Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

aniasz wielki dzięki za to że chcesz mi pomóc ale nie będe ci czasu zabierać napisze ci moje gg na poczte i w razie pytań będe pisać bo chciałbym sama do tego dojść a na dzień dzisiejszy mam do zrobienia tabelke do każdego pytania tylko nie bardzo wiem jak je zatytuować no i z tego procent mam wyciągnąć to jeszcze może jakoś zrobie ale pod spodem ma być komentarz analiza do tableki i to już mi sprawia kłopot tak więc zaraz nasmaruje moje gg i będe się pytać;P twój facio to faktycznie długo go nie ma. ja też miałam taką opcję ale w pore się moj pan opanował i na szczeście na weekendy wraca bo jeździ po Polsce tylko. oby tą pracę miał jak najdłużej bo jest korzystna dla mnie:P:P:P pod tym względem:P a o tym żelastwie to nawet mi nie mów ciągle się z animi ogląda ...szkoda słów:P:P lucynko ty to masz w tej główce myśli:P oki na temat tirówek moge się wypowiedzieć jak najbardziej,, mój facet sam kiedyś zaczął ten temat że widzi je i że go bierze obrzydzenie i nawet kijem by ścierwa nie dotknął... pisałaś że facet to facet ale myśmy już wiele przeszli i wiem że mogę na niego liczyć w tych chwilach których jest źle. pisałam kiedyś że się skrajnie odchudzałam i wyglądałam jak szczudło mieliśmy z tego powodu wiele problemów odbijało się to wszędzie na każdym moim kroku i on to wytrzymywał i był przy mnie cały czas w szpitalu i w domu pomagał mi przełamać blokadę z jedzeniem więc szybko mi się udało stanąć na nogi ale dość o tym bo to temat który wyciska mi łzy z oczu. koniec tego użalania się nad sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniasz szczęściaro masz córeczkę masz dla kogo żyć..ja nie mam ale się staram intensywnie od roku i 4 miesięcy lecą te lata że hej.kurde jak pomyśle o tych badaniach w piątek to słabo mi się robi bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, ja myślę, że Aniasz mówiła o swojej koteczce jako o córci. Ale mogłam źle zrozumieć. W takim razie Aniasz, ja mam syneczka od tygodnia. Rocznego kocurka :) Badaniami na razie się nie martwię. Powtórzę i jak będzie źle to dopiero lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Tak Pierniczku, miałaś rację :) od wczoraj mam kotkę, jakieś 9 m-cy ma :P czarna z białym krawatem i skarpetkami :) i łobuziak jest straszny :) ale dzięki temu jak mój będzie wyjeżdżał to będę miała mdo kogo buzię otworzyć :P nanetka84 tak więc jakiś tydzień mi zajęły staranka :P a na serio, to staram się od kilku ładnych latek... po krótce opowiem, bo swoją historię opisywałam na poprzednim forum :) Najpierw mówiono mi, że nic mi nie jest, okresy nieregularne to taka moja uroda i na unormowanie dostawałam antyki, jak zapragnęłam dzidziusia to kazali tylko odstawić antyki i się starać. Później któraś z lekarek zdiagnozowała PCOS, ale też mówiła, że to żaden problem, dostałam luteinę i wszystko. a jak zaczęłam mieć @ non stop przez jakieś 9 m-cy (cały czas plamiłam), zmieniłam lekarza, w końcu trafiłam chyba na dobrego i zaczęłam się na serio leczyć. Zdiagnozowano u mnie PCOS i endometriozę, małam laparo, które skończyło się otwarciem brzucha i wycięciem jednego jajnika z jajowodem :( drugi jajowód nie drożny więc szanse na dzidziusia drogą naturalną raczej mizerne, dlatego sprawiłam sobie kociaka :) Patianko, już sprawdzam pocztę Dziewczynki, miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczku no widzisz jaka ze mnie ciapa:P:P aniasz miło mi \"CIĘ WIDZIEĆ\" :p:p teraz reszta dziewczyn też na pewną zechcą cię na naszej klasie zobaczyć:p:p WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNKI NA NASZEJ KLASIE SIĘ PODGLĄDAMY:p:p ŻEBY NI BYŁO ANONIMOWO ZAPRASZAMY SERDECZNIE;p:p NO TO W TAKIM RAZIE JA JESTEM STARĄ MAMUŚKĄ BO MAM KOTKE JUŻ 11 LAT:p:p CZARNA SMOŁA DACHOWA DOMOWNIK NUMER 1:p:p UWIELBIANY PRZEZ CAŁĄ RODZINKĘ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
