Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Ale numer!!!!:):):):) Asiulka moje wieeeelkieeee GRATULACJE!!!!!:);) Bardzo się cieszę,cudowne wieści:) teraz tylko dbajcie o siebie:) Po kolei po mału każda w końcu zajdzie w upragnioną ciążę nasz topik jest tego żywym dowodem że każdej z nas się w końcui udaje:D Buziaki wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi75
Asiulko GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Super prezent gwiazdkowy dostaliście od losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!!! Gratuluję wszystkim Mamusiom :) szczególnie mojej ziomalce Ja-biednej :) Tyyyyyle mnie nie było... Pamiętam, jak nam ogłosiła, że jest w ciąży, a tu już Dzidzia na świecie!!! Ja się ciągle staram i przez ten czas poszukiwałam dobrego lekarza... I wreszcie znalazłam!! jak zapytał ile się już staramy, to zdałam sobie sprawę że to już ponad rok!!!!! ehhhhh... Wreszcie pierwszy lekarz, który nie chce mnie szprycować antykami, by pokonać pco :) Dziewczyny, ja czuję, że do ołtarza będę szła z małym serduszkiem pod moim serduszkiem :) taki mam plan :) ślub mam 22 sierpnia, więc jest czas :) I mam małe pytanko do Was specjalistek - poziom progesteronu na tydzień przed miesiączką wyszedł mi 316 ng/dl. Czy jest ok???? buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka00603
witajcie po tak długiej przerwie ;** stęskniłam się za Wami :) ..tyle się u mnie działo przez ten czas - dobrze zdałam maturę, poszłam na studia :)) nawet szczęśliwa jestem, powiedzmy. :** Gratuluję serdecznie wszystkim szczęśliwym mamusiom :)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek - GRATULACJE !!! 🌼 :D Witaj Fafforek po przerwie :) Cieszę się, że w końcu znalazłaś dobrego lekarza, który Cię poprowadzi. To naprawdę dużo. Jeśli chodzi o progesteron to muszę powiedzieć, że poraz pierwszy się spotykam z takimi jednostkami jeśli chodzi o ten hormon. Wszędzie są mmol/l lub ng/ml...Jeśli przyjąć, że dl to 1/10 litra, a ml to 1/1000. Nie jestem dobra z obliczeń. O dwa czy o jedno miejsce przesunąć przecinek ? :P Czyli by było 3,16. Wynik powyżej 10 albo najlepiej koło 15 w II fazie, świadczy o przebytej owulacji. Jeśli jest poniżej 3 to owulki na pewno nie było. A gdyby o jedno miejsce to 31,6 i to by świadczyło już może o jakiejś ciąży :) Może jesteś lepsza z matmy to sobie policzysz :) Dziewczyny, odstawiłam Luteinę. Brałam ją 2x1 tabl. od 17-25 d.c. Dziś jest drugi dzień po odstawieniu i bolą mnie piersi. Nie wiem co to może być. Może któraś w Was mi pomoże w tej sprawie? Jak brałam DF to nie było czegoś takiego. Tylko @ na 2-3 dzień po odstawieniu. Chyba to nie ciąża...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usuika1
Witam Was dziewczyny! Właśnie trafiłam na Wasze forum. Przeczytałam już sporo Waszych postów. Czy i mi się uda zajść w ciążę? Staramy się z mężem od czerwca zeszłego roku o dzidzię. Byłam u ginekologa i poprosiłam o komplet badań, żeby sprawdzić czy jestem zdrowa i... kazała nam działać. Najpierw dowiedziałam się, że mam wysoki poziom prolaktyny - więc jestem na bromergonie. Brałam po pół tabletki. Potem wysłano mnie do endokrynologa - teraz biorę po 1,5 tabletki (pól to dla mnie za mało). Później okazało się, że mój mąż ma bardzo kiepskie żołnierzyki - pół roku leczył się. We wrześniu lekarz stwierdził, że poprawiły mu się i mamy 50% szans z jego obecnymi wynikami. Zaproponował nam insyminację. Do tego musiałam zrobić drożność i .... wyszło, że mam zrosty - ginekolog nie mógł mi zrobić drożności, bo po wejściu na 1 cm coś go blokowało. Wylądowałam u innego specjalisty, który miał mi zrobić laparoskopię i histeroskopię - inaczej nie mogłabym zajść w upragnioną ciążę. Ten z kolei stwierdził, że nie mam zrostów - tylko jakąś narośl. Miałam laparoskopię 3 grudnia. Po niej dowiedziałam się, że usunięto mi tę narośl - ale..... mam lewy jajowód niedrożny i PCO. Ginekolog, który prowadził zabieg - zabronił nam starać się o dzidzię w tym cyklu. I powiedział, że zrobiono mi dryling jajników, żebym normalnie jajeczkowała. I kazał nam się starać szybko, bo mam "mało czasu" - nie chciał powiedzieć ile. Mam iść do niego na kontrolę, ale dopchać się nie mogę bo ma tyle klientek. Trochę żałuję, bo umówiłam się do niego dopiero na 30 grudnia, a to już będzie nowy mój cykl. Chciałam go poprosić o jakieś wspomagacze na owulację więcej niż jednego jajeczka w jednym cyklu. Żeby szanse zwiększyć, że owulacja będzie na pewno z drożnego jajowodu. A może iść do innego ginekologa w przyszłym tygodniu? Albo może faktycznie starać się raz naturalnie po laparoskopii? Poradźcie mi coś. