Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

W tym roku w Pile byłam w szpitalu z powodu nerek miałam za dużo leukocytów w moczu i posiewu jeszcze byłam u ginekologa w szpitalu.I w badaniu ginekologiczny, wykazało część pochwowa stożkowata, gładka, odchody prawidłowe. Trzon macicy w tyłozgięciu, gładki, niebolesny. Przydatki wolne. USG ginekologiczne: trzon macicy w silnym tyłozgięciu o prawidłowej echogenicznośći, gł. 46mmx grubość 40mm. Endometrium- 9mm, jak w II fazie: jajnik prawy- z licznymi drobnymi pęcherzykami na obwodzie: dł. 45mmx grubość 26mm. Jajnik lewy- o podobnej wielkości i echo strukturze. DGN. Podejrzenie zespołu PCO. Wskazana diagnostyka hormonalna i leczenie ambulatoryjne.To było w tym roku jak byłam w szpitalu od 29.07.2008 do 04.08.2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz byłam w szpitalu z powodu bólu na dole od 4 miesięcy i stan podgorączkowy poszłam na pogotowie a z pogotowia na oddział ginekologi.I tam wykazało OB4. Rozpoznanie- Podejrzenie zespołu policystycznych jajników Rozp.współ- Zespół bólowy miednicy.Obserwacja w kierunku infekcji uk.moczowego negatywna leżałam od 04.12.2008 do 05.12.2008. OB4 USG: Trzon macicy tyłozgięty o wym. 40x30 jednorodny, endometrium linijne.Przydatki obustronnie bez zmian. Jajniki o strukturze PCO. Powiedzcie czy to groźne.Czy mi grozi laparoskopia.A do gineloga mam na 16 grudnia.U ginekologa co chodziłam miałam torbiele i miałąm brać tą Dianę 35 a w szpitalu lekarka mi powiedziała że mam tąDianę 35 odstawić.Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUNIA GRATULUJE SYNECZKA 👄👄👄 dobrze że dałaś rade mimo choroby :-D dziewczyny ja jestem już w 17 tc jak na razie wszystko dobrze :-) we wtorek ide na wizyte może dowiem sie kto tam siedzi w moim brzuszku pozdrawiam Was gorąco nie traćcie nadziei Wam też sie uda wierze w to mocno pamiętajcie że ja też już sobie odpuściłam bo nie było prawie szans i co jestem w ciaży bierzcie sie do roboty bo dawno żadnej mamuśki nie przybyło :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia GRATULACJE i życze żeby malec sie zdrowo chował :-) Meggi jakie ziółka stosujesz? Prosze o podanie nazwy i firmy. Z góry dziekuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek to o mnie jest że 2,5 mm endometrium to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam endometrium grubości 2,5mm i moja Pani doktor powiedziala mi ze to jest rzecz ktora nie pasuje jej do mojego pco ze niby za cienkie jakies, ale ze to pewnie dlatego ze to poczatek cyklu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia26 gratlacje z okazji narodzin synusia dla ciebie i dla męża 🌼 basiamm spóżnione życzonka imieninowe,wszystkiego naj naj najlepszego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiałam badań hormonalnnych.A endometrium linijne to groźne i pco.mam trzon macicy tyłozgięty o wym. 40x30 jednorodny to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
dunia gratulacje! niech macierzynstwo przyniesie ci wiele radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a co tu dzis tak cicho? moze Mikołaj wpadł na kawke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mnie mikiOnie wpdł :(:(:( czuje sie nie najlepiej bo od środy mam tę większa dawke sioforu 3X500 i mam wszystkie dolegliwosci które sie ma na poczatku brania metforminy-chociaz ja nie miałam 2 lata temu wcale dolegliwosci żoładkowych-teraz mam i do tego ból głowy no nie zbyt ale mam nadzije ze szybko mini buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
u mnie też niebyło mikołaja ale może niedał mi prezentu bo jutro mam urodzinki i może dostane jeden a wiekszy...:) mam nadzieje..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
basiamm dziękuję bardzo za życzenie...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati87
Dziewczyny ja mam jutro wizytę u endokrynologa... Czy któraś z Wa była??Może napiszcie o co pyta bo nie wiem czy mama się przygotowywać jakoś specjalnie. Pozdrawiam Was, trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi75
