Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Ło Patianko :D toz to ja sie przyznam ze sie w to bawię :P:P:P Fajnie by było jakbysmy sie kiedys spotkały, popiły i pogadały tak od serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tu piszę miało byc "bawiłam" przeciez u mnie seksu od 4 miechów NIET :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam z Wami:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wątek lodowy między polistycznymi jajnikami:P SUUUPERRR!!!!!:D w lodziarkę to bawię się i ja skoro się przyznaje każda ale w wąskie szparki którymi krecik wąsy wystawia nigdy:P :D:D:D dobrej nocki wariatki kochane:D a po takich tematach to chyba każdej będzie śniło się że tak nazwę \"kudłato\" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lodzik to na porządku dziennym, że tak powiem, chociaż śmietanka zawsze ląduje gdzieś obok, ale nie w mojej buzi :P gdzieś słyszałam, że jak facet zje ananasy przedtem, to może być nawet \"smaczna\" :) ale ja jakoś nie mam ochoty spróbować :) ale w odwrotną stronę to u nas nie działa za często, mój mówi, że tego nie lubi, więc jak kiedyś się wziął za robotę, to aż miałam świeczki w oczach ze wzruszenia, że jednak się przełamał i zrobił to tylko dla mnie :)) dobrej nocki wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA!!!No uśmiałam się jak nie wiem co:)Dobre jesteście!!!!:) Ja na temat anala się nie wypowiadam bo dla mnie to jest nie do przyjęcia. Z tymi \"lodami\" to próbowaliśmy, ale wyobrazcie sobie że to mój men nie chce, bo mówi że tego nie lubi!!!!Jak był młody to chciał spróbować jak to jest, teraz już wie i mu wystarczy... Dobre,co??:D Ale Wy fajne jesteście!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D pati- po kuracji odchudzającej może juz niebawem się pokażę:)Przy okazji, idę dzis do fryzjera więc będzie pretekst do zdjęć, bo ja fotografuję się tylko kiedy wracam od fryzjera lub gdy idę na jakąś imprezkę. Także kto wie???:)I ja wcale nie cukruję kochana tylko piszę jak jest!!!!!!;)I musisz to do wiadomości przyjąć:) Sarah- ale rzuciłaś temat, zobacz jakie poruszenie:)Ale o takie rzeczy przecież też się pyta, no a że dziewuszki na naszym forum otwarte to zawsze można sie podzielić wrazeniami:):) POZDRAWIAM WSZYSTKIE SZALONE KOBIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze napisac ,ze wcale nie jestem w szoku czytając wasze wpisy:):) bo znam Was juz i wiem na co Was stac- WARIATKI:):):):) ____MUSIMY SIE GDZIES UMÓWIC NA ZJAZD_____ I TO KONIECZNIE____BO TAK JUZ MOWIMY OD ROKU I NICI Z TEGO POMYSŁU____ALE BY SIE DZIAŁO______ dunia- Tys to jest pieron ...... nie mam sklepu handluje na takim bazarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poszalałyście wczoraj:) Patiana- na co ty bierzesz ten Parloder? To coś jak Metformax? Ja mam ślub 29 sierpnia o 14:D, tydzień po tobie, doczekam się po 9 latach… Basiamm- tacy super najbliżsi wiedzą co jest grane, ale tacy bliscy-dalsi znajomi nie. Nawet nie mogę się na nich wkurzać, bo są nieświadomi problemu 😭 Dunia-weź ty nie budź we mnie nadziei. Chociaż od kiedy jestem na CLO od 5dc to cuś mię jajniczki jakby ciągną, pobolewają, może dziadostwo zadziała;)? A_psik-ja tam wierzę w swoje sny. Zawsze od kiedy pamiętam miały związek z tym, co się potem działo ważnego. Babcia