Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

ja też tu jestem od niedawna moim zdaniem poprostu nieraz jest tych postów za dużo i dlatego niektóre sie pomija niechcący :P niema się co załamywać ja niedawno się dowiedziałam o mojej chorobie i czsami wystarcza mi tylko czytanie innych postów i juz mi lepiej ;) ja zabardzo nie mogę żadanej z was nic pomóc ani doradzić bo sama dopiero jestem na etapie badań :/ pierwszego kwitnia idę zrobić kolejne a później 6 kwietnia do gina i dowiem się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko no ja miałam teraz caly czas to na granicy niedoczynnosci a teraz sie pogorszyło i musze brac 1,5 tabletki eutoryksu i tez musze to skonsultowac jaja z tymi twoimi hormonami ale niestety nic ci nie pomoge bo nie znam sie tak na tym:( nati zadrza sie ze sama metformina(znaczy siofor pomoze pzrzywrócić normalny tryb owulacji:):):) niestety ja takiego szczescia nie miałam ale na 100 % jest to mozliwe fajnie beccia trzymam kciuki za odchudzanie ja tej wiosny nie bede sie odchudzac-to taka pierwsza wiosna odkąd pamiętam.hahaha jeśli chodzi o moja wizytę byłam u lekarki i az sie przeraziła co mi na wypisie szpitalnym napisali(poronienie zagrazajace, krótka szyjka macicy, zwiekszona ilosć wód płodowych) wiec odrazu mnie wzieła na fotel i usg i stwierdziła że owszem szyjka nie jest zbyt długa ale bez tragedii bo ma 32mm -nie otwiera sie i mam nadzieje nie skaraca,ilość wód plodowych ok, szczegółowe usg bedzie mi robiła na nastepnej wizycie bo to te drugie prenatalne w 24 tygodniu bedzie jesli chodzi o płeć to tez powiedziała ze na pismie mi da to na nastepnej wizycie bo wtedy bedzie bardziej pewna ale na dziś dzień to jest dla niej dziwczynka:) wiec nie wierze juz w nic co mówią w tym moim szpitalu serio; z badan to anemia terosze mniejsza (moze dlatego ze jem takie tabletki z buraków oprócz zelaza oczywiscie) ale niedoczynnosc tarczycy wieksza i mam sie umówić do endykreynologa na konsultacjie to tyle buźka dla wszytskiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurde nie było mnie jakiś czas a tu kłótnie aneta kk to chyba cienko się przebijałaś bo nati87 też jest od niedawna a przyjęłyśmy ją jak swoją najwidoczniej trzbea mieć to coś żeby był odzew i tyle.. i nie szufladkuj nas.ja jakoś cię wogóle nie kojarzę ....a co do odpisywania na posty niestety nie jesteśmy lekarzami....i nie będziemy [pisać do ciebie skoro czegoś nie wiemy...wybacz jeśli cię ktoś uraził ale nikt tego specjalnie nie zrobił....... nati87 jak chcesz to ci mogę podbić praktykę w świetlicy bo ja pracuję w owym miejscu:P a może być opiekuńczo - wychowawcza:P:P:P:P:P a dasz radę ja miałam to samo biegałam z miejsca na miejsce:P:P praktyka i praca w trzech roznych miejscach:P dziś padnę jak kawka.... a jutro na seminarium jadę czy ktoś umie robić badani:P:P bo ja jakoś nie ogarniam tematu jak narazie;P:P) niesiu ja to już wszystkie grupy wiekowe do 6 klasy szkoły podstawowej przerobiłam:P:P a przedszkole w którym miałam praktyki super jest rodzinna atmosfera i super dzieciaki no i zajęcia ( sprawia mi radość jak dzieciaki się cieszą :P:P ) a panie to mnie chyba polubiły bo powiedziały że bym tu do nich pasowała jak nic;P:P tak więc jestem zadowolona zapomniałam o PCO ale za tydzień W PIĄTEK JADĘ NA OSTATNI TEST PENETRACJI I OCENĘ JAJECZKOWANIA jeśli wyjdzie ujemny czeka mnie seria nowa w moim życiu ...inseminacja itp niesia jako jedyna chyba to przerabiała u nas...ehmmm trzmajcie za mnie w ten dzień kciuki bo chyba się osram buziaki dla niesi, repetki, surfi, duni, pierniczka, nati, lucynki,basiamm, nanetka, beccia, jajeczko,justjola, mama samiego, sarah,mikiO, i całą resztę o której zapomniałam ale nie mam fof=togoraficznej pamięci:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje lasencje kochane:) U mnie po staremu. Moja glowa krazy juz wokol wyjazdu i odliczania dni. Juz za tydzien w sobote lece do Polski!! I nie moge sie doczekac. Odpuscilam przytulanki terminowe w tym miesiacu i kochamy sie jak mamy na to ochote a nie bo trzeba. W Polsce odwiedzimy kilku lekarzy i potem do dziela:) Kurde wzielam sie za ogladanie Skazanego na smierc od pierwszejj czesci i codziennie mi sie Michael Scotfield sni. A dzis to nawet mialam z nim w roli glownej sen erotyczny masakra! Jestem wsciekla ze budzik zadzwonil... Mam tego faceta w glowie 24h na dobe. Czy ja jestem pojebana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! naprawde nie da rady odpisac na kazdy post, nie zawsze tez wiemy co doradzic komus aby nie zaszkodzic. Wspieramy sie tu wzajemnie i kazdej z nas zdarza sie napisac posta ktory zostaje bez oddzwieku... Nie ma sie co obrazac. Ja ostatnio zaniedbalam lekko forum bo kazda wolna chwilke spedzam przed TV i wlepiam tepo wzrok w glownego bohatera Prison Break:) Ale obiecuje poprawe i bede cie udzielac hihihi Dziekuje Wam ze o mnie pamietacie. I wszystkim moim kochanym forumowiczkom odsylam slodkie buzki i sciskam Was wszystkie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
Witam! Hejka KOBITKI proszę mi sie tu nie dąssać:P śmiało pisać i cierpliwie czekać na odpowiedż:) *nanetka84 *ankak *justjola *jaga2021 WITAM WAS SEREDECZNIE:):):) Moim apeleem o wniosek tez sie nikt nie raczył zapoznac i jakos to przezyłam:(:) SArah28 - fajnie ,ze będziesz na świeta w Polsce bo chyba o to chodzi? miko - napisz mi co z ta luteina? Surfitka- nigdy tego nie brałam(duphaston) więc dzięki ale wole łykac luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
Nanetaka - daj namiary na tabelke waga,cel itp.to Cie wkleje. ____dostałam się na kurs____jak nie bedzie gratulacji to sie obrażę_____hhihih:):):) ( żart) dunia- murzynka juz na maxa! powiedz szczerze czy sie smarowałas tą oliva z olivek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka GRATULACJE:):):):):):) wniosek został dla mnie bez eha bo sie nie znam niestety:( sarah i wrescie do polski wiosna przyszła wiec nie dosc ze światecznie to jeszcze wiosennie przyjdzie Ci spędzić ten czas:) patinko a co wyszło Ci na wczesniejszych testach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynko- gratulacje oczywiście:) Sarah- ja też jak poj***na oglądałam z zapartym tchem wszystkie cztery sezony!!!Po 10 odcinków dziennie!Każdą wolną chwilę poświęcałam temu serialowi. dobre, co?Went Miller-mój ideał:P Także Cię rozumiem:) basiamm- trzymam kciuki za dzidzię i Ciebie żebyście były zdrowe:) patiana- z radością przesłałabym Ci swój dzienniczek gdyby to wszystko było takie proste:) Miłego wieczorku dla wszystkich:):) Jeszcze do Was zaglądnę, a póki co idę werbować mojego mena, może jakaś \"akcja\" będzie??:P hi,hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dostałam okres w 40 d.c. Rewelka ...mało nie straciłam pionu w pracy. Dziewczyny mnie