aniasz75 dzieki za sugestie w sprawie NOVUM ja tylko na razie orientuje sie w temacie bo sama jeszcze nie wiem co zrobic........ jestem ze śląska wiec do w-wy troche mam daleko bede szukac kliniki bliżej nanetka mój mąż miał badania spermy -wyszly dobre to u mnie jest problem z owulacją pęcherzyki nie pękaja lucyna zgadamy sie na gg (tylko w pn bo nie pamiętam nr, a gg mam tylko w pracy) wysle ci, nie ma problemu gratis hehe a pisalam ze dziewczyny mnie tu zlinczują, bo to jednak "handel" lekami e tam zycie a tak e-dziewczynki piatek mialam wspanialy mąż sprawil mi sporo przyjemności najpierw obiadek w restauracji, popoludniowe extra przytulanki, kolacyjka na miescie ehhhhh posiedzial ze mną, kawki sie napil, nawet na spacerek byl czas ehhh a dzis mi na nerwy dziala musze omijać z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki, aleście się rozpisały, nie nadążam czytać... Ja tylko wpadłam się pożalić, mój men pojechał na tydzień w świat, akurat jak będzie owu, kolejny miesiąc będzie w plecy:((( Mnie się śnią różni faceci z różnych seriali hihihi zależy co intensywnie w danym momencie oglądam... Np. główny bohater z Tudorów, król ciacho;) Chyba to nieszkodliwe, skoro i tak zawsze w końcu z moim menem się spotkamy przy lodówce albo w łóżku, nie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikio- dziękuję za chęci Moja Droga ale dzis o dziwo dostałam @ !!!!!!! jakos dziwnie sie czuje bo jakos od 5 lat to była jazda zawsze musiałm brac albo luteine albo zazywac na ant.niby zeby sie @ uregulował ale to głupie gadanie bo pozniej jest jescze gorzej. aniasz -zaraz tam lukne do patiany na nk i wysle Ci zaproszonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) jak juz tak sobie tutaj gadamy o naszych \"pociechach\" to ja sie tez przyznaje ze mam syneczka ;) wspaniałego kochanego koteczka:) Ale mialam dzisiaj sen :o goniła mnie Repetka z siekiera i Dunia jej pomagala :( a co najgorsze to wszystkie bylysmy zamkniete w jakims osrodku 😭 masakraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniasz z okresem to ja odkąd pamiętam miałam problemy były nieregularne trwały zawsze po conajmniej 9 dni aż w końcu półtora roku temu jak dostałam to miałam przez półtora miesiąca lekarz przepisał mi tabletki anty na zatrzymanie krwawienia i tyle. Tabletki odstawiłam po 3 miesiącach bo chciałam dzidzie i myślałam że się udało bo okres mi się spóźniał 2 miesiące więc poszłam do innego lekarza pełna nadzieji że fasolkę mam w sobie a tu załamka :/ lekarz zrobił USG okazało się że wogule nie miałam owulacji więc przepisał mi luteine na wywołanie. Efektem brania luteiny przez 6 dni 3 razy dziennie dostałam okres i schudłam 4 kilo :D jajniki miałam wtedy czyste i wogule wszystko było \"wporządku\". Było to w zwszłym roku w marcu po roku poszłam do lekarza no i sie okazało...PCO. Po wyjściu z gabinetu ryczałam jak bóbr...masakra to była dla mnie nie powiem...zobaczymy czy leczenie przyniesie jakieś skutki ale już się nastawiam że to moze latami potrwać jak narazie mam 24 lata wiec chyba trochę czasu mam...Pozdrowionka dla smutasków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_Psiku :D:D:D buhahaha ja z siekierą na Ciebie:P dobreee!:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale wy macie poczucie humoru :D:D:D:D Ja nie mam dzidzia innego procz Ninki, ale w przyszla wiosne staramy sie o drugiego pieszczocha - czyli pieska :D Zmykam bo malenstwo wstalo. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