też tak miała, moja mama też. Rodzinna przypadłość hi hi. Dobrze, że z twoim menem ok.:) Dobra, to ja się też przyznam, z tą sąsiadującą szparką to nie praktykujemy, mnie czasami korci żeby zaszaleć, ale jakoś tak nie mam śmiałości mojego mena zapytać, poza tym mam stresa że się nie zmieści;P Lodzik i owszem, stały numer, zwłaszcza jak ja nie mogę a on by chciał hehe;) W drugą stronę ja mam jakieś opory, próbowaliśmy kiedyś częściej, ale mnie się to wydaje jakieś niehigieniczne, chyba się sobie tam nie podobam i tyle.. Poza tym to się i tak u mnie nie kończy fajerwerkami niestety choćby się chłop nie wiem jak starał;) A w ogóle to już wam się przyznam, że z przytulankami kiepsko, my już śtraśnie dugo razem są i mnie się normalnie nie chce. Tzn. chce mi się, ale nie z nim. Ma tak któraś z was? Do bani biorąc pod uwagę, że chcemy zasiać fasolkę. No i czy ja powinnam się ślubować z tym facetem, skoro w skali 1-10 u mnie teraz 0, może słabe 1? Tylko nie gadajcie, że seksowanie nie jest ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
co do LODA - to i owszem lubię robić i mieć robione ale żołnierzy nie łykam NIGDY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahah jak ja was kocham;P:P:P ale ze mnie zakonnica przy was;P:P:P lodziki nie ale w drugą stronę owszem lubuję się w tym;P:P:P beccia masz już wybraną suknie ślubną???? martwi mnie wizyta w poradni małżeńskiej bo co ja im powiem ??? mam zamiar jebnąc im tą moją dokumentacją i powiedzieć że dla mnie to jest bez sensuuuuuu;P:P coś cholera muszę wymyślić....... becciu ja jestem 6 lat już w związku i z tym seksowaniem różnie bywa ale raczej nie narzekam co prawda fajerwerki to były na początku ale nie jest źle:P:P mówisz że z kimś innym byś chciała ja czasem też mam takie nieczyste myśli np gdzieś wyjechać daleko i kurde co noc inny:P:P:P jak taka mała dziwka:P:P:P hahahahbuhahahahah ale to tylko moje głupie myśli których bym nigdy nie zrealizowała.....dla mnie to nie raz lepsze są szmeranki i zabawy niż samo \"tarcie\" :P:P zakiełkowała u mnie nowa myśl czy wasi faceci są waszymi pierwszymi??? jakie macie doświadczenia pod tym względem???? ja zaczne:P straciłam cnotę w wieku 18 lat gdzieś na tylnim siedzeniu w samochodzie w aucie więc mowy nie było o romantyzmie w dodatku bolało jak jasna cholera (dodam że się nie puściłam bo byłam w rocznym związku:P:P z kimś innym od tak pierwsza ważniejsza sprawa w moim życiu, strasznie się uprzedziłam do seksu wtedy i robiłam to rzadko a potem związek się skończył i po miesiącu zakochałam się w tym moim obecnym;P:P i szaleliśmy niesamowicie ....jakbym była zdrowa to już bym była matką przynajmniej dwójki dzieci:P:P bo się nigdy nie zabezpieczałam ( w sumie mogłam wyciągnąć wnioski że coś musi być nie taK skoro nie było wtop za to morze testów ciążowych;P:P:P:P) tak to wygląda u mnie za dużo nie maiłam tych partnerów seksualnych bo aż dwóch:P:P:P lucynka butki były takie beżowe wpadające w żółć takie powyżej kostki trche z siateczką z zamszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beccia parloder niby jest napisane ze na obniżenie prolaktyny tylko że ja mam w normie.biorę ją plus clo które już prawie od roku wpierdzielam bez widocznych skutków tego twojego leku nie znam nigdy nie brałam kurcze co się