poratowały. Jeszcze dzis się zalewam, ale już tak nie boli. Wczoraj, jako że @ nie przychodziła postanowiłam sobie zrobić badania. I tak zrobiłam sobie morfologię - ok, świetne próby wątrobowe co mnie bardzo cieszy. Zrobiłam także hormony: prolaktynę, estradiol i progesteron. Prolaktyna: 391.1 uIU/ml [127 - 637] Estradiol : 28.4 pg/ml - faza folikularna 24.5 - 195 - faza owulayjna 66.1 - 411 - faza lutealna 40.0 - 260 Menopazua : 10.0 - 39.5 Progesteron : 0.86 ng/ml - faza folikularna 0.2 - 1.5 - faza owulayjna 0.8 - 3.0 - faza lutealna 1.7 - 27 Menopauza : 0.0 - 1.4 Czyli prolaktyna jest OK, a reszta masakra... Badanie robiłam wczoraj (czwartek) rano z powodu braku tej mojej @ mimo Luteiny. Natomiast we czwartek po południu dostałam nieszczęsnej @. Więc może te hormony są normalne dla takiej sytuacji. W końcu w warunkach fizjologiczny miesiączka też występuje po spadku hormonów plciowych...Chyba powinnam powtórzyć te badania w jakimś bardziej miarodajnym dniu cyklu...:O Lucynka, ja też nic nie wiedziałam o takim podaniu. Acha, to normalne, że nie chcieli Ci sprzedać Luteiny bez recepty. Hormonów NIE WOLNO sprzedawać bez recepty. Przynajmniej tych o wyższych dawkach. Basiu, bardzo się cieszę, że wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala:) Lucynko: Gratuluje z calego serca hihi:) No na mnie sie nie pogniewasz:):):) No na swieta bede w Polsce, masz racje, wlasnie to mialam na mysli:) I bedzie wiooosna:) Nati87 Ojj on jest takze moim idealem. Przy nim wszyscy moga sie schowac. Jest idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko, gratki :) Ankak, widzisz, ja jestem starsza od Ciebie, mam 34 wiosenki i też chciałabym, by moje maleństwo w końcu przyszło na świat, chociaż na to się nie zanosi... Kiedyś na forum udzielałam się częściej, ale odkąd stwierdzono u mnie endo + PCOS, jakoś przestałam, cóż moja walka była inna od walki dziewcząt tu obecnych. Nie zawsze jestem zauważana, jak pewnie każda z nas, ale jakoś się nie obrażam, po prostu piszę jeżeli mam na to ochotę i już!!!! A to forum daje mi dużo nadziei, pozwala podźwignąć się z dołków, często przywołuje uśmiech na twarzy. Cieszę się razem z dziewczynami z ich osiągnięć, chociaż często o tym nie piszę. Tak więc nie obrażaj się, nie marudź tylko pisz, a na pewno po niedługim czasie poczujesz się jak u siebie :) (te słowa kieruję do wszystkich \"niezauważanych\") a ja mam dzisiaj dobry humorek :) mój men wraca z trasy, wprawdzie tylko na weekend, ale zawsze to coś :) Pewnie będą rozmowy do późna w nocy i przytulanki :) Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi dzięki kochana za tego linka :) sarah mnie też sie Michael podoba,ależ z niego ciacho ale mi się po nocach jakoś niechce śnić :-p pati będe trzymać kciukaski za piątek,a właściwie może te maluchy w przedszkolu pomogą Ci zajść co,może puści blokada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm ło matko o Tobie zapomniałam,cieszę się że jesteś spokojniesza po wizycie u swego gina,co za jełopy w tym szpitalu pracują zeby tak Cię nastraszyć,a tak a propos to chciałabyś żeby ta dziewczynka potwierdziła się na następnej wizycie ;-) ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, oj to dobrze, ze sukienki z Ninki do Polski wyslalam jak ma byc dziewczynka ;) A tak na serio ciesze sie, ze oki. Na marginesie ja w 19 tc mialam szyjke na 39 mm. Wszystko jest i bedzie dobrze.