Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Repetko, ano sa truskawki, tylko zeby sie nie psuly za szybko ktos je skzyzowal z ziemniakami i tylko wyglad truskawek zachowaly , moze podrosly do wielkosci ziemniakow i samkuje niestety tez jak ziemniaki :P Tesknie za polskimi truskawkami swiezo zerwanymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko zazdroszcze... ja tez chyba kiedys wyladuje na tym kierunku ;) Pati... a co to jest libido??? bueheheheheheheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa A_psiku poryczalam sie jak bobr😭 bardzo wzruszajace:O:O😭 ja mam jakies zachwiania humorow ostatnio od placzu po radosc no i teraz rycze:O Ja tez nie mam nadziei, po co sie ludzic...choc nie zaczelam nawet nie chce zaczynac....jestem za slaba psychicznie:(no ale cos tam mi mowi zeby sie nie poddawac ze bedzie dobrze mimo wszytsko:( Surfi juz niedlugo bedziesz to zjesz mnostwo triskawek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dobra ja uciekam na YCD:P a pozniej skrypt czeka:O Moze zajrze wieczorkiem?:) Choineczko- nie masz czego zazdrosic naprawde...ciezko jest, bo nie bardzo czuje sie na wlasciwym miejscu ale dam rade, jeszcze tylko rok mi zostal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko no właśnie co to jest libido:P:P:P teraz sobie obejrzę you can dance i sie podolinuje patrząc na te ciała jak pomniki;);P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nadzieji nie da sie zgasic. Bez niej zycie nie ma sensu. czasem sie mysli, ze juz nie ma nadzieji, a potem jednak sie odmienia, przychodzi nowy dzien, nowe szanse. Ja tez nie wierzylam, a dzis moja corka poszla z dziadkiem do sklepu z zabawkami, dziadek kupil jej pieska, pan zabral zeby wsadzic baterie, no to raban, a na koniec zamiast powiedziec papa, powiedziala "Przyjde" :) No coz, sklep z zabawkami to jednak ulubione miejsce dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A truskawek raczej nie pojem w tym roku, bo wracam najprawdopodobniej 23 lipca, juz za pozno. Ale beda sliwki, wisnie, jablka i gruszki w ogrodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko ja myślę że jak nie próbowalaś to się powinnaś wogóle nie martwić na zapas kobieto ja bym chciała bym na twoim miejscu.....ja wiem na sto procent że jest ze mną cholernie źle i nie obędzie się bez sztucznych prób zapłodniena co mnie przeraża aczkolwiek pogodziłam się z tym faktem i przyjmuję to na klatę tyle że opóźniam to wszystko ze strachu że insema mi nie pomoże;( co do filmiku ładny ale zero emocji nie ruszyło mnie to Basiamm co u ciebie jak żyjesz??? jak samopoczucie, ściskam cię mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie do was co można dać rodzicom w ramach podziękowania??? mam na myśli ślub. nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jak mi któraś napisze że zaniedbuje forum to chyba strzele baranka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, spotkalam sie z koszami kwiatow oraz pamiatkami - listami w formie podziekowania, ksiegami itp. My dziekowalismy rodzicom podczas mszy w czasie dziekczynienia i dawlismy kazdemu z rodzicow jedna roze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko ty sama jesteś jak buziak:P surfi chyba też tak zrobię, w necie już przesadzają z tymi podziękowaniami. chyba wybiorę ten bukiet kwiatów i dam BUZIAKA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a mi w ramach podziekowan mozesz wyslac pudelko czekoladek :P ale mam ochote na slodkie........