dzieje z naszą choineczką martwię się o nią miki ty jesteś też agentka;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera taka ze mnie zakonnica a zboczuch ze mnie że szkoda słów już nie będe świntuszyć i nie będe wymyślać innych tematów;):P:P:P:P:P:P:P ok biore się do roboty jak wrócę z pracy to mam nadzieję że sobie poczytam ciekawą lekturę;P:P:P:P:P:P jak tu wejdzie repetka niesia pierniczek basiamm i inne to chyba dostaną spazmów śmiechowych od tych naszych tematów;:):P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dunia tekst o kreciku mnie rozwalił poprostu :D:D:D Nati u mnie tez mezus nie chce a ja sama sie garnę do tego ;) :P:P:P Lucynko - a Ty nam nic nie chcesz poopowiadać :P nieładnie nieładnie pochwal sie :D Beccia - tak szczerze powiem to mnie sie jeszcze nigdy nie sniło nic przyjemnego raz moze mi sie snilo ze dziecko rodzę bolało jak cholera - ale uznalam to za najlepszy sen :) ja biore tabletki na nadcisneinie 5 rok i w skutkach ubocznych pisze: \"koszmary senne\" :o a jesli chodzi o fantazjowanie to mnie to nie dotyczy na chwile obecna seks moze dla mnie nie istniec :) Patianko :) czy ja wiem czy zakonnica pewnie nadrabiasz w czyms innym :P (żart) Moj mezus jest moim pierwszym i ja jego pierwsza ja mialam 17 a on 18 i było romantico :) ale nic nie czułam ani przyjemnosci ani bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a u mnie też dwóch bylo 1 :to moja wielka miłość młodzieńcza (wiec sie nie puścilam) choc bylam młodziutka 15/16 lat (niestety nie żyje już kilka lat-jedynie wspomnienia mi pozostaly) 2: to jeszcze większa moja miłość obecny M to on tak w pełni dał mi szczęście z sexu doświadczony ja dla niego nie bylam pierwszą on dla mnie drugim ale po rozłące z 1 miłością chcialam sie "wyżyć" i powykorzystywac troszke facetów no i napatoczyl sie mój M hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D O MATKO jakie tematy:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Na poczatku SERDECZNE DZIEKI ZA ZYCZONKA OD WSZYTSKICH👄:)❤️ Od razu spiesze doniesc ze my na razie tylko slub cywilny wezmiemy:)moze to dziwne co powiem, ale: nie stac nas na wesele a chce miec fajowe wesele:D:D:D nie chce by moi rodzice lub mojego rodzice brali kredyty po to zebysmy mogli poszalec w odswietnych strojach, chcemy sami na to zapracowac i dlozyc sobie!!!! Slub planujemy wiec w tym roku(pazdziernik lub grudzien:))bo wiemy ze chcemy ze soba byc, a koscielny hmmmm moze za rok za dwa?!?! okaze sie, ja sie smieje ze zrobimy razem wesele i chrzciny:D chyba kazda z was ma slub koscielny, wiec nie krzyczcie na mnie:P tym bardziej ze jacys mocno religijni nie jestesmy:( no ale to nie powod zeby sie chwalic:P Jak to moja mama powiedziala slub to slub nie wazne jaki;) Co do seksownych tematow:D:D:D:D:D to DUnia mnie zabilas:D:D:D:D:D:D:D:D no tekst z krecikiem jest superowy:D:D:D::D hmmmmmm pozwolicie ze nie bede sie wypowiadac na ten temat???:P:D Jesli chodzi o ilosc partnerow to moj obecny jest moim pierwszym, ale tak pierwszym pierwszym, nie mialam wczesniej nawet chlopaka:P hehehehehe bo sie balam, bo bylam nesmiala i zakompleksiona:O w wieku lat prawie 19 poznalam mojego Miska, w wieku lat prawie 20 po pijaku w domku kolezanki zesmy zaszaleli, mimo rauszu pamietam ze bardzo bolalo i pozniej bylo mi smutno ze wianek po pijaku prysl:D:P ale ja to taka plochliwa bylam ze na trzezwo to chyba nigdy bym sie nie zdecydowala:D:P hihihiihi Patianko tak pozniej pomyslalam ze moze ktoras pomysli ze w ciazy jestem:P:P:P:P no ale niestety/ albo i stety nie, na razie mam inne powody do szczescia:D Widze ze u nas same dlugodystansowe zwiazki;)nam w maju 5 lat stuknie, jak ten czas leci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