😘 No i zeby Lucy sie nie obrazila - GRATULUJE !!! :P Ja nie mam pojecia jak pisac jakies wnioski itp. Wszystkim obrazalskim zycze powodzenia ..i jednoczesnie moze zastanowcie sie nad soba. Bo czy ktoras z was pisze cos do nas? Czy tylko o sobie ??? Oczekujecie czegos a co w zamian oferujecie? Albo jak jest odmienne zdanie to tez obraza :o Tu sie przewija wiele dziewczyn, wiele "starych" juz nie pisze, albo robi sobie przerwy i jakos sie toczy. Ja staram sie odpisywavc nowym dziewczynom, czasem nawet dziekuje nie sa wstanie odpisac. I tez nie wiem, czy jest po co komus "nowemu" odpisywac, czy ta nowa osoba chociaz to przeczytala? Niestety sa ludzie drzwi, klamki i parapety... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka1981
lucynko graaatki 🌻 basiumm wszystko będzie oki, fajnie że to mała kobitka jest 👄 sialllalalalala a ja dostałam drugiej SAMOISTNEJ @ :D po moich smuteczkach - chociaż tyle na otarcie łez :) buzialle dziewuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka1981
buuu a co ja taka czerwonaaaa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka1981
no nieee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulko no niezła godzina na pisanie wiec albo wróciłaś z baletów albo tak wczesnie wstajesz w sobote:( super ze dostałaś @ moze to wszytsko wcząsneło twoim organizmem i teraz sie poukładało i w koncu sie uda trzymam bardzo mocno za Ciebie pierniczek i co z tych hormonów wynika?dobrze to czy x -bo w tym towarzystwie to Ty sie analizą wyników między innymi zajmujesz;) mam nadzije że dobrze:) aniasz no mam nadzije że przytulanki nie dość że przyjemne będa to jeszcze brzemienne w skutkach-mi pani doktor powiedziała zeby lepiej zrezynowac:(:(:( niesia ja od zawsze jak myślałam o dzicku to w płeci zeńskiej:) póxniej jak mi tak powiedziała w szpitalu no to juz sie przyzwyczaiłam przez ten 1,5 miesiaca do chłopczyka a teraz to już sama zgłupiałam bedzie dziewuszka cudnie , chłopczyk tez super byle zdrowe było:) chociaz w rodzince to była by pierwsza wnusia bo chłopaki juz są no nic nie mam na to wpływu zobacze buźka surfi no nastraszyli mnie z ta szyjka ale o dziwo na necie znalazałam coś pocieszajaącego (o odróżnieniu od tego że zawsze coś dołującego znajde jak tylko zaczynam coś szukać) mianowice ze jak schodzi poniżej 2-1,5 to zaczyna być niepokojąco wiec mam nadzije ze bedzie dobrze no to sie napisałam aha dunia mam nadzije ze z Kubą wsio ok bo sie nic nie oddzywasz? a własnie jak u ciebie z @ po porodzie? sama przyszła? robiłaś już jakieś badania jest coś lepiej jak przed ciązą? mam nadzije ze żadnego wpisu nie ominęłam bo już sie stresuje.hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Hmm... dzis pierwsza w tym tygodniu noc spedzona bez Michalela:/ Surfitko: Napisalam krotko, rzeczowo i na temat. Podoba mi sie Twoj ostatni post. Tak juz jest ze nowym osobom trudniej jest sie wbic w towarzystwo ktore sie juz dosc dobrze zna i wspaniale rouzmie. Jedne osoby maja cos w sobie (jak np Nati) i nie maja z tym zadnego klopotu i podbijaja nasze serca:) w mig, a inne docieraja sie dluzej. My, ktore jestesmy tu od dawna, wiemy, ze wiele osob dolacza do nas na tydzien i znika. A te, ktore sa zdecydowane na to aby powiekszyc nasz krag... zostana i cierpliwie doczekaja sie nagrody:) basiamm Fajnie ze bedziesz miec dziewczynke:) Pewnie oczami wyobrazni widzisz jak kupujesz jej sliczne