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafforek ja też mam 22 sierpnia ślub i podobnie jak tym też marze o tym żeby już w trójke być:) chociaż mała fasoleczka.... ale jak narazie to jet dupa tylko siei szprycuje clo i nic z tego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Pamiętam o WAs i czytam ale nie zawsze mam czas cos napisać :) U mnie po staremu. Gratuluję dziewczynom kochanych synusiów :) 🌼 i wspolczje straszengo porodu :( jestescie dzielne i wyjatkowe :) Asiu gratuluje serdecznie :) dostałas najwspanialszy prezent pod choinkę :) Chcialabym zlozyc Wam zyczonka, poniewaz pewnie juz sie nie pojawie do Świąt :) Szczęścia, zdrowia, radości, Miłości, pieniędzy, pomyślności By uśmiech co dzień witał na Waszej twarzy Byście miały wszystko, co się Wam wymarzy By każdy szanował Was jak Wy samych Siebie By życie Wasze przebiegało jak w niebie Aby każdy dzień przyniósł Wam miłych chwil, A także dodawał Wam mnóstwo sił Wielu przyjaciół na każdym kroku WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
wrócilam dziewczyny opalona, zrelaksowana i na 100% wypoczęta pogoda rewelacyjna! a teraz czas rozpocząć przygotowania do świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
gratuluje niespodziewanej ciąży! to niespodzianka napewno bedziesz miala piękne święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilę bo net mi nawala :( ,żeby życzyć wam Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku,pa-odzezwę się jak mi to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć no nareszcie - mamy nową ciężaróweczkę - tak się cieszę. Asiulka - gratulacje!!!!! usuika1- starać się szybko to nie znaczy w tym miesiącu. Efekt laparoskopii utrzymuje się zazwyczaj 6 miesięcy - czasem dłużej do roku lub wyjatkowo do 2 lat. Najważniejsze to bez nerwów. Psychika odgrywa tu dużą rolę. Cześć fafforek - dawno cię tu nie było :) - najważniejsze to dobry lekarz. Ja chyba też na takiego trafilam, a co będzie to będzie Pierniczku - mnie też często bolą piersi przed @, ale jak widzisz po asiulce - z ciążą nigdy nic nie wiadomo Ja teraz też czekam na @. A potem dłuuugi (do 13 cd) okres postu od przytulanek - kurcze akurat wypadnie w świeta, no trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro się testuję. Będzie 28 d.c; 13 dzień od potencjalnego zapłodnienia i 4 dzień od odstawienia luteiny. Chyba, że okres dostanę. Matka zobaczyła test i stwierdziła, że zachowuję się nieodpowiedzialnie. Nie przepada za moim facetem. Wolałaby kogoś \"lepszego\" dla mnie. Poraz pierwszy chyba mam wrażenie, że mnie nie rozumie... Dwa dni w pracy i święta :) Chciałam wziąść urlop, ale niestety nie dało rady na Święta :O Ale urlopuję się od 31 grudnia do 9 stycznia :) A jutro znów poniedziałek, bleee :) Dziękuję za życzenia A_psiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku- ja po odstawieniu luteiny również miałam takie objawy,ale u mnie to dotyczyło @, bo pojawił sie po 5 dniach po odstawieniu. Więc może niedługo przyjdzie u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż po asiulce teraz wiadomo, że można się wszystkiego spodziewać:)No i oby tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyy, cieszę się, że mnie pamiętacie jeszcze :) a co do tych moich wyników progesteronu to sobie wyliczyłam, że to faktycznie chyba 3,16. Pierniczku, dziękuję :) choć ten wynik mnie załamał troszkę :( Siedzę w pracy i nie mogę pisać, bo kamery mam z tyłu :) Idę do lekarza z wynikami po pracy. Ciekawe co on mi powie. buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Witajcie ASIULKA moje gratulacje wyobrazam sobie jak sie czujesz mogłabys z pewnoscią góry przenosic ja tez tak miałam i mam do dzis, teraz dbaj o siebie a co za tym idzie tez o dzidzie:) spokój