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze emocje już za nami, narazie jeszcze nie mówiliśmy rodzicom, mój tato jest za granicą a mama jeszcze w pracy więc jutro przekażemy tą wiadomość:) W ogóle jeszcze nikt nie wie(oprócz Wam i koleżanki z pracy)Jutro dzwonię do lekarza bo dziś niestety coś nie mogłam się dodzwonić. pati- nie zamierzam stąd nigdzie uciekać, chcę być tu z wami przez cały czas!Chcę przeżywać to razem z Wami!!!!Dzięki za ten uścisk, mocny był;)👄 Wszystkim Wam dziękuję za gratulacje, bardzo się cieszę choć w takim momencie życie \"przewraca się\" do góry nogami w jednej sekundzie! Mój men cały w skowronkach, i co chwilę jak mi buzi daje to łezki do oczu mu napływają:) Kochane jesteście!!!!!!Wracam do oglądania You Can Dance:PJutro coś napiszę, zaraz idę spać. Choć nie wydaje mi się żebym zasnęła:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
nati z całego serducha GRATULACJE!!!! spokojnej nocy Ci zycze i kolorowych snów! i okropnie Ci zazdroszcze tego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - super!!!!!!!!! Gratulacje straszne No to teraz czekamy na drugą parę zaciążonych A-psiku - dzięki - czemu ty kobito płaczesz, że nie będzeisz miała dzieci skoro nie wiesz czy ich nie będziesz miala. No dobra przyznaje, że też tak robiłam zaraz po ślubie - a potem sie okazalo ze jestem w ciąży. Ja się obecnei rozgladam za materacami dla dzieci - to znaczy dla Samiego i dla maleństwa - z przeczytanych na necie info wynika ze najlepsze są lateksowe lub jakiejś specjalnej pianki termo cośtam. Surfitko a co u was za wielką wodą jest popularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati gratulacje!!!super że dołączyłaś do grona ciężaróweczek ;) szybko do lekarza teraz pędź i pytaj o tydzień moze będziemy miały dzieci w podobnym wieku :P ja mam w tej chwili 4,5 tygodnia i we wtorek ide do lekarza bede miała pierwsze zdjęcie mojej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez pojde na USG... bo to nie mozliwe, zeby moj brzuch byl taki duzy ot tak sam z siebie... moze cos w nim siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pierwsza:P nic nie umiem, wczoraj jakos nie bylam w stanie sie uczyc:O wiec pewnie kampania wrzesniowa sie szykuje:(eeeeeee wszystko olewam..... Mamo_Samiego przepraszam ze zapomnialam:( wszytskiego najlepszego z okazji 30 ur.:)zdrowka dla Ciebie i dzidzi, szczescia, samych pieknych chwil, spelnienia marzen i samych sukcesow na dalszej drodze zycia👄🌻 Nanetko hmmmm mi sie wydaje ze niebawem jeszcze ktos zaskoczy, bo scisle mowiac nie jest parka tylko 3:P Ty, Nati I 23 latkaPCO wiec jeszcze jedna dziewczynka do pary:) Tylko tak sie zastanawiam ze juz malo staraczek zostalo?!?! Pati, mikO, Beccia, zabka, ktos jeszcze??? ja to nie wiem kiedy zaczne, moze nigdy?:P:P:P hehehe A tak serio planuje jak cos od grudnia chyba, zreszta zobaczymy.... Dobrego dzionka dla wszystkich;) Nati daj znac jak rodzinka przyjela wiadomosc, na pewno wszyscy sie bardzo ciesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
oooooooooooo Kamciak przepraszam:) oczywiscie jeszcze ty jestes staraczka:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