beccia ochota przychodzi falami , sezonowo nie martw sie ja tez przechodzilam przez "ochłodzenie" w naszych relacjach jakies pare lat temu zupełnie stracilam ochote na sex wolałam udawac ze śpie minęło (po awanturze o czaty męża) więc w pore sie opamiętałam ze facet tego potrzebuje bardziej niz baba teraz jest extra, dopasowaliśmy sie czerpie i ja i M przyjemność a sex zbliża i jest ogromnie istotny dla równowagi wspomne ze jestesmy razem 12 lat a po ślubie 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie Repetko :) ja mam tylko (albo aż - zależy jak spojrzeć ;) ) cywilny :) po pierwsze zawsze tak chciałam, religijna jakoś moja rodzina nie jest, po drugie ani ja ani mój mąż nie mamy bierzmowania, a po trzecie.... hm.... co do wesela.... to i tak nie planowaliśmy bo mamy baaardzo małe rodziny - u nas było przyjęcie dla najbliższych (20 osób) dzięki temu razem ze wszystkimi ciuchami, kieckami, obiadem obrączkami i wszystkim innym zmieściliśmy się w 5 tysiącach (razem z moją kiecką którą to mogłyście na nk na zdjęciach obejrzeć) a no i Repetko mój ślub był w grudniu - 2 dni przed wigilią, pięknie było, słonecznie a lekko przyprószone śniegiem - cuuuudnie :) Buuuuziaczki dla wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tylko powiem że nie jestem w tym wypadku długodystansowa :) Z poprzednim facetem byłam 5 lat i rozstaliśmy się, potem trochę ciszy i niezobowiązujących związeczków i poznałam męża.... znaliśmy się 3 miesiące i się zaręczyliśmy po pół roku mieszkaliśmy juz razem a po 10 miesiącach był ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie\\ jedną dobę mnie nie ma a tu forum tematyke zminia;););) kurde i co Wam tu powiedzieć aż strach sie przyznać ale ja straciłam dziewictwo w wieku 15 lat z moja uwczesną wielką miłościa z którą byłam już rok wtedy ale ze byłam młoda i mi sie seks nie spodobał to zwiazek sie rozpadł po pół roku bo on był starszy o 5 lat i dla niego to na pewno było o wiele wazniejsze niż dla mnie,chociaż jego i tę noc wspominam barrrrrrrrrdzzzooooooo fajnie:) no a później kolejny zwiazek 3 letni i jeszcze kilku innych panów;) generalnie ja na brak doswiadczeń nie mogłam narzekać kiedy zaczęłam być z moim obecnym (wtedy niedoswiadczonym ) męzem jeśli chodzi o seks i wszystko co jest z nim zwiazane to raczej żadnych eksperymentów się nie boje wiec lepiej powiem ogólnikowo \"że nic co ludzkie nie jest mi obce\".hehe dziewczynki widze ze sierpien dla wielu z nas bedzie waznym miesiacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