Witam. Kasiu stosuję mieszankę i ZIOŁA O. SROKI pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bezowulacyjnych. Skład: lebiodka - 50gr koszyczek rumianku - 50gr macierzanka - 50gr pokrzywa - 50gr dziurawiec - 50gr rdest ptasi - 50gr ruta - 20gr nagietek - 20gr nostrzyk - 20gr Dawkowanie: Małą łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny, odcedzić, pić szklankę naparu przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ekoleżanki czyzby juz bieganiana świateczna Was dopadła???????? cicho tu aż głupio:(:(:( odezwijcie sie gdzie jesteście???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych najbardziej zapracowanych odbrobina śmiechu Kilka zasad przetrwania w biurze:) > > > > > Zasady przetrwania w biurze > > Zasady biurokratyczne: > 1. Nie myśl ! A jeżeli już pomyślałeś to > 2. Nie mów ! Ale jeżeli już powiedziałeś to > 3. Nie pisz ! Jeżeli już napisałeś to > 4. Nie podpisuj! A jak podpisałeś, no to się potem nie dziw. > > Prawo Tertila: > Sprawa raz odłożona dalej odkłada się sama. > > Prawo Clyde'a: > Im dłużej zwlekasz z tym co masz do zrobienia, tym większa szansa, ze > ktoś cię wyręczy > > Zasada Larsona: > Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków. > > Reguła Jaffersona: > Tytuły przeważają nad osiągnięciami. > > Prawo Wilsona: > Ranga osoby jest odwrotnie proporcjonalna do szybkości mowy. > > Reguła Achesona: > Raport ma służyć nie informowaniu czytelnika, lecz ochronie autora. > > Prawo Niesa: > Energia zużywana przez biurokracje na obronę błędu jest wprost > proporcjonalna do jego wielkości. > > Prawo Phillipa: > Łatwe do przeprowadzenia są tylko zmiany na gorsze. > > Reguły komisyjne: > 1. Nigdy nie zjawiaj się na czas, bo będziesz musiał zaczynać. > 2. Nie odzywaj się do połowy posiedzenia, a zyskasz opinię człowieka > inteligentnego. > 3. Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie > urazisz. > 4. Kiedy masz wątpliwości zaproponuj powołanie podkomisji. > 5. Pierwszy wystąp z wnioskiem o przełożenie obrad - Zyskasz popularność, > gdyż wszyscy na to czekają > > Prawo Woltrskiego: > Praca w zespole polega na tym, że przez połowę czasu trzeba tłumaczyć innym, > że są w błędzie. > > Prawo Owena: > 1. Jeśli jesteś dobry, to cala robota zwali się na ciebie > 2. Jeśli jesteś naprawdę dobry, to nie dopuścisz do tego. > > Pułapka: > Żaden szef nie będzie trzymał pracownika, który ma zawsze rację. >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazu0
Meggi75 A gdzie można takie zioła kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - byłam wczoraj u pani ginekolog - to był 24 dc. Moje wyniki określiła jako dobre - mojego męża jako słabe. Robiła mi usg - mówła ze owulka była jakieś 2 -4 dni temu - czyli potwierdziło się to ze ja owulacje mam bardzo późno. Niestety przytulanki były 7 dni temu wiec czekam na @. Żeby nie czekać za długo (ostatnio @ przyszła po 43 dniach) dostalam luteinę. Od nowego cyklu startuje z clo (pół tabletki od 3 do 7 dc ) i metforniną. Zakaz przytulanek od 1 do 13 dnia cyklu a w 13 dc mam sie pojawić na usg. Aha - kazała jeszcze mężulkowi zbadać hormony - testosteron i prolaktynę oraz glukozę. Nie wiem czy to coś da, ale matko, wreszcie trafiłam na kobiete która sie zna. Na razie - pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi75
Witam dziewczyny w ten pochmurny poranek. Zazu0 zioła kupowałam w zwykłym sklepie zielarskim i musiałam je sama mieszać. Nie wiem czy są dostępne gotowe mieszanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj skończyłam 27 lat!!!PCO wykryte dawno temu, spóźnia mi się @, zrobiłam test i nic, więc siedzę i płaczę.Porażka, chyba mam za słabą psychikę, dobrze że mąż mnie podtrzymuje na duchu,ale treaz to wszelkich figli mi się odechciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati87
Uuu, basiamm przykro mi!Ale na pewno nastepnym razem sobie poradzisz:)Ja zdałam za 2 razem, pierwszy też mi nie poszedł:/Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×