ja też mam swojego "kastrata" rudego kiciusia , ma już jakieś 7 lat i nigdy nie wychodził na zewnątrz mieszkania, jest takim blokowym kocurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Duniu :) mnie nie było tak wesoło aż wpadłam do zabiegowego i krzyczałam ratuuunku patrze a tam tesciowa mojej kuzynki :o Az sie obudzilam w nocy z tego wszystkiego. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie widzę ze wiekszosc z Was ma zwierzyniec w domku :) Justjola ja tez mam rudego :) jest przesłodki :P Surfitko ucałuj maleństwo :D A ja mam dzis nerwaaa mąż mnie tak wkurzył ze szok, pojechal sobie do pracy na 3 dni i zabral mi autko 😭 a ja mialm tyle zalatwien w tym tyg. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje moje kochane:) Ja oprocz synusia Lukasa i malpki czyli mojego M, nie posiadam innych zwierzatek:) Ale jak bede miala dom z ogrodem to zamieszka z nami jeszcze Labrador albo inny Psiak:) A_Psik No Twoje sny to pobijaja rekordy:) Moje erotyki z glownym bohaterem Skazanego na smierc moga sie schowac:) A moj facet tez mnie wkurza:) Wiec nie jest zle ;););) patianko Nie przejmuj sie piatkowymi badaniami... bedzie dobrze!!! aniasz_75 No to Ty tez mialas jazdy jak widze z lekarzami, diagnozami itp... czasem sie zastanawiam, za co nas to spotyka... Nie trac nadziei, z jednym jajnikiem tez mozna zajsc w ciaze!! Moze trudniej, ale mozna! A kociak w niczym nie przeszkadza, mysle ze dobrze ze sobie go sprawilas:) mikiO Super tak spedzic z mezem milo czas. Ja od jakiegos czasu milo spedzam z moim M czas tylko w sypialni... w innych sytuacjach coraz czesciej miedzy nami zgrzyta.... ciesz sie zatem i korzystaj z dobrej passy:) Beccia No faktycznie... jak owu jest a nie ma mezczyzny... to fatalnie. Ja Cie rozumiem.... ja mam chyba w tym cyklu odmienny problem... facet jest ale owu nie widac:/:/:/ No ale podobno nie mozna miec wszystkiego:/ Uff dobrze ze nietylko ja mam sny erotyczne z gwiazdami ekranu:) (to znaczy z jedna gwiazda hihihi) Juz myslalam ze cos ze mna nie tak:) Lucynko Gratuluje samoistnej @:) nanetka84 Jestes bardzo mloda, wiec spokojnie, zdazysz uporac sie z PCO i zostaniesz mamusia:) Tak czuje:) Pozdrawiam Was wszystkie i oglaszam, ze juz koniec zimy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki :) sarah masz rację - koniecznie musi już być wiosna ;) basiamm - nie zgadłaś (jeśli chodzi o porę pisania mojego postu) ani po imprezce, ani nie wstałam tak rano przy sobocie - po prostu byłam na nocnym dyżurku w pracy :) duniu dzięki za trzymanie kciukasów - jestem pewna że poskutkuje :) bleee jestem spompowana na maksa - odbębniłam dziś zakupowe szaleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm masz racje,wazne zeby dzidzia była zdrowa i że wogóle na swiecie się dla Ciebie pojawi :) duniu jejku,pozdrów choineczkę od nas wszywstkich i pytaj czy dochodzi do siebie i zaraz nam tu napisz.Kurczę ale się porobiło,może lepiej dla niej by było żeby sobie innej pracy poszukała żeby sobie już nieszkodzić :( patianko skarbie,czekam na @ i dzwonię do dokt i startuje w kwietniu już wyciszaczami no i maju będe mamusią przez jakiś czas albo na 9 miechów \'\'oby\'\'. miki życzę Ci trafnej decyzji o podjęciu iui,ja miałam ich 6 i mi się nieudało,a ktoś tu napisał że to ostateczność-bzdury jakieś.Chyba ten ktoś zapomniał ,że istnieje takie cóś jak in vitro!!!!!!!!!! dziewczynki ja jestem po zawodówie,co znaczy że niejestem gorsza od tych co są po studiach i niemogę prcować w skarbówce hi,hi :-p mam jakiegoś doła wiecie,ryczeć mi sie chce że niemam dzidziusia ;-( a tak wogóle co tu sie za baby pojawiają,ktore myślą że co my mamy wszystko wiedzieć i na wszystkie posty odpowiadać,niepodoba się to wynocha a nie tu nas obrażać że my jakieś ślepe jesteśmy i niewidzimy nowych dziewczyn,które się tu pojawiają.CO ZA ABSURD!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiu kochana będe trzymać za ciebie kciuki bardzo bardzo mocno będzie dobrze!!!! musi być bo rozwale te polną;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pati 👄 ,a wiesz muszę Ci się przyznać że myślałam żeby w ME-DARCIE spróbować,słyszałaś coś o tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
