Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

El Toro

Szukam usposobionej romansowo Warszawianki...

Polecane posty

Gość amatorka kwasnych
bo tak na tacy byś chciał, z jabłkiem w ryjku tak to na sympatii :p Tu trzeba trochę błysnąc erudycją itp, potem rwać Wiesz... każda kafeterianka wierzy ,że jest wyjątkowa i jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę by znim pisać
napisał, że szuka i oto jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorośli ludzie wiedzą
szukaj śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
zdumiewa mnie ten upor w szukaniu na necie.... upor? a moze lenistwo? ..ee to raczej strach facet boi sie wyjsc na ulice i zapolowac jak rasowy samiec...boi sie ze go zona (tesciowa, koledzy etc.) zobaczy...chcialby umoczyc ale sie boi.... nie ma to jak net..dyskretnie, cichutko, bez pokazywania twarzy najlepiej jak kochanka jeszcze ma dyskretne mieszkano, do ktorego wpada taki jeden na 1h miedzy praca a dommem...a potem do zoneczki na obiad skarzac sie na korki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie.. nowe wcielenie gentelmenika? moze, nie tyle strach przed \"wydaniem\" sklania go do szukania na necie, ale strach przed akceptacją.. propozycji i samego wyglądu przecież na ulicy za niemoralną propozycje moze dostać w twarz, a tu...cichutko, zero zagrożenia.. ot.. wygodnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorośli ludzie wiedzą
e tam, większość by zaromansował, gdyby facet nie był tak niecierpliwy i bezpośredni troche humoru, wytrwałości, okazanie zainteresowania i już jesteście gotowe wysyłać fotki i przechodzić na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravura
poka ptaka, to sie zastanowim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... postaram się odpowiedzieć drogim Paniom... Nie boję się, że żona, teściowa zobaczy, Warszawa to duże miasto... Zresztą, jAk już znajdę to przecież będziemy razem chodzić choćby na kolacje... Nie boję się pokazać twarzy, dzieci przede mną nie uciekają... :) Nie jest to też starch przed brakiem akceptacji (a nie strach przed akceptacją, Purpurowaaa Łzo!!!). To, przyznaję, wygodnictwo, lenistwo, brak czasu, znak czasu wreszcie. Internet pozwala mi dotrzeć do nieporównanie większej ilości potencjalnych kandydatek. Większy wybór pozwala, przynajmniej teoretycznie, znaleźć kochankę bardziej mi odpowiadającą... Tak trudno to zrozumieć??? Poza tym, jak Wy kochacie oceniać!!! Wedle swoich kryteriów i swojego pojmowania świata. Nie musi być on zbieżny z moim. Nie oczekuję tu ani oceny, ani dobrych rad. Przypomnę, topik jest adresowany do \"usposobionej romansowo Warszawianki\". Proszę czytać ze zrozumieniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravura
ok, ok, nie nerwujsja ;). Ale ptaka poka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. pokazywac się wszystkie\" usposobione romansowo warszawianki\" kurcze, coś ich nie ma.. a swoją drogą no poka tego ptaka.. może będzie więcej chętnych( czytać, choćby jedna!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
Myślę,że ze mną mógłbyś się porozumieć w "tej"kwestii" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
oj..nie doczytałam Warszawianki..ja nie należę do grupy warszawiaków,ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w czerwonym berecie
Purpura zła kobieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka_
Do Autora:) no ale moj drogi może powiedz coś więcej o sobie... mamy kota w worku brac? echhhh też mamy swoje wymaganiai oczekiwania:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc \"Warszawianki\" nie miałem na myśli określonej \"rasy\"... :) , chciałem określić w ten sposób terytorium zainteresowania... Jeśli więc Kobieto w czerwonym berecie mieszkasz blisko stolicy to możliwość porozumienia nadal istnieje... :) O sobie napiszę więcej w rozmowie prywatnej. Ja nie rozumiem, przecież pisząc do mnie maila nie rozpoczynacie automatycznie romansu. Wyrażacie tym tylko \"potencjalne\" zainteresowanie... Nic więcej o sobie TU nie napiszę z powodu grasujących \"zawodowych\" kafeteryjek rozwalających każdy tego typu wątek. Dla sportu, albo z zawiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej.. masz na myśli mnie? moze już mi to wisi? moze już mi się nie chce naprawde ... kazda kobieta ma swoj rozum i potrafi przewidziec konsekwencje wchodzenia w zyciorys z butami zonatemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×