Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grymas fddsf

znalazłam prace!!!

Polecane posty

Gość grymas fddsf

znalazłam prace..o 6.00 rano do 16.00 cały czas na nogach przy kasie..ale wytrzymam..pensja na poczatek 1700 co z tego ze musze wstac o 4.00 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka*
Pierwsza praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
nie nie pierwsza..ale musiałam szybko cos znalesc bo mieszkam z rodzicami i rodzenstwem mlodszym ktorzy mnie dolwali i wyzywali od debili ze nie moge pracy znalesc od 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
gratuluje pracy!! nie wiem jak ja bede wstawac..ale dam rade..musze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
i nie dosyc ze musze do przystanku dojechac na 4.50 rano to jeszcze potem od przystanku do firmy musze dojsc 20minut sie idzie..ale wziełam sobie rolki bede szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiazdka noca
a ja znalazłam prace i niby mam od jutra zaczynac ale sie wahać i to nie pierwsza praca a trzecia i mam podobna sytuacje, presja ze strony rodziny ze pracy nie mam zmusila mnie do podjecia sie pracy tam gdzie nie chce zbytnio isc:( nie wiem czy dobrze robie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
ale naplątałam z tej złości, dla wyjasnienia zaczełam sie wahac... grymas z jakiego wojewodztwa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
mam nadzieje ze szybkjo prawko zdam i bede wtedy spac do 4.40 jakos tak;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
ja z pod warszawy..najgorsze jest to ze tutaj gdzie mieszkam nie ma komunikacji miejskiej tylko pks i to taki wczesny tzn o 4.50 to jest tylko przy głównej drodze do ktorej musze dojechac 6km wiec bedzie mnie musiał rano ojciec narazie wozic.i jeszcze nie wiem czy bede na czas na moj autobus po pracy kory pod dom do mnie odjezdza bo jak nie to 6 km piechota z powrotem do domu..masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje i podziwiam ze ta prace bierzesz . no i niezla kasa 1700 netto? toz to ja w biurowej mialem duuuuzooo mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
ja co prawda mam 60-70km do warszawy ale tez jezdzilam tam do pracy. z ktorej strony jestes warszawy? ja teraz bede pracowac w górze kalwarii troche blizej bede miala do domu, bo te dojazdy to na prawde sa meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
tak 1700 netto a po 3 miechach 2tys netto. oczywiscie umowa na najnizsza kraja..a niech im tam bedzie.. ja dojezdzam z pod grojca do piaseczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
noi ijuz powinam isc spac..ale ja nie umiem spac o tej porze!!!a dokładnie do 4.00 jest 7.5 godziny..wiec musze sie zmusic..ciekawe jak bedzie..caly dzien na nogach.. trudno..najgorsze wstawanie i ten dojazd oby szybko prawko zdac...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
hej rwg..a ty skad? moze masz dobry dojazd do piaseczna bo widziałam ze magazyniera tam potrzebuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
no nic, jakbys chciala innej pracy to daj znac to podam Ci numer do tej pracy co ja ide, praca siedzaca. trzymam kciuki abys dala rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
nie firma spoko znajmoy tam pracuje wypłacalna..wiec kasa bedzie..a powiedz gwiazdko jaka to praca i ile płaca?bo do gory mam niezy dojazd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
prac jest w biurze siedzisz przy telefonie i komputerze i oferujesz ludziom jakieś rzeczy, np. oferty z banku. lub sieci komórkowej. nic nie musisz sie uczyc na pamiec tylko masz wszystko podane na kompie, niby praca jest spoko bo jeszcze ustalasz sama godziny w jakich chcesz pracowac,ale mnie tam nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
zapomnialam dodac ze dzownisz tam, ale jest duze ugodnienie i pazurków nie zetrzesz bo komputer sam Cię łączy z danym klijentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski wodewil
ło matko to jest telemarketing czyli gówno w złotym papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
no niestety ktos musi odwalac czarna robote... a jak nie ma innej to trzeba brac to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klientem, a nie klijentem. a poza tym to nie zachwalaj tak telemarketingu bo to BARDZO ciezka praca. Wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski wodewil
lepsza juz jest praca fizyczna od tego ale oczywiscie kazdy ma prawo wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
grymas jestes i poszlas spac? bo musze uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
wlasnie chodzi o to ze sama sie zastanawiam czy isc tam, jutro zdecyduje. a proponuje dziewczynie ta prace bo wiem ze szukają tam osob i lepiej siedziec na słuchawce niz na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
jesatem t6o co mowisz to telemarketing..pamietam jak pracowałam w pcm na poleczki ucieklysmy z tamtad z kolezanka po dwoch miesiacach..i płatnosc była cienka bo uzalezniona od twoich wyników sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga...
A ja zastanawiam sie, czy wziac prace, do ktorej trzebaby wstawac o 4:30 :( A straszny spioch ze mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
ja ide na kase ale do duzej hurtowni gdyby było tylko krzesłko przt ej kasie i firma była by blisko przystanku to było by ok..a tak juz widze siebie ja jutro człapie o 5.30 ..1,5 km piechota do firmy..spróbuue rolki ale troche ciasne sa bo siorki ale zawsze cos szybciej bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas fddsf
nawet nie wiesz jakim ja jestem spiochem!! tylko naprawde musze zapieprzac ostro bo musze sie odkuć finansowo..aha no i nie słuchac starszego ktory ciaglew mi wypomina brak pracy i mowi ze jestem debilem..i zebym poszła na kase do auchan..ale sie zaparłam wole taka hurtownie bo mniejszy obciach mniej znajmych niz w auchan..dobra ide sie przełamać i iide spac.. aha i jeszcze cos..powiem wam ze miałam przezs rok własna firme ale sie nie utrzymała i zlikwidowałam..wiec tym bardziej było mi trudno sie przełamać i isc do kogas pracowac..dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×