sukienki i pleciesz warkoczyki:) A u mnie wiosna na calego tralalala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam jak wczoraj się odezwać więc dziś nadrabiam a nie wiem czy nie pominęłam czasem jakiegoś wpisu bo choć czytam wszystko to dość chaotycznie i szybko a to z wiadomego powodu takiego jednego bąbla;) otóż choineczka od wczoraj w szpitalu!!! te omdlania jej itd to z powodu zatrucia toksycznego chromem nad którym pracuje w laboratorium! wysiadła jej wątroba,coś z nerkami chyba i jak dobrze pamiętam owrzodzenia na rękach mimo rękawiczek przeszło przez skórę także do organizmu także stąd zatrucie:O pytałam jeszcze o parę rzeczy ale nie odpisała już,napisała że leci i zniknęła na gg takze tyle tylko wiem.... Basiamm szyjkę ja też miałam krótką,skurcze przedwczesne itd i z tym leżałam przecież na patologii a i tak urodziłam trochę po terminie:P :D a płcią to jeszcze się nie sugeruj tym co mówią;) -poczekaj jeszcze trochę:) no i co do pytania Twojego odnośnie okresu po porodzie to dostałam go po 2miesiącach 14lutego:P czekałam teraz na drugi okres ale nie dość że nie przychodził w podobnym terminie to jeszcze coś strasznie dziwne ze mnie leciało tak ciemno brązowe prawie czarne i nie krew :O że nie mam pojęcia co to było:O także okresem tego nie nazywam i do gina muszę pójść jednak jak najszybciej już nie ze wzgl.na to a że coś mi się dzieje z brzuchem babskim:( pobolowuje mnie często prawie codzień tak dziwnie i mam takie odczucie jakby mi spuchł,napompował się wtedy i nie ma nawet możliwości wtedy wciagnąć,cosik się tam chyba dzieje dziwnego:O i muszę pójść zrobie usg dopochwowe,normalne badanko na samolocie i się zobaczy no i porobić badania takie jak Wy typowe na pco tą insulinoodpor.itd tylko się tak własnie zastanawiam czy mi wyników nie sfałszuje teraz moje odchudzanie i branie zelixy:O i nie wiem co robić z tym?! Lucy co do oliwy z oliwek po tym poparzeniu:Obrrr jak wspomne to sięgałam już po nią do szafki tylko zastałam jej brak:Dzapomniałam że wcześniej oddałam mamuśce swojej bo zaczynała zdrowe odżywianie z powodu strasznie złych wyników trzustki:O ale na tą skórę kładam co się da i najlepiej pomógł mi aloes z mamusinego kwiotka z okna:P bephanten też super się sprawdził ale do dził jeszcze się ł€szczę gdzie niegdzie delikatnie-nawet ostatnio mi z szyi skórka złaziła:P :D zabrązowioona jestem ale nie murzynka no co Ty:D:D:D aj ktoś pytał chyba Basiamm o Kubulka mojego:) zdrowy już,teraz mu wprowadzam deserki,soczki i kaszki:) z tymi osstatnimi trocha problemów jest bo ma skaze i jego buzia wszystko zaraz odczuwa-reaguje wysypką:Otakże mam zagadek i sprawdzania,co uczula,która kaszka czy kleik:O ech na NK wstawiłam ostatnio fotkę jak go karmię takiego umorusanego deserkiem:D w zwiazku z obrażalskimi podpisuję się pod wypowiedzią Surfitki i Sarah ;) zdanie mam zupełnie takie same więc nie komentuje;) moje pytania też często są pozostawione samym sobie-bez odpowiedzi:D i jakoś sie nie obrażam:P Asiulka :) to bardzo dobrze,że okresy teraz po tym choć masz reguralne i może się tak dużo\"naprawiło\" 3mam mocno kciuki wiesz za co;) 🌼 przepraszam wszystkie że nie mam teraz często czasu żeby napisać coś po kolei do każdej z Was 👄 i dla każdej z osobna wszystkim duży 👄 :) Ja biedna ciekawa jestem co u Was?????nie pisalaś dawno!jak mały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę bo