DZIEWCZYNY ALE JESTEM SZCZESLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.03. ZOSTALAM POPROSZONA O REKE PRZEZ MOJEGO MISKA:D:D:D:D JESTEM ZARECZONA!!!!:D hehehehehehe w koncu sie doczekalam:D plakalam ze szczescia jak bobr, wszyscy plakalismy:D dorwalam neta i pomyslalam ze musze sie Wam od razu pochwalic:D:D:D:D Slub planujemy na grudzien;)❤️ Ps. A_psiku alez sie nasmialam z tego twojego snu:D:D:D ja na Ciebie z siekiera???? toz ja taki spokojny czlowiek jestem:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ja tam wierze ze wszytskie doczekamy sie dzidzusia:)jestem tego pewna!!!!wiec nie ma co sie zalamywac tylko miec nadzieje na szcescie!:)wszystko sie ulozy zobaczycie DZIEWCZYNY:) teraz jestem w takim stanie ze gory bym mogla przenosic:D:P Lece do lozeczka, spac bo od dwoch dno bibowalam i zamiast krwi w zylach plynie mi alkohol:D:P Dobrej nocki WSZYSTKIM kobitkom kochanym👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati to jest klinika w Poznaniu i tam pracuje dr Żak,na boćku są o nim dobre i złe opinie,jak się niemylę to ona jest na ul.Szelągowskiej. repetytorium no to moje gratulacje kochana,niedziwię Ci się że Ty taka szczęśliwa esteś bo wziął Cię z zaskoczenia,hi hi :-p dobrej nocki dziewczynki i do jutra wieczorka,buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to mi się też dunia śniła:) Na początku nie było miło, ale dobrze się skończył ten sen więc super!Dunia, fajna babeczka z Ciebie;) Fajnie się z Tobą rozmawia:) Jeśli chodzi o zwierzaczki to ja nie mam żadnego w domu ze względu na swoją alergię na prawie wszystko co jest na tym świecie i na astmę nieszczęsną. I muszę Wam napisać, że w sobotę wieczorem to myślałam, że na pogotowie będę jechała bo taki mnie atak złapał, że żadne moje leki mi nie pomagały:( Czułam się strasznie, już daaawwwno nie miałam takiego ataku astmy. Jakoś mi przeszło po kilku godzinach. Ale coś czuję, że pylenie się zaczyna więc powoli się przygotowywuję na takie częstsze zagrania. niesiu- ja też trzymam kciuki żeby wszystko się udało!!!! repetko- oczywiście gratuluję i cieszę się razem z Tobą:) Wiem co czujesz, ja zaręczona jestem od ponad roku, i też ryczałam jak bóbr kiedy mój Miskiek mi się oświadczał... A pomyśl co to będzie na ślubie?;) Znając siebie to nie będę w stanie nic powiedzieć, jakiś valerin będę musiała brać z tydzień przed już:) Miłego dnia dla WSZYSTKICH, ja o 11 mam pierwszą praktykę:) Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____Witam_____ repetytorium- Gratulacje! super wieści:) a pierscionek jaki?:) Ależ się cieszę z tego bólu brzuszka ----aż głupio------ale to takie przyjemne po 5 latach normalnie juz zapomniałam jaki to BÓL:(:( Fajnie bo juz 07.04 ma byc 22*C !!!!!! ale miałam ubaw z tych waszych \"pociech\" _hihihhhhh:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy, zmiana czasu boli rano że heeej… Kawy bym się napiła, ale po Met pewnie by się skończyło na przeprowadzce do WC:/ Repetko – gratuluję mocno, że się facet zebrał na odwagę :D Nati, uuu, sezon się zaczyna na pyłki, uważaj na siebie i nie daj się dusić przyrodzie;) Sarah – owu powinna być, teraz jestem na Clo od 5 do 9 dc, no ale wyjdzie na monitoringu co się tam dzieje, więc może i dobrze, że pojechał, bo wolę się sama denerwować, bo to 1 raz i mogą nawet cysty być. Sama nie wiem, czy lepiej z chłopem czy bez… Może będzie owu i się przesunie tak, że men wróci. Ile żyje jajo? Czy któraś z laseczek miała zgagi po Clo? Jak bierzecie to paskudztwo? Mnie pali jak po kilo chili;) Biorę wieczorem, a rano nadal zgaga… A zaraz potem na śniadanko Met – pychotka;) W sobotę była imprezka u kumpla, jego żona się śmieje, że prawie cała ekipa dzieciata i tylko na nas czekają… Co mam robić, śmieję się głupio, a w środku coś mi się robi takiego… Może ja za dużo o tym myślę? Wiosna w tym roku może dobra będzie, przyroda się do życia budzi, może i mnie coś ruszy? Buziaki babeczki, dobrze, że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×