ooooooooooooo no i wtopa kolejna A_psik oczywiscie:D, Pierniczek, Asiulka...juz chyba wszytskie?:D heheh ale sie zbieram do wyjscia:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko ja jako podziękowania dla rodziców dałam coś takiego --> http://www.allegro.pl/item651012252_cudne_podziekowania_nowosc_piekny_rulon_pr.html uznałam że to zawsze dla nich pamiątka a kwiatki zwiędną zanim miesiąc miodowy się porządnie zacznie ;) napisałam własny tekst, przysłali pięknie zrobione, opakowane bardzo bezpiecznie, rodzice byli wzruszeni a ja ze wzruszenia nic bym nie powiedziała :) więc uznałam że wersja pisana lepsiejsza :) buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie co..... my jesteśmy po cywilnym.... i myśleliśmy że będziemy mieli straszne problemy z ochrzczeniem małego.... a tu niespodzianka.... proboszcz się zgodził.... chrzest 14 czerwca.... no i oczywiście namawia do ślubu kościelnego.... a my oboje bez bierzmowania - a ksiądz na to że to nie problem ;) i chyba bedzie tak że w druga rocznicę ślubu weźmiemy kościelny (no tak mniej więcej w rocznicę bo cywilny 22.12, a kościelny 26.12).... a bierzmowanie dostaniemy już po ślubie na wiosnę.... Moje dziecko ukochało sobie zabawkę - takiego małego pieska bardzo kolorowego z szeleszczącymi uszkami , i gryzaczkami które piesek trzyma w ręku i teraz "niedajboże" niech mu spadnie to lament taki że chyba cały dom słyszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curwa już nie mogę strasznie chcę wam coś powiedzieć laski a musze wytrzymać do popołudnia trzymajcie kciuki między 17 a 19 proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko ty się ucz a nie kampania wrześniowa;) choineczko ty jak walniesz tekstem to kwiczę i sikam w gaciory:P Wiecie co czuję się okropnie głowa mnie boli , niedobrze mi, z tej okazji nic mi do głowy nie wchodzi więc sobie odpusściłam, zamknę się w pracy w kantorku i będę ściemniać ucząc się, wariant B trzeba zastosować. bleeeeeee jak myślę o jedzeniu to mi słabo źle to się skończy fujjjjjj beccia oki to trzymam kciuki a co kolejna ciąża się szykuję;p czy może jakieś ważne sprawy w pracy;P ola K- P widziałam to i też się nad tym zastanawiałam do tego kwiaty i finisz. wole dać niż mówić bo mam problem z utrzymaniem łez na baczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beccia- no to czekamy z niecierpliwością na tą wiadomość:)Hmmm... Cóż to może być no??;) pati- ja to się nie dziwię, że się źle czujesz chudzielcu. Jedz więcej bo siły nie masz kobieto! Chciałam napisać dziweczynkom takim jak A-psik, repetka,pati no i oczywiście wszystkim które chcą mieć dzidzię żebyście nie pisały takich głupot że nie będziecie mamami, że już się z tym pogodziłyście itd, itp. Dziewczyny zobaczcie, dopiero ja tu Wam na forum płakałam że nigdy nie poczuję jak to jest być mamą i w ogóle. Nie znacie dnia ani godziny!Nigdy nie wiadomo jakie niespodzianki przyniesie nam los!Pan Bóg czuwa nad każdą z nas. Ja też mogę teraz wymyślać, że za młoda jestem, dlaczego akurat teraz, przecież jeszcze ślubu nie mamy, mieszkania nie mamy... Nic nie dzieje się bez przyczyny, pamiętajcie!To nie jest w tej chwili dla mnie ważne bo mam coś ważniejszczego:)Na Was też przyjdzie czas, widocznie to jeszcze nie ten moment:)Ale zobaczycie że wszystko się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati :) ❤️ ja sie juz z tym pogodziłam tylko boje sie zebym nie zwariowała :) Dzis sie dowiedziałam ze moja szwagierka ma termin w moje urodzinki :D:D:D aa i kolezanka też. Beccia nie trzymaj Nas długo w niepewnosci :) Pati własnie odstersuj sie troszke :) Mamo Samiego ja to jestem taka pesymistką ze hehe i do tego zeby miec dzidzie potrzebne są staranka a ja sie nie staram bo gin mi powiedziala ze zajde ale nie utrzymam :( 😭 Najsmutniej mi bedzie jak wszystkie tu pozachodzicie w ciąże (czego zycze z calego serca) a ja zostane sama i wtedy nie bede mogła juz tu zaglądac 😭 Cholera co za glupi rozum mam od grudnia sie nie staram a od wtedy @ co 28 dni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×