sprzątam:) Pati, Sarah- dzięki, za słowa o mnie, bardzo mi miło:)I cholernie się cieszę, że udało mi się \"przebić\":) Mi też wydaje się, że trzeba być na forum wytrwałym, ale nie należy tylko pisać o sobie i swoich problemach, czasem należy też wspomóc i pocieszyć innych... Tym bardziej cieszę sie że zostałam zauważona i trzymam się z Wami wszystkimi:):) Całuski dla Was Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla choineczki dużżo zdrówka!!!Oj, narobiła sobie biedy kochana, kurczę!Oby wszystko było dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tak łatwo jest oceniać i obrażać (prawda SURFITKO?!!!) teraz na pewno wycinam WAS z moich zakładek niestety takie zachowanie jest dla mnie nie do przyjęcia i poniżej pewnego poziomu zwłaszcza że nie odosobnione (prawda SARAH 28 ?!!!) zauważcie, że wpis o obrażaniu był w CUDZYSŁOWIE a w następnym wpisie przeprosiłam JESZCZE RAZ SZCZERZE ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA W S Z Y S T K I M !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ***** w piękny wiosenny dzionek:) _choineczka- tak mi przykro ....jestem z Tobą..trzymaj się tam...Biedactwo:( _basiamm -dziękuję nie ma sprawy jak bym wiedziała ze nie dam rady to nie dałabym Wam spokoju:):P _Nati-dziękuje. _pierniczku- czyli musze isc do lekarza cholera byłam 2 miechy temu i jakos 70zł na recepte na luteine to troche szkoda::( _Sarah- no co TY :) ja? nie umiem sie gniewać! _aniasz- dziękuję. _Surfitka- Dziękuję _asiluka-dziękuję _anaka-Daj na luz troche wyrozumiałosci:) SUrfitka to fajna kobita:)a ja nie chce czytac ,ze cos jest nie tak jak ma byc.Zawsze był luxik tu u Nas i musi tk zostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno mozecie mi to wytłumaczyć.Na taki kurs dostała sie tez dziewczyna po szkole zasadniczej! więc co po znajomosci? czy oni wogole sprawdzaja kto ma jaka szkołe ukonczona?? Bo juz nie kumam z tego nic kompetnie??? Jak nie wiecie albo sie niespotkałyscie z czyms takich to zostawiam ten moj problem bez echa....ale jak cos wiedzie to mnie oświedzcie!!!!! PLEASE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któras z Was pracuje w jakimś urzędzie i dlatego ciągnę ten temat.Tyklo nie wiem która i w jakim?///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie serdecznie :) nie będe po kolei wymieniać bo tyle was tu jest :D Lucynko narazie mnie nie wpisuj bo nic nie działam...mam zamiar zacząć od połowy kwietnia jakoś jak się wszystko u mnie jakoś poukłada (czeka mnie przeprowadzka). Nie rozumie o co chodzi z tym kursem?kto robi kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
kochane odpowiadam: u mnie po 2 m-cach w koncu przyszla @ na 2 dni 3 kwietnia ide do lekarza sprawdzic co sie tam u mnie dzieje i musze podjąć bardziej radykalne decyzje bo "stoje w miejscu" a czas leci szperam i wyszperalam klinike NOVUM w warszawie mam 31 lat i chyba nie ma na co czekac moze jakas inseminacja ? sama juz nie wiem , musze poradzic sie lekarza obrażalskim - egoistkom życze udanego spaceru jak sie komuś nie podoba to po cholere tu wchodzi? tez wiele sie tu nie udzielam bo sie nie znam na temacie ale same moje użalanie sie WAM to dla mnie terapia zamiast psychologa tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikiO a długo starasz się o dziecko?od kiedy się leczysz?inseminacja to już chyba ostateczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×