to ja pytam was kobitki czy notujecie sobie ilość stosunków i prowadzicie statystyke hhhhhhhhe roczną?? bo ja tak i powiem wam ze z roku na rok WZRASTA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem gruuubaaaa, ja pier..e nic nie jem i jestem gruuuubaaaaa!!! Łazi mi tu taka chuda behapówka po pracy i wku..a ludzi. Ale chociaż mam zderzaki wieksze hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety babeczki lzy mi leca ze smiechu:) Nie wiedzialam ze taki temat wywolam:) Zapyzalam o ten anal bo mojego M strrrrasznie to kreci i zastanawiam sie nad proba. jesli chodzi o lody to uwielbiam je i jest to dla nas wazny element w sexie i moj M tez lubi mnie nimi obdarowywac. I jest super:) A_Psik a mze pora wrocic dp zabawy cio??? dunia26 Jakies przerywniki w debatach o naszej zmorze musza byc hihi a my tu sobie mozemy o wszystkim gadac i super ze nie musimy sie wzajemnie wstydzic:) lucyna79 No ja bym byla na taki zlot bardzo chetna. Ale nie sadze zebym miala kiedys to szczescie aby Was zobaczyc.... Nie dosc ze za granica mieszkam to jeszcze chyba jako jedna z dwoch w polsce pochodze ze Slaska... Beccia Ja uwazam ze sex to jedna z najwazniejszych spraw w zwiazku. Ja jestem 10 lat po slubie, do tego dwa przed slubem to razem 12 z moim facetem. Uklada sie roznie. Ale lozko to jedyny temat i miejsce gdzie zawsze jestesmy zgodni i zawsze mamy na to ochote. Czasem mi sie odechciewa ale wiem, ze to przez obsesje ze chce zajsc w ciaze. Etapy kiedy chcialo mi sie ale nie z nim, tez mam juz za soba. Ale przechodzilam przez to. I balam sie. Bo rzadza innego mezczyzny byla bardzo silna. A nie chcialam ranic mojego M. To trwalo okolo 2 lata. I potem wszystko wrocilo do ladu:) Tak wiec wytrzymaj, to sie zmieni na pewno:) Ja moj pierwszy raz przezylam z moim M. Zrobilismy to na dzialce moich rodzicow:) A mialam wtedy 17 lat. Aby mnie rozdziewiczyc, musial czekac 7 miesiecy. A bylo mu trudno bo kiedy ja mialam 17 lat, on mial 25. No wiec same pewnie wiecie ze facet w tym wieku ma inne potrzeby. No ale kochal wiec poczekal az bylam gotowa:) Bolalo tylko przez chwilke ale z powodu stresu nie moge mowic o jakimkolwiek orgazmie. Ogolnie bylo super:) mikiO ja kiedys notowalam ale po pierwszej setce stracilam rachube. A teraz zaluje. Bo gdybym prowadzila statystyke to bym wiedziala jaka tendencje ma nasz sex... Aczkolwiek spadkowa... chyba nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beccia ani mi nie gadaj o gubości!!!jeszcze 4 lata temu byłam chuda jak patyk mówili na mnie \"reklama\" głodu a teraz nie umie patrzeć na siebie!!!wiem jak te chude wkórzają szczególnie jak są koleżankami i ci dowalają :P ja mam taką jedną co była taka gruba jak ja a po porodzie schudła i teraz się szczyci jaka to ona jest laska chętnie bym jej powiedziała żeby lepiej zajęła się dziećmi bo ma dwójke (każde z innym facetem pierwsze urodziła w wieku 17 lat) ale ta tylko się stroi i szpanuje przed facetami!!!ale spoko od połowy kwietnia biorę się za siebie bo co mi innego zostało juz mam dość użalania się nad sobą że nic mi nie wychodzi itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znowu dzisiaj na maxa boli brzuch już cały czas sie zastanawiam co jest ok a czym mam sie przejmować bo to że mnie bolą pachwiny i mam to beznadzijne kłucie to jeszcze ok ale chwilami mnie boli brzuch jak na okres i jeszcze troche pochodziłam to odrazu nogi i kregosłup lędzwiowy kurde mam nadzije ze to nic groźnego położe sie na jakiś czas moze samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rece opadaja :P:P:P:P:P:P SZALONE BABY !!!! Basia, brzuch