiaj juz nic nie zrobie. Biore na jutro wolne i ide na pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, ta ostatnia ? Nie brzydka, ale mnie nie powala jej uroda. Ale widac o gustach sie nie dyskutuje :) Ty, Lucynka, repetka, nati, sarah, apsik , basia, dunia, ja biedna i inne pcetki ladniejsze jestescie od niej. :P No i choineczka, bo ja tez widzialam jej buzie na nk, ale usunela te zdjecia. Wiec patianko nie mialas zwidow :P no chyba ze mialysmy grupowe ;) Zreszta kazda kobieta ( a tamta to jeszcze mlodziutka dziewczyna) jest piekna w jakis sposob. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy od lekarza własnie z Kubusiem:O kaszel brzydki i w oskrzelach coś słychać na tyle już że mamy zastrzyki i to bolesne zinacef:( już od razu zrobili pierwszy,bidulek się opłakał bliski zajścia i tak 2razy dziennie bedzie kłuty a jedyny plus to że od jutra do domu pielęgniarka będzie przychodziła mu je robić:O a ja mam karte też juz wyciągniętą do lekarza na dzis jeszcze bo tydzień się leczę gripexami i wyleczyć nie mogę a skoro małego zaraziłam to i nadal będę zarażała jeśli się nie wyleczę i ja:O do tego rano znowu ze mnie darło:O niedobrze mi calusi dzień i nawet nie myslę żeby coś zjeść bo rano kawka i serek poszedł w ścieki:O zobaczymy co mi lekarz powie... ech jak nie urok to sraczka od mmomentu pobytu w szpitalu z małym to teraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, zdrowka dla was 🌻 Nati, skoro metforminka dziala ja tez bym nic nie brala na twoim miejscu. Ja niestety na prochach musze byc :( Basia, bedzie dobrze 😘 mama samiego - uroki ciazy - najpiekniejszego stanu w zyciu kobiety :) Ola k-p urodzila? Bo sie nie odzywa. Apsik, a to sie dzialo :D Koszmarek to byl czy raczej taki fajny sen ? Buziaki dla wszystkich. Dzis juz, a raczej dopiero w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×