zero nerwów i stresu, duzo odpoczywaj a wszystko co Ci nie pasuje lub Cie meczy i martwi olewaj równo ja sie tego z moim wyuzdanym temperamentem nauczyła i ty sobie poradzisz zobacczysz!! Olu k-p ja chodze na Karowam chciałabym rodzic a czy beda miejsca i wszystko bedzie tak jak chece to sie okaże.... a ty Olu gdzie zamierzasz rodzic.... Tylko ja mam jeszce czas bo dopiero na czrewiec 2009 ale musze sie Wam pochwalic moje BOBO juz rusza sie ale to fajne uczucie......:) Pozdrowienia dla Wszystkich i wspaniałych Swiat , bogatego Mikołaja, ale przede wszystkim spełnienia tych marzen o spełnionym macierzynstwie na ten Nowy 2009 Rok- życzy Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym którzy mi życzyli radosnych świat i szczęścia w Nowym Roku mogę powiedzieć że życzenia sie spełniły 🌻 w zeszły poniedziałek po raz pierwszy zobaczyłam 2 kreski na tescie-mieszanka przerazenia,szczęscia i niepokoju:):):) 🌻 we wtorek zrobiłam bete -wynik 383 jeszcze wieczorem tego samego dnia- tu już wiecej szczęcia:):):) 🌻 a własnie przed chwilą wróciłam od mojej lekarki i jestem w 6 tygodniu ciąży:):):):):):):) to będą najpiękniejsze święta w moim życiu ale rodzinka dostanie prezent pod choinke hura:):):) aha mam nadzieje ze też się cieszycie moją radościa i wybaczycie mi że milczałam przez ten tydzien ale nie chciałam sie rozczarować i Was oczywiście,cieszyłam się tylko tak malutko w razie czego ale teraz wiem że marzenia się spełniają moje kochane ekoleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
ja Cie krece BASIU!!!!!!!!!!!!!!!!MOJE PRZEOGROMNE GRATULACJE, WIELKIE WIELKIE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaa jak sie ciesze!!!!!!!!!!!:D:D:D:D🌻🌻🌻 Ale super TY i Asiulka w jednym czasie w ciazy:D:D:D:D To po laparo Ci sie tak szbcitko udalo????:D no super nie moge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No kurcze jeszcze raz pwotorze GRATULACJE:)nalezalo Ci sie to jak nie wiem co:Da mialas jakies przeczucia objawy? no poopowiada mi troche;)az sie wzruszylam;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Zauwazylam ze tutaj na topiku ciaze lubia chodzic parami!:D wtedy byla Bercia i Agnieszka niemal razem;)Dunia i ja_biedna tez razem na przekazaly ta fantastyczna nowinke;)no i teraz Asiulka i Basia!no to co dziewczyny ktora dolaczy do pary??!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to troche dziwne bo nie wiem czy to przeczucie czy co ale np. taka sytuacja dwa tygodnie temu bylismy u znajmoch i ja główny pijok mówie ze nie mam ochoty i wypiłam przez całą imprezke 1,5 piwa albo w pracy myłam okna i nagle coś mnie tchneło i mówie do kumpla ze ja nie wieszam firan bo mam dosć roboty i mają sami sobie powieścić -zdziwili sie bo nikomu nigdy nie pozwoliłam robić takich rzeczy bo uważałam że mimo iz to nie nalezy do moich obowaiązków tylko ja to zrobie dobrze;) a przeciez nic nie wiedziałam -nawet jeszcze mi się @ nie spóżniał i oczywiści ból taki jak na @ brzuch piersi i plecy standardowy-taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Basiu ty z tym piwem mmnie ubawilas!:D ja tez ostatnio odmawiam alkoholu ale jakos nie mam ochoty po prostu!!!jak zawsze mglam duzo wypic to teraz jakos mi sie nie chce:P:P:P moze podswiadomie czulas ze dzidzia w drodze?:P Aha mialam sie was spytac co mi radzicie!dostalam @ 3 dni temu ale to byl taki skapy okresik wrecz plamienie trwajace 3 dni!zawsze po duhastonie mam slaby okres ale ten przeszedl moje njsmielsze oczekiwania!ale nadal boli mnie dziwnie brzuch!to jest takie jakby dretwienie ktroe sie rozchodzi az na plecy z tylu:(boli mnie wszytsko, caly brzuch z kazdej strony i nawet jakby w srdku szyjka macicy!co to do cholery moze byc!!!mialyscie tak?!?!?!no i jajniki mnie bola pieka, pulsuja dretwieja juz sama nie wiem bardzo sie denrwuje!ale bylam w e wtorek u lekarza i nic mi nie powiedzial niepokojacego- tylko ze mam leciutk stan zapalny pochwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
heheh to dziewczynka bedzie:)najlepeiej nie myslec i obic po prostu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aha Pierniczku a jak twoj tescik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×