jak na @ to skurcze, uwazaj kochana z ta szyjka, bo o takich skurczy skraca sie szyjka, i zeby jakies rozwarcie sie nie zaczelo , phu, phu...ty lepiej trzymaj reke na pulsie, jak cos to jakies leki, krazek, bo zartow nie ma, a ciaza mlodziutka jeszcze. Nie chce cie straszyc, tylko martwie sie o ciebie. Co do tych spraw to moj m jest jedynym. Rozne rzeczy probowalismy, jedne pasuja , inne nie. A uzywacie czasiem jakies gadzety ?? ;P Moje libido po ciazy jest masakryczne. Maz mnie namawia, zacheca a ja mam ochote w glowie, a cialo jak drzewo. Wyczytalam, ze to moze miec zwiazek z tarczyca...lub urazem poporodowym. Jesli tarczyca to trzeba brac leki, a jak uraz to moze pomoc tylo seksuolog :o Beccia, tez jestem gruba, i tez mam zdrzaki :D Mimo to to mi fotograf na ostatniej sesji w pracy powiedzial, ze powinnam pomyslec o zostaniu fotomodelka, a nie kolezance z rozmiarem 0 :P Dobra zmykam do pracy. Buziole. PS Chcialabym sie z wami spotkac na zywca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm, ja z kolei bardzo lubię robić tzw. loda :) Spermę najczęściej połykam albo kończy gdzie lubi :) Co do anala to próbowałam dwa razy i było dziwnie. Myśle, ze mogłabym spróbować tego, ale ktos musiałby się na tym znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko włsnie dlatego sie niepokoje napisałam juz meila mojej lekarce-pewno mi wieczorkiem odpisze ale ból nie jest stały tylko tak czasami sie zdarza moze ze dwa razy zreszta juz sam nie potrafie tych bóli odrózniac bo po zwiekszonej ilości zelaza mam jeszcze zapracia wiec nie wiem z czego mam brzuch twardawy z niewypróznienia czy z czegoś innego poracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis jade do endokrynologa :o hmmm w sumie sama nie wiem po co przeciez wiadomo co mi jest , pewnie znowu mi powie ze nie utrzymam ciazy czy cos innego ..... :o trzymajcie kciuki zebym sie nie podłamała po wizycie :( Basiu - uważaj na siebie :) odpoczywaj duzo a bedzie dobrze :D p.s. nie wiecie przypadkiem czy endo moze wypisac tabletki na odchudzanie??? Chodzi mi o xenical to bardzo dobre tabletki dla osob z bmi 30 > ja wlasnie takie posiadam :( te tabletki kosztja ok.500 zl ale będe je łykac :) bo one sa dla osob z nadcisnieniem :) papappatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
hiperinsuilizm ma ktos cos takiego?dietka mnie czeka.bedzie ciezko zrezygnowac z przysmakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety ale się uśmiałam:P:P z tych gadżetów też:P:P ja nie używam no chyba że durex żel się do tego zalicza ale raczej leży w szafie bo nie zdaje egzaminu:P:P:P kurde piątek coraz bliżej ciekawe czy wogóle coś ze mnie pobiorą w tym 14 dniu cyklu bede zapierdalać po szpitalu z tą mega długą strzykawką;P:P:P to wspomnienie to mnie akurat rozśmiesza no i mój pan który łazi za mną i mędzie że jeść mu się chcę w takiej chwili w takim stresie musiałam z n im iść gdzieś po bułkę z tą strzykawką;P:P:P a ja jutro mam wolne:P:P:P rano ide po pieczątki za praktyki (podliże się i kupie kwiatka za umożliwienie praktyki a co tam może kiedyś pomyślą o mnie i mnie zatrudnią;:P:P ach ta ma naiwność;P:P a po południu ide na imieninki do mojej psióly co prawda po czasie ale enie było się kiedy wybrać:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×